Gynkar Michał Łojewski

Opinie o Gynkar Michał Łojewski

anonymous

W gynkar pracowałem jakiś czas temu. Zostałem zatrudniony na stanowisko art directora i zapewniano mnie o tym, że będę osobą decyzyjną i razem z Michałem będziemy zmieniać firmę na lepsze oraz wchodzić na nowe rynki za sprawą moich umiejętności. Jak tylko zacząłem pracę, z każdym dniem moja decyzyjność spadała a nowe rynki, na które mieliśmy wchodzić oddalały się. Zmieniłem strukturę firmy na logiczną, w której jest podział pracy, menager i specjaliści. Niestety jedynym specjalistą, jak się okazało byłem ja, a moja wiedza, umiejętności oraz chęć dzielenia się nią spotykały się z negatywnym odbiorem i szybko zostałem spacyfikowany za wizję rozwijania firmy i szkolenia pracowników. Michał zatrudniał głównie młode kobiety, na których mógł się wyżywać, krzyczeć i niszczyć psychicznie za byle co. Nie szkolił pracowników a po jakimś czasie miał pretensje, że ktoś czegoś nie potrafi i nie umie. Odzywanie się Michała do pracowników było karygodne i jestem pewien, że znalazłby się na nie niejeden paragraf. W kontaktach ze mną nie był już taki chop do przodu. Doskonale wie, kogo i jak może zgnębić i na co sobie pozwolić. Na rozmowie ustaliliśmy zarobki i rodzaj zatrudnienia po czym gdy przyszło do podpisania umowy, Michał wielce zdziwiony moimi wymaganiami i rodzajem zatrudnienia i palił jana, że on nie przypomina sobie i, że na rozmowie inaczej ustalaliśmy. W firmie panuje tendencja równania w dół a wszelkie próby zmienienia jej wiążą się z reprymendą szefa. Miejsce dla ludzi efekciarskich, wyrachowanych i zakłamanych.

Zostaw opinię o Gynkar Michał Łojewski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gynkar Michał Łojewski