CEDERROTH POLSKA

Toruń

CEDERROTH POLSKA

Opinie o CEDERROTH POLSKA

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak wygląda praca w CEDERROTH POLSKA? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

Justyna

Czy coś dzieje się w firmie? Tak dawno nikt nie pisał , myślałam, że dowiem się coś więcej a chciałabym tu pracować

Joanna

W jaki sposób najczęściej rekrutuje nowych pracowników ten pracodawca? W tej chwili nie widać w sieci nowych ofert pracy, ale czasami to rekrutacje wewnętrzne (z polecenia) odgrywają główną rolę. Jak to się odbywa w tym przypadku?

e5

to masz chyba problemy ze zmysłem wzroku. bo nowe oferty są, szuklają ludzi na takie stanowiska jak Specjalista Elektryk - Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu, Key Account Manager i Operator DTP, na świezo, w sam raz dla specjalistów z mazowieckiego

Mały

Chyba jakaś stara ta oferta,przecież słychać w całej Polsce że znowu zwalniali z dyr na czele ,zostawili tylko osobę która która mało co wie ,robi szum wokół siebie ,że niby wszytko wie,wszystkich zna a na niczym się nie zna,podobno niezły ubaw z niego mają.Przecież Orkla ich wykupiła.

optymista

Zazdroszczę Ci tych różowych okularów.

@Janek

ludzie uciekają z tej firmy bo zarząd nie umie jej prowadzić a nie szukają nowych bo sprzedaż ciągle spada. Jak ktoś sam odchodzi to są zadowoleni, że odprawy płacić nie muszą.

Janek

Michał i Ala, faktycznie wszystko zmienia się na bieżąco, zmienia się na coraz gorsze. Firma umieszcza nieustannie oferty pracy na całą Polskę bo jest bardzo wysoka rotacja pracowników - prawie wszyscy szukają pracy poza strukturami i odchodzą. Dlatego wspaniały dział HR poszukuje handlowców w całej Polsce. Dobre firmy nie szukają ludzi bo nikt nie odchodzi. Za chwilę będą wymieniać flotę na Hyundai I20. Do tej chwili kupili trochę I30 ale okazały się za drogie więc będą małe damskie samochodziki. Szkoda, że za dział sprzedaży odpowiada "dyrektor", który nigdy nie pracował w innej firmie i nie jest w stanie zrozumieć rynku, za który jest odpowiedzialny. Ochoczo czyta książki o magikach sprzedaży - jakich wiele na rynku księgarskim i myśli, że teoria jest podstawą sukcesu na twardym konkurencyjnym polskim rynku.

ala

rekruci na razie odradzają tą firmę.

Roni

od momentu jak przyszli zelmery to jakoś wzrostu nie widać, firma wyzbyła się ludzi farmacji a kosmetyka farmacji nie ruszy co widać po zaangażowaniu, dziwi mnie to że firma poszła w kierunku FMCG a nie specjalistyki lekoweja ale może rozkład ma sens żeby Axell... przechwycił co lepsze kawałki a menedżment wziął prowizję od przejęcia

niki

Praca PH - może ktoś napisać jakie są warunki, jaki samochód etc? Odnośnie zarobków jakiś plus minus mógłby ktoś podać? I czy samochód można używać do celów prywatnych, czy pobierają opłaty? Napisze ktoś konkretnie?? Dziękuje

Edi
@niki 24.04.2015 16:09

brutto więcej niż 3 mniej niż 4, auto albo hyundai i30 albo zdezelowana corolla z ponad 300tys przebiegu, GPS każdy km prywatny ściągany z wypłaty za dni wolne do pracy około 40 gr. Atmosfera coraz gorsza, chociaż ogólny chaos ma swoje plusy, produkty mocno sezonowe chociaż jakościowo dobre no i fenomen pracy Repa : apteki, drogerie, sklepy. Polecam dla bezrobotnych.

atena

"...jestem najlepsza więc chcę pracować tyl;ko z najlepszymi" To mocno ale to MOOOOCNO zbłądziłaś!!! Właśnie kolejne osoby odchodzą (i to z potężnym stażem i doświadczeniem). To chyba coś znaczy.

pracownik123

Przeczytalem kilka oponii i niestety musze stwierdzic, ze to co napisali moi poprzednicy o firmie Cederroth to prawda. Szczegolnie okreslenie ....wytropic i wyrwac...swiadczy o poziomie ludzi tutaj pracujacych. Przykre ale prawdziwe. Mam nadzieje, ze wreszcie znajde prace i uwolnie sie od tego toksycznego srodowiska. Myslalem, ze sie uspokoi i nastapia wlasciwe zmiany...niestety ale...przyjdzie ten moment to pewne.

nadzieja

drodzy pracownicy mam nadzieję że nowy właściciel popatrzy na kompetencje zarządu i wreszcie zrobi porządek z zelmerowo-sprzedazowo-HRowym towarzystwem wzajemnej adoracji ludzi bez wiedzy doświadczenia, kompetencji itp. moze jeszcze jest dla nas nadzieja ? jak myslicie ? bo juz sama nie wiem czy uciekac czy jeszcze jest sens czekac ?

pracownik2

Drogi Pracowniku w takie pierduly to nawet w przedszkolu już nie wierzą. widzisz przecież jak zarządza czlowiek, super menago i organizator bez doświadczenia branzowego. Firma pada a ludzie spiprzaja tak szybko jak się da. Wiec drogi madralo nie opowiadaj nam bajek bo,z nich dawno wyroslismy.

W takim razie odkrywam prawdę szanowny "Dopracownika". Każdy manager, który podejmuje się zadania uzdrowienia wyniku spółki/firmy ma prawo lub nawet powinien dobrać sobie współpracowników, do których ma zaufanie i zna ich kompetencje. Zakładam, że zamierza rzeczywiście osiągnąć pożądany cel w postaci poprawy wyniku Firmy. Pamiętaj, że np. dyrektor szpitala nie musi być lekarzem, powinien być przede wszystkim dobrym organizatorem. Tak samo w Cederroth, zarządzający Firmą nie musi znać się na dermatologii, kosmetyce, szczoteczkach, plastrach. Musi umieć dobrze zorganizować pracę wszystkich działów. Znam wiele przykładów świetnych managerów, którzy potrafią odnosić sukcesy w branżach całkowicie przeciwstawnych. Dobry sprzedawca, dobry organizator, dobry manager nie musi znać szczegółowej specyfikacji każdego produktu. Musi dobrze zarządzać ludźmi, którzy tą specyfikację potrafią wyrecytować z pamięci. I jeszcze jedno - musi zidentyfikować i pozbyć się malkontentów bo oni będą zawsze przeszkadzać. Pozdrawiam.

do kici i zelmerowcow
@Do kici 17.01.2015 09:47

wszyscy się zorientowali ale co z tego jesli towarzysze z zelmera dzieki temu mogli swoim kolegom zapłacic za watpliwej jakosci audyt i inne usługi ... raczka raczke myje-jeden drugiego kryje....

dopracownika

Pracowniku drogi, pięknej polszczyzny i umiejętności budowania zdań nie można Ci odmówić. Problem jednak w tym, że za pięknymi słowami ukrywasz nieprawdę - to typowe dla Cederrotha :) "Mazowieckie" jakkolwiek nieskładnie pisze, ma rację. Większość osób na stanowiskach managerskich nie może poszczycić się osiągnięciami z innych firm i pracują w Cederroth, ponieważ "kogoś" znają. Z doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą u nich słabo..

Widzę, że chyba "mazowieckie" wytrzeźwiało. Naucz się proszę jednak czytać ze zrozumieniem. Poziom szamba reprezentujesz wtedy, gdy jesteś pijany i nie potrafisz złożyć poprawnie zdania. Jeśli nie odpowiada Ci nowa kadra managerska to zawsze możesz honorowo odejść. Przestań żyć wspomnieniami i zajmij się pracą w nowych warunkach. Tylko tyle i aż tyle możesz dla siebie i tej Firmy zrobić. Nie pisz proszę głupot, że wszyscy przyszli po znajomości bo świadczy to o Twojej zupełnej niewiedzy i zakompleksieniu. Nikt nie wyrzuca dobrych pracowników, natomiast takich, którzy reprezentuję taką postawę jak Ty należałoby wytropić i natychmiastowo wyrwać.

mazowieckie

Ludzie pracujacy w tej firmie wiele lat zbudowali ta firme i wbrew pozorom mieli testy, a nie jak Ci co teraz sa na stanowiskach menadzerskich lub dyrektorskich. Wszyscy przyszli po znajomosci i dpbrze o tym wiecie. Poklepujecie sie po plecach i sami siebie utwierdzacie jacy jestescie wspaniali. Te osoby co pracuja wiele lat zbudowali ta firme od zera ...marki maja silne pozycje..A co Wy osiagneliscie co jestescie NOWI na stanowiskach kierowniczych? Jakimi sukcesami z innych firm moga sie pochwalic nowi dyrektorzy i kierownicy dzialow, ktorzy stara kadre opisuja jako szambo??? Niczym...wiec najlatwiej wyrzucic tych starych pracownikow aby....nie bylo.widac waszej niekompetencji. Jesli ludzi nazywacie szambem to na Was brak slow...cenzuralnych ba szkoda pary. ...

xena

Czym jezdza handlowcy? Jakie warunki pracy PH, benefity?

A ja jestem zawiedziony, że ludzie pracujący w tej firmie reprezentują poziom szamba. Osoba skrywająca się pod pseudonimem "mazowieckie" była albo pod dużym wpływem alkoholu albo jej poziom intelektualny nie został odpowiednio zdiagnozowany podczas rekrutacji. Osoba pracuje wiele lat, najwyższy czas aby poszukała pracy w kiszarni ogórków bo to najlepsze dla niej miejsce.

mazowieckie

Radze aplikowac do cederroth bo.....nigdzie tak szybko nie zrobicoe kariery jak tam. Managerem.kierujacym zespolem mozna tam zostac baaardzo szybko. W innych firmach tutaj aby zostac szefem dzialu musisz przepracowac jakis czas tam musisz byc w odpowiednim moejscu i czasi imasz szanse na managera dzialu lub dyrektora wiec warto w tej chwjli biora ludzi z poza branzy wierzac ze oni spowoduja wzrosty.....czas pokaze a konkurencja sie cieszy. Mi osobiscie smutno bo czuje sie zwiazana z ta firma ale na codzien......usmiecham sie prawie komplementy i slodze bo woem, ze aby tu przetrwac to niiestety trzeba moec uklady a nie wiedze :-( Rozmowe przejdziecie na luzie wystarczy byc usmiechnietym.i zadowolonym oraz nie wygladac lepiej od ,,pani,, prowadzacej spptkanie. pracuje to wiele lat i jestem zawiwdziona, ze jest taka kadra. Chcialabym aby bylo dobrze ale

michal

reklamują się że ich misją jest ciągły rozwój, zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu oraz niesłabnące zaangażowanie, które pozwala tworzyć produkty najwyższej jakości i że przestrzeganie przez wszystkich pracowników Cederroth wspólnie ustalonych norm, jest kluczem do sukcesu w biznesie. No i teraz kogo tu słuchać szukając pracy???

podlaskie

Mister komik, problem w tym, że ludzie zawsze narzekali a firma się rozwijała w szalonym tempie. Teraz zatrudnili jakiegoś magika, który cudownie sprawił, że firma znika z rynku w zawrotnym tempie. Naprawdę trzeba mieć talent aby w kilka miesięcy wyparowało 1/3 obrotów a każdy miesiąc przynosi kolejne cuda.

pedros

Oj prawda jest niestety taka, że firma bardzo szybko gnije i to prawda. Ludzie zostali pozwalniani inni sami odchodzą. Sprzedaży nie ma, wdrożeń na rok następny brak. Firma jest na potężnym minusie. Panują układy układziki, i to jest to co powoduje gnicie tej firmy. Brak inwestycji. Ten co chciałby kupić te firmę to szczerze odradzam bo straci kasę. Firma idzie po równi pochyłej w dół i nie widać nadziei na to by się podniosła, jest w totalnym dole. Upadek nie tak daleki. Szkoda tylko ludzi bo to dobrzy fachowcy (no nie wszyscy). Oczywiście mowa jest o Dermica i Soraya.

My

Dziękujemy Cederroth za wpis i z góry za kolejne również

Były

Zwolnień ciąg dalszy.. Firma powoli bedzie padac, juz pada.. To co się dzieję, jakaś masakra.. Zero pojęcia o biznesie.. Obecnie dodawanie obowiązków, a ludzi coraz mniej.. Obsługa, detalu, aptek, sieci.. Wszystko zasrane przeterminami i końca nie widać.. :) Amen

Krzyżyk na drogę

Krzyżyk na drogę +!!!

kacy

Jakie warunki ma teraz ph. Jakie są samochody i możliwość wypracowania premii Dziękuję za informacje

ph

nie ma i nie będzie wolnych wakatów... obecna restrukturyzacja w tej firmie polega na zwalnianiu ludzi a tym, którzy zostają dodawania obowiązków.... tragedia... utrzymywanie darmozjadów, którzy nic nie potrafią robić oprócz dobrego wrażenia, przez co zostają na sile na innych stołkach. Ci bardziej ogarnięci już uciekli, bądź zrobią to w niedługim czasie... tracą dobrych ludzi, firma traci ducha... a powstaje zaściankowa korporacja z widłami w gnoju.

MMM

A ja pracowałam w tej firmie i owszem różni ludzie pracują na różnych stanowiskach, jedni bardziej kompetentni inni mniej, ale bez przesady, da radę tam pracować, ja polecam:)

Zostaw opinię o CEDERROTH POLSKA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CEDERROTH POLSKA