opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Medipe

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 500 ocen
Opinie(1182)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(1182)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego my?
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego my?

Proces rekrutacyjny

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Berlin - Medipe
Düsseldorf - Medipe
Fellbach - Medipe
Frankfurt - Medipe
Glonn - Medipe
Hamburg - Medipe
Kleve - Medipe
Kolonia - Medipe
Merlischachen - Medipe
Münster - Medipe
Neubrandenburg - Medipe
Neuenkirchen - Medipe
Niederkassel - Medipe
Niederzier - Medipe
Stuttgart - Medipe
Urbach - Medipe
Wadersloh - Medipe
Wiesbaden - Medipe

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Medipe

Opinie

Opinie o Medipe Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Medipe!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2016 18:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    07.04.2016 12:34

    Inne

    Bardzo nam miło, cieszymy się że jest pani zadowolona z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu w sprawie ofert pracy 71 377 88 88 lub [email protected] Pozdrawiamy Zespół MEDIPE
    Company logo
    Medipe

    14.01.2016 16:10

    Pracodawca

    Szanowne Panie, Dziękujemy za uwagi przesłane na temat firmy MEDIPE. Dążymy do tego, aby współpraca z nami była sprawna i przyjemna, dlatego jeżeli mają Państwo jakieś wątpliwości zapraszamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Adres e-mail i numer telefonu są dostępne na stronie firmowej. Zespół Medipe
    ReviewUserIcon
    Anula

    14.03.2016 14:28

    Inne

    Witam Cię serdecznie. Właśnie szukam pracy jako opiekunka, niemiecki dobry około 11 lat pracy w opiece. Proszę podaj mi nazwę firmy która płaci 1400e. Wszystkie proponują do 1200e.Mój e-mail: [email protected] Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.02.2016 10:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    POLKA

    30.06.2016 08:35

    Inne

    bylam pare razy w okresie swiat na Bawarii, ja nie mialam szczescia ani na dobrze platne zlecenie ani na premie swiateczna, a prezenty od rodziny? nie slyszalam o czyms takim..czy firma medipe jest ok? widze, ze u nich placa jest minimalna..czy sa uczciwi w przelewach?
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    01.07.2016 14:28

    Inne

    @POLKA Szanowna Pani, Obecnie trwa oferta wakacyjna, która daje możliwość premii w wysokości 150€. Premie świąteczne również przewidujemy! Jesteśmy zdania, że firma MEDIPE jest ok ;-) staramy się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Wynagrodzenia są uzależnione głównie od znajomości języka. może Pani zakwalifikować się na zlecenie za 1100€, 1200€ ale nawet i za 1400€. W przypadku jakichkolwiek niejasności, zawsze można się do nas zwrócić. Jesteśmy otwarci na kontakt z Państwem. Zapraszamy również do siedziby firmy lub najbliższego oddziału. Serdeczności! Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.02.2016 22:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Renia

    08.02.2016 10:05

    Inne

    Z tym, że ta świąteczna promocja tyczy się Świąt Bożonarodzeniowych z tego co pamiętam. Znalazła Pani jakieś stare ogłoszenie.
    ReviewUserIcon
    pierwszy raz z firma

    29.01.2016 22:35

    Inne

    Po jakim czasie od podjecia pracy sa pierwsze pieniadze sa na koncie opiekunki.
    ReviewUserIcon
    nowa

    08.12.2015 18:43

    Inne

    Panie przeprowadzajce rozmowe kwalifikacyjna z predkoscia swiatla po niemiecku myslac ze po drugiej stronie maja jest osoba z wyzszym wyksztalceniem i perfekt znajaca niemiecki. W moim przypadku pierwszy raz przez tel rozmawialam z biurem po niemiecku stresujac sie bardzo. Rodzina u ktorej pracowalam byla zadowolona i dogadywalam sie. Takze ten egzamin nie zawsze oddaje kwalifikacje opiekunki.Sa tez panie znajace bardzo dobrze niemiecki ale zle opiekunki.
    ReviewUserIcon
    stara wyga

    11.12.2015 08:55

    Inne

    firmy lubia takie opiekunki,ktore dogaduja sie z niemcami,a w rozmowie kwalifikacyjnej wypadly miernie.(usunięte przez administratora),ale robote masz wykonac jak najlepiej i z reguly jest wykonywana jak najlepiej za nizsza stawke
    ReviewUserIcon
    regina

    03.12.2015 10:27

    Inne

    pracowałam w Medipe 2 i pół roku nigdy nie spóźnili sie nigdy z wypłata(bylam spokojna,ze regularnie jest na koncie),troche byl problem z karta EKUZ zawsze ja dostawałam jak byłam juz w domu,ale to małe przewinienie w porównianiu do innych niesolidnych firm.W Medipe koordynatorki sa miłe i dbaja o opiekunke:)odeszlam ,bo chciałam troche wiecej zarabiac. Polecam z czystego serca Medipe! Pozdrawiam caly zespół pracujacy tam,a szczególne moja kochaną p.Koordynatorke p.Natalie zyczac zycia bez stressu,bo ciezka maja prace.
    ReviewUserIcon
    maryska

    03.12.2015 21:35

    Inne

    Regina polecasz z czystego serca i pozostawilas tez kochna p.Natalie ,bo chcesz wiecej zarobic .Jestes niedobra wszystko przeliczasz na kase ,zastanow sie i wracaj
    Company logo
    Medipe

    27.11.2015 16:24

    Pracodawca

    Szanowne Panie, Chcemy, by nasza współpraca była przyjemna i efektywna po obu stronach. Jeśli znalazły Panie jakiś słaby punkt, bardzo prosimy o sygnał, abyśmy mogli usprawnić działania. Telefon oraz adres e-mail dostępne są na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy, Zespół Medipe
    ReviewUserIcon
    baba jaga

    16.11.2015 15:21

    Inne

    Jeżdżę z Medipe niecały rok ,nie przebieram w zleceniach,płacą nawet dobrze i terminowo,ale boli mnie jeden fakt.Mianowicie zapewniana jest ciągła opieka koordynatora.Tu sie zaczynaja schody. To jest mój czwarty wyjazd a do mnie anie razu nie zadzwonił zaden koordynator(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    KatarzynaM

    30.10.2015 15:56

    Inne

    Byłam na trzech zleceniach, pani konsultantka pomocna i miła, pieniądze ok i na czas. Jak się poduczyłam języka to zapłacili więcej, bo dostałam lepsze zlecenie.
    ReviewUserIcon
    Joabor

    26.10.2015 11:49

    Inne

    Jeżdżę z firmą od ponad roku, poza drobnymi problemami, nie narzekam ani na koordynatora w Polsce, ani w Niemczech, mój język jest komu I kątowy i dostaje ponad 1050, , jak podszkolisz się to będę negocjować. Ofertę mam dobrą, koordynator jest otwarty odnośnie tetminu mojej pracy, jak i czym dojeżdżam do i z Niemiec.
    ReviewUserIcon
    Danusia G.

    21.10.2015 11:56

    Inne

    Byłam na zleceniu z Medipe dwa razy. Pieniądze na czas, fajne kursy niemieckiego przed wyjazdem, płacone składki, legalna praca, pomagają w organizacji wyjazdu. Stawki są takie jak u konkurencji. Zastanawiam się też nad świątecznym wyjazdem, bo można zarobić dodatkowe pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Ania

    07.10.2015 22:14

    Inne

    Tak to prawda składki są odprowadzane od 200 zł.
    ReviewUserIcon
    logika

    07.10.2015 08:41

    Inne

    mysle ze chodzi o to aby umiec sie sprzedac,ale zebys dobrze sie ,, sprzedala,, firmie to musisz cos miec do zaoferowania.A jak nic nie masz to i sa tego owoce w postaci pensji.Tak jest w firmach,chociaz prace trzeba wykonac ta sama.Tyle ze ta praca jest troche inna jak posiadasz te ,, atuty,, a i kasa inna
    ReviewUserIcon
    maryska

    05.10.2015 23:28

    Inne

    oj oj troche sie zagalopowalas SAMOCHWALA W KACIE STAŁA ,twoje atuty cie rozpieraja .wiecej pokory samokrytyki i jak mowia - krowa ktora duzo buczy malo mleka daje.jak mozna napisac ze ktos nie jest wart NIC . twoja wypowiedz jest swiadectwem twojej osobowosci i podejscia do innych ludzi.smutne to.....
    ReviewUserIcon
    obłuda

    05.10.2015 18:33

    Inne

    no cóż widocznie sama jesteś NIC nie warta skoro jedziesz za 1200 ,ja za mniej jak 1500 (i to na biało oczywiście !!!)nie jadę ."Mnie jak by firma zaoferowala 1100 to bym ja wysmiala,bo ja mam atuty.Ponizej 1200 nie schodze."haha rowaliło mnie to zwierzenie
    ReviewUserIcon
    dana

    05.10.2015 11:32

    Inne

    co znaczy ,, nie dopisali,,?Jak zwykle weszysz podstep.No wlasnie,jeszcze raz ci pisze NEGOCJUJ a jak ci oferta oraz kasa nie odpowiada to nie zgadzaj sie na nia.Nie boj sie firma nie obrazi sie na ciebie jesli jestes osoba im przydatna tzn,znasz jezyk,prawo jazdy,doswiadczenie,referencje.A jesli sie obrazi to ich problem a ty szukaj dalej.Takich firm jest multum,dzialaja miej wiecej na tych samych zasadach.Mnie jak by firma zaoferowala 1100 to bym ja wysmiala,bo ja mam atuty.Ponizej 1200 nie schodze.A ty .. wiesz sama czego jestes warta.Widocznie NIC jak firma ci oferuje 900 a ty na to przystajesz.Cen sie ( jesli masz atuty) negocjuj albo odrzucaj oferte i idz dalej i szukaj moze kros da ci wiecej,w co bardzo watpie
    ReviewUserIcon
    miki

    08.01.2016 17:26

    Inne

    U mnie bylo2200e a ja dostawalam 1250
    ReviewUserIcon
    widziałam

    09.01.2016 12:27

    Inne

    widziałam dokumenty innej firmy ,nie medipe ,rodzina płaciła 2700 e !!! to normalnie skandal, połowę z tego dla opiekunki
    Company logo
    Medipe

    30.09.2015 09:58

    Pracodawca

    Zgadzamy się z tym, co napisała Pani Dana - mamy już zaplanowane świąteczne dodatki. Informacje o nich pojawią się już niedługo na naszej stronie firmowej oraz profilu na Facebooku. Zapraszamy do śledzenia! Pozdrawiamy, Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    ja

    24.02.2016 16:36

    Inne

    nie zgadzam się z tym że żadna firma nie da więcej, jeżdżę z firmy z której jestem bardzo zadowolona i na pierwszy raz dostałam 1400 euro na miesiąc niemiecki znam trochę lepiej niż podstawowy mam doswiadczenie ale też nie największe
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    02.03.2016 09:51

    Inne

    Szanowna Pani, sprawa została natychmiast sprawdzona, Pani Natalia próbowała nawiązać kontakt zwrotny z Panią, telefoniczny i mailowy, jednak rzeczywiście z małym opóźnieniem. Bardzo przepraszamy za dyskomfort w kontakcie z opiekunem, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby więcej nie dopuścić do takiej sytuacji! Pozdrawiamy, zespół Medipe.
    ReviewUserIcon
    dana

    29.09.2015 18:03

    Inne

    jest z tego wyjscie.Jesli firma proponuje za malo to mozna negocjowac albo nie przyjac oferty.Mysle ze na te najwyzsza stawke sklada sie wiele czynnikow :twoje kwalifikacje,twoj ,, jezyk,, niemiecki,,prawo jazdy,twoje doswiadczenia,referencje oraz najwazniejsze -stan podopiecznej.Trudno zebys dostala chociazby te 1200 bez doswiadczenia,jezyka,kwalifikacji i gwarantuje ci,zadna firma ale to zadna nie da ci wiecej chyba ze bedziesz zarywala nocki wstawajac ze 3-4x albo bardzo klopotliwa podopieczna,to wtedy firmy dorzucaja wiecej aby pieniazkami zachecic.Dodam jeszcze ze Medipe placi dodatkowo za swieta co ja w poprzednich firmach tego nie doswiadczylam.Ogolnie polecam,ale proponuje negocjowac stawke,cenic sie
    ReviewUserIcon
    Joanna

    29.09.2015 11:37

    Inne

    Zaniżona? Chyba ze na czarno, ale nie polecam. Jak na firmę myśle ze oferta zbliżona do wszystkich innych firm.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Medipe?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Medipe

    Strzegomska 236A 54-432 Wrocław

    NIP:5242772921

    KRS:0000517441

    http://medipe.pl/
    Branże: Pomoc społeczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    ela

    27.09.2015 17:03

    Inne

    zawsze będzie jakieś ale ,żeby pani nie dostała tej najwyższej stawki ,a ta najwyższa stawka i tak jest grubo zaniżona ,proponuję szukać lepszych ofert ,pozdrawiam ;)
    Company logo
    Medipe

    24.09.2015 08:41

    Pracodawca

    Stawki w MEDIPE wahają się w przedziale 850 € - 1350 € i są zależne zarówno od doświadczenia, jak i od stopnia umiejętności językowych. Dodatkowo dla naszych Opiekunów oferujemy różne promocje, dzięki którym można podwyższyć swoje wynagrodzenie. Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie oraz na firmowym facebooku, gdzie aktualizujemy informacje o bieżących promocjach. Pozdrawiamy, Zespół MEDIPE
    Company logo
    Medipe

    16.09.2015 15:44

    Pracodawca

    Szanowne Panie, Bardzo nam przykro z powodu nieprzyjemnych doświadczeń. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca przebiegała pomyślnie dla każdej ze stron. Jeśli mają Panie jakiekolwiek spostrzeżenia, doświadczenia - bardzo prosimy o kontakt (telefon i adres e-mail dostępne na stronie firmowej). Każda sugestia ze strony Opiekunek pomoże nam usprawnić i udoskonalić współpracę. Pozdrawiamy, Zespół Medipe
    ReviewUserIcon
    podróżniczka

    14.09.2015 14:43

    Inne

    Drogie Panie,wybieram się do pracy do DE, jadę z polską firmą, słyszałam o kontroli na granicy, ktoś sie orientuje czy sa jakies utrudnienia na granicy? jakies korki? Nie ukrywam że zalezy mi na czasie. Dziękuję za info
    ReviewUserIcon
    ewa

    12.09.2015 14:04

    Inne

    pracowalam w Medipe,wspolpraca byla dobra,nie narzekalam,pieniadze na koncie te ktore mialam dostac.Za dojazdy firma wracala po dostarczeniu rachunku ( do 150 € )Tak bylo.Nie wiem czy sie cos zmienilo na niekorzysc.Firma jak kazda inna,a czy sa lepsze ? Byc moze tylko gdzie je szukac? Podzwoncie sobie po innych firmach to zobaczycie co oferuja.Komentarze sa nierzetelne.Wazne zeby firma ubezpieczala od sredniej kraj,oraz odprowadzala podatek a i zarobki dobre.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.09.2015 19:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    do Alfa

    13.09.2015 17:56

    Inne

    sa dwie strony ale mam propozycje do firmy skoro zatrudnia panie do sprawowania opieki i ow pani jedzie do zupelnie nowej rodziny to winna znac zakkres obowiazkow SZCZEGOLOWY, bo takie ogolnikowe inform prowadza do niedomowien. rodzina powinna z dokladnoscia to spisac bo to narod dokladny i skoro zatrudniaja kogos to znaja soje oczekiwania , chyba ze cos chca ukryc. Takie rozwiazanie dziala w dwie strony opiekunka wie co robic a rodzina co wymagac
    ReviewUserIcon
    opiek

    15.09.2015 05:59

    Inne

    N iemcy przewaznie ukrywaja prawde,nie dramatyzuja bo za to wieksze rachunki by dostali.Ja osobiscie przyjezdzajac do babci po udarze pytalam rodzine na wstepie czy babcia jest spokojna,uslyszalam odpowiedz ze tak,ze w nocy spi a prawda okazala sie inna.babcia byla agresywna,bila,szczypala,wyzywala,po nocach sie darla.Rodzina to wszystko ukryla nawet przede mna.Nigdy nie bedziesz znala prawdy jak jest,dopoki sama nie pojedziesz i na wlasne oczy sie przekonasz.Niemcy sie wycwanili,nie mowia prawdy w obawie o wyzsze rachunki.
    ReviewUserIcon
    jjj

    27.08.2015 13:47

    Inne

    Witam mam pytanie jaki transport oferuje firma czy to są busy czy autobusy ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.08.2015 16:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    byla pracownica

    27.08.2015 19:40

    Inne

    pracowalam w tej firmie.Nie narzekam,Firma czesto kontaktowala sie ze mna za pomoca poczty e-meilowej,pani pytala czy wszystko w porzadku,zawsze zapewniala ze w razie czegos,,to zawsze moge zapytac,zglosic,zawsze bylo z pozdrowieniami dla mnie i dla babci.Moja koordynatorka byla pani Kasia.Pozdrawiam pania Kasie,milo mi sie z Pania pracowalo
    ReviewUserIcon
    Koza

    15.08.2015 08:36

    Inne

    Ja też ich nie polecem, w porównaniu do innych maja słabe warunki.
    ReviewUserIcon
    kika

    03.09.2015 05:54

    Inne

    odpowoiadam,nigdy alkoholu nie powachalam,pracopwalam uczciwie a firma placila mi tyle na ile bylam umowiona.Ubezpicza,Nie mam nic do firmy,Mam kolezanki,ktore wyjezdzaja tez z tej firmy i maja takie same zdanie jak ja.Pracowalysmy w innych firmach i mamy porownanie.A ze ,, ktos,, zadarl z firma...to juz jego problem.Mnie firma w zaden sposob nie skrzywdzila.Sa rozne opiekunki,dlatego tez mam dystans do takich krytycznych komentarzy a wrecz widac jak na dloni kto tu jest winien.Caly czas kobieto probujesz zdyskwalifikowac firme bo masz problem.Moze i masz ale widac tez co ty reprezentujesz.Ja osobiscie unikam takich konfliktowych zmienniczek,bo nigdy nie wiadomo z czym wyskocza
    ReviewUserIcon
    lol

    04.09.2015 19:20

    Inne

    ta firma podobno nie istnieje więc po temacie
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    05.08.2015 12:37

    Inne

    Zapraszamy na naszego firmowego bloga, gdzie pojawił się nowy wpis, który zainteresuje osoby opiekujące się osobami starszymi. http://blog.medipe.pl/?p=2160
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    30.07.2015 09:43

    Inne

    "SIERPNIOWE WTORKI W MEDIPE". 11/08/2015 firma MEDIPE organizuje spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech. Oferujemy pracę na terenie zachodnich Niemiec. Organizujemy i opłacamy transport w obie strony do kwoty 150€. Opłacamy składki ZUS. Zarobki zależne są od zlecenia oraz stopnia znajomości języka niemieckiego i wahają się od 850€ do 1350€. Spotkanie informacyjne odbędzie się w Warszawie przy ul. Złotej 61. Zaczynamy o godzinie 10:00. Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje na temat pracy Opiekuna osób starszych w Niemczech. Dla wszystkich gości mamy ciekawe upominki! Prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie 668 018 027 lub mailowo na: [email protected] Ilość miejsc jest ograniczona! SERDECZNIE ZAPRASZAMY
    ReviewUserIcon
    andzia

    27.07.2015 21:00

    Inne

    Polecam ten kurs z medipe, jest faktycznie darmowy i daje możliwość podszkolenia znajomości języka niemieckiego. Po kursie dostałam certyfikat w języku niemieckim i polskim. Dobrze przygotowane lekcje i fajna lektora p. Magda która potrafi uczyć. Zaraz po kursie dostałam zlecenie i wyjechałam. Myślę że warto z tej możliwości skorzystac bo w jakiej szkole można dzisiaj nauczyć się języka za darmo.
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    30.07.2015 09:46

    Inne

    Dzień dobry, Czy Pani skończyła nasz kurs i ma już certyfikat?
    ReviewUserIcon
    andzia

    30.07.2015 14:59

    Inne

    jestem jednak innego zdania, a czy 1200 euro to mało?...dla mnie nie, wiem, że opiekunki pracują nawet za 850 euro. Ale każda z opiekunek wie jakie ma oczekiwania
    ReviewUserIcon
    Ola

    27.07.2015 13:34

    Inne

    Pani Różo, Szczerze polecam ich kursy niemieckiego. Ja mówiłam dość słabo, a po kursie z Pania Magda polepszyłam mój poziom. Wyjechałam i jestem zadowolona. Jestem juz po raz 2 na wyjeżdzie z medipe.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.07.2015 12:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    koli

    27.07.2015 16:22

    Inne

    do zawiedzenia jeden krok ;)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    17.07.2015 13:06

    Inne

    Zapraszamy na bezpłatny kurs języka niemieckiego dla Opiekunów osób starszych Rozpoczęcie zajęć już w poniedziałek 3 VIII w siedzibie MEDIPE we Wrocławiu! Liczba miejsc ograniczona - zapisz się już dziś! • Słownictwo przydatne w codziennych kontaktach z podopiecznym i jego rodziną, • Małe grupy sprzyjające nauce • Zaświadczenie o ukończeniu kursu w j. niemieckim • Po zdanym egzaminie-oferta pracy od MEDIPE Warunki uczestnictwa: • Znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym* • Doświadczenie w opiece nad osobą starszą* Zajęcia odbywają się w godzinach 16:15-19:00 w siedzibie MEDIPE przy ul. Gajowickiej 195 we Wrocławiu. Jesteś zainteresowana? Zapraszamy! Zadzwoń: 71 / 750 77 76 Napisz: [email protected] *szczegóły oferty dostępne pod nr 71 / 750 77 76
    ReviewUserIcon
    elka

    09.07.2015 16:51

    Inne

    noo ale rewelacja 180 e nawet nie netto a brutto !
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    09.07.2015 14:51

    Inne

    Kochana Opiekunko, Nadal masz szansę na PREMIĘ WAKACYJNĄ! Podpisz umowę przed 31/08/2015 i przepracuj 90 dni, a otrzymasz dodatkowo 180€ brutto. W razie pytań ZADŹWOŃ na numer 71 / 377 88 88 lub WYŚLIJ EMAIL na: [email protected]
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    08.07.2015 13:56

    Inne

    Dzień dobry, Wszystkie Panie z Krakowa i okolic zapraszamy na spotkanie informacyjne 14 LIPCA 2015, które odbędzie się w naszym nowym biurze przy ulicy Librowszczyzna 1 w Krakowie. Zaczynamy o godzinie 10:00. Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje dotyczące pracy Opiekuna osób starszych w Niemczech. Dla wszystkich gości mamy ciekawe upominki! Prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie 12 / 356 14 00 lub mailowo na: [email protected] Serdecznie zapraszamy!
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    01.07.2015 12:33

    Inne

    Wszystkie Panie z Warszawy i okolic zapraszamy na spotkanie informacyjne 7 LIPCA 2015, które odbędzie się przy ulicy Złotej 61. Zaczynamy o godzinie 10:00. Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje na temat pracy Opiekuna osób starszych w Niemczech. Dla wszystkich gości mamy ciekawe upominki! Prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie 668 018 027 lub mailowo na: [email protected]
    ReviewUserIcon
    rewr

    24.06.2015 20:48

    Inne

    ha ! niedopuszczalne ? a jednak ! szkoda polemiki

    Zostaw merytoryczną opinię o Medipe

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.