Agencja Pracy i Doradztwa Marzanna Rutkowska

Opinie o Agencja Pracy i Doradztwa Marzanna Rutkowska

Wojtek

Jestem zadowolony ze współpracy. Za pośrednictwem APiD znalazłem pracę w Norwegii. Pełny profesjonalizm pod kątem prowadzenia rekrutacji, pełna i rzetelna informacja nt Pracodawcy. Przed wyjazdem miałem też wsparcie i doradztwo ze strony agencji jak mam się przygotować do wyjazdu i co wziąć ze sobą. Po rozpoczęciu pracy agencja również sprawdzała ze mną, czy jestem zadowolony z pracy i warunków. Pierwszy raz mi się zdarzyło takie wsparcie i rzetelność. pełny profesjonalizm. Polecam.

Zostaw opinię o Agencja Pracy i Doradztwa Marzanna Rutkowska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy i Doradztwa Marzanna Rutkowska