Opinie o Alstom Konstal SA w Chorzów Metalowców 9

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alstom Konstal SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Alstom Konstal SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alstom Konstal SA w Chorzów Metalowców 9

Wujek proboszcz

Ja już po urlopie . A wy wypoczęci?

Czy tylko mi się wydaje że na Alstomie za niedługo sami Ukraińcy będą robić??

Antonio 134

No nie tylko tobie coraz więcej jest i będzie, ale inni zadowoleni w szczególności kierownicy z damskiej kadry.

Anonim 88
@Antonio 134

Nie tylko kierownicy latają za tą tanią kadrą damską są I królowie tego ukraińskiego haremu (usunięte przez administratora)czuję się jak ryba w wodzie wiadomo o co chodzi, jak kto lubi tanioche

Grosza daj wiedźminowi

Byłą sobie kiedyś firma miała swoją wiedzę swoich ludzi i swój styl. Kupili ją i dotowali miała być jak inne ale pojawiło się kilku którzy dla własnych korzyści nauczyli, że można robić po kosztach, na szybko i bezmyślnie. Dziś inne oddziały mają ją za pracowników ze wschodu i twierdzą że ma mentalność sługi. Co to za firma nie wiem lecz się domyślam.

Yennefer z Vengerbergu

Hokus pokus czary mary w kłaliti pracują niezdary :)

Hanzo main

A ja słyszałem że u was sami trolle i toksyczni gracze. Troluja ICNG bo zaś wraca na rozbiórkę. Ciekawe ile straty na tym ale jako dps strzelam że dość sporo. Ciekawe czy kogoś wyślą do kopalni khorinis za to. Preziomain uciekł już z łajby *sad*

Gowkin

Precyzja slowa opisu ujeta analogicznie do wyczynu :))

emeryt
@Grosza daj wiedźminowi

Lepiej bym tego nie ujął!

Ciri
@Grosza daj wiedźminowi

Z dalekich czeluści frajmu wylania sie wszystko wiedzacy mądraliński olbrzymi ogr o kaprawych krukowatych oczkach charakterystyczny okrzyk bojowy " co ty mowisz" o umaszczeniu wojennym koprowego zarostu. Wskazuja droge zabłakanym kolorowymi karteczkami. Zwis i nawis kojarzy z zeszutu cwiczen silowych

Tuti

Dobrze powiedziane :)) Tępe gnidy co na niczym się nie znają !! Warto im się przyjrzeć bliżej i oby ktoś w końcu wziął się za tych trzech trutniów !!

Zosia
@Grosza daj wiedźminowi

Coś z tą firmą jest nie halo, jeśli z dnia na dzień solidni pracownicy rzucają papierami albo zostają zwolnieni - nie znam jeszcze powodów.....przykre to. Faktem, że biurokrację maja mega rozbudowaną. Dzisiaj doszły mnie informacje, że konkretny gość, manager z którym współpracuję od dłuższego czasu - odchodzi. To chyba nie jest laurka dla tej firmy.

Zaciekawiony_byly_manager
@Zosia

Zapytam z ciekawości przez sentyment do tej firmy, która jest ok tylko top management nie nadąrza za obecnymi standardami. Podaj dział/funkcję i jeżeli nie masz z tym problemu to pseudo lub chociaż inicjały tego kogoś. Ciekawy jestem czy się sprawdzil mój typ. PS. Zwolniłem się sam ponad 3 lata temu, ale chyba mam jakiś syndrom sztokcholmski, że śledzę te pseudo forum. Pozdrawiam Transport Wewnętrzny i Cieżki

Wiedźma wiedźminka
@Grosza daj wiedźminowi

Była sobie wiedźma wskoczyła do tej samej rzeki sprawdzić co się zmieniło. Zobaczyła rotacje z kosmosu i beboków robiących cash back na zaprzyjaznionych firmach zew. Kupując sprzęt, druty, zlecając usługi drenują portfello alstomello. Nikt nie widzi czy wszyscy kasą się dzielą. Gdzie wysyłać miłe donosy? Ktoś zna adres centrali? xD

Jan
@Grosza daj wiedźminowi

Pytanie mam do Was wszystkich kolegów. Jak u Was na fabrykach jest na produkcji. Co to kompas jest??? I czemu ma służyć? Pracownik produkcji nie dość ze pracuje fizycznie to ma jeszcze obowiązkowe praktyki z mini księgowości. Rcp ( to ok) Sap wszystkie operacje musza się zgadzać spoko, bramki jakości wypełnione musza być, sam muszę się wpisywać w grafik bo mi nie zapłacą, No i kompas????!! Jak złe wpiszesz krzyżyki xxxxx to Ci nie zapłacą. U Was tez tak jest????

nick

ta firma to jeden wielki absurd a największym strzałem w stopę to pracowanie tam na działalności kadra zarządzająca robi z tobą co chce bez konsekwencji normy zaprzeczają same sobie najlepiej to widać jak robisz próby spawalnicze bolstery 4 spawaczy robiło na obrotniku dwa dni próby gdzie na produkcji robi się w 7 i to jeden człowiek a dlaczego tak jest bo po prostu nie zachowuję się odpowiedniej temperatury pina dlaczego bo się nie da go zagrzać w obecnej konstrukcji obrotnika prawię cały pin jest schowany a tylko mala cześć wystaje do grzania efekt jest taki że po spawaniu dalej mamy nie dostateczną temperę mam nadzieję że ktoś odpowie za te normy nie wiadomo skąd chłopaki zapierniczaja aż się leje i to na zużytych frezach a nowych nie ma ręce bolą coś robisz a to i tak nie ma sensu ale kadra jest święta i tak ma być

Kontroler jakości

śmiech

z przedszkola .. Kierownik to jakis żart , który tam jest Rafał P. Gosc bez wiedzy!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pytajacy

Jakie stawki sa obecnie na alstomie dla spawaczy; stal, aluminium, a jakie dla ślusarzy (pytanie dot. DG)? Prosilbym o podanie nazw firm pośredniczych. Pozdrawiam wariaty.

Okrutnik
@Pytajacy

27 złoty na godzinę i kilo podwawelskiej na dzień wydawane na bramie przy wyjściu. Dla bardziej zdeterminowanych pracowników dodatkowo miska zupy sojowej oraz bagietka z białą francuską kiełbasą. Dodam ze w upalne dni jak obecnie wraz z kolegami dostajemy po kartonie lodów ekipa które spożywamy podczas godzinnej przerwy która jest przeznaczona na modlitwę i krucjatę coby lepiej sie wiodło i żyło na tym kawałku skażonej ziemi

@Okrutnik

Gratuluję dystansu do problemów i do samego siebie. Takie komentarze są super. Najbardziej ubawiła mnie ta podwawelska wydawana na bramie i bagietka z biała francuska kiełbasą. Trafne podsumowanie efektów prywatyzacji CHWKS KONSTAL w latach 90-tych ub. wieku.

Super komentarz. Pozdrawiam

Fizol

Witam jak wiecie na alstomie wariacje nie ma komu robić na 12 hali już takie buble puszczają że przekroczenia na płaskości 7 mm na odlewach po spawaniu przy solbarach ale to jest dobre haha szlifowanie spoin na oleju bo nie ma ślusarzy a robotę trza gonić i to jeszcze elektryczna sżłifierka Alstom spada na psy zero BHP i rządzą głupcy co tylko czasy urywają a technologi zero spawalnicy prżymykaja oko bo robota musi iść do przodu na 9a wariują jakby mogli to by ludzie kazali czasy o 75 procent skrucić ale nie ma naczym bo ludzie juz nie mają nawet czasu do kibla iść haha nic tylko czekać aż Francuzi się dowiedzą jakie Polski ałstom puszcza bubłe a i pośrednik na pośrednik za niedługo będą sc8sgać ty co za alkohol wyrzucili bo nikt niechce robić także robimy panowie i panie i czekamy aż to wszystko się rozleci przez tych fachowców epu co tylko czasy urywają a technologi zero przez nich ten zakład padnie już tam ludzie nawet za 60 zł niechca iść robić tak 60zl tyle dają nowi pośrednicy na aluminim

zolwik

Ty wuujeeek robisz co?! Jest robota na Dąbrówce - szybki szpil , coś dla Ciebie rendgeniarzu złamany!! Szukają jakiś chopków do prac nocnych by kilkaset styków przeświecić , a ty masz RT w jednym paluszku więc izotop możesz trochę ponosić bo chyba się odzwyczaiłeś - MATOLE!!!

Lord paszko

Proboszcz mówię ci nie fikaj bo ci te rude odrosty wypadną

Dj hubertus
@Lord paszko

Ja też tak mówię jak mój lord.

Lord paszko
@Dj hubertus

No to siad płaski. Do kity przystąp.

swiniak

Jak tam słynny Maj z h2/3 XDD?

Hajs hajs

Jak tam podwyżki w techpolu? Jest w końcu te 20 groszy więcej czy nie?

CNC alstom

Wie ktos moze czy 4300brutto na dziale cnc to jest ok? czy starzy pracownicy operator cnc maja powiedzmy po 10latach 6000brutto na umowie?

Duch99

Witam. Mam pytanie operator wózka widłowego w Alston?. Opinie o tym stanowisku.

Lelo
@Duch99

Ludzie Wy naprawdę nie czytacie opinii o tej firmie? One nie są wyssane z palca! Ta firma to (usunięte przez administratora) Jeśli masz choć odrobinę szacunku do siebie to nawet nie myśl o pracy w alstom

Hanys
@Duch99

Przyjęcia tylko przez techpol na własnej działalności. Nie polecam. Sprzęt (usunięte przez administratora) wiecznie łatany, naprawiany, ludzi mało, roboty mnóstwo. Atmosfera nie najlepsza. Pracownicy transportu pomiatani przez inne działy. Także nie wygląda to najlepiej. Najgorsze jest że zakładasz działalność i robisz przez tego wyzyskiwacza i krętacza z techpolu a jak się przyjmujesz to nawet nie napomkną że praca tylko na kilka miesięcy. Jak by było na umowe o prace bezpośrednio pod alstom to jeszcze by uszło. Ogólnie trzymaj się od tego z daleka. Lepiej zarobić mniej a mieć spokojną prace.

Gary

Norweski prywatny fundusz emerytalny KLP usuwa z portfolio wszystkie firmy powiązane z powstawaniem osad żydowskich na ziemiach zabranych Palestyńczykom. Na liście są m.in. Alstom.

Sacha

Wie kto tu kiedy wraca do pracu kierownik z pop 16halu Łukasz Sz.?

Rudy
@Sacha

Jak go wypuszczą

Rajmud

Drugie dzisiaj pytanie. Czy warto zgodzić się na stanowisko TL na białym montażu? Plusy minusy?

Rajmud

Zawsze się znajdzie jakiś C..L z gupimi wpisami.

Sony
@Rajmud

A ty masz rozum człowieku? Zadajesz pytania na poziomie piętnastolatka. Robisz w tej firmie to nie widzisz co sie wokół ciebie dzieje? I ty chcesz kierować stanowiskiem z takim podejściem? Daruj sobie odrazu i oszczędź innym współpracy z tobą bonz tego co czytam to jesteś oderwany od rzeczywistości totalnie

Rajmud

Cześć, czy AK pracownik na stanowisku TL zarabia tylko i wyłącznie 300zł brutto czy są jakieś widełki? Pytam bo dostałem taką propozycję na białym montażu i chce się dowiedzieć czy mogę ugrać coś więcej niż te 300.

Brutto
@Rajmud

Jest to sztywne 300zl brutto. Stawka ustalona od X lat. Za taką kasę nie warto być TL, wszystkie pomyje będziesz.mial wylewane na głowę...czy warto.. sam musisz podjąć decyzję.

San Andreas

Praca dla spawaczy do TERAZ - Proszę dzwonić lub pisać pod numerem telefonu +48 508 803 858 Mig 131 (aluminium) w Chorzowie stawka 35 zł/netto , na DG 52 zł/netto praca w systemie 3-zmianowym do spawania konstrukcje aluminiowe próby - PD (okapowa), PB (naboczna), PC (naścienna) Posiadamy własny ośrodek szkoleniowy, gdzie przygotowujemy spawaczy do prób.

DYMYTRO
@San Andreas

JA TAM DZONIAJU ALE ONI MIE NI PONIMAJU, CZY TY MIE POMORZU JA CI WÓDKU POSTAWIU

@San Andreas

Zacytuję klasyka z tej strony - "trzeba nie mieć godności żeby chcieć pracować w alstomie"

@Classic

Ja pracuje w tej firmie 24 lata,regularnie wypłaty dostaje na konto i jestem zadowolony a Ty jeśli tak piszesz oznacza ze Cie wywalili bo jestes ofermą.Bez odbioru.Dobranoc.

Rico
@Alstomowiec

Witam kolegę. Jest dużo etatowych osób , których znam w Alstomie naprawdę sumienie wykonujących swoje zadanie. Jest też duży procent, który wykorzystuje Alstom notorycznie.... ???? Jaki pracodawca utrzymuje pracownika, który w miesiącu ma po 2x L4 ?.......i uwaga....,, jemu się to należy'' bo chłopok...,,pracuje na etacie''. ..... Totalna ściema ???? Pozdrowienia dla pracodawcy i naganiaczy stada????.....????????????

Niestey!

P.S. Moja odpowiedz skierowana jest zarazem do @Alstomowiec oraz @Classic

Niestety!

(usunięte przez administratora) to był "Mob-bing"...

Alstomowiec

Skupiłbyś się na swojej pracy zamiast szukać winnych dookoła,załoze się ze to nie Ty się zwolniłeś a Ciebie zwolnili.Ja powtarzam na rynku pracy w Chorzowie drugim bardziej stabilnego pracodawcy nie widzę.Nie twierdzę że go nie ma,poprostu ja nie widzę. A czy wypłata to zasługa Francji czy naszeg zespołu zarządzającego,szczerze to dla mnie nieistotna sprawa.Ja przychodzę,pracuje i pobieram wypłatę.Jie szukam dziury w całym.

jeZyk
@Alstomowiec

I co z tego? I co z tego, że jesteś oportunistą i punkciarzem...kogo to interesuje?

@Alstomowiec

Jesteś w błędzie. Sam się zwolniłem bo znalazłem ofertę w dużo lepszej firmie z lepszą płacą i szacunkiem do pracownika. Terminowa wypłata to nie wszystko.

yzac
@Alstomowiec

Sławku, każesz pisać podwładnym hr-kom komentarze na goworku? :)(usunięte przez administratora)

@Alstomowiec

ofermą to ty jesteś, że od ćwierć wieku w tym (usunięte przez administratora) pracujesz i nie widzisz że z roku na rok jest coraz gorzej. Pewnie nawet w trakcie hossy na rynku byś nie umiał znaleźć innej pracy, bo umiesz robić tylko to co cię ałszwic konstal nauczył. wypłata na czas jest już standardem, no ale wiedzą to ci, co się szanują

ma*k s*nko
@Alstomowiec

Oto przykład typowego alstomowca, wypłata 10-go i nic więcej do szczęścia nie trzeba... Czyli jednak to prawda że pracujący tam nie mają godności.

Ech!
@ma*k s*nko

Nie pieprzcie głupot...to nie takie proste! Jak chodzi o starszych Alstomowców, to im nie opłaca się już zwalniać-sam kiedyś będziesz stary, to zrozumiesz w czym rzecz...Ci młodzi owszem, wszystko przed nimi! Poza tym skaczecie sobie do oczu, a pracodawca się śmieje i zaciera ręce...problemem są stosunki międzyludzkie w zakładzie, przede wszystkim to jak pracodawca traktuje pracowników i ich pracę...

@Ech!

Masz rację. Ze zmianą pracy jest trochę tak jak z małżeństwem. Jednym przychodzi to bardzo łatwo a dla innych to dramat. Miałem 47 lat jak zwolniono mnie z Konstalu, miejsca z którym byłem związany od 15 roku życia jak zdałem egzamin do Technikum Mechanicznego. Czulem się jak pies wyrzucony z budy. W sumie dałem sobie radę ale uważam, że pracownika trzeba mieć na uwadze. To oni tak naprawdę tworzą logo firmy

@Bbb

Oczywiście stałego pracownika. Niestety to słowo zostało wycięte zmieniając nieco sens komentarza

@Ech!

Ludzie skaczą sobie do oczu dzięki traktowaniu "pracodawcy". Pamiętam jak na szkoleniu w pierwszych dniach pier-olili że wszyscy są równi (firnowcy = alstomowcy). Guzik prawda. W tej kwestii jak i wielu innych nie ma tam równości. Najlepszy dzień w tej firmie to ten w którym kończysz tą pseudowspółpracę.

@Ech!

Ale typ sam deprecjonuje innych nazywając ofermami, jednocześnie pisząc o tym że wypłata na czas sprawia że jest to najlepszy pracodawca w okolicy. Żałosne. Poleciłbym mu poszerzenie horyzontów. Świat to nie tylko Chorzów i AK.

@Bbb

Jak się kasuję i komentarz to trzeba skasować wszystkie wątki bo pozostawienie czegoś wyciętego z kontekstu zajmuje tylko miejsce na dysku serwera

NDT

Witam, są może przyjęcia do kontroli jakośći?

Marlin Brando
@NDT

Są. Wujek truskawa rekrutuje na stanowisko tester jajecznjczki. Główne zadanie to przyklejenie zielonej kartki na talerzyk z lekko ścięta. Jak przypala to dzwonisz do proboszczaka i on ewentualnie dopuszcza na zoltym trójkącie. Czym więcej dopuszczen tym więcej $$$$ dla naszego bohatera. Hajs jak najbardziej się zgadza. Premię wypłacają w ameliniowych profilach.

NDT
@Marlin Brando

Ciekawe stanowisko, myślę że się nadaję. Karteczki naklejałem, czasami czerwone :) więc doświadczenie już mam. Gdzie mogę cv złożyć ,bo twój opis jest nie ukrywam........ zachęcający?

hi...
@NDT

Wystarczy już tych zielonych ludzików...zresztą, tylko nieliczni z nich coś potrafią, za to wszyscy z nich biorą niezłą kasę...

jacek
@NDT

Siema Ja mam namiary na robotę ale zacznij może tu na Alstom! Proboszcz jest masterem i on decyduje kto się nadaje na pracownika w kontroli! Jest też jeden pseudo kierownik Paszko czerwonolicy ale on to jest dopiero tępy osiołek..więc nie polecam tam pracy!

SiJuNara
@NDT

Nie pchaj się tam! Taka dobra rada ;)

Komandos
@NDT

Ja, pewnie że są, zapraszamy smiało, praca w kontroli jakości zaraz po tym jak poskladasz sobie sam wagon, więcej kontroli od monterów, już niebawem wszyscy bedą musieli zakasać rękawy do roboty, już ludzie z biur chodzą na retrofit a ochrona zadupia na cnc. Czekamy na Ciebie, kolejny łazik który bedzie grał w hu i jeszcze bedzie krzyczał ze chce 50 zł/h

Mariusz
@Komandos

Fakt, w tym zakładzie wszystko jest przypadkowością, wcześniej popartą niewiedzą! Nawet rozeznanie, w jakich obszarach pracy potrzeba ludzi...i to przynajmniej z przeciętnymi umiejętnościami. To nie żart!...robić nie ma komu, za to łazików oraz decydentów i "ekspertów" wszelkiej maści spotkasz co krok.Jaki to przynosi efekt od kilku dobrych lat - wszyscy widzimy!

Podwyżki

Czekają nas podwyżki składek i podatków, JDG przestanie się opłacać, co na to pan T.? Może 50 groszy podwyżki załatwi sprawę hehe?

@Podwyżki

Zawsze będzie się opłacało,będziesz pracował wiecej godzin oraz kupisz tańsze w utrzymaniu auto.Pozdrawiam Tylko Alstom

SiJuNara
@Podwyżki

25 groszy. Na 50 groszy podwyżki musisz przepracować 300 godzin w miesiącu. Nie ma nic za darmo.

Jaa
@SiJuNara

A ja się nie zgodze z tą podwyżką, co roku dostaje ponad 200 zł podwyżki (umowa o pracę) i nigdzie nie muszę chodzić prosić się ;)

Ble ble
@Jaa

Wynikającą z inflacji i podniesienia średniej krajowej xD xD xD xD

@Ble ble

Są firmy gdzie nie ma podwyżek mimo inflacji a tu jednak co roku jest, wiadomo lepiej by było dostać 1000, może za rok wyrównają z bombardierem.

Ble ble
@Rajmud

Wiesz dlaczego dostajesz taką podwyżkę? Ano dlatego, że przy tak galopującej inflacji i corocznym wzroście najniższej krajowej po kilku latach zarabiałbyś właśnie najniższą krajową... Za jakieś 5 lat Twoja obecna pensja będzie pensją minimalną. A Alstom musi jawić się jako "atrakcyjne miejsce pracy". Za te śmieszne 200zl wcale nie kupisz więcej niż w zeszłym roku, przypuszczam że nawet stać Cię na mniej.

Pracownik biurowy

Plusy: -BHP na wysokim poziomie, Minusy: -dużo nic nie wnoszących spotkań -mobbing -konflikty między działami -praca 24h/ dobę -brak szkoleń - kiepski sprzęt, problem z dodatkowym monitorem, kiepskie telefony (z klawiatura) - mega odpowiedzialność -brak szacunku -każdy przychodzi ze swoją kawa - za dużo nic nie robiących osób - brak benefitów - mega rotacja pracowników -dzis jesteś, jutro nikt o tobie nie pamięta -fałszywi ludzie, nikomu nie można ufać - banda karierowiczów

@Pracownik biurowy

z tym wysokim poziomem bhp to poleciałeś. Przepisy bhp w tej firmie polegają na zakazaniu niemal wszystkiego - najczęściej po fakcie.

Pracownik biurowy
@wyleczony z alstomozy

Mówiłem o BHP dla stanowiska biurowego, czego można tu zakazać ? Chyba to, ze miałem prywatny kask, kamizelkę i buty to jednak plus.

Bog67
@Pracownik biurowy

A okularów ochronnych nie macie? to przecież hit korporacji. Pomysł Prezesa ministerstwa szczęśliwości! Jak musisz nosić okulary korekcyjne i na nie założysz ochronne to na mus będziesz sprawdzany alkomatem 5 razy w czasie zmiany.... (usunięte przez administratora)

@Pracownik biurowy

Jeśli dla ciebie zapewnienie przez pracodawcę rzeczy niezbędnych do pracy to 'wysoki poziom', to ci współczuję.

X
@Pracownik biurowy

Miałem sąsiada inżyniera który pracował w Alstom, to był wyjątkowy doopek, na szczęście już się wyprowadził.

Wyleczony

W samo sedno

@pracownik biurowy
@wyleczony z alstomozy

uśmieszek
@Pracownik biurowy

Wiecie dlaczego się kręci z ukrmi przy auto z kafką? Bo jak się nie ma obiadu w domu to się je na mieście. A dlaczego nie ma obiadu w domu? Bo jest się słabym w te klocki ;)

Właśnie!
@@pracownik biurowy

"Na moim stanowisku właśnie nie jest to potrzebne, a było, faktycznie nic to nie znaczy" Skoro na twoim stanowisku nie było to potrzebne,a było, to świadczy to jedynie o rozrzutności, bezmyślności działu BHP! A co najważniejsze, nie ma to nic wspólnego z wysokim poziomem działu BHP.

Bhp
@Pracownik biurowy

Mówisz o tym niespełnionym fotografie i nawiedzonej feministce? Jaja se chyba robisz, w normalnej firmie wylecieli by z hukiem bo z bhp maja mało wspólnego

Obiektywny
@Pracownik biurowy

Ja akurat ta panią bardzo lubie. Miałem z nią kilka szkoleń. Ma dużą wiedzę i widać że jej zależy na bezpieczeństwie na hali też mi wiele wytłumaczyła w porównaniu do innych robiących tylko zdjecia. Jest drugi następca fotografa.

@Obiektywny

Zgadzam się z obiektywnym. Pierwsza osoba która normalnie pogadała a nie wywaliła zdjecie. Pozdrawiam Panią A

Zostaw merytoryczną opinię o Alstom Konstal SA - Chorzów

• Jak się pracuje w Alstom Konstal SA?

Zobacz opinie na temat firmy Alstom Konstal SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alstom Konstal SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 192, z czego 21 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alstom Konstal SA?

Kandydaci do pracy w Alstom Konstal SA napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alstom Konstal SA
1.6/5 Na podstawie 337 ocen.

Alstom Konstal SA