Unicard

Kraków

Opinie o Unicard

Weronika

Aktualnie firma poszukuje m.in. osób do pracy jako Key Account Manager, Handlowiec ds. Oprogramowania oraz Serwisant. Jak wygląda praca w tych działach firmy? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojej aplikacji? W tym roku nie było jeszcze nowych opinii na temat tego pracodawcy. Czy w ciągu ostatnich miesięcy uległy zmianie poruszane przez Was do tej pory kwestie?

achu achu achu
@Weronika 24.10.2017 11:00

Firma od zawsze potrzebuje serwisantów, jest tam rotacja. "Czy w ciągu ostatnich miesięcy uległy zmianie poruszane przez Was do tej pory kwestie?" wątpię. Dobra rada - szukaj pracy gdzie indziej.

Weronika

@KA, zastanawiasz się nad aplikowaniem? Jakich konkretnie informacji chciałabyś się dowiedzieć?

KA

A jak praca na stanowisku sekretarki w Unicard?

Weronika

@kudlaty, co masz na myśli?

Były_pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Wszechobecne układy, dyrektor serwisu/ wdrożeń sam nie wie czego chce ale chce, absurdalne kryteria wyboru sprzętu dla pracowników, oszczędności na wszystkim co się da. Zwolnienie z pracy owszem wręcza sam Prezes podając abstrakcyjne powody, czas ich wręczania też nie jest najlepszy np przed świętami np boże narodzenie (prezent pod choinkę )

kudlaty

Nie polecam, pracowałem tam trochę czasu, jeden wielki układ:)

pfff

Ważne dla mnie są odpowiednie benefity, a skoro są to już dobrze o nich świadczy.

Ktoś

Ja tu pracuje i uważam że praca jest ciekawa i pełna wyzwań. Aktualnie poszukiwany jest serwisant-monter w Poznaniu.

pytacz

witam a ile kosi w Unicard programista systemów wbudowanych ?

Tomek

Obecnie Unicard szuka programistów embedded. Zainteresowanych zapraszam na http://www.unicard.pl/o-firmie/kariera/programista-systemow-wbudowanych.html

pytacz

witam czy są obecnie przyjęcia na stanowisko elektronik - programista embedded ?

Witam, proszę o opinie pracujących na stanowisku elektronik w firmie Unicard w Krakowie,czy warto tam wysyłać CV? Dzięki

Zostaw opinię o Unicard - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unicard