Opinie o Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG w Dąbrowa Górnicza

counter
3 30 7 5 1
kasia d Nowy wpis

Nie raze tam pracowa kazdy sie zwalnia sa oszustami itp pozdro

3 Nowy wpis

stabilna - ale dlaczego i co to konkretnie dl;a ciebiue znaczy, możesz doprecyzować? chociaż wiadomo że jak teraz się jest fachowcem w produkcji nowoczesnych wyrobów z tworzyw sztucznych to o pracę i dobre warunki zatrudnienia na polskim rynku martwić się nie trzeba

Ona5555 Nowy wpis

Witam. Moze mi ktos napisac jak wyglada praca kobiet w ergu? Pani w biurze nawet mowila ze niektórzy szybko odchodzą bo jest ciezko. Warto zaczynac w ogole z nimi wspolprace? Chodzi mi o zajecie fizyczne.

barbara gutek Nowy wpis

Dziadowskie zarobki na stanowisku robotniczym ,fachowiec nie zarobi nawet 2000zł,pracy za trzech zarobek marny.Rządzący firmą mówią że firma potrzebuje pieniędzy na rozwój i nie ma na podwyżki głodowych wypłat tylko nie widać tego rozwoju i tylko przybywa dyrektorów i innych zarządzających z dużymi pensjami .Omijać zakład z daleka ,praca przy łopacie jest bardziej atrakcyjna jak w ERG

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

robert

szukam pracy.mam przeszło 5 lat przepracowane przy folii.czy są jakies szanse na przyjecie do ergu?

rozczarowany

Niepoważna firma. Przeprowadzają cały proces rekrutacyjny, wybierają kandydata, uzgadniają warunki zatrudnienia, a na koniec DWA dni przed umówionym dniem rozpoczęcia pracy mówią że jednak NIE bo prezes się rozmyślił... i też nie raczą nawet o tym powiadomić - dowiadujesz się o tym kiedy dzwonisz spytać do kogo masz się zgłosić kiedy przyjedziesz pierwszy raz do pracy... Jeżeli zamierzasz odejść do nich z innej firmy ŻĄDAJ umowy przedwstępnej bo inaczej znajdziesz się z ręką w nocniku... Warunki zatrudnienia jakie oferują - żadna rewelacja, chociaż nie można powiedzieć że głodówka - raczej przeciętnie (przynajmniej na pierwsze trzy miesiące), tylko niestety są to obietnice bez pokrycia.

kolka

chętnie podejmę pracę tym zakładzie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG - Dąbrowa Górnicza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG
3/5 Na podstawie 30 ocen.