Opinie o bodymax.pl - Orkla Care S. A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orkla care S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orkla care S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orkla care S.A. w Radzymin

wojo

A ty maja kto ty ? Nie o teorii piszę a o faktach. Jak firmie spada ciągle sprzedaż to nie mają pieniędzy na nowych i chyba cieszą się jak ktoś odchodzi. Jak wytłumaczyć aroganckie zachowanie kierownica i ciągłe gnębienie ludzi.

szalona z wyzysku

Koleś jaka stabilna sytuacja. W przeciągu ostatnich lat wywalono albo uciekła chyba setka specjalistów. Reszta wspomaga się uspokajaczami.

bb

O czy ty mówisz . Jakieś bajki Ci się śniły . Tu nawet funduszu socjalnego nie ma. Są przypadki że nawet jak są paczki to nie wszyscy dostają. To jest jedno wielkie wykopalisko pod względem zarządzania.

stella

zwalniają i będą zwalniać . Tak jest i będzie. Ludzie maja dosyć tego bałaganu jaki panuje w firmie bez względu czy to sprzedaż , marketing, zaopatrzenie produkcja. Ewidentny brak właściwego zarządzania i planowania. Jedyna nadzieja że nowy generalny pogoni nierobów do roboty albo ich wywali. Ciekawe kiedy pojawi się nowy kiero. logistki i zaopatrzenia. Bo inne stanowiska w operacyjnym rudy obsadził. Czas pokarze tylko z jakim sukcesem bo na razie to obraz nędzy i rozpaczy.

ha ha

O tak zwłaszcza prezes był zadowolony w przeciwieństwie do całej reszty. A ty edf, dretwy czy hania może byś się zdecydował na jeden nick. Może podpowiesz czy jesteś z HR CEDERROTHA CZY ORKLI ?

Bojo
@ha ha

Ha ha nie bądź taki odważny bo w rozmowę cię wciągają i namierzają. A jak namierzą to wiesz co będzie. Klasyka

haha

A skąd wiesz że już nie pracuję???? Nagle wszystkim zaczyna się tu podobać. Widać że służby HR nie mają co robić innego.

ha ha

Kilka narzeka bo zostało kilka a zostanie jeszcze mniej

Bojo

Problem w tym że był tak zaszczycony że powywalał tych ludzi. Przychodzi do Ciebie szef, mówi i pisze że jest zaszczycony i inne banialuki a następnego dnia wywala ciebie z pracy. Czy to jest miłe ? Chcesz brać przykład z osoby która wprowadziła nieetyczne działania na pograniczu mobbingu ? Ban wiem że płacą ci za takie opinie ale bzdur nie pisz bo wszyscy odetchnęli że w końcu odeszła esencja niekompetencji i problemami z samym sobą.

drętwy
@Bojo

A mi si (usunięte przez administratora) w tej firmie podoba

Były

Spuścizna po Rafaello. 8 maja 2014 Rafaello napisał: "Jestem zaszczycony, że będę pracował z tak doświadczonym i zaangażowanym zespołem. Wierzę, że Cederroth Polska S.A. osiągnie ponadprzeciętny sukces nie tylko na rynku polskim, ale i na rynkach zagranicznych" 8 września 2016 Co pozostawił: Doświadczony zespół został zwolniony Zaangażowani sami odeszli Na rynku polskim marki tracą udziały w tempie niespotykanym Na rynkach zagranicznych totalna klapa. Będziemy pamiętać. Wniosek ? Jak się czegoś robić nie umie to nie powinno się za to zabierać bo się doprowadza do katastrofy.

kozak

Atmosferka fatalna. Ludzi zwalniają albo sami odchodzą a że sprzedaż spada to nie potrzebują nikogo.

Brus

Umarł król niech żyje król Stary król odjeżdża w siną dał na swoim harleju ...papa Nowa głowa firmy i tylko jedno pytanie: czy szyja pozostanie ta sama?

Wiola

Moja droga. Jak Ci napiszę to mnie namierzysz i zwolnisz. Takie macie zasady. Wszyscy muszą wychwalać jedynego. Jest to portal dla pracowników a nie pracodawców więc nie powinnaś tu ślęczyć. A że prawda boli i nie podoba się przenajświętszemu........

Wiola

Pewne jest to że premii, która w teorii daje dobre zarobki raczej nie dożyjesz a podstaw jest głodowa.

Wiola

Kolego jak na razie to każdy co może to ucieka z tej firmy a ci co nie mogą szukają w panice pracy. Przy tak słabym kierownictwie firma lada moment rozpadnie się.

Pogoda

20 tys. Plus deputat kremów dla całej rodziny

Wiola

Więc atmosferka i w zaopatrzeniu zmieni się wkrótce. Wielka szkoda :(((

wiola

Szkoda że tylko tam. Wiadomo stara gwardia. Hipis tam nie rządzi.

wiola

Bez przesady. W firmie można zobaczyć nowe BMW, motor, długie włosy, słoneczne okularki i leginsy. Niby nic ale nigdzie indziej czegoś takiego nie zobaczysz.

Ale ale

wojas

Kacha a jak chcesz się rozwijać w firmie która się zwija. Za moment te marki wypadną z rynku.

Zostaw merytoryczną opinię o Orkla care S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Orkla care S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orkla care S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orkla care S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orkla care S.A.?

Kandydaci do pracy w Orkla care S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orkla care S.A.