opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Medipe

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 500 ocen
Opinie(1182)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(1182)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego my?
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego my?

Proces rekrutacyjny

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Berlin - Medipe
Düsseldorf - Medipe
Fellbach - Medipe
Frankfurt - Medipe
Glonn - Medipe
Hamburg - Medipe
Kleve - Medipe
Kolonia - Medipe
Merlischachen - Medipe
Münster - Medipe
Neubrandenburg - Medipe
Neuenkirchen - Medipe
Niederkassel - Medipe
Niederzier - Medipe
Stuttgart - Medipe
Urbach - Medipe
Wadersloh - Medipe
Wiesbaden - Medipe

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Medipe

Opinie

Opinie o Medipe Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Medipe!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    marzenka

    29.08.2017 10:46

    Inne

    Nie no nie ma co się oszukiwać, w Polsce jest ciężko,a zarobków nie ma co porównywać. Ja jeżdżę z Medipe już kilka lat, teraz byłam po raz czwarty
    ReviewUserIcon
    Ewa

    07.09.2017 00:18

    Inne

    Witam Pani Beato , jak wyjeżdżałam pierwszy raz z Medipe przyznam, że się obawiałam jako nowicjuszka ale zawsze byli pod telefonem, to mi pomogło przetrwać pierwsze zlecenie dodam, że zlecenie było zgodne z opisem, żadnych niespodzianek, ze swojej strony polecam i życzę powodzenia;)
    ReviewUserIcon
    gosc

    10.09.2017 17:33

    Inne

    To jak na kilka lat , jak piszesz bylas tylko zaledwie 4 razy to NIE WIELE !!!!
    ReviewUserIcon
    renata

    22.08.2017 12:56

    Inne

    tak to prawda, wszystko gwarantują, nie trzeba wydawać pieniążków na dojazd, zakwaterowanie itp
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    22.08.2017 11:22

    Inne

    Pani Weroniko, Medipe oczywiście zapewnia organizację i bezpłatny transport na miejsce zlecenia i z powrotem. Nie trzeba też płacić dodatkowo za zakwaterowanie i wyżywienie.
    ReviewUserIcon
    Weronika

    17.08.2017 02:04

    Inne

    Pojawiło się wiele pozytywnych opinii o pracodawcy. Kursy językowe dla pracowników to duży plus - pomaga to w odnalezieniu się w obcym kraju, pomimo bariery językowej. Co jeszcze zapewnia Medipe? Czy możemy liczyć na zakwaterowanie i ewentualny transport do miejsca pracy zapewniany przez agencję? To ważne kwestie przy podjęciu pracy poza granicami kraju.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    07.09.2017 00:02

    Inne

    Witam Pani Weroniko, ja zaczynałam w Medipe właśnie od takiego kursu, moim zdaniem był o.k , kurs ogarniał chyba wszystkie zagadnienia potrzebne żeby zacząć, wybieram się na kolejny żeby dalej się uczyć na bazie tego co już wiem, nie płacę za niego bo pracuję w firmie, o dojazdy też proszę się nie martwić wszystko organizują, jak czytam przez co przechodzą opiekunki z innych firm to aż strach, ja polecam,
    ReviewUserIcon
    majka

    09.08.2017 11:19

    Inne

    tak dokładnie, agencje są różne, czasem lepiej już samemu, albo wcale nie jechać, jak się widzi co się dzieje. W takich sytuacjach jak się trafi na dobrą agencję, która wie co robi to tylko się jej trzymać. też jeżdżę z medipe już kilka lat, znam się na tej pracy, niemiecki za każdym razem znam coraz lepiej chociaż początkowo też nie mówiłam płynnie, ale koordynatorzy bardzo pomagali
    ReviewUserIcon
    AleksandraP

    02.08.2017 12:16

    Inne

    Ja też już bym się nie porwała na wyjazd samej, medipe organizuje wszystko, nie ma co szukać nie wiadomo czego, też jadę z nimi za niedługo, trzeba zarabiać
    ReviewUserIcon
    Alicja

    08.08.2017 11:09

    Inne

    też bym się nie porwała na wyjazd samej, to sam stres, nic nie jest zorganizowane. moja znajoma była z medipe kilkakrotnie, ja ostatnio pierwszy raz i nie żałuje
    ReviewUserIcon
    AleksandraP

    16.08.2017 17:23

    Inne

    Widzę, że to nie tylko moja opinia co mnie bardzo cieszy i witamy skoro byłaś pierwszy raz
    ReviewUserIcon
    Anna

    01.08.2017 14:35

    Inne

    To był mój kolejny wyjazd wakacyjny.Firma "Medipe" bardzo mile mnie "rozczarowała.Dopasowana oferta w świetnych warunkach .Pan (usunięte przez administratora)profesjonalnie przygotował mój wyjazd .Przejazd i powrót według moich wymagan. Warunki na miejscu nie odbiegały od informacji jakie zostały mi przekazane.Podczas pobytu sprawdzane były jeszcze dodatkowo.Miło było usłyszeć .."czy możemy dla Pani jeszcze coś zrobić..?Bardzo dobrze czułam sie w towarzystwie moich niemieckich kolegów,którzy także wykonywali swoje obowiązki pielęgnacyjne. Może warto z Nimi porozmawiać jak wygląda ta praca 30podopiecznych dziennie ,pracę kończą o 22 w nocy . zarobki..? No cóż są jakie są.Oczywiście już słyszę opinie moich polskich koleżanek ...I tutaj dodam ze nikt im prezentów nie rozdaje. Swiadomie wybieramy tę pracę ,Można zdecydować się wyjechać samemu w nieznane (życzę powodzenia) .Nie udało mi się pomóc mojej towarzyszce podróży ,która po przyjeżdzie do pracy zastała skąpych ludzi . Warunki nadające się do szczegółowego opisu.Zdecydowała się zostać.To nie dla mnie ,Stres,lęk,zamknięcie i wyobcowanie. Szukajcie i wybierajcie wsród agencji pracy ,szkoda życia i przykrych doświadczeń. Firma 'Medipe" jest już wpisana w moim kalendarzu wyjazdów i nie szukam innej. Pozdrawiam wszystkich z Medipe i tym samym dziękuję za bonusik za "polecenie".
    ReviewUserIcon
    Karolina

    31.07.2017 15:57

    Inne

    Dokładnie zgadzam się z Marią, kontakt naprawdę bardzo pomaga, nie wiem jakie inne firmy coś takiego oferują
    ReviewUserIcon
    Kina

    18.07.2017 10:32

    Inne

    dla mnie plus jest taki, że organizują kursy niemieckiego co mnie dodatkowo skłoniło, bo mój niemiecki nie był aż tak dobry ;)
    ReviewUserIcon
    Hala

    17.07.2017 15:53

    Inne

    jest to jedna z lepszych agencji moim zdaniem jeśli chodzi o wyjazd do Niemiec. Byłam raz z inną firmą, ale niestety nie było to nic udanego. Tutaj wszystko jasne od samego początku, faktycznie wszystko na czas.
    ReviewUserIcon
    marzena

    04.07.2017 15:28

    Inne

    Jadę już kolejny raz, zawsze wszystko zgodnie z planem, wynagrodzenie adekwatne do pracy i w terminie.
    ReviewUserIcon
    hela

    11.07.2017 11:39

    Inne

    tak zgadzam się, wszystko dobrze zorganizowane, wynagrodzenie zawsze na czas również jadę już nie pierwszy raz.
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    03.07.2017 19:09

    Inne

    jeździłam z kilkoma agencjami, ale z Medipe współpraca jest najlepsza, sam kontakt z koordynatorami świetna sprawa, nie wspominając o wynagrodzeniach i premiach.
    ReviewUserIcon
    renata

    27.06.2017 16:04

    Inne

    wynagrodzenie jest zawsze na czas i stawki są naprawdę dobre. Jadę nie pierwszy raz i zawsze wszystko jak najbardziej w porządku
    ReviewUserIcon
    Nina

    23.06.2017 08:59

    Inne

    Dobry kontakt z koordynatorem, zawsze wszystko na czas, zgodnie z umową. Bardzo fajna organizacja, wszystko działa jak należy ;)
    ReviewUserIcon
    ania

    09.06.2017 16:15

    Inne

    niestety jedna z firm co płaca grosze opiekunkom,a same od rodzin zbieraja same koosy,ja dostałam 1100 i juz nigdy z nimi nie pojade
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.05.2017 16:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gosc

    19.06.2017 18:56

    Inne

    No niestety , ale jesteśmy we dwie , chociaż trzecia potrzebujemy na swieta , bo zadnej nie chce się tam być . Chociaz ja siedziałam we Wielkanoc , od firmy dostałam premie a od rodziny potężne dodatki , o których tu nie napisze , bo i tak by mi nikt nie uwierzyl.Ale takich zlecen niestety jest niewiele ,
    ReviewUserIcon
    Nelka67

    24.07.2017 11:29

    Inne

    Ja tez nieraz dostawałam prezenty od rodziny podopiecznego na święta. Ale raczej się nimi nie chwale, bo w sumie nie wiadomo czy wypada brać prezenty czy nie. Nic mnie tu w PL nie trzyma, żebym miała siedzieć na święta czy wakacje w domu. Więc jadę i zgarniam wszystkie premie od Medipe jak leci. Teraz 200 za wakacje, plus 50 za wyjazd w lipcu (akurat po przerwie jade ostatniego dnia lipca, w poniedziałek). A jak kogoś polecę, to 500 zł mam. Nie omieszkam skorzystać. Stawkę sobie wynegocjowałam, a że mam dobre relacje z koordynatorami, to idą mi na rękę z długością zlecenia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.05.2017 16:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    29.05.2017 12:23

    Inne

    Szanowni Państwo, Zapewniamy, że najważniejsze są dla nas Opiekunki i Opiekunowie - to dla Was jesteśmy tutaj, jesteśmy gotowi do pomocy 24 h na dobę. Wiemy, że są osoby, które to zauważają i doceniają. Jeśli chodzi o premię wakacyjną, to będzie ona wypłacona w kolejnym miesiącu (do 14 dnia miesiąca) po przepracowaniu 90 dni - wszystkie terminy są w regulaminie: http://medipe.pl/wp-content/uploads/2017/05/Regulamin-premii-sta%C4%87-mnie-II-wakacje-2017_v3.pdf Jeśli mimo wszystko mają Państwo jakieś wątpliwości, niejasności - chętnie je rozwiejemy! :) tel. 713778888 e-mail: [email protected] Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Medipe
    ReviewUserIcon
    Helena

    25.05.2017 13:14

    Inne

    Ja zachęcam do spróbowani w tej firmie, bo stawki są w sumie jak wszędzie, ale premie wakacyjną mają wyższą, 200 euro. A jest ok, bo koordynatorzy z niemiec i z polski są zaangażowani, dbają o to, żeby nie czuć sie zostawionym samym na paswe losu. Tak tylko piszę, bo sama nigdy nie doceniałam tego, nie zwracałam na to uwagi, ale moja znajoma mówiła jak jej firma nie chciała pomóc. To znaczy niby chcieli, ale odwlekali, ona musiała siedziec na tym zleceniu i nie wiedziała co robić.
    ReviewUserIcon
    anabel

    01.05.2017 13:36

    Inne

    Ja jestem z nimi pierwszy raz. Współpraca przebiega ok. koordynatorka zarówno polska jak i niemiecka, bardzo zaangażowana... Jedyny minus to ten niski ZUS, dlatego mam zamiar spróbować w innej firmie.
    ReviewUserIcon
    Cykor

    19.09.2017 20:08

    Inne

    Fakt ZUS mógłby być od średniej.
    ReviewUserIcon
    tamara

    25.04.2017 09:23

    Inne

    Jesli Wam sie nie podoba to zmiencie firme a nie oczerniajce na forum!!!!
    ReviewUserIcon
    gosc

    25.04.2017 11:24

    Inne

    Ty Tamara , a tobie to co się nie podoba ? masz jakiś konkretny powod ? napisz skad pochodzisz i jaki masz status to popiszemy
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Medipe?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Medipe

    Strzegomska 236A 54-432 Wrocław

    NIP:5242772921

    KRS:0000517441

    http://medipe.pl/
    Branża główna: Pomoc społeczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    gosc

    22.04.2017 12:33

    Inne

    A co , jeśli w moim miescie nie ma biura regionalnego , to jak mam odebrać ? wysylacie również poczta ?
    ReviewUserIcon
    gosc

    20.04.2017 11:05

    Inne

    Czy dla osob , które pracowaly w swieta w Niemczech, oprócz swiatecznej premii , były przewidziane również mile gadżety ?? jeśli tak to jakie .
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    21.04.2017 10:52

    Inne

    Szanowni Państwo, za przepracowane święta wielkanocne Opiekunki i Opiekunowie otrzymają welurowe zagłówki. Po ich odbiór zapraszamy do naszych biur regionalnych. Więcej informacji oraz zdjęcie upominku tutaj: http://medipe.pl/upominek-dla-opiekunek-opiekunow-osob-starszych/ Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Medipe
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    30.03.2017 18:27

    Inne

    Praca rekrutera Medipe - pracą w callcenter.
    ReviewUserIcon
    Weronika

    29.03.2017 10:01

    Inne

    @Haliś, dobrze to słyszeć! Czy kursy, o których wspominasz są dodatkowo płatne?
    ReviewUserIcon
    Haliś

    30.03.2017 11:32

    Inne

    No sa płatne
    ReviewUserIcon
    Andżelika

    28.03.2017 16:38

    Inne

    Wyjeżdżając za granicę pracowałam z różnymi firmami. Jak dotąd najlepiej współpracowało mi się z medipe. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Chętna do pracy

    28.03.2017 15:44

    Inne

    Mam pytanie, czy szykujecie jakieś premie na okres świąteczny?
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    30.03.2017 11:32

    Inne

    Szanowni Państwo, Za pracę w okresie wielkanocnym gwarantujemy premie 120€. Zarobki do 1400€. Jeśli chodzi o kursy języka niemieckiego, to osoby, które nawiążą współpracę z Medipe, za kurs zapłacą jedynie 400zł (pózniej koszty kursu nie są odciągane z wynagrodzenia). Zapraszamy do kontaktu! tel. 713778888 [email protected]
    ReviewUserIcon
    Weronika

    28.03.2017 15:42

    Inne

    Jak oceniacie możliwość rozwoju w firmie?
    ReviewUserIcon
    Haliś

    29.03.2017 08:59

    Inne

    Opiekowanie się starszymi, schorowanymi ludźmi nie wiąże się z jakimś szczególnym rozwojem... Wymaga przede wszystkim cierpliwości i dobrych nerwów. Co fajne, MEdipe proponuje kursy jezykowe przed wyjazdem (można naprawdę dobrze załapać niemiecki!). Na wakacje wybieram się na szkolenie z transferu i demencji. W ten sposób można mówić o rozwoju w Medipe. przydatne kursy pomagają potem na wyjeżdzie,
    ReviewUserIcon
    To ja

    15.03.2017 12:53

    Inne

    Prawda jest taka, ze każda firma zatrudnia na podobnych warunkach. A Medipe chce po prostu dbać o swoich i oferuje jeszcze lepsze ubezpieczenie
    ReviewUserIcon
    pracownica

    21.03.2017 09:06

    Inne

    no to jak żenada, to jedź na czarno. Kto ci broni. Wszyscy tylko narzekają. Typowa cebulandia.
    ReviewUserIcon
    Maryśka

    28.03.2017 15:36

    Inne

    No odpowiedź na poziomie, wiadomo... Nie szkoda Wam czasu na pisanie takich bzdetów? Dokładnie, zabieraj tyłek w troki i jedź na czarno. Pracuj w strachu i obawie. A najlepiej kryj się przed zlym Niemcem, który Ci płaci.
    ReviewUserIcon
    gosc

    21.03.2017 19:49

    Inne

    Poczytac niektórych wypowiedzi , to naprawdę pisza tu buraki , którym wszystko odpowiada !!!!!!! bo w euro zarabiają i nic innego jest nie ważne ......
    ReviewUserIcon
    pracownica

    23.03.2017 15:20

    Inne

    Wypraszam sobie "buraki". Żenujący poziom. Nikt nie każe nikomu wyjeżdżać do niemiec. Można pracować w PL za 1500. Wyjeżdżam do opieki i przynajmniej stać mnie na podstawowe rzeczy, a pracując w Polsce może na czynsz by mi wystarczyło. A dzieci? Masakra. Jak chce sie zarabiać więcej, to trzeba było sie uczyc!
    ReviewUserIcon
    Kurdupelek

    11.03.2017 07:44

    Inne

    Witam! O co chodzi z tym ubezpieczeniem w Hestii? Mam zamiar z nimi podjac wspolprace! Prosze o opinie! Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Weronika

    08.03.2017 15:43

    Inne

    @Kasia opiekunka dobrze, że podzieliłaś się z nami swoją opinią. Brzmi naprawdę zachęcająco! Może powiesz jeszcze coś więcej na temat pracy?
    ReviewUserIcon
    Kasia opiekunka

    09.03.2017 09:48

    Inne

    Co mogę powiedzieć. Praca jak praca, nie jest łatwa i najgorsze jest to, ze tak długi poza domem. Pracuje juz długo. Taka praca to nie tylko spacery z pdp czy czytanie z nim gazet. CEsto im starszy tym gorzej sie z nim porozumieć. Czasem trzeba ssie nadźwigac. Ale akurat jestem z tych osób, które jeżdżą tylko z przymusu. Mam poczucie satysfakcji, ze mogę pomoc starszym ludziom. No i wiadomo, każda premia mnie cieszy. Chyba ze coś innego chciałaby pani redaktor wiedzieć?
    ReviewUserIcon
    gosc

    18.11.2016 10:55

    Inne

    Mialam , przejść do tej agencji ,ale widze po wpisach ,ze szkoda zachodu . (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    21.02.2017 11:47

    Inne

    Szanowne Panie, Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości względem wypłacanych premii, należy sprawdzić regulamin premiowania - wszystko jest dostępne na stronie www.medipe.com. Jeśli premia nie dotyczyła okresów: świątecznego, wakacyjnego lub bonusów za polecenie, należy odwołać się do nagrań rozmowy telefonicznej. Odnośnie czasu oczekiwania na zlecenie, zwykle nie czeka się długo na przedstawienie oferty pracy od Medipe. Jeśli w Państwa opinii zaszło jakieś nieporozumienie, prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego na maila [email protected] lub pod numerem telefonu 71 377 88 88. Mamy aktualne oferty pracy, czasem jest to kwestia kilku minut, kiedy ktoś decyduje się na nie pojechać i wtedy staje się nieaktualne. Prosimy uprzejmie o kontakt. Pozdrawiamy Zespół Medipe
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    07.03.2017 15:30

    Inne

    Szanowny Panie, Medipe jest firmą, która od 2011 roku bez przerw funkcjonuje jako pośrednik pracy pod jedną nazwą. Oferujemy legalną i bezpieczną pracę, za granicą. Na jasnych zasadach zatrudniamy setki osób. Jeśli uważa Pan, że w Pana umowie było coś niezgodnego z prawem, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres [email protected]. Postaramy się wyjaśnić sprawę najszybciej jak to będzie możliwe. Pozdrawiamy Zespół Medipe
    ReviewUserIcon
    Kasia opiekunka

    03.03.2017 12:20

    Inne

    Firma jest w porządku, byłam na święta i dostałam premie jak mówili. Ale nie odebrałam upominku - można go było dostać w biurze, ale ja nie mogłam akurat podjechać. A widzę, ze na Wielkanoc mają znowu premie 120 eu to chyba sie zdecyduje.
    ReviewUserIcon
    Cleo

    01.03.2017 09:34

    Inne

    Medipe też prowadzi szkolenia i kursy, np. kurs niemieckiego od podstaw dla opiekunek. Co jakiś czas są też szkolenia dla opiekunek z demencji, z transferu pacjenta i tym podobne.
    ReviewUserIcon
    Akademia Języka

    22.02.2017 13:23

    Inne

    Intensywne miesięczne kursy językowe z niemieckiego dla opiekunów i opiekunek osób starszych 48 godzin za 480 zł, Wrocław ul. Braniborska 52. Darmowe materiały, małe grupy, profesjonalna kadra. Więcej na www.akademiawroclaw.pl lub tel. 793-678-135
    ReviewUserIcon
    Przyszła emerytka

    21.02.2017 12:39

    Inne

    Kobietki, czy wy słyszycie co się dzieje w naszym rządzie? to właśnie oni doprowadzą do tego, że nie dostaniemy emerytury. Jeszcze trochę lat pracy przede mną, ale myślę, że nie mamy co się nastawiać na emeryturę. Więc nie ma się co spinać..
    ReviewUserIcon
    opiekunka

    21.02.2017 12:30

    Inne

    Ja szybko wyjechałam na zlecenie po tym jak do nich napisałam. ja akurat zapytałam się ich na facebooku. I w sumie tak dwa tygodnie potem już byłam w Niemczech. To było jakiś czas temyu. Nie mam z nimi problemu, bo wypłata zawsze jest na czas. JEST OK
    ReviewUserIcon
    Jolanta

    21.02.2017 11:55

    Inne

    Dla mnie najważniejsze jest to, że zawsze jak jechałam na zlecenie, to było tak, jak opisywali mi udzie z biura. Tak jak mi to przedstawiali. No i przede wszystkim nie ma problemu, żeby porozmawiać z koordynatorem. Szybko reaguja, a przynajmniej próbuja.
    ReviewUserIcon
    Jolanta

    21.02.2017 11:55

    Inne

    Dla mnie najważniejsze jest to, że zawsze jak jechałam na zlecenie, to było tak, jak opisywali mi udzie z biura. Tak jak mi to przedstawiali. No i przede wszystkim nie ma problemu, żeby porozmawiać z koordynatorem. Szybko reaguja, a przynajmniej próbuja.
    ReviewUserIcon
    Zadowolona

    18.02.2017 17:44

    Inne

    Myślę, ze musisz porozmawiać z działem wynagrodzeń i wyjaśnić sposób naliczania. Ja jestem bardzo zadowolona, współpracuję z firmą już 3 lata i do tej pory nie było żadnych nieporozumień. Wynagrodzenie na czas i bardzo dobry kontakt z koordynatorem. Kwota wynagrodzenia zawsze się zgadza i jest na koncie w terminie. Pracowałam w wielu firmach i zawsze jest coś nie tak.... jeżeli ci coś nie pasuje to zawsze masz wybór przejścia do innej firmy lub pracy na czarno. Powodzenia

    Zostaw merytoryczną opinię o Medipe

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.