Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

burek z wawy

Pofietwierdzone info- sklepy pociagną jerzcze conajmniej dfa lata. To dóża firma. Taksze spokojnie

mała mi

W Gorzowie Wlkp jeszcze Centro czynne. Ale nie wiadomo do kiedy, chyba dopóki galeria nie zamknie.

bart
@mała mi

Z potwierdzonych informacji Was zamykają w środę, a Poznań w poniedziałek, a we wtorek Kielce. Pozdrawiam Bart

gosc

Słupsk tez już nie pracuje

hoho
@gosc

bardzo dobrze pani Annie A debil anie dyrektor

mimi

Gdzie jeszcze Centro pracuje?? ile sklepów już zamknięto??

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
lol

my jeszcze nie mamy wypowiedzen a co dopiero odprawa;/

hjk

Dostał ktoś odprawę i ekwiwalent za urlop?

lordi

do kolegi powyżej: I co z tego, ze pojawiło się nowe ogłoszenie? Ma ono zapewne odwrócenie uwagi od faktu, że za chwilę wszyscy zostaniemy zamknięci! Gdzie mają pracować ci dyrektorzy i sprzedawcy, których teraz szukają? Na korytarzach galerii??? Bo chyba nie w sklepach,którym odłącza się prąd i zamyka z powodu nieopłacania czynszu...dla mnie to kolejne żałosne posunięcie kogoś z centrali z mózgiem wielkości bakterii...

asd

wczoraj dodane: (usunięte przez administratora)

fff

Po co likwidator ma wymieniać stare i montować dodatkowe, nowe terminale?

ty

i jak czy wymienili komus terminale?

heheszka

Skąd wiadomo, że firma zmieniła nazwę?

aaa
@heheszka

Skąd wiadomo ? A z kątowni. Skoro nie wiesz, to znaczy że nie pracujesz.

aaaa
@aaa

To ty kątownik chyba nie pracujesz w firmie, nikt nie zmienił nazwy, chyba że dostałeś aneks do umowy.... ta firma na którą był zakładany terminal jest zwykłym likwidatorem, gdybyś znał jej nazwę to już dawno byś wiedział....

lll

nie bedzie zadnej odprawy skoro daja ci 2 tygodniowy lub 3 miesiacy okres wypowiedzenia.....

qqq

To jak z ta odprawa? Dostaliscie czy sądzicie się? Firma zmieniła nazwę i co z tym idzie prezesa pewnie. DALEJ NIC NIE WIADOMO !!!

rrr

Tak, jeśli Cie nie ododeleguja do Rosji, a ponoć juz tak robią...

załopotana

Pracodoawca zwalnia z pełnienia obowiazków przez tydziń czyli ze nie musze pracowac w sumie nie ma gdzie jak galeria zamkneła sklpe pytanie tylko czy centro zapłaci mi za to? co o tym myslicie?

p

Na wypowiedzeniu nie musi być w ogóle napisany powód. Byłam w inspekcji i się dowiadywałam, w necie również są takie informacje. Odprawa się należy. Co z tą reorganizacją? coś się zmienia?

www

Wygląda na to, że naprawdę reorganizacja...

h.i.s.

Jeśli nie masz na wypowiedzeniu napisane, że likwidacja, to nic polubownie nie dostaniesz.

zooz

No przecież wiadomo że należy się odprawa. Jeżeli likwidują firmę albo stanowisko pracy to zawsze należy się odprawa.

@zooz

No tak. Ale chcę wiedzieć czy juz dostały bądź szykuje się na to. Skończył im się okres wypowiedzenia wiec pieniadze muszą być juz na koncie

qqq

Czy osoby które dostały wypowiedzenia jako pierwsze, wiedza juz czy należą im się odprawy?

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o