PwC Polska

Opinie o PwC Polska

agnieszka

Wygląda to mniej więcej tak rotacja i fluktuacja kosmiczna, bo żaden normalny pracownik w kołchozie nie wytrzyma Pracujesz dziennie po 10-14h i życia prywatnego nie masz absolutnie. Praca, sleep, praca, sleep i tak w kółko. Dostajesz coś do zrobienia 5 minut przed wyjściem z pracy z datą na wczoraj i albo to zrobisz albo jutro będziesz na dywaniku. Oczywiście nadgodziny nie płatne bo powinieneś się lepiej zorganizować pensja dla studenciaka w warszawie to 3k brutto. Podziel sobie 3k brutto przez 150% miesięcznej normy pracy i wychodzi na to że lepiej się w biedronce zatrudnić 6k na start? LOL, mało kto doczeka tyle czasu żeby tyle dostać awans? jak to w korpo, jak wytrzymasz i zaprzyjaźnisz się z wystarczającą liczbą wyższych tyłków to może dostaniesz. Większość ludzi nie dostanie bo szybciej znajdzie sobie normalną pracę

@agnieszka

kazdy straszy tą pracą:/ a

jan

Z czego wynikają te nadgodziny? Ktoś wyżej budzi sie o 15:55 , że coś trzeba zrobić? ...

Jasiek
@jan

Różnie, czasem że zwykłej zloscliwosci a czasem z tego że ludzie nie są w stanie aż tak ciężko pracować i przerzucają swoje rzeczy na innych

@Jasiek

i nadgodziny sa codziennie? Naprawde tak zle z tymi nadgodzinami? W ogole czemu praca 8:30 - 17:00? Ja na lunch potrzebuje 15 minut a nie godziny .. wole do domu szybciej wrócic

Alicja
@jan

Tak, codziennie niestety. Dzień z małą ilością nadgodzin jest rzadkością. Ich to nie interesuje ile potrzebujesz na lunch a ile nie. Masz godzinę i koniec. Nie martw sie, będziesz jadł 5 minut żeby kolejne 55 minut przerwy poświęcić na gonienie projektu :)

@Alicja

każdy dział? każda osoba ma te nadgodziny?;/

świeży

Każdy pracuje w nadgodzinach? Każdy dział, każdy pracownik? Czy można godzinę lunchu przenieść na 16:30 i wyjść wcześniej?:) a nie o 17:30?

@świeży

Tak. Każdy pracownik Wiesz dlaczego? Bo jak chce wyjść o czasie albo po małej ilości nadgodzin to pozostali pracownicy już mają oczy pełne nienawiści i obgaduja Cie

Świeży
@Pop

i co z tego, że obgadują? chce mieć życie własne, siłownia, żona a nie praca po 12 godzin. 17 i wychodze .. w dupie to mam

@Świeży

Niestety nie jest to takie proste. Dostajesz np wrzutke o 16:40 na "jak najszybciej, ASAPem!" i kaza Ci siedziec i robic. Co do obgadywania to tez nie takie proste, bo jak trafisz z kims komu "podpadles" do jednego projektu, to bedzie Ci robic na zlosc i przerzucac na Ciebie robote

Świeży
@Pop

pff to po 3 miesiącach się pożegnam ....

@Świeży

To szkoda się w ogóle rekrutować jak ma się po 3 miesiącach zwijać :)

Indiana Jones

@Jacek - uciekaj póki możesz!!!!!

@Indiana Jones

dlaczego? proszę o rzetelne info a nie na zasadzie UCIEKAJ ... jak wygląda praca?

Maniek
@Jacek

Synu, poczytaj kilka postów wcześniej, a nie pytasz głupio

kostrz
@Maniek

Z takim podejściem to on może zamiatać zero inicjatywy i samodzielności i do Big 4 się pcha.......... gimbaza

Maniek
@kostrz

Gamoniu, nikt inteligentny do PwC się nie pcha, haha. Każdy woli za większą kasę mniej siedzieć w biurze a nie od 8 do 21 codziennie

@Maniek

to ciekawe gdzie siedzisz za większą kasę parobku . u mamusiu na garnuszku?

Raczej mało przyjemna rozmowa z rekruterką, bez chemii, sucha. Po przejściu przez wszystkie etapy rekrutacji, dostałem zaproszenie na rozmowę. Chociaż powinienem raczej powiedzieć przesłuchanie. Jak nie wykujesz się własnego CV na blachę, to jesteś w ich oczach nieprofesjonalny. Potrafili się doczepić o każdą datę przy doświadczeniu zawodowym. Udało im się nawet mnie obrazić. Ostatecznie nie dostałem się, ponieważ nie spodobał im się wygląd mojego CV (co uważam za dosyć kuriozalny powód) oraz błędnie odpowiedziałem na jedno pytanie merytoryczne. Podsumowanie: Raczej odradzam, chyba, że macie ochotę wysłuchiwać nieprzyjemnych docinek na wasz temat oraz być przesłuchiwanym przez ponad godzinę, gdzie każdy szczegół ma dla nich znaczenie. Dodatkowo, bardzo nieelastyczna firma, brak możliwości wybrania sobie godzin pracy, co, było dla mnie dużym zdziwieniem, ponieważ liczni pracodawcy to oferują.

Dużo o wiedzę - I to wszystko na stanowisku praktykanta... - Chyba raczej pracownika zamaskowanego pod nazwą praktykanta/ stażysty. Ponieważ oczekują, że będziesz dla nich dostępny przez 40 godzin tygodniowo albo raczej 45 godzin, bo praca 8:30- 17:30. Nie interesuje ich to, że musisz czasem podejść do egzaminu na uczelni.

Jacek

Ktoś wie jak wygląda praca w Administracji PCW Warszawa? Jaki zespól, ile pracy ?

@Jacek

Tak, praca.wspaniala! 100 tysięcy miesięcznie za leżenie na leżaku! Managerowie przynoszą Ci drinki!

Rozczarowana

Nie zycze najgorszemu wrogowi pracy w tej "organizacji". Mam doświadczenie z biurem poznańskim i straciłam przez pracę tam zdrowie, tracilam poczucie własnej wartości, radosc z życia... jednym słowem depresja. Generalnie pracujesz nienormowalnie dużo, nikt Ci za nic nie podziękuję, starsza kadra dba tylko o swój interes, premie, awanse, a konsultanci nie mają żadnych praw. Twoje zdanie się nie liczy, miliony nigdzie nie ewidencjonowanych nadgodzin idą w niepamięć, a kiedy chcesz wziąć urlop masz do dyspozycji tylko ten czas kiedy łaskawi managerowie wyraża na to zgodę, czytaj dwa tygodnie sierpnia kiedy ceny wszelkich podróży są najdroższe. Praca wynoszącą psychicznie i fizycznie. Ja straciłam tam o wiele za dużo życia. Nikomu nie życzę!

kaska

Hej. Do jakiego działu najłatwiej sie dostac na praktyki? Audyt, doradztwo podatkowe czy zespół usług księgowych? Czy do każdego z tego działu jednym z etapów rekrutacji jest Assesment Center?

@kaska

Najłatwiej do audytu, bo potrzebują bardzo dużo osób. Większość praktykantów biorą na okres styczeń-luty (sezon), a wiec rekrutacja zaczyna się w listopadzie Tak, assesment center jest do każdego działu. Z tego co pomiatam to case study (masakra, 25 minut na 4 kejsa z księgowości, podatków, konsultingu i chyba prawa - lepiej nie zaczynać robić wszystkiego (bo na 100% nie zdążysz), a wybrać jakiś jeden kejs). Potem rozmowa oraz angielski. Trwa to wszystko około 5-6 godzin.

Kama
@kaska

@kaska Nie pakuj się w to gówno. Wszędzie jest lepiej, byle nie pwc. Każda inna firma z big 4 jest lepsza niż ten obóz pracy...

yzx

No to bardzo dziwne, bo mnie też zaproponowano 20zł/h na praktykce w Warszawie.

@yzx

Ipta to twój drugi nick? Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd?

Byłypracownik

Ja w sumie dobrze wspominam pracę w PwC, fajni ludzie na tym samym poziomie gorzej z osobami na stanowiskach SM/ D w większość ludzie odrealnieni, bez wiedzy, chcący na siłę iść w górę. Jak teraz spotykam się z kolegami/ koleżankami z byłej pracy i słucham co niektórzy dyrektorzy robią to nie wierze że to prawda. Pierwsze skrzypce gra dyrektor ITBC, który już widzi się jako Partnera. Ma w nosie ludzi, dopisuje się do wszystkich publikacji, książek choć nawet jednego zdania tam nie napisał. Z tego co słyszałem dostał nobilitacje Partnerską. Jakim cudem, skoro rynek wymaga od firm ludzi merytorycznych a nie gwiazd które chcą tylko błyszczeć. Brawo PwC, kiedyś byliście fajną firmą. Róbcie tak dalej, a wszyscy ciężko pracujący i sumiennie odejdą. Pozdrawiam

szymus
@Byłypracownik

Ja bardzo zle wspominam pwc, tak samo jak i wiele innych osob. Kojarze pwc z mega kiepskic stawek, MNOSTWA nadgodzin, szantazy emocjonalnych i nieustannych wyjazdow. Raz pamietam, jak zapytali mnie czy chce jechac do Krakowa na maks 2 tygodnie. Mialem wtedy jeszcze studia i powiedzialem ze tak srednio, ze moge na 1 tydzien. Zgodzili sie. Na miejscu sie okazalo, ze nikt nie wpisywal mnie na 1 tydzien a na 3 miesiace! Jak powiedzialem, ze nie tak sie umawialismy to management pwc powiedzial mi "sory, ale jak jest robota to jest robota"...

obx

Witajcie, przeczytałem Wasze wpisy od września 2016 do dzisiaj i nadal nie wiem ile zarabia rozpoczynający w PwC konsultant(Business Consulting )z dużym doświadczeniem w innych firmach.. Ale to nic. Moje pytanie jest następujące: ile lat ma taki konsultant ? czy w PwC pracują, zatrudniają tylko ludzi młodych (25-35 lat) ??

Fifi
@obx

Raczej tak, ponieważ nikt starszy takiego tempa nie wytrzyma. Zarobki to 2800 brutto

obx
@Fifi

wielkie dzięki za odpowiedź Fifi.. pozdrawiam obx ps. nadal nie kumam kto chce pracować w PwC za 2800 zbrutto, skoro ma juz kilka lat doświadczenia i zarabia conajmniej 4000 brutto.. ale pewnie nigdy nie zrozumiem..

@Fifi

2800 brutto dla konsultanta w business consulting to totalna bzdura. Praktykant ma 20 PLN/h brutto, konsultant pierwszoroczny na wstępie 6 000 brutto.

@Ipta

Taaa jasne... Po co tak kłamiesz? Później to kto przeczyta, powie na rozmowie kwalifikacyjnej że chce brutto 6000 to rekruterzy zrobią oczy jak 5zl :) student 20zl na godzinę? Nie no, teraz to Cię już poniosła Ułańska fantazja...

@Bro

20 PLN/ h za praktyki w PwC nie jest ewenementem- to standardowa stawka w Big4 w Warszawie. Nie wiem jak sytuacja wygląda w innych miastach, pewnie w biurach regionalnych jest bliżej 15 PLN/h. Swoją drogą nie wiem, jak można godzić się na praktyki w consultingu za mniejszą kasę niż to, co powyżej...

@Ipta

Kłamiesz. W PwC stażysta dostaje 12 zł brutto, wiem bo sam tyle dostawałem w audycie

@Marta

W którym roku ??? W Warszawie? Audyt to NIE jest business consulting, ale i tak nie wydaje mi się, że mogą być takie różnice.

MArta
@Ipta

Masz racje, audyt to nie business consulting, bo w audycie pracuje sie JESZCZE wiecej, do totalnej utraty zzdrowia. W roku 2016 tyle dostalem

@MArta

Ale w Warszawie?

Tak, w Warszawie.

@Ipta

Potwierdzam. Tez mialam 20 PLN/h na praktykach w audycie (2016, Warszawa). 6000 brutto - konsultant 8000 brutto - senior

Kiedy tam pracowalas?

@jużtamniepracuje

Przyjacielu, i kto Ci w te bajki uwierzy?

@Marta

Marta, przecież jest napisane... rok 2016, Warszawa, audyt Bro, twoja sprawa. Ale to są standardowe zarobki w PwC. Jak dostaniesz tam prace to sam zobaczysz :)

@jużtamniepracuje

Oczywiście kłamiesz strasznie :) pracowałem w pwc i miałem jako A3 ledwie 3800 brutto. Dlaczego tak kłamiesz z tymi stawkami? Na prawdę myślisz że ktoś w te bajki uwierzy? Może wyjaśnisz wszystkim skąd tak ogromną rotacja jest?

@Bro

:) Nie wierze w 3800 brutto w Warszawie. Kiedy tam pracowałeś? W 2010? Mam kilka znajomych w pwc którzy nadal tam pracują, wszyscy maja tyle, ile ja napisałam wyżej A rotacja dlatego ze prawie nikt nie chce pracować 10-12 godzin dzienne Pozdrawiam

@jużtamniepracuje

Nigdy w PwC nie zaczynalo sie od czegokolwiek zblizonego do 3000 brutto. Ja zaczynalem w 2010 i dostalem 5000 brutto jako konsultant w dziale podatkowym. W tym momencie jest troche wiecej. Praktykanci od jakiegos czasu dostaja 20/h brutto - jako praktykant mialem 15/h ale to bylo 7 lat temu. Pensja Seniora w podatkach zaczyna sie od 8000 brutto (w advisory zarobki sa troche wieksze). Nie bede sie wychylal ile zarabia sie na wyzszych stanowiskach bo zaraz dowiem sie, ze klamie. Co do pracy - ciezko wrzucac jedna firme do jednego koszyka - duzo zalezy od tego jaki trafi sie zespol i z kim sie pracuje. Niemniej jednak, jezeli ktos jest dobry w tym co robi, ma glowe na karku i troche asertywnosci raczej nie powinien cierpiec jesli chodzi o czas pracy.

@rob

Hahaha :D jesteś albo kłamczuch albo pwc zrylo Ci głowę już całkiem :) 8000 brutto? Hahaha :D chyba dla managera, hahaha :D Pomyśl że człowieku że gdyby tyle płacili to by tak kosmicznej rotacji nie było... A jest na takim poziomie że w RAS w rok 70% kadry się zmieniło... Powiesz mi pewnie że takie czasy? Oj klamczuszek z Ciebie

@Klik

Nie wiem dlaczego rotacja w Assurance jest taka a nie inna i nie mam zamiaru sie do tego odnosic. Jasno napisalem, ze takie sa stawki w dziale podatkowym. Manager dostaje duzo wiecej niz 8000 brutto i nie zupelnie rozumiem co w tym dziwnego - takie stawki (albo bardzo podobne) sa w kazdej innej firmie z BIG4. Nie wiem tez z czego wynika Twoje zakrzywianie rzeczywistosci - takie sa fakty, a znam je bo tam pracuje i nie wiem na jakiej podstawie chcesz to podwazyc - na podstawie zaslyszanych opinii o rotacji pracownikow w jakims tam zespole? Jezeli nigdy tam nie pracowales to na jakiej podstawie mozesz wypowiadac sie na temat zarobkow?

@rob

Klamczuszku, pracowałem w tym kolchozie ponad 3 lata... 8000 brutto to może dostają managerowie ale zwykli pracownicy nie i choćbyś nie wiem jak kłamał to to rzeczywistości nie zmieni...

@Klik

Ta dyskusja robi sie troche smieszna, bo chcesz mi wmowic, ze nie zarabialem tyle ile zarabialem, ale moze badzmy bardziej konkretni - w ktorym biurze, w jakim dziale i na jakim stanowisku pracowales i ile zarabiales?

@rob

Już pisałem o tym w poprzednich postach... Nie chcę Ci nic wmawiać bo mnie nic nie obchodzisz, mówię po prostu że kłamiesz i jesteś kłamczuchem

BelDe
@rob

A czy mozesz napisac o jakich pieniadzach mowa dla managera i senior managera w podatkach? I jesli wiesz cos o poziomie dyrektorskim to tez chetnie sie dowiem. Jesli nie chcesz tutaj to moze na priv?

Dree
@Ipta

Senior consultant? 6000 brutto ? odleciałeś chłopie 4000 brutto ....

Grzesiek
@Dree

Potwierdzam

Coś ktoś wie na temat działów IT?

maja
@Ania

Właśnie skończyłam robić raport... Godziny? Oczywiście nie chargowalne... Mam już dośc tej pracy...

Ala
@maja

Odkąd nie pracuje w pwc, to odkryłam że mam rodzinę i że można mieć normalnego, szanujacego pracodawcę

Obiektywny

PwC to bardzo fajna firma o ile trafi się na fajnych ludzi, ja miałem to szczęście, że trafiłem na super współpracowników prócz jednej z osób na górze z ktorą pracowałem - jak to się mówi, przychodzi się do firmy odchodzi się od szefa. Mam wrażenie, że wielu dyrektorów w PwC to "betony", zero wiedzy, ale to co robił Marcin S. to naprawdę niesmaczne. Człowiek promuje się na siłę jako ekspert JPK, a jego wiedza jest tak naprawdę znikoma. Ja osobiście polecam pracę w PwC. Wszystko zależy na kogo traficie nad sobą.

@Obiektywny

A ja nie polecam, zgadzam się w 100℅ z @jasiek

Lucek

Aha, rozumiem ze caly czas mówimy o "elitarnym" PWC przy Armii Ludowej, a nie SDC w Katowicach? Takie warunki pracy sa we wszystkich dzialach (szczególnie interesują mnie podatki, bo tym się zajmuje).. Dalej tylko ludzi po SGHu z perfekt wyksztalceniem tylko przyjmują? I czy to prawda, ze nie wypada sie w pracy pokazac w gajerze tańszym niz 4 tysie? (ktos tak pisal na jakims forum ;p). Bo przy tych zarobkach to swiezakowi chyba na pralnie ledwo styknie ;-) W pozostałych firmach Big4 pewnie sa porównywalne warunki (placa, nadgodziny, ilość pracy, atmosfera? (pytam bo pewnie macie orientacje, skrobnijcie cos). @very @Jasiek - pracujecie tam jeszcze? Do tej pory myslalem ze praca w Big4 to jak Boga złapać za nogi. Niezle..

@Lucek

ja juz tam nie pracuje, na szczescie. Lekarz mi zalecil zmiane pracy (pwc) bo nabawilem sie nadcisnienia od tej roboty. Jak sie manager dowiedzial, ze mam zalecenie od lekarza ze nie moge tyrac po tyle godzin i to bez odpoczynku to mi powiedzial "sory, to jest robota dla silnych i oddanych firmie". Ja nie jestem silny ani oddany firmie, bo nie jestemw w stanie pracowac 10h dziennie codziennie (lacznie z weekendami) a w sezonie po 14h. Ironia losu chciala tak, ze znalazlem nie dosc ze lepsza prace, z lepszym zarobkiem to jeszcze bez przymusowych nadgodzin.

@jasiek

@Jasiek, dzieki za wyczerpujące odpowiedzi. No to juz mam ogląd rzeczy jak to wygląda. Doskonale cie rozumiem, bo pierwsza prace po studiach mialem właśnie w kolchozie w ktorym praca po 10 godz. (oczywiscie po godzinach za frajer) byla normalnym stylem pracy i wiem jak to wykańcza. Niestety jak widac istnieje masa szmaciarzy i rynkopsujów, którzy za "prestiż" pracy w tego typu firmie i mglista perspektywa awansu cieszą sie ze robią po 12-14 h za michę ryzu (bo gdyby zarobki byly jak kiedys to jeszcze bym zrozumial) i powodują ze pracownika traktuje się teraz na rynku tak a nie inaczej. Centrala musi miec ubaw patrząc na to jak polaczki (mala litera celowo) skacza sobie do gardel za pensje w wysokości ich napiwkow :P

Ludzie.. Czytam Wasze opinie i widzę w nich tyle jadu.. Jestem pracownikiem pwc od kilku lat i jestem zadowolony, lubię to co robię, fakt donoszenie jest " zazwyczaj" na porządku dziennym ludzie są różni wszędzie, s (usunięte przez administratora) ale są też ludzie którzy potrafią być wporzsdku. Też nie w każdym dziale jest tak jak Wy tu piszecie...

Placek
@Gość

Gdzie Ty widzisz ten jad?

very
@Gość

Czlowieczku malutki - "lubię to co robię, fakt donoszenie jest " zazwyczaj" na porządku dziennym ludzie są różni wszędzi". Lubisz donosic? Nadajesz sie do PWC, masz juz mozg wyprany calkowicie

Radzio Siedlecki

ILE? 2800?? Mowimy o Warszawie?? To 2800 to netto czy brutto? Jesli brutto, nawet dla praktykanta, to nie chce mi sie w to wierzyc.. Choc z tego co tu piszecie wlasciwsze byloby wyliczanie stawki godzinowej. Nie, nie wierze... Praca po 10-12h, nawet w weekendy, za 3-4 tys. brutto??? Uszczypnijcie mnie...

holik
@Radzio Siedlecki

Witamy w pwc :-) Stawka 2800 oczywiscie netto

@holik

Ale patola... Sorry, ale na chwile obecna to niewiele mniej ma w skali roku szeregowy swiezak w US, pracujac po 8 h dziennie. Jakby ktos powiedzial pare lat temu, ze zarobki w Big4 (co prawda na nizszym stanowisku, ale to tez jakis miernik) beda porownywalne z budzetowka to bym sie ze smiechu nie pozbieral.. A jak z mozliwoscia awansu? Bo domyslam sie ze firma, majac, z tego co piszecie, nieograniczone zasoby miesa armatniego, chyba raczej trzyma wiekszosc w przedpokoju? Rozumiem, ze awansuja tylko cyborgi pracujace ciurkiem wiecej niz 10 h dziennie?

Jasiek
@Lucek

Takich cyborgow pracujących powyżej 10h codziennie jest mnóstwo :) w pwc to normalka. Są nawet pracujący po 12 h codziennie + weekendy :) Jak chcesz awansu to musisz mieć układ z szefem i robić to co Ci każe na jednej nodze. Masz być wtedy oczywiście też jego parobkiem, robić za niego wiele rzeczy i skakać nad nim :) Praca w pwc = zapomnij o swoim zyciu a tym bardziej o rodzinie

michal
@Jasiek

Dokladnie w 100% racja

Sabdra

Wszystko zależy od działu i zespołu do jakiego trafisz. Bajwięcej pracuje się w audycie i doradztwie (advisory) tam też najlepiej płacą, mniej w podatkach i księgowoci i dziale prawnym. Wyścig jest, presja czasu i nadgodziny też. Czasem te z sezonu można potem odebrać. Ludzie są mili i fajni, jako ludzie, ale korpo wyzwala rywalizację, ogrom pracy zmusza do ciągłego dociskania tych niżej, jest za mało osób na ilość obowiązków. Wszyscy o tym wiedzą, ale nic się nie zmieni i tak pracujemy po 10-11h czasem więcej. Rekordziści w sezonie, w dwa miesiące wypracowują miesiąc nadgodzin. Podkopywanie i doboszenie jest, wbijanie szpilek też. Ale oficjalnie jest miło. Jest dobra kawa i owoce, telefon służbowy bez limitów, laptop, 2 razy w roku wyjazd integracyjny do super hotelu, multisport.. Dla singli, zdrowych, którzy lubią pracować- super. Jak jest u mnie, wczoraj pracowałam w domu do 22, Dziś jest piątek w pracy byłam od 7 do 16:30 (przerwa 30min w lunch) , i w weekend będę jeszcze musiała posiedzieć. Są spokojniejsze dni, ale niestety niewiele.

Pwcowiec

To powodzenia, przyda się na nadgodzinach xD

aneczka
@Pwcowiec

Oj przypda mu sie :D Tez moze mus sie przydac jak bedzie odbieral telefony w swieta i bedzie musial otwierac kompa i pracowac np o 22, bo na rano musi byc kick off zrobiony :D

jasiek

NIe, nie ma nic. Jedyne co jest to spokoj, ze nie beda sie czepiac ze jestes malo efektywny

krajka
@jasiek

To prawda, ja siedzialam po 12h dziennie i manager zabronil mi wbijania nadgodzin, bo projekt tego nie przewiduje a robota musi byc zrobiona. Pozniej zamiast docenic to ze siedzialam za darmo te wszystkie godziny to jeszcze uslyszalam, ze moglam to wszystko szybciej i lepiej zrobic. Dziekuje za takiego pracodawce, nie chce miec z nim nic do czynienia @majka

@krajka

Jestes jedna z wielu osob, ktore tak uwazaja :) NIe @donald, nawet nie warto sie rekrutowac do tego kolchozu

kasienka
@jasiek

No powiem wam, ze jednak znaczna wiekszosc opini o pwc to opinie negatywne. Lepiej ich chyba jednak omijac szerokim lukiem bo wyzyskuja pracownikow za darmo a zwlaszcza konsultantow

tosia

hejhejhej chcialam sie dowiedziec @donald czy nadal zmuszaja pracownikow do pracy po 12h dziennie + weekendy i swieta w audycie? Bo z tego co wiem to nadal tak zmuszaja i wykonaczaja w ten sposob pracownikow a pozniej zwalniaja. Dzieki

asia
@tosia

NIe tylko w audycie zmuszaja @zosia, a taxach i w advisory tez. Na dodatek nie wolno wbijac czesto nadgodzin do timesheetow, bo wtedy manager mowi, ze nie jest sie efektywnym w pracy no i on tak mowi.

Jadia

Właśnie podeszłam z pwc, niestety nabawilam się nerwicy przez tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o PwC Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w PwC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy PwC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 401.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PwC Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 122, z czego 8 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PwC Polska?

Kandydaci do pracy w PwC Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PwC Polska