Rankomat.Pl

Opinie o Rankomat.Pl

Sylwia Krawiecka, Recruitment Manager

Nie od dziś wiadomo, że atmosferę tworzą ludzie , a ponieważ u nas pracują fajni ludzie to i atmosfera jest fajna:). Najlepiej się samemu przekonać;)

Sylwia Krawiecka, Recruitment Manager

Tak, my pokrywamy w całości koszt szkoleń. Wszyscy nasi pracownicy, od pierwszego dnia, otrzymują umowę o pracę. Pierwsze dni pracy to szkolenia zarówno z wiedzy ubezpieczeniowej, systemów komputerowych, jak i obsługi Klienta. Inwestujemy w szkolenia, bo zależy nam, aby pracownicy czuli się swobodnie w rozmowie z Klientem, a Klient, żeby wiedział, że rozmawia z profesjonalistą:)

Joanna Pikuła, Manager ds. komunikacji

W ostatnim czasie cieszymy się brakiem negatywnych komentarzy, dlatego ich nie widać. Owszem, pojawiały się wpisy negatywne, które zawierały dane poufne i wrażliwe. Takie komentarze są na bieżąco usuwane przez administratorów gowork.pl, zgodnie z polityką serwisu. Odnośnie wynagrodzeń, szczegóły można poznać podczas spotkania rekrutacyjnego. Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem: rekrutacja@rankomat.pl Obecni pracownicy w razie wątpliwości przychodzą z pytaniami bezpośrednio do kadry zarządzającej, gdyż u nas panuje polityka otwartych drzwi :)

ppp
@Joanna Pikuła, Manager ds. komunikacji

Buahahaha. Pracowałam dlugo w rankomacie i widzę ze są usunięte komentarze które nie zawierały danych poufnych. Nie mydlcie oczu ludziom. Rankomat ma prosta zasadę działania: Zatrudnić, zapłacić jak najmniej sie da, wycisnąć jak cytrynę i zwolnic. Ciekawe czy placicie juz uczciwie czy dalej polowie osób nie zgadzają sie wypłaty...

@ppp

Cześć ppp Usuwanie komentarzy zależne jest od administratora serwisu, tak jak wcześniej pisałam. Zasady w Rankomacie są przejrzyste, jeśli ktoś uczciwie pracuje, uczciwie zarabia i ma szanse na awans i rozwój. Jeśli w przeszłości zdarzyła się sytuacja z pomyłką w wypłatach, wyjaśnialiśmy i przepraszaliśmy. Nie dodałaś, że pensje w Rankomacie są wypłacane zawsze na czas :) Pozdrawiam.

@ppp

Ilona
@Joanna Pikuła, Manager ds. komunikacji

Witajcie dziś bylam na wstępnej rozmowie i muszę teraz czekać na decyzje 3 dni. Trzymajcie kciuki bo bardzo chce tam pracować . Pracowalam w wielu call center i muszę powiedzieć ze rankomat ma najlepsze opinie z wszystkich. Co prawda na rozmowę przyszlam nieco zaspana mam nadzieje ze nie będzie to element dyskwalifikujacy mnie . Pozdrawiam

ppp

Widzę, że Rankomat sukcesywnie zaczął usuwać negatywne opinie... Pięknie :) no tak ale jak na ostatnich rekrutacjach bylo po trzy osoby to się nie dziwie. Rankomat nie dość że usuwa te opinie to nowym pracownikom oferuje wyższą podstawę niż obecnym pracownikom. Baaaardzo dobry kierunek obrała ta firma...

Doradca Klienta

Zdalna rozmowa przez internet. Mila atmosfera, profesjonalne pytania, poinformowano mnie kiedy dostane odpowiedź i tak sie stalo. Warunki do ustalenia, bardzo elastyczne warunki umowy. Jasny system placowy, zero ukrytych punktow. Ogolnie wszystko na plus.

Jakiego pracownika zyska rankomat, 3 cechy dobrego sprzedawcy, jaki to trudny klient, jak z Dyspozycyjnościa, puszczony zostal fragment rozmowy z klientem, zatrzymano nagranie mialam dokonczyc rozmowe najlepiej jak sie mi wydaje.

Tomasz Muzyk, Dyrektor IT

Panie Piotrze, w Rankomacie wszystkie miejsca pracy są ciekawe a te w IT to już szczególnie. Co prawda obecnie nie mam w IT wolnych wakatów a jeśli się takie pojawiają, pierwszeństwo zawsze mają osoby z wewnątrz. Mimo wszystko zachęcam do przesłania informacji o sobie na rekrutacja-it@rankomat.pl bo cała firma a wraz z nią zespół IT szybko się rozwija, więc niewykluczone, że za kilka tygodni będziemy potrzebowali dodatkowych osób z Pana kompetencjami.

eni

A gdzie dokładnie mieści się siedziba Rankomatu w Bielsku? Ktoś pisał, że w centrum, ale przy jakiej ulicy, pod jakim numerem? Proszę o info.

Łukasz Rajzer, Kierownik Marketingu
@eni

Nasza bielska siedziba znajduje się przy ulicy Legionów 26-28, Budynek H (na terenie kompleksu Nowe Miasta, obok toru kartingowego ZygZak). Aby wejść do budynku należy skorzystać z domofonu. Do zobaczenia!

jj
@eni

W tzw.Nowym Mieście, czyli w kompleksie przy ul.Legionów 26/28, budynek H.

elo

jednym z najpiękniejszych dni w moim życiu byl dziń w którym zakończyłem prace w tej firmie

Nie taki diabeł straszny...

Jeśli jesteś pracowity i komunikatywny to warto :) W Rankomacie pracuje masa fajnych ludzi, warunki pracy są bardzo ok. Kolega, polecając Ci tę pracę, wie co robi (i musi Cię lubić:)). Sam to stwierdzisz, jeśli masz porównanie z innymi pracodawcami. Do zobaczenia:)

mierna

Skąd ty taki mądry się wziąłeś? Zachowujesz się, jakbyś to ty zatrudniał, jeśli tak jest to, wiesz... pachnieć ładnie nikomu by nie zaszkodziło, szczególnie w miejscu, gdzie jeden siedzi na drugim. A w ogóle to są i tacy, co leżą i śmierdzą, ale poziomem nie odbiega twój komentarz jakoś szczególnie od reszty tutaj.

były

To firma gdzie tylko licza się robienie normy ludzia.Wciskanie kitu jak normy nie zrobisz czy zrobisz to tak masz takie pieniadze co kot napłakał.Najbardziej zalezy to kierownictwu bo wtedy one mają piekne prowizje na koniec miesiąca.Jak grupa kierowniczki X zrobi taka normre LIDOWĄ to ma ładny szmal Pozdrawiam byłą firme

Szacun

Weszłem wyszłem, tragedia , niezła firma jak ma takie kadry, merytorycznie tragedia

megaważne

Co ty chcesz od biednego Ralfa, BB12? Przecież on normalnie wchodzi i wychodzi, a nawet widziałam, jak włączał i wyłączał. Nie no MASAKRA ludzie

ralf5252

ludziska dajcie spokój

ralf5252

sto procent odradzam

BB12
@ralf5252

Nie dziwię się że jesteś zadowolony skoro SZŁEŚ I WYSZŁEŚ, to jeszcze pewnie WŁONCZASZ i WYŁONCZASZ. Na nic więcej cie nie stać i to jest dla ciebie max możliwości.

matrix

Nie ma co czepiać się kierowników mają konkretnie ciężko i nie chciałbym być w ich skórze. Widac zmęczenie ale nic dziwnego . Ciężko ocenić czy maja wsparcie dyrekcji czy nie. Na pewno potrzebują bo czasem sprawiają wrażenie jakby miały dość wszystkiego i strach podejść. Ale to zmęczenie i trzeba zrozumieć. Wszyscy kierownicy są ok. Jedni bardziej drudzy mniej. Firma zaczela działać żeby było lepiej i widać wszystko na plus. Biuro super nowy system to kawal dobrej roboty. W piatek szlem z średnim nastawieniem na szkolenie ale wyszlem zadowolony bardzo.

BB 12
@matrix

xxx

Tak samo jak się rozpruła kto dostał naganę. Ale w końcu wie z głównego źródła i ciężko trzymać język za zębami. Ciekawe czemu komentarze o kierownikach zostały usunięte przecież nie było słowa o zarobkach itp.a podobno to takie są usuwane??? A naganę dala jedna z kierowniczek o której pisano tutaj tak ładnie...i to za bzdurę taka jest fajna a nie potrafila wybronić sprzedawcy dobrego który ma teraz przesrane w papierach. Kolejna o ktorej tak źle pisano którą dala naganę a później okazało się że nie słusznie i trza było cofnąć. Pewnie dyrektorzy każą dawać ale kierownicy chyba macie coś do powiedzenia

Wawiak

Możez (usunięte przez administratora)a może nei, znam takich kierowników itp.którzy odpowiednim ludziom do uszka szepca i dobrze sie mają i stanowisko tez odpowiednie

pinezka

Dlaczego Monika nie jest juz kierowniczka?

Łukasz Rajzer, Kierownik Marketingu

@mira, serwis GoWork zgodnie z polskim prawem chroni tajemnice handlowe, więc kasuje m.in. informacje o zarobkach, a także innych elementach, które są unikalnym know-how danej organizacji. Negatywne komentarze bez takich danych pozostają w serwisie, co widać w tym wątku. Dodam, że do tej pory nie zdecydowałem się na wykup opcji kasowania wszystkich komentarzy, bo każda krytyczna wiadomość - nawet ta nieco przerysowana - niesie informacje, która jest analizowana i poddawana ocenie. Pozdrawiam serdecznie Łukasz

mira

Dlaczego kasujecie negatywne komentarze???

KAT

Czytając komentarze niektórych osób odnośnie pracy w rankomat można sobie wiele pomyśleć. Praca w marketingu mimo pozorów jest ciężką ale jednocześnie mogącą przynieść wysokie zarobki pracą(jeżeli ktoś ma potencjał i zapał ku temu). Zawszę w każdej pracy znajdą się tzw. narzekacze (też jestem taka osobą), oczywiście trzeba to uszanować. Zachęcam nowe osoby do próby spełnienia się w rankomat, a "narzekaczy" do szukania nowej, lepszej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rankomat.Pl - Warszawa

• Jak się pracuje w Rankomat.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Rankomat.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rankomat.Pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rankomat.Pl?

Kandydaci do pracy w Rankomat.Pl napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rankomat.Pl