Gynkar Michał Łojewski

Gynkar Michał Łojewski

Opinie o Gynkar Michał Łojewski

Filip

Tylko pozazdrościć dobrej pracy w dobrej firmie!!

Luidzi

Zastanawiająca jest ta cisza. Czy firma normalnie działa?

@Luidzi 11.07.2018 19:20

Witam, Tak, normalnie funkcjonujemy ale nie poszukujemy na tą chwilę nowych osób do naszego zespołu. Pozdrawiam

Tonik

Jakieś wskazówki o pracy ? Warto szukać tu szczęścia?

@Tonik 24.06.2018 18:13

Witam, pracuję obecnie w firmie Gynkar i na tą chwilę nie zatrudniamy dodatkowych osób. Ale dziękujemy za zainteresowanie :) Pozdrawiam

Zainteresowany

Czy firm,a prowadzi może rekrutacje? Może coś podpowiecie?

@Zainteresowany 14.06.2018 19:25

Marek

Witam, byłem zatrudniony w firmie Gynkar na umowę o pracę przez kilka lat. Niestety nasze drogi rozeszły się, jednak wynagrodzenie zawsze dostawałem na czas . Atmosfera w firmie była pozytywna, często dochodziła do "burzy mózgów" co dawało nam nowe pomysły do realizacji kolejnych wyzwań i projektów.

fotoRaf

Z firmą Gynkar współpracuję od 20 lat. Nigdy nie miałem problemów z komunikacją, ani z rozliczeniami.

Kinga Miśkiewicz

Współpracuje z firmą Gynkar od ponad trzech lat jako lektorka. Napiszę krótko! To miejsce ze wspaniałą atmosferą, gdzie zawsze mogę liczyć nie tylko na sprawne i profesjonalne nagranie, ale też na rozmowę przy kawie. Jako lektorka bardzo dużo się tam nauczyłam bo i pracy jest tu sporo :) nie piszę opini anonimowo w przeciwieństwie do innej tu zamieszczonej. Pozdrawiam cały Gynkar! Kinga Miśkiewicz

Zostaw opinię o Gynkar Michał Łojewski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gynkar Michał Łojewski