Medipe

Opinie o Medipe

logika

mysle ze chodzi o to aby umiec sie sprzedac,ale zebys dobrze sie ,, sprzedala,, firmie to musisz cos miec do zaoferowania.A jak nic nie masz to i sa tego owoce w postaci pensji.Tak jest w firmach,chociaz prace trzeba wykonac ta sama.Tyle ze ta praca jest troche inna jak posiadasz te ,, atuty,, a i kasa inna

maryska

oj oj troche sie zagalopowalas SAMOCHWALA W KACIE STAŁA ,twoje atuty cie rozpieraja .wiecej pokory samokrytyki i jak mowia - krowa ktora duzo buczy malo mleka daje.jak mozna napisac ze ktos nie jest wart NIC . twoja wypowiedz jest swiadectwem twojej osobowosci i podejscia do innych ludzi.smutne to.....

obłuda

no cóż widocznie sama jesteś NIC nie warta skoro jedziesz za 1200 ,ja za mniej jak 1500 (i to na biało oczywiście !!!)nie jadę ."Mnie jak by firma zaoferowala 1100 to bym ja wysmiala,bo ja mam atuty.Ponizej 1200 nie schodze."haha rowaliło mnie to zwierzenie

dana

co znaczy ,, nie dopisali,,?Jak zwykle weszysz podstep.No wlasnie,jeszcze raz ci pisze NEGOCJUJ a jak ci oferta oraz kasa nie odpowiada to nie zgadzaj sie na nia.Nie boj sie firma nie obrazi sie na ciebie jesli jestes osoba im przydatna tzn,znasz jezyk,prawo jazdy,doswiadczenie,referencje.A jesli sie obrazi to ich problem a ty szukaj dalej.Takich firm jest multum,dzialaja miej wiecej na tych samych zasadach.Mnie jak by firma zaoferowala 1100 to bym ja wysmiala,bo ja mam atuty.Ponizej 1200 nie schodze.A ty .. wiesz sama czego jestes warta.Widocznie NIC jak firma ci oferuje 900 a ty na to przystajesz.Cen sie ( jesli masz atuty) negocjuj albo odrzucaj oferte i idz dalej i szukaj moze kros da ci wiecej,w co bardzo watpie

romario
@dana

czy ktoś z was wie,ile biorą za naszą prace od rodziny

miki
@romario

U mnie bylo2200e a ja dostawalam 1250

widziałam
@romario

widziałam dokumenty innej firmy ,nie medipe ,rodzina płaciła 2700 e !!! to normalnie skandal, połowę z tego dla opiekunki

Rekrutacja do Katowic. Najgorzej przeprowadzona w moim życiu. Tak, jakby osoby rekrutujące z góry, na samym początku rozmowy wiedziały już, że mnie nie zatrudnia a caly proces rekrutacyjny został przeprowadzony dla zasady. Może tak wlasnie było? Wiedziano już, że pracę dostanie córka kierowniczki, ale rozmowy i tak czy siak trzeba było przeprowadzić? Nie potrafię znaleźć innego wytłumaczenia na tak wielki brak profesjonalizmu, jaki spotkałam. Dodam, że aktywnie poszukiwalam pracy i miałam adekwatne doświadczenie - odbyłam kilkanaście rozmów rekrutacyjnych w trakcie zmiany zatrudnienia i tylko tu spotkałam się z tak fatalnym poziomem jej przeprowadzenia. Nie dość, że całość trwała 15 minut, to rekruterzy nie opowiedzieli o niczym. Dosłownie o niczym. Wszelkie pytania odnośnie charakteru pracy musiałam zadać ja. Mi z kolei zadano kilka od niechcenia, tj. Co pania skłoniło do wysłania CV, co by Pani zrobiła w takiej i takiej sytuacji... usłyszałam informacje, że do połowy sierpnia będzie wiadomość zwrotna. Po tych 15 minut, w trakcie których nawet nie spytano o moje oczekiwania, mieli wybrać odpowiedniego kandydata. Pozdrawiam. Informacji zwrotnej oczywiście nie było, chociaż nie wyobrażam sobie, że miałabym na nią czekać i po takiej rozmowie dalej być zainteresowana praca. Na szczęście ja mam szacunek do siebie i dostałam wiele innych propozycji, z których zdążyłam już skorzystać..

"Co pania skłoniło do zaaplikowania do naszej firmy", "Co by Pani zrobiła w sytuacji, w której.....", "Najcięższa sytuacja, jaka Pania spotkała z klientem"

Zgadzamy się z tym, co napisała Pani Dana - mamy już zaplanowane świąteczne dodatki. Informacje o nich pojawią się już niedługo na naszej stronie firmowej oraz profilu na Facebooku. Zapraszamy do śledzenia! Pozdrawiamy, Zespół MEDIPE

@Medipe

nie zgadzam się z tym że żadna firma nie da więcej, jeżdżę z firmy z której jestem bardzo zadowolona i na pierwszy raz dostałam 1400 euro na miesiąc niemiecki znam trochę lepiej niż podstawowy mam doswiadczenie ale też nie największe

@ja

Szanowna Pani, sprawa została natychmiast sprawdzona, Pani Natalia próbowała nawiązać kontakt zwrotny z Panią, telefoniczny i mailowy, jednak rzeczywiście z małym opóźnieniem. Bardzo przepraszamy za dyskomfort w kontakcie z opiekunem, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby więcej nie dopuścić do takiej sytuacji! Pozdrawiamy, zespół Medipe.

dana

jest z tego wyjscie.Jesli firma proponuje za malo to mozna negocjowac albo nie przyjac oferty.Mysle ze na te najwyzsza stawke sklada sie wiele czynnikow :twoje kwalifikacje,twoj ,, jezyk,, niemiecki,,prawo jazdy,twoje doswiadczenia,referencje oraz najwazniejsze -stan podopiecznej.Trudno zebys dostala chociazby te 1200 bez doswiadczenia,jezyka,kwalifikacji i gwarantuje ci,zadna firma ale to zadna nie da ci wiecej chyba ze bedziesz zarywala nocki wstawajac ze 3-4x albo bardzo klopotliwa podopieczna,to wtedy firmy dorzucaja wiecej aby pieniazkami zachecic.Dodam jeszcze ze Medipe placi dodatkowo za swieta co ja w poprzednich firmach tego nie doswiadczylam.Ogolnie polecam,ale proponuje negocjowac stawke,cenic sie

Joanna

Zaniżona? Chyba ze na czarno, ale nie polecam. Jak na firmę myśle ze oferta zbliżona do wszystkich innych firm.

ela

zawsze będzie jakieś ale ,żeby pani nie dostała tej najwyższej stawki ,a ta najwyższa stawka i tak jest grubo zaniżona ,proponuję szukać lepszych ofert ,pozdrawiam ;)

Stawki w MEDIPE wahają się w przedziale 850 € - 1350 € i są zależne zarówno od doświadczenia, jak i od stopnia umiejętności językowych. Dodatkowo dla naszych Opiekunów oferujemy różne promocje, dzięki którym można podwyższyć swoje wynagrodzenie. Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie oraz na firmowym facebooku, gdzie aktualizujemy informacje o bieżących promocjach. Pozdrawiamy, Zespół MEDIPE

Szanowne Panie, Bardzo nam przykro z powodu nieprzyjemnych doświadczeń. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca przebiegała pomyślnie dla każdej ze stron. Jeśli mają Panie jakiekolwiek spostrzeżenia, doświadczenia - bardzo prosimy o kontakt (telefon i adres e-mail dostępne na stronie firmowej). Każda sugestia ze strony Opiekunek pomoże nam usprawnić i udoskonalić współpracę. Pozdrawiamy, Zespół Medipe

podróżniczka

Drogie Panie,wybieram się do pracy do DE, jadę z polską firmą, słyszałam o kontroli na granicy, ktoś sie orientuje czy sa jakies utrudnienia na granicy? jakies korki? Nie ukrywam że zalezy mi na czasie. Dziękuję za info

ewa

pracowalam w Medipe,wspolpraca byla dobra,nie narzekalam,pieniadze na koncie te ktore mialam dostac.Za dojazdy firma wracala po dostarczeniu rachunku ( do 150 € )Tak bylo.Nie wiem czy sie cos zmienilo na niekorzysc.Firma jak kazda inna,a czy sa lepsze ? Byc moze tylko gdzie je szukac? Podzwoncie sobie po innych firmach to zobaczycie co oferuja.Komentarze sa nierzetelne.Wazne zeby firma ubezpieczala od sredniej kraj,oraz odprowadzala podatek a i zarobki dobre.

alfa

i pracownik potrafi byc ,, be,,ja pracuje uczciwie,z firma negocjowalam warunki.Ty tez albo ci nie odpowiadaja to nie jedziesz ( nic na sile ) albo warunki ci odpowiadaja i jedziesz,Jesli na miejscu stan odbiega od tego co firma zaproponowala to albo dzwonisz do firmy,piszesz meile albo siedzisz do konca i olewasz firme.Osobiscie nie mialam takich sytuacji.A to ze opiekunka moze byc ,, be,, to nie nowosc.Sama dobrze o tym wiesz.A ty zdaje sie nalezysz do tych konfliktowych,roszczeniowych to niestety ale zadna firma ci nie dogodzi.Pozostaje ci siedziec w domu,tylko dlaczego tu siedzisz i szczujesz?Pelno w tobie jadu,nienawisci.Takich to tylko omijac z daleka a i opiekunka z ciebie zadna

klo
@alfa

nie wiem o co chodzi ale takich to też omijać z daleka ;)

bio
@klo

mowisz podobnie jak firmy,,,nic nie wiem,,

do Alfa
@alfa

sa dwie strony ale mam propozycje do firmy skoro zatrudnia panie do sprawowania opieki i ow pani jedzie do zupelnie nowej rodziny to winna znac zakkres obowiazkow SZCZEGOLOWY, bo takie ogolnikowe inform prowadza do niedomowien. rodzina powinna z dokladnoscia to spisac bo to narod dokladny i skoro zatrudniaja kogos to znaja soje oczekiwania , chyba ze cos chca ukryc. Takie rozwiazanie dziala w dwie strony opiekunka wie co robic a rodzina co wymagac

opiek
@do Alfa

N iemcy przewaznie ukrywaja prawde,nie dramatyzuja bo za to wieksze rachunki by dostali.Ja osobiscie przyjezdzajac do babci po udarze pytalam rodzine na wstepie czy babcia jest spokojna,uslyszalam odpowiedz ze tak,ze w nocy spi a prawda okazala sie inna.babcia byla agresywna,bila,szczypala,wyzywala,po nocach sie darla.Rodzina to wszystko ukryla nawet przede mna.Nigdy nie bedziesz znala prawdy jak jest,dopoki sama nie pojedziesz i na wlasne oczy sie przekonasz.Niemcy sie wycwanili,nie mowia prawdy w obawie o wyzsze rachunki.

jjj

Witam mam pytanie jaki transport oferuje firma czy to są busy czy autobusy ?

byla pracownica

pracowalam w tej firmie.Nie narzekam,Firma czesto kontaktowala sie ze mna za pomoca poczty e-meilowej,pani pytala czy wszystko w porzadku,zawsze zapewniala ze w razie czegos,,to zawsze moge zapytac,zglosic,zawsze bylo z pozdrowieniami dla mnie i dla babci.Moja koordynatorka byla pani Kasia.Pozdrawiam pania Kasie,milo mi sie z Pania pracowalo

Koza

Ja też ich nie polecem, w porównaniu do innych maja słabe warunki.

rewe
@Koza

wszystkie firmy dzialaja na mniej wiecej takich samych zasadach.Roznica jest tylko w kontaktach firmy z opiekunka,czy interesuje sie opiekunka czy nie.Zarobki sa porownywalne.Wiadomo,ze firma to zadna organizacja charytatywna,ale te 1100 czy 1200 to tez sa dobre pieniadze.nie oszukujmy sie.

gton
@rewe

jeśli mamy się nie oszukiwać to 1100 czy 1200 to są za małe pieniądze ,też nie polecam tej firmy

inka
@gton

mam prosbe do ciebie.chce pracowac w opiece,jezyk niemiecki znam bardzo slabo,nie mam prawa jazdy i male doswiadczenie w opiece,no ale chcialabym zarabiac oczywiscie wielksze pieniadze.Widze,ze znasz sie na wszystkim ,wiec gdzie sa te firmy ktore mnie dowartosciuja finansowo?

barba
@gton

a ja polecam tobie dobrego psychiatre,widac ze cierpisz na manie przesladowcza.Tylko psychiatra moze ci pomoc

Jowita Z
@gton

A dla mnie to są bardzo duże pieniądze. W Polsce nie zarabiałam nawet połowy tej kwoty. Ja na razie wyjezdzam z Medipe i nie zmieniam.

barbara
@gton

witam-zapamietajcie sobie jedno-mile panie-prosze pytac kazda firme-czy odprowadza skladki od sredniej krajowej,jesli nie-do emerytury sie nic nie liczy-1780 obecnie jest srednia krajowa-emerytka i rencistka moze korzysteac z firmy ktora odprowadza skl,od 900-1000 zl,sa tez ktore odprowadz,skl.od 200zl -firmy kogucik.JESLI FIRMA ZAOFERUJE ZA 1 OSOBE 1300-1350-NATYCHMIAST PYTAJCIE OD JAKIEJ SUMY SA PDPR,TE SKLADECZKI.

ewq
@barba

też nie polecam takie wypowiedzi dyskwalifikują firmę od razu

@ewq

a ja polecam te firme,w razie watpliwosci prosze pytac firme o wszystko,ubezpieczenia,podatki ,nie sugerowac sie zgorzknialymi wypowiedziami,bez konkretow,bez przykladow.Pytac TYLKO firme,zaden problem zadzwonic.Czasami opiekunki same sobie szkodza a pozniej pretensje do calego swiata.Sama osobiscie zmienialam wyrzucona pijaczke.O czym tu dyskutowac.sa dwie strony medalu

kika

odpowoiadam,nigdy alkoholu nie powachalam,pracopwalam uczciwie a firma placila mi tyle na ile bylam umowiona.Ubezpicza,Nie mam nic do firmy,Mam kolezanki,ktore wyjezdzaja tez z tej firmy i maja takie same zdanie jak ja.Pracowalysmy w innych firmach i mamy porownanie.A ze ,, ktos,, zadarl z firma...to juz jego problem.Mnie firma w zaden sposob nie skrzywdzila.Sa rozne opiekunki,dlatego tez mam dystans do takich krytycznych komentarzy a wrecz widac jak na dloni kto tu jest winien.Caly czas kobieto probujesz zdyskwalifikowac firme bo masz problem.Moze i masz ale widac tez co ty reprezentujesz.Ja osobiscie unikam takich konfliktowych zmienniczek,bo nigdy nie wiadomo z czym wyskocza

kika

lol
@kika

ta firma podobno nie istnieje więc po temacie

MEDIPE

Zapraszamy na naszego firmowego bloga, gdzie pojawił się nowy wpis, który zainteresuje osoby opiekujące się osobami starszymi. http://blog.medipe.pl/?p=2160

MEDIPE

"SIERPNIOWE WTORKI W MEDIPE". 11/08/2015 firma MEDIPE organizuje spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech. Oferujemy pracę na terenie zachodnich Niemiec. Organizujemy i opłacamy transport w obie strony do kwoty 150€. Opłacamy składki ZUS. Zarobki zależne są od zlecenia oraz stopnia znajomości języka niemieckiego i wahają się od 850€ do 1350€. Spotkanie informacyjne odbędzie się w Warszawie przy ul. Złotej 61. Zaczynamy o godzinie 10:00. Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje na temat pracy Opiekuna osób starszych w Niemczech. Dla wszystkich gości mamy ciekawe upominki! Prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie 668 018 027 lub mailowo na: warszawa@medipe.com Ilość miejsc jest ograniczona! SERDECZNIE ZAPRASZAMY

andzia

Polecam ten kurs z medipe, jest faktycznie darmowy i daje możliwość podszkolenia znajomości języka niemieckiego. Po kursie dostałam certyfikat w języku niemieckim i polskim. Dobrze przygotowane lekcje i fajna lektora p. Magda która potrafi uczyć. Zaraz po kursie dostałam zlecenie i wyjechałam. Myślę że warto z tej możliwości skorzystac bo w jakiej szkole można dzisiaj nauczyć się języka za darmo.

MEDIPE

Dzień dobry, Czy Pani skończyła nasz kurs i ma już certyfikat?

andzia

jestem jednak innego zdania, a czy 1200 euro to mało?...dla mnie nie, wiem, że opiekunki pracują nawet za 850 euro. Ale każda z opiekunek wie jakie ma oczekiwania

Ola

Pani Różo, Szczerze polecam ich kursy niemieckiego. Ja mówiłam dość słabo, a po kursie z Pania Magda polepszyłam mój poziom. Wyjechałam i jestem zadowolona. Jestem juz po raz 2 na wyjeżdzie z medipe.

Zostaw merytoryczną opinię o Medipe - Wrocław

• Jak się pracuje w Medipe?

Zobacz opinie na temat firmy Medipe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medipe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 26 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medipe?

Kandydaci do pracy w Medipe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medipe