opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Medipe

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 500 ocen
Opinie(1182)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(1182)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego my?
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego my?

Proces rekrutacyjny

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Berlin - Medipe
Düsseldorf - Medipe
Fellbach - Medipe
Frankfurt - Medipe
Glonn - Medipe
Hamburg - Medipe
Kleve - Medipe
Kolonia - Medipe
Merlischachen - Medipe
Münster - Medipe
Neubrandenburg - Medipe
Neuenkirchen - Medipe
Niederkassel - Medipe
Niederzier - Medipe
Stuttgart - Medipe
Urbach - Medipe
Wadersloh - Medipe
Wiesbaden - Medipe

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Medipe

Opinie

Opinie o Medipe Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Medipe!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    19.06.2015 14:10

    Inne

    Chcesz pracować jako opiekunka w MEDIPE? Wyślij SMS o treści "KUBEK" oraz Twoje imię i nazwisko na numer 600 020 315. W nagrodę otrzymasz kubek MEDIPE w prezencie od naszej firmy. Koszt SMS-a jest zgodny z taryfa Twojego operatora. Każda osoba może otrzymać tylko jeden kubek. Promocja skierowane jest tylko do osób zainteresowanych pracą opiekunki osoby starszej w Niemczech.
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    24.06.2015 09:31

    Inne

    Każda z naszych opiekunek otrzymuje dokładne informacje na temat zlecenia, dotyczące stanu pacjenta oraz stawki za zlecenie. Kandydatki same decydują czy dane zlecenie jest dla nich odpowiednie czy nie i czy stawka jest odpowiednia.
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    24.06.2015 17:14

    Inne

    Szanowna Pani, Nie wiemy skąd u Pani takie podejście do pracy i złe doświadczenia. W naszej firmie wszystkie opiekunki otrzymują dokładny opis zlecenia przedstawiający stan pacjenta oraz sytuację na miejscu. Niedopuszczalnym jest, żeby opiekunka dostała pod opiekę kolejnego pacjenta lub całą jego rodzinę. Opis taki jest przekazywany w formie pisemnej każdej z naszych opiekunek.
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    19.06.2015 14:09

    Inne

    Wszystkie Panie z Warszawy i okolic zapraszamy na spotkanie informacyjne 7 LIPCA 2015, które odbędzie się przy ulicy Złotej 61. Zaczynamy o godzinie 10:00. Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje na temat pracy Opiekuna osób starszych w Niemczech. Dla wszystkich gości mamy ciekawe upominki! Prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie 668 018 027 lub mailowo na: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kinga

    19.06.2015 11:53

    Inne

    miałam okazję być do tej pory na dwóch wyjazdach z medipe i śmiało polecam - warunki są przyzwoite, współpraca układa się pomyślnie, nie miałam żadnych nie przyjemnych sytuacji
    ReviewUserIcon
    Ola

    02.06.2015 09:07

    Inne

    Medipe to świetna firma, Pani Magda która naucza niemieckiego to profesjonalistka w 100% Wyjechałam z nimi pierwszy raz. Babcia nie wymaga duzo atencji, więc mam czas dla siebie. Stawka tez jest ok w porównaniu do tego co miałam w pl/ Pozdrwaiam Medipe
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    01.06.2015 15:43

    Inne

    Do: rewr Wszystko zależy od podejścia do pracy i życia. Staramy się działać tak, żeby nasze opiekunki miały jak najmniej powodów do rozczarowań.
    ReviewUserIcon
    rewr

    02.06.2015 12:02

    Inne

    słabo się staracie ........dla siebie lepiej się staracie
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    28.05.2015 15:09

    Inne

    Firma MEDIPE http://medipe.com wprowadza nowy rodzaj umów, od których składka na ZUS odprowadzana będzie od minimalnej krajowej. Nasze opiekunki nadal jednak będą miały możliwość wyboru. Ponadto firma oferuje najwyższe na rynku premie za pracę w Wakacje 2015 do kwoty 180 euro!!!
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    27.05.2015 13:16

    Inne

    Zapraszamy na kolejne spotkanie w MEDIPE 1 czerwca 2015. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się więcej na temat pracy Opiekunka osób starszych w Niemczech. Na naszych gości czekają niespodzianki! SERDECZNIE ZAPRASZAMY do naszej siedziby przy ul. Gajowickiej 195 we Wrocławiu. Spotkanie rozpocznie sie o godzinie 9:00. Prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie 71/75 07 813 lub mailowo [email protected]
    ReviewUserIcon
    rewr

    28.05.2015 17:35

    Inne

    wystarczy niespodzianek ,tak czy siak po powrocie z Niemiec rozczarowanie jest pewne
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    21.05.2015 11:08

    Inne

    Firma MEDIPE http://medipe.com wprowadza nowy rodzaj umów, od których składka na ZUS odprowadzana będzie od minimalnej krajowej. Nasze opiekunki nadal jednak będą miały możliwość wyboru. Ponadto firma oferuje najwyższe na rynku premie za pracę w Wakacje 2015 do kwoty 183 euro!!! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kotek

    06.08.2015 23:07

    Inne

    A ta premia za wakacje to tylko dla nowych na zachete? czy generalnie dla wszystkich opiekunek u Was zatrudnionych?
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    07.08.2015 07:16

    Inne

    Premia wakacyjna oraz premia za polecenie nowych opiekunek przeznaczona jest dla wszystkich naszych opiekunek. Więcej szczegółów dotyczących tychże promocji pod numerem telefonu (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    20.05.2015 13:17

    Inne

    Firma MEDIPE serdecznie zaprasza do nowego oddziału w Krakowie przy ul. Librowszczyzna 1. Zaprasazamy na oficjalne otwarcie, które nastąpi 8 czerwca 2015 roku. Kontakt telefoniczny do oddziału krakowskiego MEDIPE to 12/ 356 14 00 oraz mailowy krakó[email protected]
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    18.05.2015 12:33

    Inne

    Firma MEDIPE daje szansę zarobków powyżej 4000€. Oferta dotyczy pracy w okresie od 01/06/2015 do 30/09/2015. Kwota 4000€ została obliczona za pracę przez okres 90 dni w podanym okresie czasu. Więcej informacji pod numerem telefonu 71 / 377 88 88 www.medipe.com
    ReviewUserIcon
    Krystyna

    18.05.2015 12:25

    Inne

    Ja wyjechałam z Medipe. Oni jako jedyna agencja płaca mi składki ZUS od najniższej krajowej. W innych agencjach to od jakiś groszy płacą ZUS.
    ReviewUserIcon
    Krystyna

    27.05.2015 13:07

    Inne

    Ja mam umowe ze składkami od minimalnej krajowej.
    ReviewUserIcon
    Halina

    11.07.2015 00:17

    Inne

    A potrącali ci coś z wynagrodzenia?
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    11.05.2015 08:53

    Inne

    W związku z intensywnym rozwojem firma MEDIPE poszukuje do nowego biura w Krakowie osoby ze znajomością języka niemieckiego. Proponujemy odbycie płatnych praktyk w naszej firmie z możliwością stałego zatrudnienia po odbyciu praktyk. Kontakt email: [email protected] Więcej info o firmie: www.medipe.com
    ReviewUserIcon
    Beata

    06.05.2015 09:37

    Inne

    Wszystkim polecam "Medipe". Byłam z nimi na 1 zleceniu, wszystko było ok. Jestem bardzo zadowolona. dobrze płacą i przedewszystkim na czas. Bardzo profesjonalna firma. Skontaktowac sie można przez strone www.medipe.com Trzeba zostawic dane i one oddzwaniają. Super firma!
    ReviewUserIcon
    rewr

    05.05.2015 17:51

    Inne

    witam ,jak wygląda płaca minimalna w tej firmie ? zgodnie z prawem za czas czuwania również powinno być zapłacone 8,5 e za godzinę ,i jak finansowo różni opieka nad jedną osobą,a nad dwoma ?? a jak płacicie za małżeństwa ??
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    12.05.2015 15:26

    Inne

    to znaczy ? Prosze jasniej,ile za godzine ?i jak rozliczacie z godzin pracy ?
    ReviewUserIcon
    rewr

    13.05.2015 14:01

    Inne

    ...a kto zapłaci za całodobowe czuwanie ???..to jest tzw.gotowość do pracy i za to należy się wynagrodzenie,kto za to zapłaci ????
    ReviewUserIcon
    Irena

    08.04.2015 09:18

    Inne

    Byłam na wyjezdzie z Medipe pierwszy raz. Firma super, wielka, nowoczesna. Panie rekruterki bardzo miłe i pomocne. byłam na comiesięcznym spotkaniu na którym podpisałam umowę. Transport załatwił mi Pan Sebastian w jedna i druga stronę. Na miejscu w Bielefeld babcia była średnio wymagajaca, ale miła. Byłam 2 miesiące. Jestem zadowolona. W maju jadę jeszcze raz. A i firma płaci bez problemu. W 100% wszystkim polecam.
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    08.04.2015 08:24

    Inne

    Ostatnia szansa zapisania się na BEZPŁATNY KURS J.NIEMIECKIEGO we Wrocławiu. Kurs rusza 18 kwietnia 2015. Kontakt: https://www.facebook.com/MedipeSpZoo?fref=ts tel. 71/75 07 813
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    07.04.2015 14:40

    Inne

    Firma MEDIPE organizuje majowe spotkanie osób zainteresowanych pracą opiekuna/ki osób starszych w Niemczech. W programie m.in: - prezentacja oferty firmy - lekcja języka niemieckiego dla osób chcących wyjechać do pracy w Niemczech - zajęcia Nordic Walking z profesjonalnym instruktorem (dla osób chętnych) - losowanie atrakcyjnych nagród Zapraszamy 4 maja 2015 o godz. 9:00 do siedziby firmy przy ul. Gajowckiej 195 we Wrocławiu! Udział w spotkaniu jest bezpłatny Prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie 71/75 07 813 lub mailowo na [email protected] Serdecznie zapraszamy!
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    01.04.2015 10:39

    Inne

    Firma MEDIPE organizuje wielkanocne spotkanie osób zainteresowanych pracą opiekuna/ki osób starszych w Niemczech. W programie m.in: - prezentacja oferty firmy - lekcja języka niemieckiego dla osób chcących wyjechać do pracy w Niemczech - zajęcia Nordic Walking z profesjonalnym instruktorem (dla osób chętnych) - losowanie atrakcyjnych nagród Zapraszamy 3 kwietnia 2015 o godz. 9:00 do siedziby firmy przy ul. Gajowckiej 195 we Wrocławiu! Udział w spotkaniu jest bezpłatny Prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie 71/75 07 813 lub mailowo na [email protected] Serdecznie zapraszamy!
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    16.03.2015 09:28

    Inne

    Pani Ireno, Oczywiście zapraszamy z koleżanką:) Spotkania są bezpłatne i będą odbywać się cyklicznie. Proszę jedynie o potwierdzenie obecności telefonicznie 71/75 07 813 lub mailowo na [email protected] Serdecznie zapraszamy!
    ReviewUserIcon
    Maryska

    27.02.2015 18:56

    Inne

    swego czasu wyjechałam do pracy w okresie Swiat Bozego Narodzenia i podopieczny dostal kartke swiateczna z zyczeniami od firmy Medipe. Natomiast ja opiekunka polka nie. Maly gest a czasem znaczy wiele
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Medipe?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Medipe

    Strzegomska 236A 54-432 Wrocław

    NIP:5242772921

    KRS:0000517441

    http://medipe.pl/
    Branże: Pomoc społeczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.02.2015 14:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    16.03.2015 09:04

    Inne

    Firma MEDIPE organizuje wielkanocne spotkanie osób zainteresowanych pracą opiekuna/ki osób starszych w Niemczech. W programie m.in: – prezentacja oferty firmy – lekcja języka niemieckiego dla osób chcących wyjechać do pracy w Niemczech – zajęcia Nordic Walking z profesjonalnym instruktorem (dla osób chętnych) – losowanie atrakcyjnych nagród Zapraszamy 3 kwietnia marca 2015 o godz. 9:00 do siedziby firmy przy ul. Gajowckiej 195 we Wrocławiu! Udział w spotkaniu jest bezpłatny Prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie 71/75 07 813 lub mailowo na [email protected] Serdecznie zapraszamy!
    ReviewUserIcon
    Irena

    16.03.2015 09:24

    Inne

    Jestem chetna. Czy bedzie mozna zabrac moja kolezanke na to spotkanie. Ona tez zainteresowana praca jest w niemczech.
    Company logo
    Medipe

    27.02.2015 11:18

    Pracodawca

    Czy są Panie z Wrocławia i okolic chętne na odwiedzenie nas 9 marca 2015? Tego dnia organizujemy spotkanie z okazji Dnia Kobiet na, którym będzie można zapoznać się bliżej z działalnością naszej firmy. Dla każdej Pani oprócz kwiatów mamy bardzo ciekawy upominek z okazji Dnia Kobiet!
    ReviewUserIcon
    kium

    27.02.2015 15:34

    Inne

    nie ma
    ReviewUserIcon
    Emmi

    17.02.2015 09:59

    Inne

    Wyjeżdżam z Medipe już półtora roku i jestem bardzo zadowolona. Wypłata jest zawsze na czas i w takiej wysokości, jaka jest w umowie. Do tej pory nie miałam żadnych problemów. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.02.2015 14:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    lku

    17.02.2015 19:27

    Inne

    Hmmm...Niemcy gwarantują swoim rodakom dobrą pracę za godziwe pieniądze ,dopiero kiedy brakuje rąk do pracy,rekrutują z innych krajów ,a u nas jak zwykle na odwrót
    ReviewUserIcon
    fds

    11.01.2015 19:16

    Inne

    niemcy ustalili 8,5 euro minimalne wynagrodzenie dla wszystkich pracowników zatrudnionych w Niemczech ,za nieprzestrzeganie przepisów grożą karami do pół miliona.Wychodzi ,że opiekunka powinna zarobić 6324 euro na miesiąc . No zobaczymy
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    12.02.2015 08:29

    Inne

    Dzień dobry. Odpowiadając na pomysł użytkowniczki „MARYŚKA” firma MEDIPE od lutego 2015 roku, zamierza aktywnie włączyć się w informowanie oraz dialog z naszymi obecnymi i przyszłymi opiekunkami osób starszych. Mamy zamiar i chcemy odpowiadać na Państwa pytania i wątpliwości.
    ReviewUserIcon
    PITA

    10.02.2015 08:51

    Inne

    Podajcie numer do księgowości - medipe.PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    12.02.2015 08:49

    Inne

    Dzień dobry, Rozsyłanie PIT-ów rozpoczynamy 16/02/2015. Uprzejmie proszę o cierpliwość i oczekiwanie na korespondencję do końca lutego 2015.
    ReviewUserIcon
    migdałka

    05.02.2015 23:54

    Inne

    witam . chcę jechać ..to pierwszy raz ...więc o co tak naprawdę mam pytać ??
    ReviewUserIcon
    dewq

    07.02.2015 21:12

    Inne

    nie pytaj ,jedź ale tylko za 1800 e na rękę
    ReviewUserIcon
    PITA

    05.02.2015 18:43

    Inne

    Znacie numer telefonu do księgowości firmy medipe . Chciałabym aby przesłali mi pit.Czekam na szybką odpowiedź
    ReviewUserIcon
    PITA

    05.02.2015 18:42

    Inne

    Znacie numer telefonu do księgowości firmy medipe . Chciałabym aby przesłali mi pit.Czekam na szybką odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Joanna

    02.02.2015 18:33

    Inne

    A ja chciałam pochwalic swoja koordynatorke Pania Beatę B. zawsze słuzy pomoca, na moje telefoniczne pytania zawsze otrzymuje wyczerpujaca odpowiedz. Chociaz własnie konczy sie moj drugi wyjazd to z przyjemnoscia wyjade ponownie pod opieka Pani Beaty. Pani Beato jest Pani super.
    ReviewUserIcon
    ho ho

    03.02.2015 19:02

    Inne

    premie masz zapewniona
    ReviewUserIcon
    Ala

    24.03.2015 13:20

    Inne

    Pani Beata jest bardzo pomocna:) Można zawsze na nią liczyć!
    ReviewUserIcon
    Hiszpanka

    31.01.2015 22:18

    Inne

    Dziewczyny przeanalizowalam wiele firm i wszystkie działają tak samo po wprowadzeniu 8,5 euro za godzinę,to wasz wybór gdzie i z kim pracujecie ale nikt wam nie zaplaci za 24h pracy bo wtedy bardziej opłaca się zatrudnić niemieckiego pracownika. Każda firma w Polsce i nie tylko w Polsce, bo wyjeżdżalam tez z czeska firma, działa na rynku tak samo. W czeskich umowach jest 20 godzin pracy i co wy na to...zawsze możecie poprosić rodzinę żeby was zatrudnila ale która rodzina się na to zgodzi. Nikt wam nie każe pracować w Niemczech przecież możecie pracować w Polsce i zarabiać 1500 zł
    ReviewUserIcon
    holahola

    03.02.2015 09:12

    Inne

    a tobie kto kaze pracowac u niemcow,jak widac obrotna jestes,oblecialas wszystkie firmy a nawet czeska.Ale zawsze mozesz wrocic do Polski i pracowac za 1500 zl.
    ReviewUserIcon
    holahola

    03.02.2015 09:13

    Inne

    a tobie kto kaze pracowac u niemcow,jak widac obrotna jestes,oblecialas wszystkie firmy a nawet czeska.Ale zawsze mozesz wrocic do Polski i pracowac za 1500 zl.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.01.2015 18:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    byla

    31.01.2015 19:29

    Inne

    z tego powodu zrezygnowalam z firmy,te umowy to porazka.Wszystko jest na niby a ja zadam konkretow,jasnej,klarownej umowy.
    ReviewUserIcon
    Mirka

    20.01.2015 19:49

    Inne

    Byłam z Medipe na zleceniu już kilka razy. Nie będę słodzić, że za każdym razem było łatwo i przyjemnie, bo wiadomo jak wygląda ta praca. Raz trafia się fajny, spokojny dziadek, innym razem marudna, złośliwa babcia. Ale jedno co muszę przyznać, to to, że firma zawsze dokładnie informowała mnie do jakiej rodziny jadę. Nikt nie ukrywał, że przy pacjencie trzeba się narobić, że ma trudny charakter, krzyczy w nocy, albo że oprócz mieszkańców w domu są np. 3 psy. Jasne, bywało że po 2 m-cach wracałam wykończona, ale to była moja świadoma decyzja, nigdy nie było żadnych niespodzianek na miejscu. Nie chcę tu nikogo na siłę przekonywać do tej czy innej firmy, każdy ma prawo wyboru. A nowe umowy są chyba w tej branży wszędzie. Ja jeśli mam jakiekolwiek wątpliwości, nieważne czy dotyczące papierów, zarobków czy ubezpieczenia, to po prostu dzwonię i pytam. Panie z rekrutacji żartują, że mogłabym być dziennikarką, bo tyle informacji od nich wyciągam, ale cierpliwie i jasno mi odpowiadają. Wiedzą, że ja już tak po prostu mam. Im więcej wiem, tym bardziej jestem pewna na co się piszę. Kobitki, zadawanie pytań nie boli, można drążyć temat tak długo, ile potrzeba żeby rozwiać wszystkie niejasności.
    ReviewUserIcon
    Karola

    17.01.2015 20:05

    Inne

    Witam!Właśnie wróciłam ze zlecenia i chciałam się podzielić moją opinią na temat firmy. Przede wszystkim zacznę od samego zlecenia, które było bardzo trudne i wymagające ale nie mam zamiaru się nad sobą użalać bo od początku byłam poinformowana. Miałam niezwykle trudny przypadek ponieważ babcia, którą się opiekowałam strasznie źle mnie traktowała i ogólnie była wymagająca opiekuńczo (wstawałam do niej w nocy po 3 nieraz 4 razy). Przed wyjazdem byłam przekonana, że moje pokłady empatii są niewyczerpywalne jednak na miejscu pod koniec zlecenia były już na granicy wyczerpalności. Jedyną osobą, dzięki której dałam radę wytrzymać do końca zlecenia była moja koordynatorka za co jej z całego serca bardzo dziękuję. Dziękuję przede wszystkim za to, że zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie co jak pewnie same wiecie na wyjeździe jest niezwykle ważne. A czytając wasze obawy w sprawie nowej umowy to tak jak niektórzy już pisali najlepiej jest zdobywać informację u źródła więc warto przedzwonić wypytać o wszystko co przysparza nawet odrobinę wątpliwości. Pozdrawiam K.
    ReviewUserIcon
    haha

    13.02.2015 12:24

    Inne

    to powiem ci lepsza prawde.chcielismy skorzystac z uslug niemieckiej firmy ktora wspolpracuje z polskimi firmami posredniczacymi.miedzy innymi z medipe Otoz ta niemiecka firma wyliczyla nam za nasza babcie ( i tu usiadz ) 2900 € slownie dwa tysiace dziwiecset euro na miesiac.Oczywiscie odrzucilismy te oferte i dlatego ja tez pracuje na innych warunkach.Napisalam to co widzialam osobiscie
    ReviewUserIcon
    Irena

    14.02.2015 08:32

    Inne

    Hahahahaha, A Ty myslisz, że Medipe to jakaś fundacja charytatywna jest. Jeżdze z MEDIPE i wiem dobrze, że zarabiaja na tym. Ja wolę zarobić te 1100 euro nawet wiedząc ze firma bierze od tego prowizję.
    ReviewUserIcon
    fr42

    11.01.2015 18:47

    Inne

    niemcy ustalili 8,5 euro minimalne wynagrodzenie dla wszystkich pracowników zatrudnionych w Niemczech ,za nieprzestrzeganie przepisów grożą karami do pół miliona.Wychodzi ,że opiekunka powinna zarobić 6324 euro na miesiąc . No zobaczymy
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.01.2015 11:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    12.02.2015 09:14

    Inne

    Dzień dobry, Faktycznie, rozpoczęliśmy rekrutacje opiekunek z krajów Unii Europejskiej. Nieprawdą jest to, że rekrutujemy personel z Ukrainy.
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    16.02.2015 09:21

    Inne

    To jest ogłoszenie rekrutacyjne w języku bułgarskim. Tak jak było powiedziane wcześniej rekrutujemy pracowników z terenu Unii Europejskiej.
    ReviewUserIcon
    hahaha

    01.01.2015 16:17

    Inne

    te wszystkie piękne opinie o firmie to chyba sama firma sobie wystawia
    ReviewUserIcon
    niezadowolona

    30.12.2014 17:04

    Inne

    kolezanki !!!bojkotujmy ta firme.Analizujac te nowe umowy,bardzo nie korzystne dla nas,bedziemy stratne na pensji.Szukajmy sobie innych firm bardziej przyjaznych.Nasza pensja jest brutto a po odliczeniu z tego 19% podatku oraz skladki na ubezpieczenie zdrowotne nie wiadomo w jakiej kwocie nasze wynagrodzenie bedzie mniejsze.Nie dajmy sie kolezanki,olejmy ta firme
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.12.2014 14:32

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    NN

    26.12.2014 15:34

    Inne

    szczerze i dobitnie,ale tez tak bywa.Homo homini lupus est
    ReviewUserIcon
    gabi

    25.12.2014 19:15

    Inne

    witam mam wyjechac z firma MEDIPE do pracy pani z ktora rozmawialam tel. mowila ze zarobki od 900-1200 euro . mam jechac pierwszy raz i chcialabym sie dowiedziec jak to jest z tymi zarobkami faktycznie . jak widze wiekszosc z was pisze ze to 1250 na reke czy moge liczyc na takie zarobki na poczatku?i jak ta praca wyglada w praktyce czy mam jakies wolne dni czy dyspozycja przez okres wykonywanej pracy 24h/na dobe. bardzo prosze o odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    Stefania

    31.12.2014 14:27

    Inne

    Gabi, zadaj te wszystkie pytania osobie, która Cię werbuje.Zarobki są zależne od wielu czynników: doświadczenia, znajomości języka, stanu zdrowia podopiecznego, zakresu obowiązków. To zawsze są indywidualne ustalenia.
    ReviewUserIcon
    nicto

    31.12.2014 20:18

    Inne

    do tej pory firma byla w porzadku,ale z tymi nowymi umowami to przegiela

    Zostaw merytoryczną opinię o Medipe

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.