Sita Polska

Chorzów

Opinie o Sita Polska

Zuzanna

@Portierco sprawia, że masz aż taką negatywną opinię o tym pracodawcy? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Dodatkowe merytoryczne informacje będą bardzo pomocne. Tym bardziej, że to co sprawia, że nie była to praca odpowiednia dla Ciebie, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia.

Portier

Ta firma to jedna wielka porażka. Nie polecam, jak najdalej od nich się trzymajcie, szkoda waszego cennego czasu i straconych nerwów, Żenada.

Portier

Ta firma to jedna wielka porażka. Nie polecam, jak najdalej od nich

Zuzanna

Obecnie firma Sita Polska działa pod nazwą SUEZ Polska. Czy w firmie oprócz nazwy zaszły inne istotne zmiany? Chętnie dowiemy się jaka jest Twoja opinia o SUEZ Polska. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy?

opi

na specjalistów do biura nie widizałem dużo ogłoszen ale w koncu ruszyła sie rekrutacja u nich, bylem wczesniej zainteresowany stanwoiskiem Elektryk, widzę ze maja te ogloszenia, aplikowalem bo czekalem na nie jednka znowu nie podali stawki wynagordzenia

J@ro

Ja mialem uklady jakos pracownik szeregowy I Im sie to niespodobalo :)

WiKo

W tej firmie dobrze się mają tylko ludzie mający układy z firmami transportowymi a w szczególności dwie osoby - zainteresowani wiedzą o kogo chodzi!

kris

A dlaczego w firmie dzieje się fajnie skoro ludzie z ważnych stanowisk odchodzą i są wolne etaty na ich miejsce ? powiem tak to nie pierwsza firma w której pracowałem ale pierwsza w której jest taka szydera na pracownikach . Ja do was nie wracam ale daje wam złotą radę " Dbając o pracownika dbasz o mienie firmy , jego nerwowość ( mniejsze stresy u ludzi dają lepsze efekty z klientami a np. u was jak jakiś laborant ma kontakt z klientem który wypytuje logistyka o dane firmowe ceny itd. a on udaje wkurzonego chojraka to na tym traci firma nie ten laborant :) ... to jest przykład ale realny :) jak i dajesz mu szacunek" Dbajcie o swoich ludzi macie naprawdę dobry team ale niestety się zmniejsza z prowadzonej przez was polityki ( 130 x 100 = nic dla prezesów ale im i tak mało i po co dawać a dla ludzi 100 przychylna i dużo da ) tabela matematyczna xD 1 - pracownik 2 - dodatek za wspieranie mentalne firmy Pozdro robaczki :) ps . jestem dostępny jako pracownik hybrydowy m.in. specjalista od usprawnień pracowniczych ( a pro po w rachubę nie wchodzi pensja 1600-podatek od nieumiejętności zarządzania firmą w wielkości 7% ) :*

kris

firma to żer na padline która w niej pracuje , ludzie traktowani są jak roboty , problemy z terminowymi wypłatami , urlopami o "dziobakach" już nie będę wspominał bo osoby które tam jeszcze robią dobrze wiedzą o kogo chodzi. Firma dobra tylko na krótki postój , brak podwyżek , brak szkoleń , za to dużo obietnic . Piona dla kumatych fakers dla całej reszty . Nie polecam firmy nikomu , jednak jak już ktoś będzie się starał o pracę to od razu mówię że nie wierzcie w słowa wszystko bierzcie na piśmie .

Gryfcok

Firma staje się niewypłacalna dobrze, że się zwolniłem w czasie bo teraz mam spokój i wynagrodzenie na czas

wzorowy pracownik

Kolejny miesiąc z opóźnieniami w wypłatach , kodeks pracy jest w tej firmie chyba mało znany

Dżosz

W tej firmie wszyscy odwrócili się od Boga, dlatego powstał w niej taki nieład!

bolek

odp1-marna,odp2-wycisnąć z ciebie wszystko w zamian nic nie dając odp3-brak wsparcia jakiegokolwiek ,odp4-żadnych,odp5-smród i możliwość rożnych chorób,odp5-dziwie się tym ludziom że z takimi kwalifikacjami jeszcze tam pracują ale już co nie którzy odeszli, a inni szukają roboty

gorol

czyli nic się nie zmieniło od tylu lat, a nie pracuję tam 3 lata pozdro dla starej ekipy i powodzenia

kiki

Są jakieś przyjęcia do Starola lub może w planach?

Grzecha

Skoro tak Ci źle, a górnicy mają złote góry do przenieś się na kopalnię a tam poznasz jak pot leje się z tyłka! Życia nie znasz.

esi

Nie polecam niskie zarobki brak organizacji

boges

Nie polecam praca w takim (usunięte przez administratora)nie przekłada się na zarobki

Nie polecam niskie zarobki i dziwny system pracy jedni pracują od pn do pt a inni harują soboty niedziele i zarabiają to samo

wpisz w internecie i się dowiesz

Co to znaczy ,,w systemie pracy ciągłym'' to znaczy po ile godzin dziennie się pracuje w tej firmie Sita Starol czy jakies premie uznaniowe sa mozliwe np 150 zł za dobra prace?

sluchajcie czy obecnie przyjmuja na stronie nie moge sie dopatrzyc ofert na co zwrocic uwage na rozmowie o prace?czy moglby ktos opowiedziec kilka slow o zarobkach jakie sa w tej firmie czy jest jaka s pewna podstawa

pytanie

czyli nieopłaca sie wysyłac CV

zasmucony

Sytuacja w firmie dotyczy t( usunięte przez administratora )

pytanie

mam pytanie? czy we wszystkich działach robi się tak źle? ( usunięte przez administratora )na produkcji,a jaka sytuacja jest w administracji i handlu czy pracowników biurowych najniższego szczebla...

OTO KILKA RAD DLA ZARZĄDU SITA STAROL ; Satysfakcja z wykonywanej pracy jest równie ważna, co poziom zarobków. Zadowolony pracownik pracuje efektywniej i wydajniej, chętnie podejmuje się nowych wyzwań i mniej stresuje. A to przekłada się też na korzyści w życiu prywatnym. Pracownik, który lubi swoją pracę to prawdziwy skarb dla firmy. Nie ma bowiem nic gorszego, niż osoba, która przychodzi odsiedzieć obowiązkowe osiem godzin, a swoje zadania wykonuje „po łebkach“, odliczając godziny i minuty do wyjścia z pracy. Pracownicy, którym praca nie sprawia przyjemności, często są nietolerancyjni, łatwo się złoszczą, odczuwają nieustanną presję czasu i są wrogo nastawieni do otoczenia. Tacy ludzie z pewnością mają negatywny wpływ na funkcjonowanie całej firmy. Natomiast osoby zadowolone z pracy są bardziej kreatywne, chętnie wykonują swoje obowiązki, dużo rzadziej chodzą na zwolnienia i równie rzadko szukają nowego zatrudnienia. Lepsze zarobki,większa satysfakcja Zadowolenie z pracy w dużej mierze zależy od wcześniejszych doświadczeń zawodowych i cech osobowości pracownika. Są przecież osoby, które z natury są wiecznie niezadowolone i marudne — nawet na najlepszym stanowisku zawsze widzą jedynie minusy i braki. Jednak także pracodawca może wpływać na poziom satysfakcji podwładnych, chociażby przez dobór kadr o odpowiednich predyspozycjach i kwalifikacjach. Istotne jest też zróżnicowanie zadań i obowiązków, odpowiedzialność zajmowanego stanowiska oraz perspektywy rozwoju i awansu. Dla pracowników ważne są także relacje z przełożonymi i kolegami oraz zarobki. To właśnie na nie najczęściej narzekamy — zbyt niskie są powodem frustracji i zniechęcenia. Warto wiedzieć, że atmosfera w pracy ma duży wpływ na życie prywatne. Bardzo często problemy zawodowe zabieramy ze sobą do domu, co ma niekorzystny wpływ na relacje z rodziną czy przyjaciółmi. Zadowoleni pracownicy są stabilni emocjonalnie, dążą do osiągnięć, są cierpliwi i mają zaufanie do innych. Niezadowoleni częściej na zwolnieniach( usunięte przez administratora )

pisarz - 2012-03-08 18:37:00 Inwestycja w pracownika przekłada się na jego zaangażowanie w życie firmyZadowolona załoga to dobra załoga. Korzyści są ewidentne i dla zatrudnionych, i dla pracodawców. Jeśli firma zadba o odpowiednie płace, system motywacyjny, sprawną komunikację, może liczyć na efekty. Sprawna komunikacja oznacza mniejszą ilość awarii, a w konsekwencji mniejsze koszty napraw. Cały czas pamiętamy, że zadowolony pracownik to dobry pracownik, taki, który czuje, że współtworzy firmę, że od niego też coś zależy Inwestycja w pracownika to inwestycja w firmę. Im lepiej wyszkolona kadra, im lepsza atmosfera pracy, tym lepsze wyniki osiągają pracownicy i tym lepsze wyniki osiąga przedsiębiorstwoPieniądze są powodem dlaczego wogóle pracujemy, płaca nie pozwalająca na poziom zycia bez trosk czy starczy do pierwszego powoduje frustrację, brak wiary w siebie etc. Zadowolony pracownik, który czuje się usatysfakcjonowany nie tylko wysokoscią pensji ( która w jakiś sposób jest wyrazem szacunku do jego pracy i osoby),Bardzo dobrze powiedziane. Były czasy gdy się dobrze zarabiało , chciało się chodzić do pracy lecz nie podobało się to na górze ( usunięte przez administratora )Teraz zarobki mam takie ze aż wstyd się przyznać. Jedyna nadzieja dla tego zakładu do zmiana zarządu.

pisarz

the best

mam nadzieję, że te opinie sobie poczyta( usunięte przez administratora ) Ciekawe czy w tym roku będą brali udział w konkursie \"pracodawca roku\"

ktoś

czytam te posty i widzę że z nowym rokiem coś się zaczęło niedobrego dziać. ludzie uciekają, brakuje kasy? jakieś kumoterstwo czy aby nie przesadzacie? pytanie moje jest proste czy Sita jest stabilna firmą i czy warto zaryzykować tam pracę?

michał g

JAKA PŁACA TAKA PRACA NO I TYLE

Jestem naocznym świadkiem( usunięte przez administratora )potrafił przejść po swoim zakładzie i podać każdemu z pracowników rękę, zapytać co słychać jak się pracuje - zamienia się w \\\\\\\"korporację\\\\\\\"( usunięte przez administratora )co w końcu doprowadza do tego że nikt nie czuje że pracuje dla wspólnego dobra a kiedyś naprawdę tak było. Szkoda wielka szkoda że tak to sie pozmieniało

Zostaw opinię o Sita Polska - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sita Polska