Golden Serwis
counter
3 59 200 5 1
Wiesław

Gorąco polecam. Super firma. Pieniądze do ręki po skończonej robocie.!! Super. Pani koordynatorka bardzo miła.

monika

Witam, moje osobiste wrazenia i odczucia pracując dla firmy Golden sa jak najbardziej pozytywne:) przerwa należy się zawsze , jest wiec możliwość posilenia się i wypicia kawki aby dalej moc fajnie pracować:) nikt tej przerwy nie skraca, nie stoi nad glowa ,każdy ma czas na swój odpoczynek...jeżeli chodzi o wynagrodzenie,to również nie mogę powiedzieć nic zlego, wyplata jest zawsze na czas i naprawdę nie zla jak na obecnie proponowane zarobki w innych podobnych firmach...Tutaj uklon w strone Pani Paulinki, której chce się tak codziennie rano wstawac i przyjezdzac do swoich pracowników z wyplatami:) Wogole jeżeli o nia chodzi jest to osoba niesamowicie ciepla, pogodna i sympatyczna i nadwyraz ugodowa:) rzadko się zdarzają tacy pracodawcy!!!!także podsumowując goraco polecam firme Golden!!!!!!!!

Tak6Nie

paula.k

Mogłabym się tutaj wiele rozwodzić na temat wpisu jednej pani, ale po co skoro i tak wszyscy wiemy jak jest na różnych obiektach, jacy są ludzie jak się podaje dyspozycję i nagle się ją zmienia. Kara jest po to aby można było nauczyć kogoś myśleć i naprawdę pobierana jest w skrajnych przypadkach. ( wystarczy być po prostu miłym i uprzejmym, albo załatwić to zwykłą rozmową ) Golden jest spoko :D trochę już dla tej firmy pracuje.

Tak3Nie

POMYŁKA !!!!! JA NIE JESTEM DOROTA NAPRAWDE POMYŁKA

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

imikimi

Witam wszystkich opinie są podzielone ja osobiście mam złe wrażenie może nie o firmie ale o kordynatorach w łodzi sami nie wiedzą co mają zrobić.Jak oni chcą żeby przyjsć to nie ma sprawy ale jak my prosimy o wolne bo coś nagle się stało to wielkie pretensje i odrazu chce kordynator kare wstawiać 100 zł co to jest. A co do przerw to panie z reala z tak zwanej konsoli co 10 min zapindalają na papierocha.a jak my prosimy to jeszcze jakies ależ dość że człowiek zasuwał po 12 godzin to jeszcze najlepiej jak byśmy nie chodzili wogóle na przerwy ani do wc masakra powiedzieliśmy dośććććć!!!!! Ostrzegam wszystkich i pozdrawiam

Tak7Nie

paulina
@imikimi

ja raczej bym powiedziała,Pani Doroto,że prawda zaboli,zazwyczaj pani miała gorączkę ,jelitówkę,okres itd,zaraz po wypłacie...i w weekendy,a pracowała pani tylko wtedy kiedy chciała i tylko po to by "pani z opieki" nie zabrała pani dzieci,nie ładnie tak opiniować,tylko dlatego ,że komornik zajął pani wynagrodzenie...

Tak6Nie

@paulina

to naprawde pomyłka. Pozdrawiam

robo

po prostu katastrofa !!! (usunięte przez administratora). nie sympatyczni i nieprzyjemni . moja najgorsza praca

Biały
@robo

Witam a ta opinia dotyczy którego obiektu

dudhd

Od reala na Okęciu trzymajcie sie z daleka ! na początku bylo dobrze,potem coraz gorzej. Na umowie o dzieło masz 7zł netto, a na zleceniu 6zł ! Zapierdalasz za 10 osób . Na 12h pracy masz jedną pół godzinna przerwe,oczywiście z wielką łaską. Na szkoleniu niczego Cię nie nauczą, a potem wielkie pretensje .

była pracownica

nie ma problemu z pieniędzmi płacą na czas ,mało ale nigdy nie oszukują

Karin

Witaj, wiec tak szkolenie jest bezpłatne niestety trwa ogolnie dwa dni.. jeżeli chodzi o place to jest masakra jakas jeżeli pracujesz w Carrefour masz 8 zeta za godz a np. w realu placa 7 zeta i zapierdzielasz za 10 osob.. jeśli masz inne wyjście to radze omijać ta firme. pozdrawiam .

Tak4Nie

kasia_otwock
@Karin

Opinia wyssana z palca. Stawka netto w realu to 7,50zł. Zapierdzielasz za 10 osób? Żarty jakieś. Lekka i przyjemna praca jak dla mnie. Zarabiasz tyle ile pracujesz!!!! Zgadzasz się na podane godziny albo nie. Najlepsza stawka z firm leasingowych.

GS P-ń

Mógłbym napisać wiele przykładów bardzo złej współpracy z Panią, które były powodem jej zakończenia. Chciałbym zaznaczyć, że powyższa opinia w moich oczach powstała tylko w celu odegrania się za zakończenie współpracy. Natomiast w sprawie wulgarnego słownictwa...może słyszała Pani echo?

Tak4Nie

kasia.s

GOLDEN SERWIS TO NAJPORZĄDNIEJSZA FIRMA !!!! NIGDY ŻADNYCH PROBLEMÓW, PIENIĄDZE ZAWSZE NA CZAS. ZAWSZE MOGŁAM LICZYĆ NA POMOC I ZROZUMIENIE ZE STRONY WŁAŚCICIELA FIRMY. TO UCZCIWY I WSPANIAŁY CZŁOWIEK !! :)

Kasia

Najporządniejsza firma jaką znam działająca na tarenie Wa-wy. szefowie bardzo wyrozumiali, i maja ludzkie podejście do wszystkiego. dobrze płacą, więc mogą wymagac

Aga

bebe - 2012-02-12 19:08:11 Nie widać ich na rynku,przynajmniej w Carrefour,pracowników,którzy dla nich pracowali bez słowa wytłumaczenia pozostawili bez pracy.Tak się nie robi!!!To carrefour zrezygnował z Goldena, oni nie mieli na to wpływu .

Aga

Wypłate ZAWSZE miałam na czas, szefowie są bardzo uprzejmi i wyrozumiali, gdy potrzebowałam zaliczki, zawsze ją otrzymywałam. Naprawdę współprace wspominam bardzo dobrze.

bebe

iza

jedna z porzadniejszych agencji pracy tymczasowej,polecam tam prace.szefowie w porzadku wypłate zawsze miałam na czas.ja nie mam zadnych zastrzezen

anonim7

JAK DLA MNIE GOLDEN SERWIS TO BYŁA JEDNA JEDYNA PORZĄDNA FIRMA W WARSZAWIE PRZYNAJMNIEJ DOBRZE I NA CZAS PŁACILI, PRZEZ TO MIELI PRAWO WYMAGAĆ....

mały

pieniądze dostaniesz tak jak zawsze dziesiątego każdego miesiąca a Golden Serwis działa nadal to że nie podpisali a nimi umowy to nie znaczy że splajtował z tego co wiem to Panowie z Goldena działają dalej

Mała mi

to jakas katastrofa!!!!!!!!!!!!!!! golden splajtował od piatku nie mam pracy nie narzekałam na nich ale teraz nawet nie odbieraja telefonu :( miałam z nimi dobry kontakt wiszą mi trochę kasy może to nie wiele ale wychowuję sama dziecko :(((a umowy przez rok zadnej nie widziałam pracowałam bo musiałam za cos utrzymac malucha :((

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Serwis - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Golden Serwis