Sita Polska

Lublin

Sita Polska

Opinie o Sita Polska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Natalia

Czy ktoś z obecnych na forum posiada informacje odnośnie nowych ofert pracy w Sita Polska? Na jakie stanowiska firma potrzebuje pracowników? Jak przebiega proces rekrutacyjny? Zachęcam do aktywności na forum. Wypowiedzi mogą okazać się pomocne dla osób zainteresowanych złożeniem CV w tej firmie.

Adam

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie piszecie na forum?

Boczmen29

Witam. Chciałem uzyskać informacji odnośnie zarobków na stanowisko ładowacza. Na jakie zarobki może liczyć Nowy pracownik czy są jakieś premie?. Ewentualnie jak wygląda socjal w tej firmie?. Czy zarobki na stanowisko ladowacza w firmie suez i Kom Eko sa takie same?.

Co teraz dzieje się teraz w Sita Polska? Ostatni post zamieszczony został 30 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tej firmie?

Obecny pracownik

Jeśli jest tak źle to może trzeba zmienić pracę? Ja wiem, że to dobra firma.

anonymous
@Obecny pracownik 13.03.2018 23:00

co wplywa na twoja opinie o firmie?

Natalia

@Obecny pracownik, warto żebyś jednak zdecydował się na uargumentowanie swojej opinii o Sita Polska. Co bezpośrednio przyczynia się do takiego postrzegania przez Ciebie tej firmy? Proszę Cię o podzielenie się doświadczeniem z tym pracodawcą.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy Sita Polska?

Qba
@Administrator 06.02.2018 18:38

Tragedia najniższa krajowa plus jakieś śmieszne premie jak niedaszmciala kierowca musi do ich wszystko

Suez wschód chyba sobie żarty robi z byłych pracowników. Gdzie są pieniądze za akcję???

dsksj

Wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo sam posiadam odpowiednie doświadczenie, a to się ceni.

Ukrainiec

Wiesc niesie ze pawlunio misztyl siedzi na kolorowej 6 i grzeje dupke na chorobowym.....patrzcis jednak to prawda za te krzywdy ludzkie co pawlunio wyrzadzil pan Bog odplacic mu pieknem za na dobre.... misztyl to zdrajca i paszerna gnitka!!!!!

były pracownik

O widzę że znowu zmienili nazwę firmy i tylko po to żeby podatków w Polsce nie płacić. Tak co cztery lata. Można powiedzieć dobra zmiana. A co do Pawlunio Misztul to podobno że dział całkiem upadł a ludzi wieście oddał na śmieci. Tylko że o wiele za późno. Wielu ludzi by pracowało nadal. A lepiej było ich zwolnić. MISZTYL ty zdrajco !!!!

Ukrainiec

Zgodze sie z byly pracownik,ze pawlunio misztul to zdrajca calej sitwy,byla mozliwosx przeniesc ludzi na odpady-lecz on wolal starych praxownikow zwolnic. Zwykly tchorz i niedorajda zyciowy,nic nie zrobil by zattzymac ludzi i ixh nie zwalnjac! Pozdrawkam site i bylego pracownika - nick. Wtajemniczeni woedza o co chodzi...

były pracownik

Chodziło mi że Pawlunio misztul to niedorajda i zdrajca który zamiast przenieść pracowników na śmieci to ich pozwalniał a niektórzy sami podchodzili.

ukrainiec

owszem zgodze sie z byly pracownik-byl pan Jozef K-byla robota. odszedl pan Jozef K -stery przejol Pawlunio Misztyl i wszystko rozlazyl na lopatki,oczyszczanie reczne pada doszczetnie,slyszalem nawet ze podobno chca wziasc podwykonastwo na gieldie elizjowke;-)...kto by pomyslal...

były pracownik

Był Pan Józef K. Wszystko było i wygrane przetargi na zimę i zieleń i praca była. A teraz rządzi Niedawna i starych Pawlunio misztul. Pozdrowienia dla wszystkich którzy wiedzą o kogo chodzi.

ukrainiec

brakuje szczegolnie profesora.pawlunia misztyla...-ten chlopek wiedzial jak rozlozyc oczyszczanie reczne....pada doszczetnie....a on wietrzy dupe na uliczce kolorowej. pozdrawiam cie serdecznie

Agonia firmy Sita Wschód trwa. Zwalniają starych pracowników. Zatrudniają nowych za 1450 na rękę, którzy po trzech miesiącach odchodzą. Sortownia śmieci nie istnieje. Oczyszczanie ręczne pada ( mają tylko giełdę elizówkę ). Zieleń nie istnieje. Przegrali wszystko co się da albo nawet nie przystąpili do przetargu. Brakuje starego Zarządu i Inteligentnych dyspozytorów, którzy kiedyś pracowali w MPO LUBLIN.

badak

Sam pracowałem tam przez kilka miesięcy i kurcze gorzej niż kołchoz, zero organizacji, płace głodowe. Szefostwo niedoświadczone i firma zaczyna kuleć. Oferty pracy w tej firmie to wogóle już nie ma w Lublin chyba się kurcze przekwalifikuje dla nauczycieli polski (usunięte przez administratora)

gosc z UK

Przepracowałem w tej firmie prawie 16 lat i powiem wam szczerze do póki prezesem był Pan Buczyński firma prosperowała na rynku Lubelskim bez większych problemów każdy kto tam pracował może to samo powiedzieć . Praca była spokojna bez stresu i tzw SPINY. Nie wiem jak jest obecnie ale z tego co słyszałem jest nie wesoło wiec raczej nie polecam tam pracy. Pozdrowienia dla wszystkich z Sity :)

tomek
@gosc z UK 30.09.2015 18:44

Witam Pana. Bardzo proszę o kontakt na adres: basygarde@interia.pl. Chciałbym zamienić z Panem słówko na temat Lubelskiego MPO. Bardzo pilna sprawa. Ewentualnie proszę o kontak do Pana.

Jon Snow

Pytalem sie w sekretariacie to mi kobitka powiedziala ze poszukuja kierowcow C czyli jakies przyjecia sa.Zerknelem na auta to slabo to wyglada star,mannn jakies trupy. Jak wyglada robota? 1 zmaiana? 2 zmiany? co z weekendami? ile godzin dzienie? Dieki za info .pozdrawiam

były pracownik

Przetargi na zime przegrane, na oczyszczanie letnie i zimowe też. Sortownia jedna stoi a druga ledwo sie kreci na jedną zmiane. Śmieci co ruż przegrywają na dwa sektory. Ludzi zwalniają. Nie udało się z Perłą to rozwalą Site. o to im chodziło jak tylko przyszli!!!!!!!!.

Karmin

Nie wiem dlaczego miałaby nastąpić redukcja etatów. Śmieci przecież przybywa, a do tego wcale nie ma tak dużej ilości chętnych do pracy ludzi. Nie oszukujmy się praca przy śmieciach nie należy do niczego prestiżowego... Jedyna zachęta to chyba standardowo oferta finansowa, ale to musiałby potwierdzić jakiś pracownik.

kacap

ustawa o smieciach nic tutaj nie ma,poporstu sa przegrane przetargi iinne niz na odpady i jest redukcja etatow kazdy boi sie o swoja dupe! nie wiadomo kotrego dnia i o ktorej godzinie zaprowadza cie do kazdr...

ruska morda

powiem tak,przetragi przegrane i zamiast szukac jakis rozwiazan probowac sie dogadac z innymi firami zejsc z ceny, byc jako podwykonawca lub szukac innych rozwiazan to kierwonictwo zamiast utrzymac dzial i ludzi w koncu ktorzy tam pracuja wola sciagac za brak kamizelki scigac za brak pasow...a zima tuz tuz.....

coca cola

wygląda na to, że dwóch przestraszonych chłopców rządzi firmą. czym większy cykor, tym więcej kontroli chociażby nad kamizelkami :) a że w firmie nie najlepiej to każdy powód do wyładowania złych emocji dobry

ukrainiec

aj robota jak znalazl mam chociarz na suchy chleb,taki jak dla golebi, robota extra pod wzgledem lustracyjnym -chodzi mi mianowicie ze przetargi poprzegrywane zimy nie bedzie i takie jelcze sie zmarnuja co stoja u nas- a sciagaja za brak kamizelki prawie jak w altakraz,polecam ludziom ze wsi co maja pola, i chca dorobic na suchy chleb:) pelna ubekow i sb-ekow

maniek

Za komuny byłem przymuszony korzystania z MPO (jedna firma)Po wejściu na rynek KOMEKO zostałem jej klientem.Z usług KOMEKO byłem zadowolony dobrze wykonane usługi i ludzie w niej pracujący uprzejmi pojemniki zawsze wstawione na miejsce.Po zmianie przepisów zostałem przymuszony jak za komuny do korzystania MPO Sita,nie dano mi wyboru do korzystania z lepszych usług czyli KOMEKO.Pracownicy są nie sumienni,od początku świadczenia usługi przez Sita raz wstwili pojemniki za bramkę i to bezpośrednio w przejściu że nie można było przejść zawsze zostawiają na ulicy.Może ze cztery razy zamknęli z powrotem bramkę notorycznie zastawiają otwartą.Poprosiłem sąsiada żeby zwrócił im uwagę(jestem w tym czasie w pracy)odpowiedz pracownika Sity to nie pańska posesja ja się panu nie podoba to pan zamknij.Nic dodać nic ująć.Może ktoś mi podpowie jaka jest możliwość zerwania umowy z Sitą i przejść z powrotem do KomEko.Będę bardzo wdzięczny już dość mam tej dziadoskiej firmy.

wałkoń

jesli jest tak źle jak opisujesz to po co tam pracujesz?hm.... (usunięte przez administratora)

Kiedyś fajna firma , teraz odradzam każdemu. Tylko od początku tego roku odeszło 2 "starych" pracowników , plus 1 zatrudniony już za czasów "nowych" prezesów , i dwóch "świeżaków" co rzucili to po tygodniu pracy. Razem 5 osób. W tym momencie od początku roku nie ma ani jednej nowej osoby na dziale wywóz nieczystości czyli "sól" tej firmy. Statystyki mówią same za siebie. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Sita Polska - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sita Polska