opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Medipe

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 500 ocen
Opinie(1182)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(1182)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego my?
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego my?

Proces rekrutacyjny

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Berlin - Medipe
Düsseldorf - Medipe
Fellbach - Medipe
Frankfurt - Medipe
Glonn - Medipe
Hamburg - Medipe
Kleve - Medipe
Kolonia - Medipe
Merlischachen - Medipe
Münster - Medipe
Neubrandenburg - Medipe
Neuenkirchen - Medipe
Niederkassel - Medipe
Niederzier - Medipe
Stuttgart - Medipe
Urbach - Medipe
Wadersloh - Medipe
Wiesbaden - Medipe

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Medipe

Opinie

Opinie o Medipe Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Medipe!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    gośka

    18.12.2014 15:55

    Inne

    uczciwie ja nie polecam
    ReviewUserIcon
    he

    18.12.2014 16:17

    Inne

    a moze jakies szczegoly? czy tylko nie bo nie?
    ReviewUserIcon
    majusia-maja

    17.12.2014 22:18

    Inne

    Drogie mile Panie . Poniewaz firma ktoregos dnia zadzwonila do mnie z pytaniem czy chce podjąć u nich pracę ,pomyslalam że moze warto.Zupelnie przypadkowo natrafilam na tę firmę ot tak w internecie ,aplikowałam i oddzwoniono. Nie byłam jeszcze w Niemczech w pracy wiec to pierwszy raz ,tutaj w kraju pracuję zawodowo ale firma moja niestety nie wyplaca na czas (opożnienia ok.16 dni) wyplaty. Czytam i czytam te opinie i już ....sie boję ! Zdaję sobie sprawę ,że praca to ciężka ale przede wszystkim odpowiedzialna mój język niem . jest na poziomie hm....srednim ?(powiedzmy ). A zatem pytania :: jak to jest naprawdę ?czy moge zaufać ? czy tam na miejscu w razie "W'' pomoze ktoś ? jak to jest z wyplatą wynagrodzenia ? czy na czas wszelkie papiery ? i co jeszce powinnam wiedzieć ? Czy ktoras z pań zechce uczciwie odpowiedzieć ? tylko o to proszę /pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Stefania

    31.12.2014 14:19

    Inne

    Kończę teraz zlecenie. Jestem już drugi raz w Niemczech za pośrednictwem Medipe.Do tej pory nie mogę o tej firmie nic złego powiedzieć. Przed dwoma laty poprosiłam o udostępnienie mi umowy bez wpisywania żadnych danych. Nie było z tym problemu. Mogłam ją tak długo czytać jak długo potrzebowałam aby zapoznać się ze szczegółami.Uważam, że nie należy się ani bać, ani wstydzić pytać o szczegóły.Przesympatyczne panie mają dużo cierpliwości i wszystko wyjaśniają.Poza tym jeżeli komuś taka umowa nie odpowiada, nie musi jej podpisywać.Można również nie skorzystać z oferty, którą Firma akurat proponuje.Ja ,n.p. określam swoje oczekiwania,a więc: żadnego wstawania w nocy (już tak pracowałam i wiem, że to nie dla mnie, bo na drugi dzień byłam nieprzytomna, a pracować trzeba), dostęp do internetu, rodzina niepaląca ( mam alergię na dym tytoniowy). Poza tym koordynator reaguje natychmiast w razie problemów (miałam taką sytuację, załatwioną natychmiast, po mojej myśli).Poza tym dostajesz pisemną informację o podopiecznym i zakresie obowiązków i wyłączeń , n.p. niesprzątanie żadnych piwnic, strychów, garaży. To wbrew pozorom bardzo ważne.Rodzina nie może wymagać od ciebie tych czynności.Moja rada: zanim wyjedziesz z Medipe zadaj pracownicy, która Cię werbuje wszystkie pytania i wątpliwości, które ci się nasuną. Powodzenia. jak w każdej firmie może się coś wydarzyć,ale to nie może świadczyć generalnie o firmie. Nie ma ludzi nieomylnych.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    31.12.2014 22:13

    Inne

    Byłam z Medipe dwa razy w Niemczech jako opiekunka i jestem mile zaskoczona, profesjonalizmem firmy. Nie zawiodłam się.
    ReviewUserIcon
    Oferty Pracy

    16.12.2014 13:33

    Inne

    Opiekunka osoby starszej- PREMIA DLA NOWYCH OSÓB medipe 2014-12-15 Żródło: Gowork.pl Kolonia ( ) ROZPOCZNIJ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ JUŻ DZIŚ I ODBIERZ 50 EURO PREMII! Firma Medipe poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze opieki w Niemczech. Nasza firma jest prężnie rozwijającą się firmą na polskim rynku z siedzibą we Wrocławiu, która specjalizuje się w świadczeniu usług w sektorze medycznym. Medipe wywodzi się ze spółki kapitałowej posiadającej ponad 10-letnie doświadczenie na rynku europejskim.   Gwarantuje
    ReviewUserIcon
    Maryska

    16.12.2014 13:33

    Inne

    No nie ,premia dla nowych osob ?? jak można wiedzieć z jakiego tytułu.Czy nowe opiekunki będą lepsze .Dlaczego nikt nie docenia w ten sposób starych pracownic.-jest mi przykro z tego powodu. Fajnie
    ReviewUserIcon
    pielegn/opiekunka

    15.12.2014 10:13

    Inne

    praca na Zachodzie tak ! ale tylöko na umowe o prace bo pozniej bedzie to sie liczylo do emerytury.Polskie pielegniarki sa bardzo mile widziane w Niemczech i mozna zatrudnic sie bezposrednio w niemieckiej firmie na korzystnych warunkach.Polskie firmy proponuja umowe-zlecenie ale to jest dobre tylko na krotka mete
    ReviewUserIcon
    nusia1953

    01.01.2015 15:11

    Inne

    a czy mozesz udzielic informacji od czego zacząc bo mam dosc polskich firm i umów zlecen jestem pielegniarka z dosc dobrym jezykiem niem i stazem
    ReviewUserIcon
    opiek/

    01.01.2015 16:27

    Inne

    a co sadzicie panie o tych nowych umowach?
    ReviewUserIcon
    amatorka kwasnych jablek

    12.12.2014 12:09

    Inne

    ciekawe,czy nam cos skapnie z tych podwyzek,co firmy szykuja niemcom od stycznia.
    ReviewUserIcon
    Maryska

    09.12.2014 14:14

    Inne

    pieniądze ,pieniądze nie wszystko. Warto czasem docenic piękno i jasna strone zycia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.12.2014 10:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    maria

    09.12.2014 13:55

    Inne

    jesli ta osoba uwaza ze ja jej zazdroszcze,bo nie daje sie nabrac na jej bajeczki to ma to co ma.Sama tego chce,bo nikt przy zdrowych zmyslach nie uwierzy jej.Po co pisze bzdury?
    ReviewUserIcon
    ewka

    11.12.2014 12:09

    Inne

    .i po co się rzucać jak g.. w betoniarce ,ciężko znależć robote za dobre wynagrodzenie ,ale mnie się też udało ,i to nie są głupoty,bajki,ani wirtualna firma,wymagam od siebie ,doceniam jasną stronę życia,dobrze zarabiam i nie narzekam
    ReviewUserIcon
    Kasia

    08.12.2014 19:43

    Inne

    co się tu dzieje :D ,miłej pracy wam życzę ;)
    ReviewUserIcon
    Diabliczka

    08.12.2014 18:28

    Inne

    To nie zazdrosca Ty glupoty piszesz,zastanow sie najpierw piyem pisz!!!
    ReviewUserIcon
    ala

    08.12.2014 18:59

    Inne

    ona wyleciala z firmy i zajmuje sie teraz pisaniem bajek
    ReviewUserIcon
    Diabliczka

    09.12.2014 08:25

    Inne

    Dokładnie tez wysle tak ze ja za CHLANIE wywalili i z braku zajecia głupoty tu wypisuje.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    08.12.2014 18:21

    Inne

    przykre to do czego zazdrość prowadzi
    ReviewUserIcon
    takaa

    08.12.2014 18:31

    Inne

    zejdz na ziemie z oblokow,dla mojej przyjemnosci mozesz miec i 10000000tys,ja mam swoje pieniazki z ktorych bardzo sie ciesze.Ty zdaje sie ze cieszysz sie z macenia.jestes ta sama osoba ,, kasia,,,zadowolona,,;),a tak naprawde to wylecialas z firmy za picie,kradziez.Daj sobie juz spokoj,masz to masz to sobie miej i wejdz na strone swojej firmy i pisz tam listy dzienkczynne i trzymaj sie mocno swojej wirtualnej firmy bo drugiej takiej nie znajdziesz.Zalecam ci psychiatre,dobrze ci zrobi
    ReviewUserIcon
    Kasia

    08.12.2014 16:36

    Inne

    ja nie podam firmy bo nie mogę ,wiem ,że to boli ,ale niestety inni płacą więcej
    ReviewUserIcon
    maria

    08.12.2014 16:44

    Inne

    wez puknij sie w te twoja chora glowke bedzie najlepiej
    ReviewUserIcon
    takasobie

    08.12.2014 17:14

    Inne

    ta twoja firma to (usunięte przez administratora) sie nazywa,ale jak w burdelu to i tak malo zarabiasz.
    ReviewUserIcon
    Jola

    08.12.2014 12:22

    Inne

    Dziwię się dlaczego nie wierzycie opiekunce ,która lepiej zarabia ;) Coś mi się wydaje ,że to o większe dochody dla firmy chodzi ;)
    ReviewUserIcon
    a mam wierzyc?

    08.12.2014 13:14

    Inne

    nie wierze bo Niemiec napewno nie bedzie placil firmie 2500€ jak moze zaplacic 1800 badz 1900€ i dlatego nie wierze tej niby krocie zarabiajacej opiekunce.Widzialam duzo rachunkow z 3 roznych firm i wszystkie byly mniej wiecej takie same.prosze niech poda ta osoba nazwe firmy to mozna sprawdzic,a swoja droga przegladalam rozne firmy i ZADNA nie oferuje wiecej niz 1500 i to nie wiadomo czy za dwie osoby.NIE MA TAKIEJ FIRMY zeby tak placila bo jaki mialaby interes dokladac do interesu.Niemiec ma wybor i na pewno nie wezmie drozszej firmy bo niby i po co jak sa tansze
    ReviewUserIcon
    Diabliczka

    08.12.2014 07:51

    Inne

    Jak tak czytam co tu piszecie to smiac mi sie chce,tez miałam wglad do rachunków i nie było zadnde 2500 a 1800-1900 co rodzina firmie płaciła i tez miałam 1250 na reke,tyle sie w PL nie zarobi nigdzie wiec mi odpowiadało.Pozdrawiam te wszystkie szurniete kobiety co tu takie głupoty wypisuja.
    ReviewUserIcon
    maria

    08.12.2014 08:25

    Inne

    no wlasnie,tez zastanawiam sie po co to pisza,a jak tyle maja to PO CO zagladaja na strone MEDIPE ? Zadna ale to zadna Polska firma NIE DA tyle ( bo co by im zostalo? ) Po co takie bzdury wypisywac ? Moja rodzina dostala powiadomienie o podwyzce raptem 150 € od Nowego Roku i zastanawiaja sie co z tym zrobic? oddac babke do domu starcow,czy zatrudnic opiekunki na niemiecka umowe.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.12.2014 10:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    czyzby?

    07.12.2014 14:00

    Inne

    a dlaczego Ty nie masz tyle,tylko twoja kolezanka?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    07.12.2014 16:41

    Inne

    bo ja mam więcej
    ReviewUserIcon
    ;)

    28.11.2014 19:40

    Inne

    jak widać o dobrą opiekunkę trudno
    ReviewUserIcon
    ;)

    28.11.2014 18:13

    Inne

    naprawdę nie chciałabym zostać twoją podopieczną
    ReviewUserIcon
    maria

    28.11.2014 19:02

    Inne

    zaluje bardzo ze dalam sie sprowokowac do takiej czczej dyskusji z takim czyms jak ty.Paaaa
    ReviewUserIcon
    ;)

    28.11.2014 12:49

    Inne

    pracujesz dla pieniedzy to możesz również ,za 900 pracować,powodzenia ;)
    ReviewUserIcon
    ;)

    28.11.2014 15:59

    Inne

    hm ,może zastanów się czy powinnaś być opiekunką
    ReviewUserIcon
    opiekunka

    28.11.2014 17:57

    Inne

    opiekunka powinnas zostac tylko ty,dowartosciowana finansowo,troche stuknieta ale to taka przypadlosc takich jak ty.Przyznaj sie za co wylecialas z firmy,ze wypisujesz takie brednie? Za picie? kradziez?
    ReviewUserIcon
    zadowolona

    28.11.2014 10:47

    Inne

    rodzina płaci 2500 e niestety,a ty opiekunko wykonujesz prace za pielęgniarkę
    ReviewUserIcon
    taka

    28.11.2014 12:32

    Inne

    co ty za bzdury piszesz !! jakie 2500 chyba u ciebie bo u mnie placa 1900 €.gdybym nie widziala rachunkow,umowy to napewno bym nie pisala bo i po coooo ?Juz ci kiedys to pisalam,mam wglad do rachunkow przychodzacych.Gdyby rodzina placila 2500 to ja na pewno nie pracowalabym za 1250.Badz tego pewna.A propos prosilam cie o namiary na te twoja firme co tak cie hojnie nagradza,sama chetnie z niej skorzystam.bo ja pracuje dla pieniedzy a nie dla idei
    ReviewUserIcon
    ciebie kopia

    28.11.2014 07:01

    Inne

    nie mam zamiaru walczyc z tym,z czego mam chleb.Ciagle narzekasz,jesli ci tak zle to zmien sobie na lepsze.najlepiej jakbys byla dla siebie i sterem i okretem,ale poki jedziesz z firmy to za wiele nie podskoczysz,Zobacz co dzieje sie w firmach na terenie polski,za ile ludzie pracuja sa niewolnikami we wlasnym kraju i nic nie moga zrobic.Wez szturmowke i chodz po ulicy moze cie zauwaza.Dlaczego mam pluc na to,ze sa firmy i daja mi mozliwosc zarobkowania.A ze firma ma z tego profity? Widzialas firme zeby gardzila profitami?
    ReviewUserIcon
    pracodawca

    28.11.2014 08:00

    Inne

    jeśli ty masz 3/4 z tych profitów to cię rozumiem,albo nawet 100%
    ReviewUserIcon
    opiekunka

    28.11.2014 08:38

    Inne

    mam te 3{4 mam 1250 na reke,babcia lezaca ale sytuacja opanowana,ma sonde do zoladka nie gotuje dla niej,mam duzo czasu.rodzina placi za nia 1900 wiec sobie policz.
    ReviewUserIcon
    mirka

    24.11.2014 15:47

    Inne

    Ja wyjeżdżałam przez wiele agencji do opieki i przed medipe też. Wiadomo czasem ta praca jest ciężka, ale to dobry sposób żeby sobie dorobić, bo w Polsce to już nie ma na co liczyć jak się ma ponad 50 lat...
    ReviewUserIcon
    jedna z wielu

    27.11.2014 17:06

    Inne

    nie czepiaj sie,jak zwal tak zwal,wazne ze sie pracuje i otrzymuje pieniazki.Tego w domu nie wysiedzialabys.Dobrze ze sa takie firmy i organizuja prace.
    ReviewUserIcon
    kopią po tyłku a ona zadowolona

    27.11.2014 19:16

    Inne

    bardzo dobrze ,że są takie firmy i organizują pracę ,ale bardzo niedobrze ,że niejedna z wielu godzi się na to i na poprawę całego systemu nie ma szans poprzez takie wypowiedzi
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Medipe?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Medipe

    Strzegomska 236A 54-432 Wrocław

    NIP:5242772921

    KRS:0000517441

    http://medipe.pl/
    Branże: Pomoc społeczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.11.2014 16:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nie daj się wykorzystać

    20.11.2014 20:04

    Inne

    nigdzie nie ma miejsca dla leni ,ale jest miejsce dla tych co są bez wyboru ,i dla naciągaczy ,którzy za pracę ci godnie nie zapłacą choćbyś za trzech pracował na szczęście są firmy które doceniają pracownika bo wiedzą ,że inna droga może prowadzić do bankructwa
    ReviewUserIcon
    pracus

    22.11.2014 12:23

    Inne

    wszedzie jest dobrze,tam gdzie nas nie ma
    ReviewUserIcon
    hahaha

    10.11.2014 09:41

    Inne

    tak myślałam ,cieszę się ,że tylko ja tak mam oczywiście ,że na czysto,a wy skoro musicie za tyle pracować ,nie zazdroszcze, :D :D
    ReviewUserIcon
    dora

    10.11.2014 17:47

    Inne

    ciesz sie bo tylko to ci pozostalo
    ReviewUserIcon
    hahaha

    10.11.2014 19:48

    Inne

    płaci mi polska firma ,ale każdy sądzi wg siebie :D :D :D
    ReviewUserIcon
    nie pracuj za darmo

    01.11.2014 21:13

    Inne

    jeśli chcesz jechać do pracy do opieki nie daj się oszukać ! powinni ci zapłacić minimum 1500 euro na rękę plus minimum 170 e za dojazd !
    ReviewUserIcon
    dora

    09.11.2014 12:00

    Inne

    z firmy jezdzisz ß W zyciu nie uwierze.Moze jezdzisz na podstawie zarejestrowanej dzialalnosci i oplacasz sobie wszystko,ZUS,podatek i zostaje ci tyle co i wszystkim.Z firmy nikt Ci tyle nie da.Mozesz sie cenic jak chcesz ale dostaniesz najwyzej 1250 € nie nabiore sie na Ciebie
    ReviewUserIcon
    dora

    09.11.2014 12:00

    Inne

    z firmy jezdzisz ß W zyciu nie uwierze.Moze jezdzisz na podstawie zarejestrowanej dzialalnosci i oplacasz sobie wszystko,ZUS,podatek i zostaje ci tyle co i wszystkim.Z firmy nikt Ci tyle nie da.Mozesz sie cenic jak chcesz ale dostaniesz najwyzej 1250 € nie nabiore sie na Ciebie
    ReviewUserIcon
    katarzyna

    31.10.2014 13:12

    Inne

    NIE POLECAM umowy są niekorzystne dla pracowników.Nie ma koordynatora na miejscu pracy a więc #RADŹ SOBIE SAM#
    ReviewUserIcon
    Karola

    30.10.2014 22:45

    Inne

    Ja właśnie wróciłam ze zlecenia i jestem zadowolona chociaż babcia trochę upierdliwa była.
    ReviewUserIcon
    lola

    30.10.2014 20:53

    Inne

    Medipe ładna nazwa taka medyczna ha ha
    ReviewUserIcon
    Maryska

    25.10.2014 14:56

    Inne

    Hej, ja też coś dodam od siebie, pamiętajcie o ubezpieczeniu prywatnym, to bardzo ważne, nigdy nie zdecydowałabym się wyjechać bez takiego takiego pakietu
    ReviewUserIcon
    Stefa

    23.10.2014 18:21

    Inne

    Dokładnie, najważniejsze jest ubezpieczenie prywatne, na szczęście nie musiałam do tej pory korzystać z takiego dodatkowego ubezpieczenia, ale czuje się zdecydowanie pewniej, że je mam.
    ReviewUserIcon
    gitara

    22.10.2014 21:46

    Inne

    Asiek a dziś sikałeś ?? a cos boli?
    ReviewUserIcon
    gitara

    22.10.2014 20:58

    Inne

    Mania ZADOWOLONY PRACOWNIK TO SUKCES FIRMY
    ReviewUserIcon
    gitara

    22.10.2014 20:53

    Inne

    Mania jednym słowem jesteś szczesciara ,masz karte ekuz ,zabek nie boli. a ja karty nie mam
    ReviewUserIcon
    asia23

    20.10.2014 21:19

    Inne

    dziwię się tym wszystkim opiniom, ja pracuję z Medipe już drugi rok, i nie narzekam, na pewno mam lepiej od znajomych, którzy pracują z innymi firmami z tej branży. Mam wrażenie, że niektórzy sami są sobie winni, a teraz piszą takie, a nie inne opinie na forach.
    ReviewUserIcon
    do lizuski

    21.10.2014 09:07

    Inne

    to już zależy od człowieka ,niektórzy lubią pracować za półdarmo
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.10.2014 11:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mania

    21.10.2014 21:05

    Inne

    Ja dostaje karte ekuz, przychodzi dopiero w połowie wyjazdu ale jest. raz jej nie miałam, a strasznie bolał mnie ząb to wtedy z ubezpieczeniem prywatnym nie było problemu, szybko to załatwiłam. co do kasy to nie zgodze się, pieniadze mam szybciej na koncie przed 14 dniem miesiąca
    ReviewUserIcon
    opiekunka47

    13.10.2014 20:03

    Inne

    Ja akurat kartę EKUZ otrzymałam po ok. 3 tygodniach. Nie mogę rozumieć, dlaczego narzekacie na firmę, przecież te karty wydaje NFZ i to przez tą instytucję trzeba tyle czekać, a póki nie ma karty EKUZ obowiązuje prywatne ubezpieczenie firmy.
    ReviewUserIcon
    Medipe

    14.10.2014 09:37

    Inne

    Witam serdecznie, przelewy zostały zrealizowane w dniu 13.10.2014. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt z działem wynagrodzeń tel. 71-3778803. Pozdrawiam Medipe
    ReviewUserIcon
    dada

    13.10.2014 13:04

    Inne

    Ja mam pytanie do firmy Medipe ! W tym miesiącu kiedy przelewane są wynagrodzenia??
    ReviewUserIcon
    Baśka

    11.10.2014 20:52

    Inne

    Najlepiej jest ponarzekać i oczerniać wszystkie agencje. Dlaczego nie pracujecie na czarno? Nie rozumiem, przecież tam dostaniecie 900 euro na rękę a może 1000 euro bez ubezpieczenia i "ochrony" i do tego nie musicie zaglądać do faktur, bo ich nikt nie wystawia.
    ReviewUserIcon
    prawda

    10.10.2014 21:10

    Inne

    prawda ,a ty może sama na rękę dostajesz 1900 ??? ...że tak piszesz
    ReviewUserIcon
    prawda

    14.10.2014 09:03

    Inne

    nie naciągam ,to bardzo dziwne ,że ty jako zwykły pracownik masz dostęp do dokumentów
    ReviewUserIcon
    ela

    14.10.2014 09:36

    Inne

    mam dostep do przychodzacego rachunku z firmy i tam jest 1900 za moja prace nad lezaca babka po udarze.Mam dobre uklady z rodzina i zawsze otwieram rachunek ja pierwsza.tak sobie zyczy tez rodzina.dlatego jestem dobrze zorientowana w rachunkach przychodzacych do tej konkretnej rodziny w innych placowkach widzialam pojedyncze rachuinki i byly tak jak napisalam 1800,1850,dlatego jestem zaskoczona bo NIGDY nie spotkalam sie z takim rachunkiem,pytam tez odwiedzajace mnie kolezanki ile ich rodzina placi firmie i tez mniej iecej to samo 1800,Pisze tylko dlatego,zeby nie wprowadzac innych w blad,bo na firmie mi nie zalezy
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.10.2014 13:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Diabliczka

    10.10.2014 17:47

    Inne

    Ja prawie po roku dostałam,w(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Elka

    22.10.2014 22:12

    Inne

    Dada - to co z tą wypłatą? Dostałaś???
    ReviewUserIcon
    dla medipe

    10.10.2014 07:34

    Inne

    przepraszam dla medipe pracowałam
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.10.2014 21:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Diabliczka

    01.10.2014 21:13

    Inne

    Ooj nie zawsze jest dobrze mniej rozumiec wierz mi....mam to szczescie ze zmieniłam prace i firme...KOBIETY znacie troche jezyka szukajcie cos innego w opiece tylko zycie mija szybko.

    Zostaw merytoryczną opinię o Medipe

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.