Comtica Sp. z o.o.
1 16 15 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 106 dni.

Jak ze studentami w Comtica Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Barnaba Nowy wpis

Czy firma działa? Dlaczego nikt nie pisze?

paweł Nowy wpis

jasne, że nie.. gdyby tak było, to zasypali by nas ogłoszeniami @szczery, a jest na szczęście, wręcz przeciwnie :)

zubas Nowy wpis

Comtica nie jest firmą wielce bogatą w personel. Przynajmniej z tego co wiem to pracuje tu ledwie kilka osób, dlatego też niespecjalnie pewnie ludzie będą Wam odpowiadać na te posty odnoszące się do ewentualnych nowych miejsc pracy w firmie. Lepiej poszukajcie gdzie indziej, bo tu raczej marne Wasze szanse

Ranking
tynelon

nie miej złudzień Kolego.... skoro jest tyle negatywnych słów w związku z funkcjonowaniem wspomnianej firmy to trzeba pozbawić się złudzeń że jakkolwiek otwarci są na ludzi. Fakt nieterminowych przelewów na konto, opóźnień a nawet braków pencji nie wróży nic dobrego. W sumie to zależy o jakie wynagrodzenie burzą się nasi przedmówcy.

ona

Potwierdzam negatywne opinie. Pracowalam w tej firmie jakis czas i przez pewien okres bylo ok niestety wszystko skonczylo sie w wakacje. Jak wiadomo brak wyplat negatywnie wplywa na atmosfere pracy takze ocena moze byc tylko jedna to znaczy negatywna.

TakNie

a co do atmosfery, to jest tam grobowa...

jabi

oj tam się czepiasz - nie myli się tylko ten kto nic nie robi i narzeka :P Każdy wie o co chodzi - dla Ciebie mały update: chodziło oczywiście o "fair"

delfin

jabbi - 2011-11-16 21:29:57 skoro klient znaczy jestes przedsieborca, swiadczysz dla nich uslugi cyklicznie, skoro tak jest to nie przyjmuj zleceń. Jesli kasa Ci sie nalezy i masz wynegocjowaną dobrą umowe to idź do sądu a nie narzekasz na forum. A jesli nie to idz do szkoly albo na kurs z podstaw przedsiebiorczosci bo jak masz podstawe prawna to szybko odzyskasz naleznosc - nie odzyskasz jak jestes jeleniem i nie dziw sie ze ktos kumaty to wykorzystuje. Gratuluje obrotności i rozwijaj sie dalej tylko w pierwszej kolejnosci proponuje intelektualnie bo ten Twój wpis marnie Cie przedstawia :) Przypadkowo trafiłam bo szukam info nt innej firmy i z ciekawosci zajrzalam na Comtice. W stosunku do mnie zawsze byli i są fear wiec sie dziwie i nie podzielam opinii !!!! Byli w stosunku do Ciebie "fear"? To chyba nie najlepiej o Tobie świadczy... Wszyscy pracodawcy są wobec Ciebie "fear"?

jabbi

kt

nikt z Was nie napisal jaka jest atmosfera a moze to wpis jednej sflustrowanej osoby...comtica to: - elastyczne godziny pracy (nikt niczego nie narzuca i nie rozlicza) - elastyczna forma zatrudnienia (etat, FV, umowy o dzielo, umowy zlecenia) - bez problemu z urlopami i zadko spotykasz sie z odmowa - ciekawe projekty - glownie dla topowych wydawcow w kraju - zadawalajace wynagrodzenia to ze firma ma klopoty ale tylko cashflowe (bo przychody sa na przyzwoitym poziomie) nikt nie ukrywa (klienci placa jak placą a firma nie pcha w skarpete na czarna godzinę tylko inwestuje) - sytuacja ciagnie sie poprzez decyzje pojete dobrych pare lat temu. Mimo to nie topią s-ki, nie zaciagają kredytów i wychodza na prostą, wyplaty sa na chwile obecna z tygodniowym max 10 dni opoznieniem - to chyba niewielka cena za takie warunki pracy. jaka praca taka placa - jak kogos przerasta niekontrolowany czas pracy i motywuje do nieróbstwa to nic dziwnego ze konczy wspolprace, a jak w dodatku jest sie takim leniem ze juz nawet nie zabezpieza sie wlasnych interesów to juz jego sprawa. Ja obecnie nie wyobrazam sobie pracowac gdzie indziej i jakos rachunki place terminowo :) zamiast narzekac proponuje wziac sie do roboty a jesli szukacie firmy gdzie beztrosko mozna sie opierdzielac nie ponoszac zadnych konsekwencji to sorrki na zły adres !

pimpek

haha to ta firma dalej opóźnia wypłaty dla pracowników? ja tam pracowałam 2 lata temu i juz wtedy były problemy.. a prezes oczywiscie sciemnia ze za tydzien bedzie wypłata.. haha - omijac tą fitmę

ziomek

potwierdzam omijac dalekim lukiem ta firme szczeglnie jak ktos chce otrzymywac wynagrodzenie za swoja prace

m

Zgadza się, nie mają "tradycji" wypłacania ostatniej pensji, comtice omijajcie z daleka! Wypłaty jeśli są to są zawsze opóźnione...

antor

Firma ma generalnie kłopoty finansowe. Jak lubisz dostawać wypłatę na czas, albo w ogóle ją dostawać, to szukaj innej firmy.

Zostaw opinię o Comtica Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie