Opinie o Sodigital Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sodigital Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sodigital Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sodigital Sp. z o.o. w Kraków

Podwykonawca Nowy wpis

Współpraca przebiegała bardzo dobrze, Pan Michał zadowolony, wracał z kolejnymi projektami i nagle bach, ale faktura nie opłacona. Obiecywał, zwalał winę na księgowość, udawał, że wydawało mu się, że faktura już dawno jest opłacona. Pieniędzy do tej pory brak, a minęło już prawie 2 lata.

Niedoszły pracownik Nowy wpis

Na stanowsko grafika 2d, rekrutacje przeprowadza lead programistów, a zapytanie o widełki powoduje brak odpowiedzi i koniec rekrutacji :D

Marcin Nowy wpis

A czemu tak mało piszecie na tym forum o firmie?

Kostek Nowy wpis

Czy tak dobrze się pracuje, że zapomnieliście zupełnie o tym forum?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sodigital Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
o firmie

Damian

Możecie powiedzieć coś więcej na temat urlopu oraz zmian w Sodigital? Czy w tej firmie również są zmiany nocne albo czterobrygadówka? Jak wygląda kwestia przerw w pracy? Nie udało mi się znaleźć żadnych aktualnie prowadzonych rekrutacji - czy można aplikować do firmy? Są prowadzone nabory?

+ Świetny team ambitnych i pomocnych ludzi. + Możliwość nauczenia się od współpracowników czegoś nowego. + Furtka do pracy w branży - Właściciel firmy notorycznie (NOTORYCZNIE) spóźnia się z wypłacaniem pensji. Wg prawa pracy jeżeli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym. W przypadku nie wypłacania pracownik ma prawo żądać odsetek - Nie liczcie na to w Sodigital. Nie wspominając o przypadkach kiedy zdarzało się to dłużej niż kilka dni. - Absolutny brak pomysłu na rozwój firmy ze strony szefostwa. - "Wycieczki osobiste" w kierunku pracowników. Generalnie - Nie polecam. Nerwy, nerwy, nerwy. Pensje śmiesznie małe. Bezpłatne nadgodziny, opóźnienia w wypłatach i ogólny chaos. Szkoda bo sam team ludzi tam pracujących jest świetny.

Damian

@Trelemorele Czy sytuacje z opóźnionymi wypłatami zdarzały Ci się częściej? I jeśli mogę. Powiedz mi proszę, jaką formę zatrudnienia oferuje swoim pracownikom firma Sodigital? Jest to nieuwzględniona póki co w wątku kwestia, więc dobrze by było, gdybyś to napisał. @Niezadowolony A tak właściwie to na jakiej podstawie zarzucasz właścicielowi brak kompetencji? Nie zrozum mnie źle, po prostu chciałbym, aby każda opinia była zarówno prawdziwa, jak i merytoryczna.

Trelemorele

Fajna furtka do pracy w branży, ale raczej szkoda nerwów.(usunięte przez administratora) O premiach nie ma co marzyć. Chcesz podwyżkę? Udowodnij, że to 100zł więcej nie zostanie zmarnowane (na 3h rozmowie z szefem). Generalnie - współpracownicy wspaniali, projekty takie sobie(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Szpila_mistrzem_!!!
@Trelemorele

a ja w sumie lubie gościa

Zostaw merytoryczną opinię o Sodigital Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sodigital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sodigital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sodigital Sp. z o.o.?

Sodigital Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Madalińskiego 17 lok. 8
    30-303 Kraków