Firefly Creation Sp. z o.o.

Adres: Al. Ken 36 lok. 112B, 02-797 Warszawa

NIP: 5213244450 KRS: 0000395038

Firefly Creation Sp. z o.o.

Opinie o Firefly Creation Sp. z o.o.

ktosia

To [usunięte przez moderatora]jesteś z mlekiem pod nosem… kolorowo to jest tam na samym początku, z czasem wychodzi prawda - mydlenie oczu, bajdurzenie i pozory, wszystko zgrabnie zapakowane w HR i PR i tyle. Kryzysowe sytuacje obnarzyły dwulicowość HR-u. Ludzie bywają tam fajni ale niedoceniani. Miejsce dobre na krótką metę dla zielonych w branży tak na start.

Zostaw opinię o Firefly Creation Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firefly Creation Sp. z o.o.