Opinie o Alstom Konstal SA w Chorzów Metalowców 9

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alstom Konstal SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Alstom Konstal SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alstom Konstal SA w Chorzów Metalowców 9

No!

"oprucz"...następny pisarz z niepełną podstawówką...

wyleczony z alstomozy
@No!

W dodatku chwalący człowieka z umiejętnościami poniżej przeciętnej

SiJuNara

Taki oddział tej pseudo korpo w Polsce nie powinien był się nigdy wydarzyć. Zaoszczędziłoby to wielu ludziom tam pracującym problemów ze zdrowiem. (usunięte przez administratora)

Witam...jak wygląda obecnie sytuacja na lakierni ?? Na jakie wynagrodzenie może liczyć Lakiernik?? Jakie warunki atmosfera itp??

Guns

Nie rób sobie tego :((((((

@Guns

Jakieś konkrety??

Guns
@Zainteresowany

Ta firma to zło wcielone. Jeśli potrzebujesz do CV to przemęcz się rok. Tylko ten kto tam pracował zna skalę absurdów

@Guns

Tylko chciałbym poznać konkretne zarzuty...co jest nie tak że wszyscy odradzają pracę w tej firmie a konkretnie na dziale lakierni.

Złoty
@Zainteresowany

Płaca żadna tak samo jak atmosfera, już kilka firm próbuje naganiać ludzi do tego cyrku, nie masz co robić z życiem, lubisz z a dupiać w weekendy i nadgodziny za free to dawaj, przyjdź, alstom takich potrzebuje

Naarraa

,,Alstom stał się drugim na świecie producentem taboru szynowego po chińskim CRR, i próbuje ich dogonić,, Jak na razie dobrze im to wychodzi, płaca i wyzysk jak w Chinach, nie wiedziałem ze Polska zmieniła położenie. Zachowanie przełożonych tez jak w komunistycznym kraju, chyba im sie cos pomyliło albo po prostu nie ogarniają co tam robią i biegają jak z pęcherzem . . Bhp to jakaś ściema , ergonomia pracy na niektórych stanowiskach odbija sie na zdrowiu ale tego nie widza, ścigają cię za jakieś bzdury robiąc przy tym zdjęcia. Reasumując (usunięte przez administratora) i metr mułu, byl to najgorszy zakład w jakim miałem okazje pracować, nie polecam nikomu, obrzydzisz sobie życie pracując w tym zakładzie

Kontroler jakości

śmiech

z przedszkola .. Kierownik to jakis żart , który tam jest Rafał P. Gosc bez wiedzy!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zatrudnienie na działalności

"Na samym początku pragniemy zauważyć, iż nasza umowa z Alstom zawarta w roku 2016 i od momentu jej zawarcia nasza stawka za godzinę wykonywania usług nie została podwyższona. Wszelkie negocjacje prowadzone z działem zakupów kończą się jednoznaczną informacją, że jeśli nie jesteśmy w stanie realizować usług na stawkach z umowy, zostanie ona rozwiązana". W temacie podwyżek dla firmowców. Jeśli ktoś chce założyć firmę i pracować dla Alstomu (przez pośrednika) to tutaj odpowiedź czy warto. Ceny w kraju szaleją, wynagrodzenia rosną, koszty prowadzenia działalności i księgowości także rosną a pracownik wykonujący usługę dla Alstomu stoi od wielu lat z wynagrodzeniem w miejscu.

@Zatrudnienie na działalności

A panowie magnaci z Francji zacierają ręce. Po co komu był ten Konstal i szkola techniczna i warsztaty, na których uczyliśmy się używać pilnika i maszyn? Teraz jest pełnia szczęśliwości. Pocałujesz w rękę? No to może dostaniesz jakiś ochłap z pańskiego stołu.

Bee
@Zatrudnienie na działalności

Oj chyba jesteś jednak w błędzie...pracownik nie stoi w miejscu tylko się cofa (obecnie brak dodatków za weekendy, kiedyś były, więc za tą samą pracę dostaje mniejsze wynagrodzenie).

no i co?

Ha ha...aleś ty głupi!!! To nie jest strona pzeznaczon na tanie sensacje i wynurzenia!

a czy trepka podzielił się z wami 3 500 000 zł z PFR, które otrzymał 12.05.2021? Sprawdźcie w SUDOPie. Oj nie ładnie

Jacek
@pracownik

sprawdziłem. chyba 12.05.2020. 3 500 000 + 75 000 umorzenie ZUS. Prawda biedak musi oddać 25% z tego w ciągu 24 miesięcy. Czy ktoś z techpolu dostał jakąś premie chociaż?

Figo

Widać, że z Ciebie typowy Marian ; )

rafcio
@Jacek

dostałem 50 gr. podwyżki. od trzech lat błagałem. cieszyłem się jak dziecko

Olek

Dzień dobry. Jaka Agencja rekrutuje spawaczy ? macie jakiś namiar ?

wujek
@Olek

Agencja ciach ciach czyli wujek proboszcz oraz Rafcio czerwonolicy grzybiak . Ten wydział jest decydujący , a zarządzający przyjęciami są bardzo szczegółowi tzn. nic nie wiedzą , a zadają pytania z zakresu BHP ( chodzenie w ciżemkach po liniach ) pozdro.

Ugabuga

Hejka ja mam pytanie do starych pracowników :) jak wasza firma zmieniła się po zatrudnieniu Radzia B ? Przyszedł naprawiać do Bielska i jestem ciekaw jak zmieniło się wasze miejsce pracy po tym gostku, co po sobie zostawił ?

Jejoł
@Ugabuga

Ja byłem za jego żądów i po, nie widzę różnicy. Nie byłem przed, pytanie ciekawe i jestem ciekawy co inni powiedzą :]

Mati
@Ugabuga

Jeśli chodzi o bezsensowne nadgodziny, to jest ich mniej. Jeśli chodzi o bałagan organizacyjny i produkcyjny, to jest jeszcze większy niż za Radzia B!

Don proboszczak
@Mati

Dla mnie nadgodzinki są i tylko bezsensowne.

Rajmud

Witam, podobno alstom zamyka zakład na 2 tygodnie w sierpniu, czy w tym czasie będzie praca na retroficie?

@Rajmud

Myślę że tego typu informacje powinieneś czerpać u swojego kierownika EPU.Pozdrawiam. TYLKO ALSTOM.

Nowy ład

Jak wszyscy wiecie albo i nie, nasz wspanialy rząd wprowadził nowy ład dla polski, wiec osoby samozatrudnione w alstom mogą sie spodziewać kontroli z ZUS, pracujemy na dg dla jednego pracodawcy niczym na umowie cywilno prawnej co jest nie do końca zgodne z prawem, co za tym idzie jeśli ZUS dojrzy ta nieprawidłowość może zarządac od osoby zamozayrudnionej uiszczenia reszty składek ZUS, czyli jeśli pracujesz np dwa lata na małym zusie będziesz musiał za cały ten okres uregulować różnice do pełnej skladki. Radzę aby wszyscy pracujacy na dg przemyśleli sobie czy dalej warto pchać ten wózek i wchodzić na minę

Nikt
@Nowy ład

Możesz podać źródło swoich rewelacji?

Kzu
@Nowy ład

Nie do końca mogę się z Tobą zgodzić. Otóż mogą być kontrole z zus ale ustawa jeszcze nie obowiązuje, wejdzie prawdopodobnie od nowego roku a w naszym kraju prawo nie działa wstecz. Także jeśli ustawa wejdzie w życie od stycznia 2022 to zus nie będzie miał prawa cię ukarać za lata wstecz. Będzie trudno tej wspaniałej instytucji udowodnić zarówno Tobie jakbi innym że pracujesz w alstomie. Przecież nie masz z tą firmą żadnej umowy. Masz z techpolem i to oni zlecają nam prace. A że tylko w alstomie to nie nasz problem. Istnieje jeszcze inna możliwość obejścia i wyciulania naszego zusu. Dopisz w pkd inne kody które łapią się na ryczałt np budowlanka sprzątanie itp i wymieniasz się fakturami z kolegami. Np malujesz koledze mieszkanie jest faktura, spezątasz koleżance mieszkanie jest faktura. Nie musi być zaraz na 5000, może być na 100zł. Podatek nie będzie dużo większy ale masz podkładke dla tych darmozjadów że działasz nie tylko w jednej firmie. Kontrola może cie cmoknąć w pupcie.

@Kzu

Nie za bardzo mogę zaakceptować Twój tok myślenia. Moim zdaniem każdy powinien płacić składkę ZUS niezależnie od formy zatrudnienia. Składka powinna być jednakowa dla Wszystkich. Procentowo od osiągniętego dochodu Niezależnie od tego czy to będzie wynagrodzenie czy dochody z faktur, czy kontraktów, czy umów o dzieło itd.itd. Jedynie co można byłoby wprowadzić to możliwość rezygnacji z ubezpieczenia ZUS. Tylko takie pytanie. Co zrobimy z Osobami, które rezygnując z ubezpieczenia ZUS nie zadbają sami o zabezpieczenie finansowe na swoją starość????

Homer
@Nowy ład

Aż tak tłusto chyba nie bedzie, ale podateczek za to wzrośnie

Nikt
@Bbb

Nie ma możliwości zrezygnować z ZUS-u, na YT jest gościu co walczył o to przed sądem. Nie ma takiej opcji głównie dlatego że my nie płacimy składek na naszą emeryturę tylko tak naprawdę na wypłatę aktualnych emerytur.

@Nikt

Masz rację. Emerytura jest wypłacana z bieżących składek. Twoja też będzie tak samo wypłacana. Jej wysokość będzie wyliczona w ten sposób: zgromadzone składki/prognozowana długość życia. Ważne ile kasy tam odłożysz. Jeśli będziesz trzymał się minimalnych skladek(samozatrudnienie itp. ) to nie licz na krocie. Musisz zadbać o swoją starość sam. ZUS Ci nic nie doda no bo skąd?

@Nikt

Ja przepracowałem 46 lat ale tylko 4 lata na TZW. samozatrudnieniu z minimalną składka na ZUS i naprawdę nie narzekam na wysokość emerytury. Warto pomyśleć?

rowek

Siema Orły!! Robicie co?! Proboszcz pakuj się bo już czas byś pozwiedzał trochę swiata! Już się nie dogadujesz z parafianami na hali :D , truskawiaku zakłamany!!

kuta
@rowek

Jak tam się ma nasz wspaniały Rafcio czerwonolicy grzybiak?! Dalej gwiazdorzy na spotkaniach i halach?? Tepy osiołek w akcji cdn :D aha pozdro truskawa ;)

Kasta

Jak wygląda na dziale montażu wiązek ? Potrzebuje trochę popracować aby podleczyć problemy zdrowotne i zmuszony jestem do zmiany pracodawcy ale jak tam wygląda ? Praca z noszeniem ? Kierownik/leader jakiś normalny ?

ABC
@Kasta

Dział montażu wiązek to po prostu kolejny oddział tego wielkiego psychiatryka A sam główny oddziałowy nawet nie wie co tam robi

@Kasta

A to ciekawe cyt. "Potrzebuję trochę popracować aby podleczyć problemy zdrowotne". Dział montażu wiązek elektrycznych to jakieś sanatorium? Kiedyś to była ciężka praca.

@Bbb

Kiedyś ludzie potrafili jeździć samochodami - teraz mam inne zdanie. Nie szukam sanatorium tylko pracy lżejszej niż moja dotychczasowa która wymagała ciągłego noszenia przez 8-16 powyżej 30-35kg itd. Gdy będziesz sparaliżowany od szyji w dół na parę godzin odezwij się - pogadamy o pieprzeniu głupot.

@Kasta

Nie chciałem Cię urazić. Zwyczajnie nie zrozumiałem tego wpisu. Przepraszam nie powinienem jednak w taki sposób go komentować. Masz zupełna rację.

@Bbb

Gdybym mógł podnosić chociaż 10kg ;) Czyli jak było tak jest.

Apel do zarządu i pośredników

Alstom Top Employer 2021 w Polsce. Saga „podwyżek” dobiega końca. Czy w ten sposób postępuje „Top Employer 2021r”? Polska jest krajem z najszybciej rosnącą inflacją w Europie. W takich okolicznościach polski zarząd Alstomu uznał, że w przeciągu ostatnich 2 lat nie należy nam się ani złotówka podwyżki i dodatki weekendowe są zlikwidowane. Co to dla nas oznacza? A to, że pracując dla Top Employera od około 2 lat z miesiąca na miesiąc stajemy się coraz biedniejsi ponieważ nasza stawka godzinowa znaczy coraz mniej – po prostu traci na wartosci. Stać nas na coraz mniej. Tytuł Top Employer świadczy o strategii firmy pro pracownik. Wspierającej jego rozwój, spełniającej potrzeby, troska o godne warunki pracy. Czy w kontekście wyżej zamieszczonej analizy możemy to uznać za prawdę? Osoby, które zainwestowały w swój rozwój na przestrzeni ostatnich miesięcy/lat a w zamian dostają z wielką łaską złotówkę więcej i to jeszcze z kieszeni Pana Trepki (o ile przepracują 159 godzin, jeśli wezmą jakiś dzień wolny bądź zachorują to przy niektórych miesiacach nie dostaną NIC) . Czy jest to polityka zachęcająca do rozwoju pracownika, motywująca do pracy w firmie Alstom? Uwaga do Pana Trepki. Mimo tego, że zarząd Alstomu propaguje politykę aby pracownicy zakładu pracy w Chorzowie z każdym miesiącem i rokiem stawali się coraz mniej zamożni to wypadałoby jednak więcej dać od siebie aby nie tracić szacunku u swoich pracowników. Inni pośrednicy jak Professional, Optima potrafią płacić 4-6 zł na godzinę więcej. Mowa tu zarówno o spawaczach jak i jakości. Z czego wynikają tak diametralne różnice? Czy nie lepiej zarobić trochę mniej ale mieć tego pracownika w swoich szeregach? Przy obecnej polityce firmy pracownicy będą się zwalniać. Alstom przestał być atrakcyjnym miejscem pracy. W tej chwili zarobki wyrównały się z wieloma innymi miejscami pracy na Śląsku.

Jejoł
@Apel do zarządu i pośredników

"Przy obecnej polityce firmy pracownicy będą się zwalniać. Alstom przestał być atrakcyjnym miejscem pracy." a kiedy był?

Lo
@Jejoł

2 lata temu kiedy dzięki jednemu bonusowemu weekendowi zarobiło się 20-30% więcej niż teraz a nasze pieniądze były 8-10% więcej warte niż teraz.

Pain of ass
@Apel do zarządu i pośredników

W samo sedno, przyjadą miesiące w których relatywnie nie wyrobisz podstawy 160 h i nie zarabiasz. WTF!? To nie jest podwyżka tylko strzał w pysk, czas zawijać manaty gdzie indziej.

Taa...
@Lo

Więcej o 20-30% :))) ...a resztą nie chciałbyś w(sorry za określenie) pysk dostać! W dodatku, taką kasę otrzymywano często za NIC nie robienie-odbębniło się sobotę czy szczególnie niedzelę i super kasa wpadała!

Rob
@Apel do zarządu i pośredników

Rozumiem, że każdy chciałby zarabiać więcej i każdemu komu się to należy tego życzę, ale jedna tylko uwaga. Często ludzie mylą Alstom jako pracodawcę z Alstomem jako miejscem gdzie świadczy się usługę na zlecenie firmy zewnętrznej. Alstom w Polsce uzyskał ten tytuł jako pracodawca ale nie narzuca stawek, warunków i nie "daje podwyżek" Firmą które świadczą usługi na terenie zakładu.

Marazm
@Rob

Jeśli techpol wynegocjuje więcej od Alstomu to automatycznie zleceniodawca powinien mieć stawkę godzinową podniesioną. Plotka niesie że siwiutek nie podniesie stawki dla techpol...inna plotka niesie że trep dostał ową podwyżkę ale nie zapłaci więcej. Prawda zapewne leży gdzieś po środku. To co teraz techpol wymyślił ze złotówką więcej za minimum 159 godz to jedno z największych poniżeń jakie można we współpracy z tą firmą doświadczyć.....

Apel
@Marazm

Ale w takim razie pośrednikom zatrudniającym na terenie Alstomu nie płaci Top Employer tylko kto? Podobno to Top Employer stoi za brakiem podwyżek, ponieważ pośrednicy nie dostali od 2 lat ani grosza więcej za roboczą godzinę. Jasne, Alstom może umywać ręce, że pracownicy zewnętrzni (70% zakładu) to nie są ich pracownicy ale realia są takie, że jest to jedynie "wyminięcie" prawne a te osoby pracują ponad 270 dni w roku tylko i wyłącznie dla Alstomu. W takim razie możemy powiedzieć, że Alstom nie dał od 2 lat podwyżki swoim pracownikom zewnętrznym, którzy tworzą znaczą większość na zakładzie. Czy to tak wiele zmienia?

Proboszcz
@Apel

Nie było podwyżek? XD jak dbasz tak masz :) u mnie nowa fura ???? Pozdro orły.

@Apel

Tak to jest. Firma zatrudnia firmę. Ta kolejną a na końcu jest samozatrudniony. Totalna paranoja

Marazm
@Apel

Płaci Pan T. który jest agencją pracy którą to Alstom "wynajmuje". Niestety polskie prawo pozwala na takie rozwiązania. Wszystko brzmi dobrze dopóki zdrowie pozwala na pracę, oczy się ludziom otwierają kiedy lądują na L4 że jednak praca na własnej działalności to tylko iluzja dobrych zarobków. Alstom potrzebuje ludzi do pracy jednocześnie nie mając żadnych zobowiązań wobec nich - dlatego tak dużo firm zewnętrznych tam pracuje a generalnie mogą naskoczyć alstomowi bo formalnie Alstom ich nie zatrudnia. Do tego sporo ludzi boi się w pandemii zmienić pracę dlatego są dy*ani.

Na Boga!
@Apel

Jak to, kto płaci? Płaci wyłącznie pośrednik zatrudniający!!! Zaś waszemu pośrednikowi (czyli waszemu pracodawcy) płaci Alstom. Napisałeś, że: "Podobno to Top Employer stoi za brakiem podwyżek, ponieważ pośrednicy nie dostali od 2 lat ani grosza więcej za roboczą godzinę"...chyba sam w to nie wierzysz! Zrozum wreszcie, że wasze podwyżki zależą od dobrej woli, zrozumienia oraz chciwości waszego szefa... i tyle!!!

@Na Boga!

Pracowałem w CHWKS KONSTAL do 1996 roku. Później przez 3 lata jako tzw. samozatrudniony, tylko po to, aby nas bez żadnych konsekwencji wyrzucić na bruk. Panoszyli się wówczas w Konstal-Alstom niemieccy "przedsiębiorcy". Moim zdaniem, samozatrudnienie jako rodzaj umowy o pracę powinno być zabronie! Nie wiem kto to wymyślił ale jest to forma niewolnictwa w nowej odsłonie.

@Na Boga!

Nasza firma powinna wam te kase wręcz zredukować.U nas macie bhp na najwyższym,wręcz niespotykanym gdzie indziej poziomie.Same plusy wiec nie marudzic,tylko spokojnie pracować.Pozdrawiam.

Firmowiec
@Alstomowiec

obciąć to powinni ci głowę za takie pisanie głupot chcesz robić w korporacji na ich zasadach to sobie rób przyjechali tu otworzyć firmę na naszej ziemi więc niech płacą tyle ile Żądamy A jak im się nie podoba to niech jadą do Chin widać po pisaniu że jesteś Alstomwcem który podkłada kłody filmowcom pod nogi Byle by tylko ich zwolniono i Żal ci (usunięte przez administratora) ściska że za robią sobie trochę więcej a ty dupisz tam za marne 3000 na miesiąc chcesz otwórz sobie działalność i zobacz jak to jest a potem wypisuj takie głupoty

@Alstomowiec

No skoro BHP jest na tak wysokim poziomie, wręcz niespotykanym gdzie indziej, to rzeczywiście Pracownik powinien dopłacić a nie bezczelnie żądać zapłaty za wykonaną pracę. Ważne by te wątpliwe minusy nie zasłoniły nam niewątpliwych PLUSÓW

Firemka
@Alstomowiec

Zapomniałeś dodać że (usunięte przez administratora) też jest na najwyższym, wręcz niespotykanym nigdzie indziej poziomie.

@Firemka

Niestety ocenzurowali Cię i nie wiem o co chodzi. A miała być wolność wypowiedzi

Firemka
@Bbb

Zapomnij o wolności wypowiedzi na tej stronie... Wyjaśnienie mojego komentarza również zostało usunięte

@Firemka

Trochę to smutne. Jestem z pokolenia entuzjastów internetu. Od tych lat 90-tych były już różne próby ograniczenia wolności wypowiedzi w internecie ale zawsze d aealismy radę. Coś się kończy coś zaczyna?

Chorzowianin
@Jejoł

W zasadzie to już się zwalniają. W biurze miesięcznie odchodzi po 20 osób. Sprawy nie ułatwia dodatkowo, bardzo słaba atmosfera i zwyczajnie w świecie agresja w codziennych rozmowach.

Podwyżki

Kiedy podwyżki dla Techpolu i ile?

Szopa
@Podwyżki

Chyba wogole, tak jak dodatki które miały wrocjc

Narkun
@Podwyżki

Obecnie nie warto zatrudniać sie na dg, płacą śmieszne pieniądze dodatków brak co za tym idzie alstom posiłkuje sie jakimiś nędznymi pośrednikami typu hammer jobs dając śmieszna stawkę i umowę na 1/4 etatu a do pracy chodzisz w kratkę. Alstom na obecna chwile jest słabym miejscem pracy

Paja
@Podwyżki

Techpol już dostał podwyżki od kwietnia. Przynajmniej właściciel. Teraz gra na zwłokę żeby frajerzy dymali na niego do maja. A w maju jak w raju. Dalej będzie śpiewka że rozmawiają. I przekładają rozmowy, itp. Aż przyjdzie wrzesień i wtedy szok. Są podwyżki. Całe 1 zł do godziny. Nie znasz zagrywek trepasa? Transportowi zribił zebeanie we wrześniu że sety za weekendy obcinają bo nie chcieli przyjść do pracy. Prawie zawału dostał. Panowie to jest zawieszone nie zabrane. Od kwietnia będzie jak dawniej. Sobota 50% niedziela 100% ja będe pamiętał o wszystkich którzy mi pomogli. Proszę pracujcie w weekendy. Ciekawe co teraz powie jak nie zrobił zebrania i nie powiedział że jednak za weekendy nie ma extra. A oni piszą nadgodziny. Przecież jak się okaże że faktury do poprawki i dymali za (usunięte przez administratora) to ten kamping mu wy... ią na hute. Takie masz podwyżki u tego kombinatora

Zniesmaczony!

Zostaw sobie te burackie wpisy dla siebie! Takie prostackie wynurzenia nie na temat możesz skierować bezpośrednio do osób, które tu wymieniłeś...być może wtedy dostaniesz w mordę żałosny robaczku!

Zniesmaczony!
@Zniesmaczony!

Jeśli usunięto komentarz do którego odnosił się mój komentarz powyżej, to jaki sens ma pozostawienie na stronie mojego komentarza? Wprowadza on jedynie zamieszanie, bo nie odnosi się już do żadnego z napisanych tu komentarzy!...

@Podwyżki

To pytanie zadaj na forum pracowników swoich firm.

Konstruktor wiązek

Witam państwa, Dostałem ofertę pracy jako konstruktor wiązek elektryczchy, co uważacie o tej firmie a konkretnie w tych dziale. Jest możliwość zatrudnia się bezpośrednio pod Alstom czy jedynie przez te agencje ?...

sa
@Konstruktor wiązek

Sprawdz, ale podejrzewam. że tak...

Siwex
@Konstruktor wiązek

Serio chcesz się pchać do tej firmy? Jeśli już jesteś tak zdesperowany, to pamiętaj że nie każdego kotleta można przykryć frytkami, zwłaszcza w dziale konstrukcyjnym ;)

Fachman

Mam prośbę o ranking kierowników EPU z firmy Alstom,aby pracownicy mogli się tutaj na tym forum wypowiedzieć. Który kierownik jest najbardziej mobilny,potrafi szybko reagować na brak narzedzi czy różnych innych rzeczy niezbędnych do wykonywania pracy. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników Alstom Konstal S.A.

Fachman
@Fachman

A....chyba nie można będzie czegoś takiego zrobić,bo rodo lecz ogólnie chodzi o to aby ludzie zaczęli pisać o naszej firmie jakieś pozytywy bez tych ciągłych negatywów.

Japier
@Fachman

Co ty bredzisz jakie pozytywy?????

@Fachman

Był taki na 13 ale go stłamsiła "góra"

Hihi
@Fachman

Nie wiem czy jeszcze pracuje ale był kiedyś taki gruby wielki tak samo tepy i szujowaty jak jego postura baśniowy ogr. Mistrz bezmozg typowy Epu alstomu

@Fachman

Cyganka drąca mordę, bo nikt nie słucha jej (usunięte przez administratora) Boski Adaś (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Seba on the top, czyli kolejny (usunięte przez administratora) którego nikt nie słuchał. No i bochen, co nie przeszkadza mu sypiący się sufit.

@Dupdupassatwdizlu

Proponuję iść na 13na kierownika ;) Już to widzę jak sobie ze wszystkim radzisz(usunięte przez administratora)

@Xxx

Do siebie nie równaj. Trzeba mieć nie po kolei w głowie żeby pchać się na to niewdzięczne stanowisko.

@Dupdupassatwdizlu

Nie jestem kierownikiem i nie zamierzam

Hehe
@Hihi

Z jakiej hali ten ogr?

wat
@Hehe

hala 9a oraz hala 29/30 .. pozdro truskawa dla ciebie !!

Wiecie o co kaman

Jak tam żona chlebusia?

@Wiecie o co kaman

Dzwoniła i pytała co na obiad zrobić

baku
@Fachman

najlepszy jest sebcio mustang :)

Pico

Jak nastroje na H16 i H14?

Vlassenrot

Teraz wszyscy na vlassenrot gowork paciek już tam jest

Lazur
@Vlassenrot

Paciek odszedł?:)

Vlassenrot
@Lazur

Jak musiał wyciągnąć laptopa spod pachy i zacząć pracować to się podesłał i pobiegł za keta do vlassenrot,. Może tam uda się amelinium pomalować buhahaha

Lazur
@Vlassenrot

Czyli teraz jest święta dwójca?:D

huhu

A na jajeczniczke lekko scieta do smakow mamy tez bedziesz chodzil z proboszczem ?!

rowek
@huhu

NIE, to proboszcz bedzie chodzil ze mna!! :D

Egg

Proboszcz wykosił konkurenta przejął posadkę mastera teraz to podwójny mastero! :D

Zostaw merytoryczną opinię o Alstom Konstal SA - Chorzów

• Jak się pracuje w Alstom Konstal SA?

Zobacz opinie na temat firmy Alstom Konstal SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alstom Konstal SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 192, z czego 21 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alstom Konstal SA?

Kandydaci do pracy w Alstom Konstal SA napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alstom Konstal SA
1.6/5 Na podstawie 337 ocen.

Alstom Konstal SA