Teleforte Polska Sp. z o.o.

Opinie o Teleforte Polska Sp. z o.o.

Alojzy

Zostałem oszukany przez firmę Tele Forte na ponad 3 tysiące złotych! Nie korzystajcie z tych usług nigdy w życiu. Mogę polecić inne serwisy, które wypłacą pieniądze zgodnie z umową ale nie to badziewie. Z tego co wiem mają również sprawy w sądzie bo ludzie zostali oszukani na grube pieniądze. Co więcej, w internecie mają podane kilka adresów więc nie wiadomo gdzie pisać na jaki adres a telefonów nie odbierają. Oszuści jakich mało.

Czy według Was firma Teleforte Polska Sp. z o.o. dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Teleforte Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teleforte Polska Sp. z o.o.