Golden Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Golden Serwis Sp. z o.o.

Ja1234

Witajcie. Ostatnio zainteresowałam się ofertą pracy kasjer w M1 Zabrze, na razie stroje na etapie problemu z książeczką, którą mam ale potrzebuje odświeżyć badania, ale nie o tym... Chciałabym żeby osoba która tam pracuje mogła napisać jak to wygląda od środka? :) Czy rzeczywiście można sobie ustalić grafik pod swoją dyspozycyjność? Jak wygląda sama w sobie praca w M1 Zabrzu?

KW
@Ja1234

Jeśli chodzi o Zabrze polecam skontaktować się z biurem na ul. Wolności 220 (centrum). Co do odświeżenia badań polecam przychodnię Hipokrates (jest najtańsza). Tak to prawda grafik możesz sobie na tym markecie ustalić sam pod swoją dyspozycyjność :-) Jeśli jesteś z centrum to jest jeszcze inny market na którym też można pracować, nie tylko M1. Firma wypłaca tygodniówki. Koordynator zawsze służy pomocą. Co Twojego ostatniego pytania jak wygląda praca to upływa w miłej atmosferze osób tam prowadzących zmianę. Polecam.

Nik

Jaka stawka dla studentów

KW
@Nik

Stawka zależy od regionu , przedział od 14 zł/netto do 16,50 zł/netto. Skąd Pan/Pani jest?

Max

Ostrzegam wszystkich, którzy pracują albo chcą pracować dla tego pośrednika. Za tą samą pracę (pracownik hali-wykładanie towaru), (usunięte przez administratora)proponuje stawki, których różnice sięgają nawet 3-4 złotych więcej za godzinę netto dla danej osoby. Żeby była jasność- piszę tutaj o osobach nie uczących się !! Dlatego jeżeli nie macie noża na gardle, absolutnie nie zgadzajcie się na najniższe stawki jakie na dzień dobry proponują. Tanie polskie cwaniactwo !

Wiktoria
@Max

Dziwne , bo jeśli spojrzeć na ich ogłoszenia to są dwie stawki jedną dla uczeń / student A druga dla osób z pełnymi składkami zus . Możesz proszę podać konkretny przykład i sklep na jakim to miało miejsce . Chętnie dostanę więcej niż mam . :-)

@Wiktoria

No i co z tego, że w swoich ogłoszeniach podają stawki ? To teoria, a praktyka jest zupełnie inna. Wiadomo, że zaczynają proponować stawki najniższe na rynku. Z powodu ochrony ludzi, którzy pracują dla tej firmy nie mogę podać konkretnego sklepu ani miasta, tym bardziej, że we wszystkich sklepach działających w tym mieście jest taka sytuacja. Chętnych do pracy za najniższą stawkę dzisiaj wielu nie ma. Więc gdy potencjalny "leszcz" nie godzi się za najniższą stawkę pracować, lub kręci nosem, wtedy proponuje mu się stawkę wyższą, tak to wygląda. (usunięte przez administratora)

Wiktoria
@Max

Wybacz , ale jakoś mi się wierzyć nie chce. Minimalna stawka to 10.70 netto i o ile sie nie myle maja wyższa . Pytałam innych osób pracujących w tej firmie po przeczytaniu postu i nikt nie wspomniał o podobnej sytuacji . Wszyscy jako studenci mają jedną stawkę i tak samo osoby z pełnymi składkami . Wybacz ale wydaje mi się iż jesteś mitomanem . I nie wiem jak bardzo chcesz zaszkodzić tej firmie z uwagi na prywatne niesnaski Ale to forum ma być konkretna odpowiedzią dla ludzi którzy szukają pracy , wprowadzasz ich w błąd i piszesz bzdury. Pisałam już I napiszę raz jeszcze . Żadną firma nie jest idealna , każdy człowiek popełnia błędy. Również pracodawca . Ja jestem w stanie podpisać się z imienia i nazwiska , podać miasto i ulice , Ty ukrywasz się pod pseudonimem i próbujesz dezinformacjami odstraszyć innych .

Rita Vidawska
@Max

Max u mnie w jednym mieście jest kilka marketów, market x, market y, i tam np są dwie różne stawki. Może poprostu zaproponowano Ci większą stawkę bo akurat na tym markecie taka była. Na niektórych marketach też jest tak, że kasy maja inna stawkę, hala pdk inna a np przy obsłudze klienta tradycja jest większa stawka więc zrozumiałe jest to. Ja np czasem idę na ryby bo mam większą stawkę, jak tam nie potrzebują idę na pdk za niższą. Mogłeś wyjaśnić to z koordynatorem i zapytać wprost bo będąc niedoinformowanym uważam, że oczerniasz kogoś bezpodstawnie.

@Wiktoria

Posłuchaj uważnie ! Nikogo nie wprowadzam w błąd, opisałem sytuację z własnego podwórka, ostrzegając po prostu innych aby nie zgadzali się na proponowane najniższe przez nich stawki czyli 11 złotych netto, dla osób nie uczących się, ponieważ ludzie pracujący na tych samych działach wykonujący tę samą pracę, mają często stawki wyższe o 2 -3 złote na godzinę. To, że w Twoim otoczeniu taka sytuacja nie wystąpiła nie oznacza, z automatu, że kłamię !! Bo równie dobrze mógłbym o Tobie napisać to samo. Ale biorąc pod uwagę Twoje zaangażowanie w obronę tej firmy i ten infantylny atak na moją osobę, śmiem twierdzić, że jesteś pracownikiem tej firmy. Nie zgadzasz się , ok ! Ale nie pisz , że kłamię i wprowadzam ludzi w błąd. Nadążasz ?

@Rita Vidawska

Następny obrońca, opowiadający o oczernianiu ! Najpierw przeczytaj dokładnie moje posty, a później pisz o innych stanowiskach i stawkach. Napisałem wyraźnie-chodzi o to samo stanowisko-pracownik hali, nie ryby, nie kasy, tylko pracownik hali !! Nadążasz ? Nie rozumiem o jakim oczernianiu piszesz ? Twoja koleżanka, która wyżej, zresztą tego samego dnia i godzinę wcześniej najpierw pisze, że kłamię, bo ona rozmawiała z ludźmi :), a chwilę później Ty piszesz o oczernianiu. Pytam na jakiej podstawie ? Bo nie podoba Wam się co napisałem ? To wasz problem, nie mój. Chciałem tylko ostrzec innych przyszłych potencjalnych pracowników, że mogą wywalczyć sobie większe stawki, tyle i tylko tyle. Nie mam nic więcej do dodania. Powtarzać też się nie będę. A Wy Panny przemyślcie bardziej taktykę obrony firmy, bo ta jest infantylna, poza tym czyta się wasze intencje jak książkę.

Weronika

Witam pracuje w goldenie juz jakis czas.Współpraca w tej firmie układa mi sie pomyślnie ponieważ na slasku z ta firma nie ma problemów kordynatorzy sa wporzadku.Jeżeli chodzi o wynagrodzenie zawsze na czas i nie ma z tym problemu.Jednym słowem mam nadzieje ze popracuje w tej firmie jeszcze dlugo;)Bo naprawdę otaczają mnie bardzo fajni ludzie reprezentujący i prowadzący Golden-Serwis:) :) ;) ;)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Golden Serwis Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kasjer/ sprzedawca? Podziel się swoimi wrażeniami!
Martyna :)

Golden Serwis to firma bardzo porządna. Zawsze dostałam pieniązki na czas i nigdy mnie nie oszukano. Współpracują w wielu marketach w obrębie całej Polski, co daje szeroki wybór pracy. Polecam wszystkim tym, którzy szukają porządnego pracodawcę i przyjemną pracę. Pozdrowienia ze Śląska :) Lubię atmosferę w Golden Serwis za: Ekipa! Bardzo wyrozumiali i porządni.(usunięte przez administratora)

Rita Vidawska

Pracuje w firmie dorywczo od około 6miesiecu. Jestem bardzo zadowolona, pensja na czas, tygodniowki, elastyczny grafik. Koordynator zawsze odbiera telefon lub oddzwania. Pani X jest bardzo sympatyczna, mogę polecić pracę w tej firmie

Pzd

Bardzo fajny mlody team. Szkoda tylko ze mało godzin. Jest to praca raczej dla uczniów. Jesli ktos szuka pracy z ktorej bedzie sie mógł utrzymać to nie polecam Lubię atmosferę w Golden Serwis za: Elastyczny grafik

Przemysław
@Pzd

Pracujesz dorywczo na umowę zlecenie? Czy dłuższa umowa i większa ilość godzin pracy po nabraniu doświadczenia byłaby możliwa? Wiem, że Golden Serwis jest agencją pracy, która specjalizuje się w obsłudze sieci wielkopowierzchniowych na terenie całego kraju. Napisz więcej o swoim stanowisku i wynagrodzeniu, jakie Ci zaproponowano. Obecnie firma szuka kasjerów i osób do wykładania towaru w różnych lokalizacjach. Dodawajcie swoje odczucia i opinie odnośnie pracy, gdyż tylko dzięki Wam inni użytkownicy forum poznają realne warunki zatrudnienia.

Tomi

Witam Serdecznie Mam pytanie dotyczący możliwości podjęcia pracy na umowę zlecenie jako pracy drowyczej w weekndy oraz po godzinie 16.00 w tygodniu przy wykładaniu towaru. Czy istnieje taka możliwość? Jaka jest stawka netto? (do ręki) Jestem osobą mieszkającą w Centrum Bytomia. Proszę o odpowiedź i możliwość kontaktu z osobą która byłaby mi w stanie udzielić informacji.

@Tomi

Rozumiem, że Twoja chęć podjęcia pracy dorywczej w Golden Serwis jest ogromna. Stawiasz już jednak bardzo konkretne pytania, które mogą być ponadto rozpatrywane w sposób indywidualny. Oczywiście, może się zdarzyć, iż ktoś udzieli Ci tu pełnych informacji, ale o takich sprawach najlepiej już rozmawiać bezpośrednio z samym pracodawcą. Co o tym sądzisz? Zdecydujesz się na osobistą wizytę w siedzibie firmy?

Kuba
@Iza

Chyba można, ale najlepiej dopytać u źródła. Zadzwoń do firmy i zwyczajnie zapytaj.

@Tomi

Zapraszam w takim razie do kontaktu telefonicznego 663-201-209 Pozdrawiam serdecznie

petro

większą porażką jest ta chamska koordynatorka Kaśka

Kate
@petro

bardzo ogólnikowo Pan się wyraził i oczernił jednocześnie kogoś nie podając szczegółów. Mogłabym zrobić to samo bo tak najłatwiej anonimowo, ale jednak wolę spokojnie poczekać, aż przytoczy Pan sytuację, w której doświadczył Pan chamstwa ze strony koordynatora w Legnicy.

@Kate

Każdy ma tu prawo do wyrażenia własnego zdania, ale trzeba jednocześnie pamiętać o przestrzeganiu regulaminu Gowork. Trzeba Ci jednak przyznać rację w tym, że użytkownik @petro powinien był umotywować swoje stanowisko. A sama jesteś zatrudniona w firmie Golden Serwis?

Mimo

Piszesz o Golden Serwis W Legnicy która zatrudnia w Auchan Polska ? Jak tak to może napisz coś więcej czy po umowi3 zlecenie jest szansa na etat i ogólnie czy faktycznie godziny pracy da się ustalić?

zainteresowany pracą

skąd taka opinia , możesz napisać coś więcej czy na pewno chodzi o Golden Serwis, jaka agresja i o co chodzi z brakiem szacunku

@zainteresowany pracą

Post użytkownika @petro porusza bardzo poważne kwestie. Miejmy zatem nadzieję, że postanowi on nam je wkrótce dokładnie wyjaśnić. Z kolei po Twoim nicku wnioskuję, że chciałbyś rozpocząć pracę poprzez firmę Golden Serwis. Interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko?

Nata

Dokładnie tak jak napisal petro. Kazdy kto nawet przez chwile mial okazje pracowac w gs, wie jak jest, brak szacunku do pracownika.

Zybi

Polecam GS Wrocław! Wszystko konkretnie i na czas!

gosc

Ta firma nie płaci za wszystkie dni pracy, facet kantuje przy wypłatach ( sam robi przelewy) a potem jego pracownicy tłumacza to bałaganem. A kasa nieoddana, robisz na dziada za free.

boss
@gosc

proszę mi napisać za co nie miał pan pani zapłacone

petro
@gosc

to prawda

rokietka123

Czy ktoś może ma zdanie na temat Golden Serwis przy zatrudnianiu w Auchan na stanowisko kasjera w Legnicy?

Eryk

Pracuje już w tej firmie jakiś czas i powiem szczerze że jestem zadowolony. Ludzie jak ludzie są lepsi i gorsi ale grafiki mam i wypłatę zawsze na czas. Myślę że nic dodać nic ująć. Moje sugestie dla Golden Serwis: Wszystko ok Lubię atmosferę w Golden Serwis za: Stawki i wypłata na czas

Jolka
@Eryk

na jakim stanowisku pracujesz ?

Stella

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca!!

@Stella

Nie ma dobrej opinii jako pracodawca. Jest na czarnej liście pracodawców , które krąży w sieci. Byłam zaproszona na spotkanie w Warszawie., ale po tych newsach zrezygnowałam.

gosc
@gość

Skąd taka lista? Gdzie można ją zobaczyć. Ja mam bardzo miłe doświadczenie z tą firmą. Wypłata zawsze na czas, z grafikiem można się dogadać.

@Stella

I szuka po raz kolejny koordynatora w tym roku .......odradzam tą firmę.

Fred
@Stella

firma nie jest dobrym pracodawcą, (usunięte przez administratora)

Xd

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic

gość

chce się dowiedzieć praca w marko ząbki jak godzinowo to wygląda ile trwa zmiana i tym podobne informacje z góry dziękuje

gość

Szkoda energii na wystawianie opinii o tej firmie.Zainteresowanych zapraszam na prive. Udzielę uczciwych i rzetelnych informacji.

Kamil

Mógłby mi ktoś opisać, jak mniej więcej, wygląda dzień w pracy na stanowisku merchendisera mobilnego (np. jak rozległy teren, ile punktów do obsługi itp.) oraz ile wynosi wynagrodzenie na rękę, orientuje się ktoś? :)

@Kamil

Jeżdzisz po punktach w warszawie i podwarszawskich miejscowościach.Nie masz konkretnej dzielnicy.Punktów dużo. Podstawa bardzo mała na umowę zlecenie + prowizja od przepracowanych godzin pracowników na twoim terenie.

Iza

@Stella skąd słyszałaś takie opinie? Tak ogólne stwierdzenie nie brzmi wiarygodnie, dlatego zachęcam do rozwinięcia wypowiedzi. @Pracownik może znasz odpowiedzi również na inne pytania postawione przez użytkowników? Wszystkie informacje mogą okazać się istotne dla inne osób zainteresowanych pracą w firmie Golden Serwis.

@Iza

Te opinie piszą pracownicy bo maja taki prykaz od Carycy. Dzisiaj zrezygnowała kolejna osoba, w ciągu paru miesięcy, a pracy w huk. Nie dziwię się. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Serwis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 25 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Golden Serwis Sp. z o.o.