Opinie o ERG w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ERG. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ERG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERG w Dąbrowa Górnicza

poznaniak

jestem inwestorem giełdowym , punktu widzenia giełdy firma się rozwija , nowe maszyny , linie wzrost produkcji , wygląda dobrze , może zaczną wam podnosić płacę , wg ,mnie największym problemem jest Purgał może ktoś coś o nim napisze /

Życzliwy

Panie prezesie tym wpisem potwierdza pan wpis Reicharda z dn. 2016-09-07 09:21 .

Reichard
@Życzliwy

Wszystkim życzę spokojnych i pogodnych świąt Z martwych Wstania Pańskiego ALELUJA !!!, nie nakręcajcie, wszyscy wiemy jak jest i jakim burakiem i bufonem jest wiadomy osobnik, skupmy się w tym okresie na rodzinach a nie na tym Panu, nie ma co narzekać musicie poszukać innego rozwiązania i tyle, rynek pracy w okolicy jest coraz bardziej chłonny - wszystkim życzę zwykłej odwagi w podjęciu odpowiedniej dla każdej z rodzin decyzji !!!

@Życzliwy

A gdzie się podział ''inteligentny'' wpis pana prezesa?

ewa

Masakra ocena na 10pkt. Daje 001pkt pod każdym względem totalny bajzel

Hans

Czy pozbycie się doświadczonych pracowników nazywając ich komunistami dobrze świadczy o kierownictwie ergu ? Jeśli TAK to polecam tą firmę.

ERG prowadziła rekrutację na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Seeev

Witam , jakie są tam zarobki na produkcji ? Na jak długo umowa? Firma ogłasza się na internecie

Włodek

Nie ma tragedii, zarobki podobne do nowo budowanych montowni. Najważniejsze, że firma się rozwija i nie ma zagrożenia utraty roboty z dnia na dzień

żenada
@Włodek

co ty za bzdury piszesz , jakie porównywalne zarobki ? i o jakim rozwoju piszesz ? może podasz jakikolwiek przykład czy to dotyczący infrastruktury, albo parku maszynowego ? - przestańcie wypisywać te głupoty, słusznie ktoś wcześniej napisał, że to SKANSEN, tyle że jego upadek to kwestia tylko bardzo krótkiego czasu, a prezio to tylko zakompleksiony klakier

Włodek
@żenada

ostatnio zakupili za kilka baniek nową linię do produkcji i zamierzają kupić kolejną, na pewno pracujesz w ERGu? firma jest już tyle lat i jakoś nie padła więc spokojnie

Nabu
@żenada

chłopie, zastanów się co wypisujesz... Owszem, nie jest idealnie, ale żeby było na wypłaty trzeba zapier...ać a nie kwiczeć jak prosięta że nie ma wypłaty. Jeżeli faktycznie miałeś cokolwiek wspólnego z ERGiem to zapewne wiesz że w ciągu ostatnich trzech lat pojawiło się w zakładzie 5!!! nowoczesnych linij produkcyjnych, prowadzone jest odnawianie hali, porządkowanie terenu, ale takim jak ty nic nie pasuje, bo tylko widzisz koniec swojej własnej gęby

robol
@Nabu

proponuje niektórym się ogarnąć ... jeżeli przychodzicie do pracy na produkcje to bądźcie świadomi że to ciężka praca. Większość osób myśli że przyjdzie posiedzi, dniówka minie i hajs wpadnie do ręki. Trzeba było się uczyć to byście siedzieli przy kawie za biurkiem. Najlepiej jest narzekać... wiadomo daje się opinie negatywne a nie pozytywne ...a jak ktoś da pozytywną to od razu musi być to Prezes, a ja proponuje iść i przekonać się samemu jak jest

@robol

Robol to pogardliwa nazywa pracownika wobec tego uważam cię za jednego z zarządzających. Powiem tak ciężka praca to jedno, a pogarda dla podwładnych to drugie.

ROBOL
@robol

no i po co ta socjotechnika, chłopie to ty się lepiej ogarnij ludzie to nie idioci !

ewa

bardzo dobra firma polecam

@ewa

totalne dno omijać bardzo bardzo szerokim łukiem, zero wizji, bardzo bardzo marne zarobki, jeden wielki skansen

@ewa

chyba ewa jędurszko to napisała bo ta firma to dno i radzę unikać tego bagna

Mat

Erg hahaha szkoda ludzi którzy muszą tam pracować bo się boją odejść i musza pracować za grosze a nie odejdą bo mają umowę na czas nieokreślony. Wiadomo, każdy ma zobowiązania finansowe, jedni większe inni mniejsze ale Qrwa ludzie, trzeba się szanować. Ty masz ogarniać dwa stanowiska, sprzątać na końcu chali a jak coś Ci się zje..ie to jest Twoja wina bo Cię nie bylo przy maszynie (9.5 h.) + premia na początku miesiąca 1200zl a pod koniec jest 0. Porażka!!!!! Z DALA OD TEJ FIRMY, ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKA PELEN SOCJAL (hahaha)

kolega

ogólnie to bieda w tym zakładzie , pracuje kilka msc. nic ciekawego, ani zadawalającego nie da się opisac , tak jak poprzednik napisał jak jest dobrze na maszynie to jest troche spokoju , mozna zjesć , zapalic, ajak sie zjebie to nie idzie sie obrobić, zarobki nędzne jak na 4- brygadówe,premie to kierownik daje, wystarczy ze 1-dzien L-4 i 0 premi czy na żdanie wezmiesz , stawki godzinowe jak za PRL-U przedział 9- 11 brutto ogólnie skansen PRL-OWSKI ten zakład moja premia na swięta Wielkanocne wynosiła 30 zł. ciekawe ile teraz dostane moze chociaż na karpia jakiegoś dadzą , ale tylko do wiosny zimę przezyje akurat bedzie rok , nie polecam tego zakładu jest ofert pracy sporo jest w czym wybierać ERG to ostateczność na przezycie , pozdrawiam

Fantom

A jak kierownictwo spoko?

Blank

Marne zarobki 4 brygadowóka pracując na maszynie gdzie dużo obowiązków trzeba pomagać na innych maszynach ogólnie zależy jaką folia idzie gdy małe walki to naprawdę jest harówka z tego co słyszę od znajomych którzy tam dalej pracują zwiększają rygor a zarobki w miejscu

maao

@oalal wiesz co nie widziałem powiem Ci szczerze takiej oferty pracy nawet tutaj na forum gowork..a powidz mi proszę bo naisales ze sa dobre zarobki czy moglbys przyblizyc ile one mniej więcej wynosza

nie wiem czy tak wszystko jest dobrze i wspaniale ?, nasz zakład to raczej przypomina skansen, może faktycznie powinno się coś/KTOŚ zmienić, może osoba z zewnątrz spojrzy na naszą firmę INACZEJ ?

Reichard

Nie dawno byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Dyrektora Operacyjnego; w mojej ocenie obecny Pan Prezes Zarządu tego podmiotu, to osoba mocno zakompleksiona o bufoniastej konstrukcji. DŻENTELMEN mocno przeświadczony o swojej wszechwiedzy, drogi Pani Prezesie sposób Pana rekrutacji oraz kultury procesu rekrutacji nie najlepiej o Panu i tej firmie świadczą. Żaden sensowny i ceniący siebie fachowiec nie wejdzie do takiej struktury organizacyjnej, chyba tylko desperat. Boi się Pan osób myŚlących i posiadających większe doświadczenie niż Pan, bo być może mogli by Pana wygryźć?, Jeżeli dalej będzie Pan tak postępował to ten podmiot gospodarczy wymagający natychmiastowej restrukturyzacji nigdy nie BĘDZIE miał szans na jakikolwiek rozwój i przejście na wyższy poziom kultury zarządzania. Hamulcowym niestety W TEJ SYTUACJI jest Pan ! PS.; Panowie z RN proponuję sobie przemyśleć powyższe, gość sprawia wrażenie pracowitego, ale to tylko wrażenie, błyszczy wśród miernot. Potencjalnym kandydatom na to stanowisko, stanowczo odradzam - szkoda czasu na tą kulturę organizacyjną, Bardzo miła i elokwentna Pani z sekretariatu posiada większą wiedzę w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem niż ten osobnik - smutne to, a załodze życzę powodzenia, będzie potrzebne aby ten zakład mógł się utrzymać na dłużej w obecnych realiach rynkowych pod takim kierownictwem

Nelcia

Dostałam od nich tel.z kadr mam iść na rozmowe ,powiem mi ktoś jak na prawde jest z kasą? I jakie warunki pracy?

szczery

Omijać szerokim łukiem zarobki jak w krajach trzeciego świata dostaniesz na maxa 11.50 brutto na godz.w systemie 4-ro brygadowym,a ręce urobisz po łokcie.Tutaj nigdy nie było nie ma i nie będzie perspektyw dla pracownika fizycznego.Rotacja nowo przyjętych przyprawia o zawrót głowy,ludzie zwalniają się po przepracowaniu jednej,dwóch dniówek.Znam osobę,która po przepracowaniu 30 lat w tej firmie zarabia najniższą krajową.Jeżeli lubisz sporty extremalne to jest to zakład dla ciebie.

Nabu
@szczery

Szczery, kto to jest ta osoba lub jakie stanowisko zajmuje, która po przepracowaniu 30 lat zarabia najniższą krajową? Takich osób w ERGu jest niewielu, lub nawet kilka co przepracowali 30 lat. W chwili obecnej chyba żaden z pracowników nie zarabia najniższej krajowej...

Marian

Ile obecnie zarabia w ergu operator wytłaczarek?

młody

czy spółka Bioerg nadal prowadzi produkcje po zmianie właściciela? wie ktoś jak wygląda sytuacja?

zeus

Czy to prawda, że już nie ma kierownika?

lewis

Witam - konkretne pytanie napiszcie ile może wyciągnąć handlowiec w ERG ?, widziałem ich oferte ostatnio i zastanawiam się czy aplikować - będe wdzięczny za info.

Zostaw merytoryczną opinię o ERG - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ERG?

Zobacz opinie na temat firmy ERG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ERG