opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Medipe

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 500 ocen
Opinie(1182)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(1182)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego my?
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego my?

Proces rekrutacyjny

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Berlin - Medipe
Düsseldorf - Medipe
Fellbach - Medipe
Frankfurt - Medipe
Glonn - Medipe
Hamburg - Medipe
Kleve - Medipe
Kolonia - Medipe
Merlischachen - Medipe
Münster - Medipe
Neubrandenburg - Medipe
Neuenkirchen - Medipe
Niederkassel - Medipe
Niederzier - Medipe
Stuttgart - Medipe
Urbach - Medipe
Wadersloh - Medipe
Wiesbaden - Medipe

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Medipe

Opinie

Opinie o Medipe Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Medipe!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    03.02.2017 15:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    14.02.2017 09:38

    Inne

    Szanowna Pani, Nie mamy żadnych tajemnic, wszystko jest dokładnie opisane w przekazywanej umowie. Podpisujemy umowę z pracownikami na jasnych warunkach. Jeśli uważa Pani, że coś się nie zgadza w Pani umowie, prosimy o bezzwłoczny kontakt z działem wynagrodzeń pod numerem telefonu 71 377 88 03. Pozdrawiamy Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    Zosia Samosia

    28.03.2017 15:27

    Inne

    Jak czytam takie wpisy to aż się we mnie gotują... Jeśli chwalimy albo ganimy to choć podajmy konkrety! Oszuści? jak Cię niby oszukali??? NO przykład, tak żebyśmy się nie nacięły i zwróciły w przyszłości uwagę. bo tak to każdy pisać sobie może bzdury. W zesżłym roku wyjechałam na zlecenie z Medipe. Raz, teraz jeżdżę z Promediką , ale wracam do Medipe. Ani na jedną ani na druga nie owiem złego słowa. Komuś psauje to, a komuś tamto Ja wracam do swojej koordynatorki z Medipe, bo potem już nie spotkałam tak ludzkiej osoby. Więc jak już jedziecie po kims to choć błagam - konkrety za co, bo plucie tym jadem na opak już mnie wkurza.
    ReviewUserIcon
    Siostra

    26.01.2017 10:43

    Inne

    Dzień dobry, przepraszam za moją ciekawośc, ale chciałabym wiedzieć, jakie były te świąteczne praktyczne upominki? Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich.
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    26.01.2017 15:04

    Inne

    Dzień dobry, Upominki za przepracowany cały okres świąteczny to welurowe poduszki - zagłówki, przydatne podczas podróży busem lub autokarem. Zdjęcia i dokładniejsze informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej www.medipe.com oraz na naszym profilu MEDIPE na Facebooku. Wszystkie Opiekunki i Opiekunów, którzy przepracowali okres Świąteczny z MEDIPE, serdecznie zapraszamy do naszych biur po odbiór upominków. Pozdrawiamy Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.01.2017 13:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Opiekunek

    25.04.2017 16:19

    Inne

    Przed wyjazdem każdy podpisuje umowę. Można przeczytać 2 razy, nikt nie pogania. Jak się nie podoba - nie podpisywać. A jak się podpisało - realizować a nie wypisywać obraźliwych epitetów....Przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy w określonych warunkach...Ja też przeszedłem do Medipe z innej firmy, która formalnie robiła wszystko ok, ale dogadywała się z rodzinami pdp uzgadniając warunki niekorzystne dla opiekunów. I tu znaleźć można niegodziwość. I ze zwrotem za własny transport też kabaret....A tu nie ma problemu!! Nie zaś winić firmę za to, że sie nie kumało co się podpisywało...Czytać ze zrozumieniem kiedyś też uczyli, ale może ktoś był chorowity i nie był na lekcji,,,, Jest wiele firm na rynku - wybrać najlepszą doświadczalnie - ale czy życia wystarczy?????? Powodzenia.. w szukaniu - a żyć z czegoś trzeba i nie liczyć na ZUS. PS. Jestem w połowie "turnusu" i leci spoko.
    ReviewUserIcon
    Akademia

    23.01.2017 23:32

    Inne

    Szkoła językowa AKADEMIA JĘZYKA zaprasza na kursy języka niemieckiego i angielskiego dla opiekunek/opiekunów osób starszych w centrum Wrocławia ul. Braniborska 52. Intensywne miesięczne kursy językowe 3 razy w tygodniu po 4 godziny. Tylko 10 zł/h. Koszt miesięcznego kursu tylko 480 zł. Podszkol swój język przed wyjazdem do pracy. Wiecej szczegółów na naszej stronie www.akademia.wroclaw.pl
    ReviewUserIcon
    była opiekunka z Medipe

    16.01.2017 15:48

    Inne

    Pracowałam dwa lata temu z Medipe. Akurat byłam w gorszej sytuacji finansowej i potrzebowałam pieniędzy, a nie ukrywajmy - w Niemczech można więcej zarobić. Byłam na kilku zleceniach u jednej rodziny. Wiadomo jak to jest, osoby starsze są specyficzne, często gorsze niż dzieci. Ale ze strony firmy było wszystko ok. Wypłata na czas, kontakt z koordynatorem bez zarzutów (wiadomo, że po nocach nie dzwoniłam do nich). Teraz wróciłam już do swojej pracy w Polsce. Wynagrodzenie co prawda o wiele mniejsze, ale teraz muszę być na miejscu, synowi urodziło się dziecko i muszę być na miejscu. :) Jak macie jakieś pytania to piszcie, bede tu zagladac, może bede potrafiła pomóc.
    ReviewUserIcon
    Jola

    13.01.2017 14:37

    Inne

    a może ktoś podać konkretne przykłady? Przeciez pisząc takie rzeczy niczego się nie dowiemy. "nie polecam" czy "kłamiecie" - nie wystarczy. A do pani o niku "Opiekunka z Polski" - pani by chciała, żeby na starość opiekowała się panią osoba mówiąca w nieznanym Pani języku? Tu nawet na migi ciężko się dogadać. Tak nie można, przeciez tam się jeździ do ludzi, a nie do małp w zoo, żeby na migi się dogadywać.
    ReviewUserIcon
    asia

    12.01.2017 18:44

    Inne

    Mam pytanko czy sa oferty na gosposie
    ReviewUserIcon
    krysyna

    11.01.2017 01:07

    Inne

    Jest to Firma, ktora nie polecam . Nie zgadza sie nic o opisem, ktory wystawiaja. Poprostu przestrzegam
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    11.01.2017 08:54

    Inne

    Szanowna Pani, Nie możemy odnieść się do Pani komentarza, nie wiedząc dokładnie o co chodzi. Dla nas jednakże nie ma sytuacji których nie da się wyjaśnić, na pewno więc się uda :-) Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 71 377 88 88 lub mailowego rekrutacja@medipe .com Prosimy podać swoje dane i opisać wątpliwości dotyczące konkretnej sytuacji. Serdeczności! Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.12.2016 19:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    29.12.2016 08:40

    Inne

    Szanowni Państwo Nie pobieramy absolutnie żadnych kwot za wyżywienie, natomiast jeżeli chodzi o dojazd na zlecenie, nasi Opiekunowie dostają osobno kwotę do wykorzystania na pokrycie kosztów. Powyższy komentarz jest dla nas niezrozumiały, nie możemy się odnieść do niego w związku z tym. Jak mniemamy, po prostu nas nie dotyczy. Jeżeli macie Państwo pytania odnośnie wynagrodzeń, czasu trwania zleceń czy nowych ofert pracy - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 71 377 88 88, mailowego: [email protected] lub za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zapraszamy także do naszej siedziby we Wrocławiu lub któregoś z oddziałów w innych miastach w Polsce. Serdecznie pozdrawiamy! Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    Dociekliwa

    27.12.2016 10:07

    Inne

    A kancelaria prawna CARE to jakaś firma-kogucik? Nie ma w spisie Krs.
    ReviewUserIcon
    opiekuneczka

    27.12.2016 18:36

    Inne

    Renomowana i dobra kancelaria nie potrzebuje reklamować się na forach internetowych i zachowywać się nieetycznie. To jest podejrzane, że akurat na forum tej formy się ujawnia. Ja współpracuję z Medipe od 3 lat i nie mogę narzekać na współpracę. Właśnie jestem na wyjeździe świątecznym, premia zawsze jest wypłacana z wynagrodzeniem, a 300 euro to nie jest mała kwota. Mogą polecić z czystym sumieniem.
    ReviewUserIcon
    Hanna

    23.12.2016 13:15

    Inne

    Najlepsze jest to, że konkurencja lubi się wypowiadać na forach i pisac negatywne opinie innym firmom. Że w Medipe nie ma kontaktu z koordynatorem, to nigdy nie uwierze, bo mają nawet dyżury z telefonem alarmowym... Stek bzdur.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.12.2016 10:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ela

    15.01.2017 09:27

    Inne

    Pracuję z Medipę już od paru lat i to co piszesz jest wielką bzdurą. Nie siej zamętu jak dokładnie nie wiesz o co chodzi. Obecnie jestem na zleceniu i wynagrodzenie za m-c grudzien dostałam w terminie z dodatkową prenią świąteczną. Kontakt z pracownikami - koordynatorem jest bardzo dobry. Są bardzo pomocni I MILI. Miałam problemy zdrowotne podczas wykonywanej pracy na zleceniu, sami wszystko mi zorganizowali i poumawiali wizyty lekarskie. Ja osobiście jak wcześniej już pisałam naprawdę POLECAM WSPÓŁPRACĘ Z FIRMA MEDIPE.
    ReviewUserIcon
    dobra rada

    13.03.2017 21:33

    Inne

    Ja tu wiem na czym stoję i co mnie czeka. Porównywałam dużo ofert ze znajomymi i każda firma ma podobne warunki i wszystkie mają dużo plusów ale i też duzo minusów. Często zmiana na coś niby lepszego to "skórka za wyprawkę". Przed zmianą lepiej się zastanowić dwa razy i podjęcie ostatecznej decyzji też należy przemyśleć , bo może to się gorzej skończyć niż się obecnie ma. Już taką sytuację przeżyłam. Właśnie jadę kolejny raz, i już walizki czekają, jak dojadę , to się odezwę.
    ReviewUserIcon
    Kancelaria Prawna Care

    22.12.2016 15:50

    Inne

    Szanowni Państwo, Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w transgranicznym zatrudnianiu pracowników, reprezentujemy osoby pokrzywdzone przez firmy takie jak Promedica. Jeśli za pracę w Niemczech, otrzymali Państwo zaniżone wynagrodzenie (zgodnie z obowiązującą obecnie stawką godzinową jest to 8,5 Euro brutto) lub też nie otrzymali go wcale, prosimy o kontakt. Pomożemy w dochodzeniu należnego wynagrodzenia na etapie przedsądowym ale i w procesie. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adres elektronicznym: [email protected] . Kancelaria Prawna Care
    ReviewUserIcon
    Magdalena P

    12.12.2016 08:29

    Inne

    Witam. Pracuję z medipe już od ponad roku i musze powiedzieć że jeszcze mnie ta firma nigdy nie zawiodła. Umowa ok wypłata zawsze w terminie. Zarobki bardzo dobre. Znam perfekcyjnie język więc i dużo zarabiam. Nie wiem co wy za bzdury wypisujecie utaj o tej firmie :-/ Radzę tym osobom które wiecznie narzekają podszkolić język i wtedy bd sobie mogli zarobić więcej, jak się nie podoba jak ta firma jest taka zła to zostańcie w Polsce.
    ReviewUserIcon
    Maryska

    12.12.2016 23:49

    Inne

    Magdalena swiete imie, czy cos Ci sie niepodoba , a moze Cie Ag. zatrudni w biurze tak .... to nie dlugo bys pracowala , doprowadzajac Ag do upadlosci
    ReviewUserIcon
    gosc

    21.11.2016 10:52

    Inne

    Przykro , ale nie z korzystam , ponieważ aktualnie przebywam w Niemczech Pozdawiam
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    28.10.2016 11:27

    Inne

    @Szanowna Pani Ewelino, być może wybrała Pani oferty, które zostały przydzielone innym opiekunkom, dla których te okazały także atrakcyjne. Oferty dobierane indywidualnie powielają się zwykle wśród osób o podobnych kompetencjach lub w niewielkim stopniu zróżnicowanych.
    ReviewUserIcon
    ewelina

    12.10.2016 11:11

    Inne

    witam dostaja na swoja poczte indywidualne oferty pracy dopasowane do moich doswiadczen i znajomosci jezyka .....aplikowalam na kilka z nich ....odezwala sie pani i co?????powiedziala ze zadnego z tych aplikowanych ofert nie dostane na moje pytanie dlaczego ????nie potrafila odpowiedziec .....PORAZKA ....dlaczego wiec wysylacie te oferty na prywana poczte????zadnej odowiedzi do dzisiaj nie otrzymalam ....
    ReviewUserIcon
    Henryk2724

    11.09.2016 14:40

    Inne

    Co to jest??? Strona poświęcona firmie, czy opiniom o niej???
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.08.2016 09:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    inga

    18.01.2017 19:57

    Inne

    Mam niską komunikację w j.niemieckim.czy otrzymam pracę w Niemczech w polskiej [email protected]
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    25.01.2017 08:48

    Inne

    Pani Ingo, w MEDIPE organizujemy specjalne kursy języka niemieckiego od podstaw dla Opiekunek osób starszych. Kurs trwa ok. 2 miesiące (72 godziny zegarowe). Jeśli nawiąże Pani współpracę z MEDIPE, koszt kursu wynosi 400 zł. Prosimy o kontakt pod numerem 71 750 77 76 lub na adres e-mail [email protected] Pozdrawiamy serdecznie! Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.07.2016 20:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    26.07.2016 09:22

    Inne

    @Julka Szanowna Pani Julio, Stawki w naszej firmie są jawne za konkretne zlecenie. Przed zgłoszeniem się na do konkretnego pacjenta otrzymuje Pani informację jaki jest termin, a także jakie są warunki finansowe oraz mieszkaniowe w wybranym miejscu. Jeżeli ma Pani wątpliwości dotyczące wynagrodzenia zapraszam do kontaktu z koordynatorem, który jest do Pani dyspozycji i wyjaśni nieporozumienie. Może Pani również skontaktować się z działem administracji lub wynagrodzeń pod numerem: 71 377 88 03. Chętnie udzielimy Pani wszelkich informacji na temat Pani wynagrodzenia.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Medipe?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Medipe

    Strzegomska 236A 54-432 Wrocław

    NIP:5242772921

    KRS:0000517441

    http://medipe.pl/
    Branża główna: Pomoc społeczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.07.2016 20:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stefania

    18.12.2016 21:03

    Inne

    Dziewczyno, ( kobieto?)o czym ty piszesz? ja jeżdżę z Medipe od ładnych paru lat i nie mam do tej firmy żadnych zastrzeżeń. To istny stek bzdur i bezpodstawnych oskarżeń. Wiem, że zaraz ktoś mi zarzuci, że jestem pracownikiem biura Medipe i sama piszę peany pochwalne na jej cześć. To jest dla mnie bez znaczenia, istotne są fakty, a one mówią, że firma jest rzetelna. Inaczej szukałabym innej.
    ReviewUserIcon
    Ela

    15.01.2017 09:05

    Inne

    Pracuję z Medipę już od paru lat i to co piszesz jest wielką bzdurą. Nie siej zamętu jak dokładnie nie wiesz o co chodzi. Ja osobiście polecam pracę z Medipe.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.07.2016 19:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    25.10.2016 22:34

    Inne

    Witam, Ja tez skończyłam taki kurs i byłam zadowolona, pierwsza rodzina do której trafiłam była pomocna, wiedzieli,że to moje pierwsze zlecenie i moim zdaniem byli w porządku. Kontakt z koordynatorem też dobry, wynagrodzenie dzień wcześniej, drugie zlecenie też ok.
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    28.10.2016 11:35

    Inne

    Cieszymy się, że wszystko się układa pomyślnie. Dziękujemy za dobre słowo - pozdrawiamy serdecznie! Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    12.07.2016 12:40

    Inne

    Jeżeli zdecyduje się Pani na wyjazd z nami, wówczas kurs doszkalający (nie od podstaw, tylko dla Opiekunek ze znajomością języka) jest dla Pani za darmo :) Warunkiem jest decyzja o podjęciu z nami współpracy. Teraz dodatkowo jest możliwość nauki przez skype! Dzięki temu nie trzeba wychodzić z domu ;-) Ten kurs trwa 20 godzin i obowiązuje kaucja zwrotna 200 zł, którą MEDIPE oddaje, jeżeli osoba po kursie zdecyduje się wyjechać z do pracy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.07.2016 21:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    04.07.2016 11:58

    Inne

    @monia: Szanowna Pani, Kurs dla początkujących (j. niemiecki od podstaw), dla osób które zadeklarują chęć współpracy z nami i gotowość do podjęcia zlecenia po jego ukończeniu, całość jest w cenie 400 zł. Kurs doszkalający, dla osób ze znajomością języka, które już z nami współpracują jest darmowy :-) Pozdrawiamy serdecznie! Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    niezadowolona

    13.09.2015 12:37

    Inne

    Nie polecam! Jedno słowo opisujące medipe to chaos. Pracownice zmieniające się co parę miesięcy w ich biurze. To też o czymś świadczy, że zapewne tylko zdesperowanych potrafią zatrzymać na dłużej a Ci lepsi odchodzą. Znam tę firmę już trochę i postanowiłam w końcu zmienić na inną i jestem zadowolona. A odnośnie pozytywnych komentarzy to mają od tego ludzi, którzy zakładają tu profile i piszą jak to jest u nich super, więc nie sugerujcie się tym.
    ReviewUserIcon
    Maria

    24.02.2016 16:56

    Inne

    witam cie ewo! ja też bardzo bym prosiła o nazwę tej firmy przez która pracujesz teraz na niemieckie papiery. bede bardzo wdzieczna. to mój aders mailowy [email protected]
    ReviewUserIcon
    Daro

    01.07.2016 21:35

    Inne

    Hej witam serdecznie, ja w sprawie twojego postu dot. zatrudnienia przez rodzinę-napisz coś więcej na ten temat jeśli oczywiście możesz. Pisz jak to wygląda, co trzeba załatwić, jakie są wielkości płatności na AOK i do Finanzamtu. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Jeśli możesz to udziel odpowiedzi na [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.06.2016 22:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    01.07.2016 14:19

    Inne

    @Ola Pani Olu, śmiało! :-) Zapraszamy do składania CV. Firma się rozwija, a wraz z nią nasi pracownicy. Chcemy zapewnić naszym Opiekunkom i Opiekunom jak najlepsze warunki pracy. Pozdrawiamy Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.06.2016 20:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pkol

    23.11.2016 20:06

    Inne

    No wy to ciągle macie nieporozumienia i ciągle wyjaśniacie jakieś sytuacje....
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    24.11.2016 10:04

    Inne

    Szanowni Państwo, zatrudniamy bardzo dużo Opiekunek i Opiekunów. Wśród tak licznego grona osób, zawsze znajdą się jakieś niejasności i wątpliwości. Staramy się je po prostu wszystkie wyjaśniać na bieżąco :) Nie mamy niczego do ukrycia. Zależy nam na jak najlepszych relacjach z naszymi Opiekunkami i Opiekunami. Na codzień odbieramy więcej sygnałów pozytywnych niż wątpliwych od Opiekunek i Opiekunów z nami współpracujących, co jest dowodem wzajemnej sympatii i zadowolenia! :) Serdecznie pozdrawiamy! Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    bonimala123

    27.06.2016 19:49

    Inne

    Witam. Jestem zainteresowana praca w opiece U Państwa lecz mam pytanie odnośnie umowy o pracę. Interesuje mnie umowa zlecenie ale z oddelegowaniem ( tzw delegacje).
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    01.07.2016 13:44

    Inne

    @bonimala123 Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, najlepiej porozmawiać na ten temat z naszym konsultantem ds. rekrutacji. Numer kontaktowy znajdzie Pani na stronie internetowej www.medipe.com. Można także przesłać swoje dane poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie lub bezpośrednio na adres mailowy [email protected] Serdeczności! Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.06.2016 11:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    17.06.2016 08:05

    Inne

    @monik Mamy ciekawe zlecenia na ten moment,dodatkowo jest szansa załapać się na wakacyjną premię 150€! Serdecznie zapraszamy do kontaktu:(usunięte przez administratora) lub za pośrednictwem maila, [email protected] www.medipe.com Pozdrawiamy, Zespół MEDIPE :)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    15.06.2016 09:49

    Inne

    W temacie "podszkolenia" - Organizujemy kursy j. niemieckiego, od podstaw lub doszkalające - dla Opiekunek i Opiekunów współpracujących z nami :) Wszystkich naszych współpracowników z opieki, zapraszamy także na przeznaczoną do edukacji internetowej platformę szkoleniową (każda nasza Opiekunka i Opiekun dostaje unikatowe hasło do rejestracji) www.akademiamedipe.pl. Tam można znaleźć nie tylko materiały do nauki j. niemieckiego, ale też z zakresu opieki nad osoba starszą. Wszystkich pozostałych zainteresowanych - jeszcze nie współpracujących z MEDIPE, zapraszamy na facebooka, do nauki j. niemieckiego w grupie "Niemiecki inaczej", gdzie znajdziecie Państwo kilka ciekawostek ;-) https://www.facebook.com/groups/niemieckiinaczej Serdeczności! Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.06.2016 11:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    14.06.2016 10:02

    Inne

    @tutu tak, pracownik na to stanowisko poszukiwany jest we Wrocławiu. Język niemiecki biegły - na poziomie zaawansowanym. Zapraszamy do aplikowania na adres: [email protected]. Pozdrawiamy, zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    JA

    20.12.2016 23:48

    Inne

    POTRZEBUJECIE JESZCZE KOORDYNATORA? JAKIE WYMAGANIA?
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    10.06.2016 13:25

    Inne

    @kissu Ciężko nam odnieść się do sytuacji, nie znając Pana danych osobowych, aby sprawdzić dokładnie sytuację. Jeżeli jest Pan zainteresowany dokładnym wyjaśnieniem sprawy, prosze przesłać swoje dane na adres [email protected]. Prosze opisać sytuację. Zrobimy co w naszej mocy, aby dokładnie sprawdzić i wyjaśnić sytuację. Mamy grono zadowolonych Opiekunek i Opiekunów współpracujących z nami, dlatego dziwi nas zaistniała stytuacja, przedstawiona z Pańskiego punktu widzenia. Na pewno uda się to wyjaśnić i znaleźć przyczynę/rozwiązanie :) Zapraszamy do kontaktu, pozdrawiamy zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    kissu

    07.06.2016 16:13

    Inne

    Witam serdecznie wszystkie Panie opiekunki i Panów opiekunów.W styczniu zgłosiłem sie poprzez konsultantke do współpracy.Moj niemicki został przetestowany telefonicznie gdzie w nastepny dzien zostałem zaproszony na spotkanie.Pojawiłem sie razem z trzema kandydatkami i po godzinie dostałem upominek w postaci kalendarza,długopisiku i smyczki zapraszajac mnie do współpracy.Pełen nadzieii czekałem na telefon ktory mial sie pojawic w piatek (podobno bylo zlecenie na wyjazd).Na prózno..Zglosilem sie do innych firm i jestem miesiac po przyjezdzie z DE.Zajrzałem łaskawie na strone Medipe gdzie od razu polaczylo mnie z Pania konsultantka.Zapytalem o prace.Jakiez moje zdziwienie nastało,kiedy to odezwała sie telefoniczka Pani,która wczesniej testowala moj niemiecki..Mówiac z nadzieją iz praca bedzie,czekam nadal.Pani przegladała oferty.Ponad miesiac temu,wszedlem na strone Medipe i ku mojemu zaskoczeniu,byly oferty dla opiekunów..Ale niestety:(( Nikt nie zadzwonił..Dlatego pytanie moje jest nastepujace.Czy warto w ogóle zgłaszac swoja kandydature,dowiadujac sie iz oferty są a nikt nie dzwoni?..Jestem pocieszony jednym faktem..Mam ładny długopisik i kalendarzyk w ktorym zaznaczam sobie dni czekajac na oferte...Ach,smyczke tez mam na ktorej wisi kluczyk z piwnicy.Jest przydatna.... Pozdrawiam serdecznie zyczac wiele wytrwałości,tym ktorzy wspolnie czekają na ten pierwszy wujazd z Firma Medipe :))
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    10.06.2016 13:18

    Inne

    @mima Zapraszamy do aplikowania na adres: [email protected], jeżeli weryfikacja CV będzie pozytywna, skontaktujemy się z Panią. Pozdrawiamy, zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    zofia

    27.05.2016 13:58

    Inne

    mam pytanie: czy w waszych umowach zlecenia są kary w załącznikach ? i oświadczeniach o stanie zdrowia ?
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    30.05.2016 09:08

    Inne

    Na wszystkie pytania dotyczące umowy odpowie nasz konsultant, numer telefonu: 71 377 8888.Również mailowo [email protected]. Zapraszamy do kontaktu!
    ReviewUserIcon
    maryska

    22.05.2016 22:45

    Inne

    zadowolony pracownik to sukces firmy , nie mozna o tym zapominac i na to trzeba pracowac dlugo. A firma zyje dniem dniem dzisiejszym
    ReviewUserIcon
    niunia102

    21.05.2016 12:49

    Inne

    czy ktoś napiszę, jak pracuje się w biurze medipe ?
    ReviewUserIcon
    Medipe

    23.05.2016 09:18

    Inne

    Prosimy o przesłanie aplikacji na @: [email protected]. W treści maila prosimy podać stanowisko na jakie Pani chce aplikować. Pozdrawiamy - zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    niunia102

    21.05.2016 12:46

    Inne

    chciałabym pracować w biurze firmy opiekuńczej, jakie warunki muszę spełnić ?.p.s. pracowałam nawet jako opiekunka, ale szukam stałej pracy w Polsce. Proszę o kontakt mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.05.2016 15:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Medipe

    23.05.2016 09:36

    Inne

    Dzień dobry, @kacha: bardzo nam przykro że ma Pani złe doświadczenia ze współpracy z nami. Jesteśmy przekonani, że sytuację związaną z przepływem informacji oraz koordynatorem w Niemczech, bylibyśmy w stanie wyjaśnić. W sytuacji wszelkich wątpliwości należy kontaktorać się bezpośrednio z firmą: [email protected] lub Jeżeli chodzi natomiast o proponowane stawki, są one uzależnione od umiejętności językowych. Dlatego Opiekunkom i Opiekunom którzy z nami współpracują, ofertujemy kursy z j. niemieckiego podnoszące kwalifikacje językowe. Dodatkowo mamy również system premii i bonusów - w tej chwili proponujemy dodatkowo 150€ za pracę w okresie letnim. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z propozycją: www.medipe.pl 71 377 88 88
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    09.05.2016 10:07

    Inne

    Wszystkie nieporozumienia staramy się wyjaśniać na bieżąco, dlatego zawsze prosimy o bezpośredni kontakt, w przypadku jakiejkolwiek sytuacji która jest niejasna. Jesteśmy do Państwa dyspozycji [email protected] Serdecznie pozdrawiamy Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.04.2016 21:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    13.06.2016 20:30

    Inne

    O czym Pani pisze? Pracuję z Medipe, pieniądze wpływają tyle ile trzeba więc o co chodzi??
    ReviewUserIcon
    Maria

    18.07.2016 10:01

    Inne

    TAK OBRZUCIĆ BŁOTEM TO KAŻDY POTRAFI, JA JEŻDŻĘ Z MEDIPE OD NIEDAWNA I WSZYSTKO JEST DOBRZE, ZAROBKI NA CZAS, DOBRE JAK NA POCZĄTEK, TERAZ ZACZYNAM DRUGI KURS NIEMIECKIEGO Z NIMI. W CZASIE WYJAZDU BYŁ KONTAKT Z KOORDYNATOREM, WIĘC O CO CHODZI?

    Zostaw merytoryczną opinię o Medipe

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.