Golden Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Golden Serwis Sp. z o.o.

Proszę o podanie sytuacji, kiedy miała miejsce, ponieważ nie zgadzam się z Pana wypowiedzią. Każda osoba która przyjdzie w sprawie pracy, zostaje przez pracowników firmy wysłuchana.

Isabel

Kapitalna firma! Dawno nie byłam tak zadowolona z firmy w jakiej pracuje,odnoszę wrażenie że jesteśmy jednym zespołem,w każdej sytuacji można się dogadać,słuchają opini pracowników,wypłaty na czas,dobre zarobki! Polecam całą sobą. Ekipa z Zabrza jest the best!!! ????????????

Bartuś

Super firma wypłaty zawsze na czas. Praca zawsze jest. Zarobki bardzo atrakcyjne. Atmosfera super pomiędzy pracownikami jak i zarządem. Zabrze super ekipa :)

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Trudno jest się dostać?

@Czarek

Firma cały czas prowadzi rekrutacje pracowników. Zapraszamy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Golden Serwis Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kasjer/ sprzedawca? Podziel się swoimi wrażeniami!

W Poznaniu to raczej Golden nie funkcjonuje tak jak trzeba, przykre jest to że pan właściciel nie robi nic aby to zmienić.

Robi

Odnośnie GS Wrocław! Wypłaty zawsze na czas! Koordynatorka zarąbista! Ma się odczucie że jesteśmy jednym teamem, Szef konkretny i punktualny z kasą. Polecam

Szanowna Pani Magdo i Panie Arku, faktycznie zdarza się że niektóre dodatkowe zlecenia jak np. wynagrodzenie za inwentaryzację ,jest wypłacane w trochę innym terminie niż "tygodniówka". Ale jak sami Państwo zaznaczyli wszelkie płatności są regulowane zawsze na czas i tak też jest w Państwa przypadku. Praca dodatkowa wykonana 25-26 maj i wynagrodzenie dodatkowe wypłacone 25 czerwiec.

Iza

@Kuba, rozumiem, że pracujesz w Golden Serwis. Co jeszcze możesz dodać na temat tego pracodawcy? Jaki rodzaj umowy oferuje? @gosc, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum. Zachęcam do zapoznania się z obowiązującym nas tu wszystkich regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin @Zainteresowany, a jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałeś już swoje CV do pracy w Golden Serwis?

Kuba

Bardzo dobry pracodawca,jasne zasady i wynagrodzenie na czas.

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

praca?

Pan Właściciel firmy nie wypłacił mi pieniędzy za dwa dni zlecenia - w jednym z wrocławskich marketów - za miesiąc maj tego roku, dokładnie 26 i 27 maja. Pracowałam dla nich od 1, 5 miesiąca, wynagrodzenie było zawsze na czas - do czasu powyższej daty. Wszystkie dokumenty zostały dostarczone, bank ten sam - koordynatorka mówi, że nie wie dlaczego on mi nie wypłaca i ciągle obiecuje, że ponagli Pana Właściciela GS, a wynagrodzenia dalej nie ma na koncie za ten okres. Pozostaje mi sie pogodzić z faktem, że pracowałam dla tego Pana za darmo, przez dwa dni. Umowa zlecenie nie podlega pod PIP, a ludzi nie stać na prawnika w sprawie o kwotę około 200 zł. Pracowałam przez rożne agencje, ale nigdy nie spotkało mnie coś takiego.

Iza

@Arleta przepraszam za tak późną odpowiedź. Nie wiem, czy szukasz jeszcze pracy, ale z tego co widzę, to na stronie internetowej firmy na bieżąco pojawiają się ogłoszenia na to stanowisko. Może te informacje pomogą Tobie, czy też innej osobie zainteresowanej aplikacją do Golden serwis. Ostatnie ogłoszenie zostało zamieszczone w tą sobotę 18 listopada. Zerknij w tą zakładkę: https://www.goldenserwis.pl/index.php/oferty-pracy Może znajdziesz tam ofertę, która Cię zainteresuje.

Prezes

witam Czy ta firma Golden serwis ochrania osiedle Dzieci Warszawy 11 w Ursusie

BOSS
@Prezes

NIE

Iza

Obecnie firma poszukuje pracowników do pracy przy Wykładaniu towaru. Możecie powiedzieć jak wygląda ta praca? Czego mogą spodziewać się osoby, które odpowiedzą na ofertę pracy? Takie informacje będą cenne dla osób, które się nad tym jeszcze zastanawiają.

Arleta
@Iza

Dzień dobry czy dalej poszukujecie pracowników na wykładanie towaru byłabym zainteresowana

Marzena

Pracowalam w firmie golden serwis i moge powiedziec ze jeszcze nie spotkalam sie z kierownikiem panem M.B ale naprawde jest pracodawca ktory zasluguje na wyroznienie poniewaz u niego na pierwszym miejscu sa pracownicy ktorzy cytuje"pracuja na siebie" na samym koncu pan M.B gdy otrzymywal telefony ze skarga to najpierw dzwonil do koordynatora nigdy nie spotkalam sie z obrazliwymi slowami nigdy nie robil problemow z zaliczkami. Pewnie myslicie czemu dalej nie pracuje skoro sama dobra opinie pisze a wiec dlatego iz pojawily sie osoby ktore namieszaly nie potrzebnie i dlatego skonczylam z nimi wspolprace ale z czystym sumieniem moge powiedziec ze wrocilabym do tej firmy jeszcze raz

red.łowca

Z góry przpraszam Tych co myślą ,że pisze negatywne opinie.

red.łowca

Wie ktoś może coś na temat Golden z Wałbrzycha? Niedawno zaczełam ptacować w tej firmie w Auchan,no i z innymi pracownikami Goldena mamy problem. Od 1 grudnia stawka podniosła się do 9zl za godz kednak od 28.11 (pn) do 30.11 (śr) nikt nie dostał wypłaty. Za grudzień wszyscy dostali za swoje godziny jednak to tylko 4 dni. A co z pozostałymi trzema dniami? Za listopad jeszcze po 8zl. Niby to.niewiele ale jednak....

Zaba

W Warszawie zdecydowanie bez zarzutu, gorąco polecam!

dzidzua

Witam A ma.ktoś opinie.na temat Krakowa ? Golden Serwis?

poldek

powiem Wam, że Pracownik Hali to zarabia tak średnio 8 zł na rękę za godz Auchan. No i nie wiem jak to wszystko wygląda tak naparwde, dajcie znac tez jak wiecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Serwis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 25 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Golden Serwis Sp. z o.o.