Opinie o Diamonds International Corporation w Warszawa

DIC oferuje doskonałej jakości diamenty inwestycyjne, jest również producentem diamentowej biżuterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diamonds International Corporation w Warszawa

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Diamonds International Corporation? Chętnie zatrudniają?

Halina Nowy wpis

Nie jest idealnie, ale patrząc na rynek obecnie - firma uczciwia i dająca dobre wspracie partnerom. Cieszę się ,że jestem częścią tego przedsięwzięcia. Ogólnie na plus.

Ania Nowy wpis

Jestem w firmie od pół roku - jestem zachwycona. Nie mówię że zarabiam kokosy, ale jest coraz lepiej ;) Najważniejsza jest ta piękna biżuteria dla mnie !!! :)

Łukasz Nowy wpis

Współpracuję z firmą Diamonds International Corporation już ponad 2 lata, dokładnie od 2018 roku. Podczas całego okresu współpracy z tą firmą odbyłem wiele ciekawych wyjazdów do samej Pragi i głównego salonu. Uczestniczyłem w kilku Eventach firmy w Polsce, które odbyły się we dwa razy we Wrocławiu i Krakowie. Dzisiaj jak nigdy wcześniej jestem z tej decyzji bardzo zadowolony. Nie dlatego że po prostu jest to ciekawa i dająca dużo satysfakcji współpraca, ale dlatego, że firma wychodzi naprzeciw swoim partnerom. W połowie 2020 roku firma stworzyła przepotężne możliwości działania w pełni online co pozwoliło każdemu pracować z domu bez ograniczeń, wystosowała wiele przywilejów jak np. samochód firmowy dla aktywnych i mających efekty partnerów i wiele więcej... Jeśli czytasz opinie o firmie, by dowiedzieć się czy warto to jest to idealny moment by przekonać się na własnej skórze... W Polsce największe szanse na sukces z tą firmą masz dzięki projektowi Elite&Prestige Group - jest to grupa zaawansowanych liderów bezpośrednio współpracujących z firmą DIC - każdy kto nie ma doświadczenia, a chce spróbować swoich sił w branży produktów ekskluzywnych powinien się do nich zgłosić i po prostu sprawdzić czy to dla niego. Masz szansę na dobre pieniądze, podróże, poznanie super ludzi , zdobycie samochodu firmowego i wiele innych rzeczy, jakich nie da Ci żaden etat. Decyzja należy do Ciebie. Pozdrawiam

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jarosław

Wielu ludzi marzy o stworzeniu swojego biznesu dzięki , któremu będą zarabiać fajne pieniądze, które przeznaczą na przyjemności, życie, rozwój, przyszłość. Bez względu na to, czy chcesz nadal pracować na etacie, czy startować z własnym biznesem najważniejszą rzeczą, żeby zarabiać więcej pieniędzy jest ciągła nauka i zdobywanie umiejętności. Oczywiście to jest tylko jeden z bardzo wielu możliwych modeli biznesowych. Takim przykładem jest wieloletnia firma z branży diamentowej Diamond International Corporation, której właścicielem jest dr Lubos Riha. miałem przyjemność poznać tego Pana, który jest niesamowity, doświadczony, pozytywnie patrzy na możliwości w tej branży, aż chciało się go sluchać kiedy opowiadał jak zaczynał, jaka wizja czy sens towarzyszy posiadaniu diamentów. Jeśli sadzisz, że diamenty są tylko dla ludzi bogatych czy wyłącznie można zobaczyć je w filmach to właśnie firma daje Ci możliwości by zarabiać na prestiżowych produktach! Wiedza jest bezcenna A możliwości ogromne. - Polecam zagłebić się w temat.

Wiele dzięki współpracy z firmą DIC udało mi się dowiedzieć - nie chodzi już o samą wiedzę nt. Diamentów czy też rynku - jak działa, ale przede wszystkim dzięki ludziom którzy tworzą projekt obecnie w Polsce - super ekipa liderów - merytoryczni, doświadczeni - pomocni i nawet mnie nie mającemu doświadczenia pomagają każdego dnia co przekłada się na wyniki finansowe - mogę pozwolić sobie na produkty ekskluzywne - o czym kiedyś mógłbym jedynie pomarzyć - a dodatkowo mam przed sobą na prawdę owocna karierę - pozdrawiam całą ekipę Ellte&Prestige Group!

Łukasz

Czy firma będzie miała kolejne postojowe ?

Daro

Trafiłem na te opinie i przecieram oczy ze zdziwienia, bo albo ja czegoś nie wiem, albo są tu opinie ludzi którzy kompletnie nie mają pojęcia o tym co piszą, prawdopodobnie z niewiedzy... bo nie chcę doszukiwać się gorszych powodów ;) Z DIC jestem związany od ponad dwóch lat. Przez ten okres dokonałem zakupu kilku produktów z ich oferty i bardzo jestem z nich zadowolony. Bardzo zainteresował mnie również ich system rekomendacji, który kompletnie nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek umową o pracę czy czymś co nosi znamiona etatu o których pisało wcześniej kilka osób. Ale czy tak naprawdę chodzi o jakiś papier??? Napiszę to wprost żeby każdy mógł to zrozumieć... przez te 2 lata zarobiłem z tą firma pieniądze o których większość może tylko pomarzyć na etacie. Wypłaty wchodziły regularnie na konto kazdego miesiąca. Czego więc chcieć więcej... ale okazuje się że jest więcej :) W ostatnich miesiącach w firmie został zmieniony system wynagradzania mocno na korzyść partnerów, ale to juz nie czas i miejsce na takie wywody :) Pozdrawiam i życzę każdemu otwartej głowy na możliwości które niesie z sobą życie :)

Sebastian

Cześć, chciałbym podzielić się również moją opinią na temat firmy DIC. Współpracuję z nią od końca 2018 roku. Nie wiem jak było wcześniej za czasów filii w Warszawie więc moja wypowiedź będzie obejmowała ramy czasowe od Pażdziernika 2018 roku po dziś dzień. Dzisiaj nie wyobrażam sobie współpracować z inną firmą na rynku niż DIC. Patrząc jak wygląda dzisiejszy świat dostrzegam w internecie największą potęgę. System, który stworzył właściciel firmy jest niesamowity, od produktów, których w sklepie fizycznym jak i internetowym jest całe mnóstwo po diamenty inwestycyjne certyfikowane. Cała platforma, narzędzia , reklamy, marketing jest na bardzo wysokim poziomie. Fakt tutaj nie ma współpracy na zasadzie umowa o pracę i wyznaczone godziny w biurze. Możemy pracować i zarabiać z dowolnego miejsca na świecie i zarabiać poważne pieniądze. Tym właśnie jest network marketing. Po co płacić za wynajem 50 lub 100 tysięcy za jeden punkt skoro można przenieść wszystko do sieci i przy pomocy ludzi, którzy budują społeczność zarabiać pieniądze z bonusów dostępnych. Czasy pandemii przyśpieszyły proces . Za chwilę wszystko będzie w sieci i sklepy stacjonarne znikną lub pozostanie tylko kilka punktów. Jeżeli jest ktoś zainteresowany współpracą z firmą Diamond International Corporation to serdecznie polecam. Jeżeli szukasz dywersyfikacji i drugiego źródła dochodu również jest to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Pozdrawiam

Radosław

Witajcie, w firmie dużo się zmieniło, co prawda nie działa już jako filia w Polsce, natomiast działa mocno online od 2019 roku. Jej główne produkty to wciąż diamenty inwestycyjne, biżuteria ekskluzywna. Każdy może zostać partnerem firmy i budować jej wizerunek oraz zarabiać dzięki marketingowi sieciowemu. To nie jest firma w której dostaje się pracę na etat. Bardziej trzeba traktować firmę jako sposób na dodatkowe źródło dochodu. Sam jestem klientem firmy od lat, również dzięki współpracy udało mi się zarobić sporo pieniędzy, ale przede wszystkim trzeba znaleźć ludzi, którzy znają się na marketingu w sieci, którzy pokażą Ci jak działać. Czytam wcześniejsze opinie i jestem w szoku bo są to opinie ludzi, którzy chyba nigdy nie pracowali z firmą... ale tak to już jest w internecie. Polecam tym, którzy chcą doświadczyć czegoś innego, niż zwykła kolejna praca na etat... Firma z perspektywami na przyszłość.

Kuba

Czy jest tak dobrze pracować , że nie piszecie?

Hanna

@serdeczna, czy Tobie również zdarzyła się taka sytuacja? Czy jesteś obecnie zatrudniona w Diamonds International Corporation? Zainteresował mnie również poruszony przez Ciebie temat szkolenia. Ile trwa takie przygotowanie do pracy, na ile jest użyteczne?

serdeczna

oczywiście, że w tej firmie zdarzały się przypadki niewypłaconych pieniędzy na umowach śmieciowych. a za czas przeznaczony na szkolenie nie dostawało się żadnego wynagrodzenia. co do MLM nie będę się wypowiadać bo mnie ta umowa nie dotyczyła.

serdeczna

Hanna

@zdecydowanie odradzam każdemu czy zdarzyło Ci się, że pracodawca nie wypłacił wynagrodzenia? Czy zgłosiłaś to gdzieś lub rozmawiałaś o tym z pracodawcą? Wiadomo, że MLM do łatwych prac nie należy i nie jest dla wszystkich ludzi.

zdecydowanie odradzam każdemu

Witam wszytskich zainteresowanych pracą w DIC, pramida , jasne istnieje, jesli dotyczy to partnerstwa- formy współpracy. Czysty MLM. na co dzien dziala takze inaczej. zatrudniają tam asystentki ds. umawiania spotkan. piekna nazwa prawda? faktycznie chodzi tu o call center. ogłoszenia daja przewaznie na gumtree... no bo tanio i nie trzeba za nie płacic - ogólnie skąpią na wszystkim co sie da. Przykład? Nie ma firmowej kawy czy herbaty za free. Można sobie kupić. Cennik dostępny przy każdym stoliku.... Co do kobiet sukajacych tam pracy jako asystentka.... NIE DAJCIE SIE ZWIESC ! na poczatku przyjedziecie tam i bedziecie tylko dzwonic, pani prezes bedzie probowala wam zrobic wode z mozgu. usłyszycie m.in. , ze pieniądze leżą na ulicy... ze wszystko co robicie jest super(dosłownie), tylko trzeba wiecej dzwonić, wierzyc w swoj sukces ze znajdziece przez telefon klienta, ktory zainwestuje miliony w diamenty.... wiecej...i wiecej... i wiecej.... pozniej jej asystent , ktory bedzie was non stop kontrolowal podczas pracy, m.in. siedzac w kamerach(bo po to zostaly zalozone-kontrola to jest to!) co do wynagrodzenia, nalezy przygotowac sie na to ze trafi lub nie trafi ono (wedle uznania pani prezes) po upływie dnia, w ktorym powinno wpłynąc. wasze rachunki za prąd, za mieszkanie, tej apni prezes zupełnie nie interesują. Jedyne co ja interesuje to abyście dzwonili/ły. I umawiały mnóswo spotkań. Im więcej tym lepiej... Spokojnie.. Każdy będzie miał swój miesiąc zeby sie wykazac,i wtedy... w danym miesiącu, będziecie ulubieńcem pani prezes. a jesli nie wypłaci wam wynagrodzenia to... macie problem. przykre co? ale prawdziwe... SZCZERZE NIE POLECAM

@ale, co masz na myśli?

wdef

@xok troche ogolnie napisane ;p przeciez na kazdym stanpiwsku wymagaja innego doswiadczenia jednak..

ale

oszustwa to ich specjalność.

ten, co wie

@Diano i wszyscy zainteresowani. Aby przedstawić sytuację możliwie klarownie i uniknąć nieporozumień: DIC nie oferuje zatrudnienia na etat (wyjątkiem mogą być stanowiska administracyjne w firmie). DIC oferuje współpracę na określonych warunkach, z czym - owszem - wiąże się jakiś wkład własny, który należałoby potraktować jako inwestycję w swój biznes. Jeżeli brak etatu kogoś nie przeraża, jest ciekawy tego, jakie możliwości zarabiania zaoferować może mu firma - powinien przyjść na spotkanie i potem samemu rozważyć - czy czuje się na siłach, chciałby spróbować, widzi w tym swoją szansę. Jeden powie "tak", drugi "nie" - to indywidualna decyzja, którą lepiej podjąć na podstawie wiedzy zdobytej u źródła, niż opinii w internecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Diamonds International Corporation - Warszawa

• Jak się pracuje w Diamonds International Corporation?

Zobacz opinie na temat firmy Diamonds International Corporation tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diamonds International Corporation?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diamonds International Corporation?

Kandydaci do pracy w Diamonds International Corporation napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diamonds International Corporation
3.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Miedziana 3A lok. 21
    00-814 Warszawa