Opinie o SITA Polska w Warszawa

"W SITA stawiamy przede wszystkim na jakość usług, które świadczymy dla naszych Klientów. Ważne jest dla nas, by realizować biznes z troską o środowisko i zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Ponadto dążymy do tego, by zapewniać naszym pracownikom możliwie najlepsze i bezpieczne warunki pracy."

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SITA Polska w Warszawa

Wiecie, czy SITA Polska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ile jest zmian w SITA Polska?

Bbb Nowy wpis

2 zmiany ale nie dla wszystkich.

Marek45

Witam. Jakie zarobki na hakowcu w suezie na ręke?

Adamek Nowy wpis
@Marek45

3000 jak pracujesz dłużej i zrobisz z 8 kursów dziennie plus przepracujesz 2 soboty w miesiącu bo jak nie to koło 2000 zł

Karol Nowy wpis
@Adamek

Czyli wychodzi na to, że bardziej opłaca się pracować z weekendami. Skoro poruszyłeś temat weekendów, to mógłbyś dodać jeszcze, czy jest możliwość, aby każdy weekend mieć wolny i tym samym mniej zarobić, czy tak, czy inaczej trzeba przepracować np. minimum jeden w miesiącu?

Gogol

Miałem nadzieję, że dowiem się więcej o pracy i zarobkach.

Pracownik Biurowy

Firma Sita mieści się na końcu świata. Dojazd komunikacją miejską jest beznadziejny. Samo dojście do firmy jest kłopotliwe z uwagi na to, że nie chodnika. Na rozmowę lepiej nie zakładać najlepszych szpilek, tylko wygodne obuwie na płaskim. Miałam szczęście, bo nie padał deszcz, więc nie zostałam ochlapana przez jadące tamtędy ciężarówki i inne samochody dostawcze. Moja rozmowa dotyczyła stanowiska biurowego i składała się z 2 etapów. Na pierwszym pani poprosiła najpierw o opis mojego dotychczasowego zakresu obowiązków. Potem przeszła do zadawana sztampowych, nudnych pytań typu: moje najlepsze cechy, najgorsze cechy, z jakiego projektu jestem zadowolona, co mi w pracy sprawia trudność, czego oczekuje od pracodawcy. Zapytała również o wymagania finansowe. Drugi etap był testem umiejętności technicznych. Podczas wykonywania swoich zadań dowiedziałam się również, że fryzura mojej potencjalnej szefowej nie wszystkim przypadła do gustu (było to zwykle obcięcie włosów – 5 cm, bez zmiany koloru i kształtu). Podczas rozmowy była włączana klimatyzacja do tego stopnia, że miałam wrażenie jestem na statku podczas sztormu. Czym było to spowodowane? Okresem przekwitania czy zbędnymi kilogramami...Podczas mojego testu moja potencjalna szefowa wraz z innym pracownikiem zajmowali się omawianiem służbowych spraw. Nie przeszkadzało mi to. Jednak sposób, w jaki się odnosiła do swojej koleżanki z pracy był wysoko naganny. Komentarze typu: co tego nie sprawdziłaś lub czego tego nie zrobiłaś przy zatrudnianiu nowej osoby, są nie na miejscu. Obie części przeszłam pozytywnie i zadzwoniono do mnie z propozycją pracy. Cóż jednak okazało się, że pani jest kiepska z matematyki i budżet, jaki miała na zatrudnienie pracownika wynosił o 1500 zł mniej niż moja propozycja. Odmówiłam. Szkoda tylko mojego czasu. Dojazd: 3 godziny. Wskazówki: pani się musi się jeszcze dużo nauczyć albo zacząć brać tabletki na przekwitanie lub pobiegać po pracy, aby rozładować niepotrzebny stres.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pedro

Dlaczego tak krótko się wypowiadasz? Czyżby konkurencja inspirowała?

Kiki

Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Natalia

@Antek, piszesz, że nic pozytywnego nie dzieje się z firmie, skąd wynika Twoja negatywna opinia na temat SITA Polska? Chodzi o warunki płacowe, stosunki z szefostwem a może atmosferę wewnątrz zespołu? Naprawdę nie widzisz żadnych pozytywów? Warto dzielić się dokładniej swoimi spostrzeżeniami, takie szczere opinie na pewno bardzo pomagają kandydatom poszukującym pracy w tej firmie.

Czarek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie?

co więcej?
@Czarek

A co dobrego ma się dziać? Puszcza się młodych, dobrych, ambitnych pracowników, a zostawia zasiedziały chłam.

Antek
@Czarek

Nie

Tymon

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Załamana

Dramat i tragedia. Firma rozpada się od środka, a wyższe szczeble tego nie widzą. Kolesiostwo i wypychanie "swoich" do przodu. Jeśli nie jesteś jednym z kolesi, nie masz czego szukać... No chyba, że potrafisz siedzieć na tyłku za marne pieniądze i wykonywać polecenia niekompetentnej kadry menadżerów. Zdecydowanie nie polecam - trzymajcie się z dala od tej firmy.

Natalia

@pomyśl a czy Ty nadal pracujesz w SITA Polska ma stanowisku kierowcy, czy sam też zmieniłeś stanowisko w firmie? Czy jest szansa, aby na stanowisku kierowcy (wraz ze stażem pracy) warunki zatrudnienia poprawiły się i firma zapewniła odpowiednią podwyżkę? To coraz częstsza praktyka wśród polskich pracodawców, która stanowi dodatkową motywację dla pracowników. Może i ta firma prowadzi taką politykę płacową?

pomyśll

Zarobki w Firmie Suez Sita , śmiech na sali ludzie - kierowcy driverzy, idżcie na ochroniarza zarobicie to samo "bądż więcej" , do sedna zarobki w granicach 2200 netto do ręki, pewie jak coś odwalisz to i coś potrącą znając ciezkie zycie kierowcy hmm, w ochronie nic nie da sie odwalic nam . proddukcji tak samo chyba ze jeden detal mniej wyprodukujesz wraz z maszyną heheh , wnioski pozostawiam wam samy!

Natalia

@Mila a kiedy odbyła się rozmowa rekrutacyjna, o której wspominasz? Może proces rekrutacyjny nadal trwa, stąd też nie ma żadnych konkretnych informacji zwrotnych? SITA Polska na swojej stronie internetowej nadal ma opublikowany szereg ofert pracy - jaką konkretnie byłaś zainteresowana?

Mila

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Warszawie, która prowadziły dwie Panie (jedna chyba była jakimś juniorem) i na jej zakończenie byłam pinformowana, że odezwa się niezależnie od wyniku. Nic takiego nie nastąpiło. Może to błahostka ale porządny dZiał HR czy rekrutacji zawsze po spotkaniu informuje kandydata o statusie. Niepotrzebnie czekałam na kontakt. Mało to poważne.

Słyszałem, że firma ma dobra opinię jako pracodawca więc o co chodzi?

Aplikowałem na kierowcę, czekam.

xxx
@anonymous

Uciekaj czlowieku bo bedziesz plakac

Wiktor

Czy firma rekrutuje aktualnie? Może coś podpowiecie?

Jakie zarobki zaproponowano w ogłoszeniach było ok.4tys brutto. Coś się zmieniło na plus bądź minus?

Natalia

@Hakowy a jakie pytanie dostałeś w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej do firmy SITA Polska? To pytanie pozwoliło Ci ocenić wszystkich pracowników firmy jako niekompetentnych? Nie sądzisz, że to zbyt szybki osąd? Zatrudniłeś się w firmie czy zrezygnowałeś lub dostałeś negatywną opinię?

Hakowy

Faktycznie chyba brak ludzi kompetentnych, rozmowy rekrutacyjne żenada pytania typowe z Internetu i człowiek od logistyki porażka. Dotyczy Warszawy!

Zostaw merytoryczną opinię o SITA Polska - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SITA Polska?

Kandydaci do pracy w SITA Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SITA Polska