opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Medipe

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 500 ocen
Opinie(1182)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(1182)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego my?
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego my?

Proces rekrutacyjny

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Berlin - Medipe
Düsseldorf - Medipe
Fellbach - Medipe
Frankfurt - Medipe
Glonn - Medipe
Hamburg - Medipe
Kleve - Medipe
Kolonia - Medipe
Merlischachen - Medipe
Münster - Medipe
Neubrandenburg - Medipe
Neuenkirchen - Medipe
Niederkassel - Medipe
Niederzier - Medipe
Stuttgart - Medipe
Urbach - Medipe
Wadersloh - Medipe
Wiesbaden - Medipe

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Medipe

Opinie

Opinie o Medipe Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Medipe!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Justyna

    09.01.2018 14:27

    Inne

    Słabo płacą. Nie wycisgniesz wiecej niz 1350 - 1400 Euro do 2 osób. Inne firmy płacą lepiej!
    ReviewUserIcon
    Jola

    15.01.2018 14:56

    Inne

    No nie wiem, widziałam zlecenia Medipe do małżeństwa za 1500 :) Można trafić.
    ReviewUserIcon
    Marek

    12.01.2018 15:35

    Inne

    Czy to prawda? Prownywalem zarobki z innymi agencjami i rzeczywiście maja niskie zarobki. Rozmowa rekrutacyjna jest ok ale umowa mnie nie przekonała. Warto czytac to co się podpisuje.
    ReviewUserIcon
    Jola

    15.01.2018 14:37

    Inne

    ja zarabiam 1250 na rękę. Umowa jest dość długa i zamotana, ale tak naprawdę chyba wszędzie to wygląda... Nie mam żadnych problemów z fimą.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    28.12.2017 17:47

    Inne

    Świetna firma, gorąco polecam, właśnie wróciłam że zlecenia. Cały czas miałam kontakt na zleceniu z Panią Martą. Było to dla mnie bardzo ważne bo pierwsze święta spędzałam poza domem z niemiecką rodzina. Dziękuję całemu zespołowi , pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku
    ReviewUserIcon
    ewa

    11.01.2018 17:02

    Inne

    pracownik pisze taka opinie
    ReviewUserIcon
    Mania

    08.01.2018 19:47

    Inne

    A wy wiecie ze medipe maja pacownikow od pisania pozytywnych wypowiedzi? Zoll zaciera ręce.
    ReviewUserIcon
    Radek

    08.01.2018 10:13

    Inne

    Jaka jest forma zatrudnienia, ile umów, czy zlecenie, jakie widełki zarobków, czy z A1,W ilu ratach wypłacane jest wynagrodzenie ?
    ReviewUserIcon
    Plaku

    01.12.2017 13:05

    Inne

    Moderator, dlaczego dostaje powiadomienia o nowych wpisach,jeśli w rzeczywistości sa one stare? Nie podoba mi się to.
    ReviewUserIcon
    jenny 89

    29.11.2017 12:51

    Inne

    Firma sprawdzona uczciwa i dobrze zoorganizowana. Ja już byłam z nimi w Niemczech i jestem zdowolona. Przede wszystkim zarobki, na bardzo dobrym poziomie. Nie ma opcji zeby tyle zarobic w Polsce.
    ReviewUserIcon
    z.o.

    29.11.2017 14:51

    Inne

    A pracowałaś w Polsce w opiece nad starszymi ludzmi?
    ReviewUserIcon
    Werona

    27.11.2017 16:25

    Inne

    Mi się bardzo przydał ich kurs niemieckiego
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.11.2017 10:45

    Inne

    Tez bylam na tym kursie i jestem zadowolona. Mega dobrze przygotowani prowadzący a na dodatek umieją uczyć co nie jest takie proste. Ja po tym kursie umiem sporo więcej. Polecam jak ktoś się chce nauczyć niemieckiego albo poszkolic.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    25.07.2017 17:05

    Inne

    medipe jedna z najlepszych agencji tu się zgadzam, warunki ustalone i się ich trzymają, uważam, że to najważniejsze
    ReviewUserIcon
    opiekunka

    24.11.2017 00:29

    Inne

    Pani Tereso, jeżeli Pani chce możemy się poznać prywatnie, ja także pisze pozytywne opinie o tej firmie, więc może gdy Pani pozna mnie i moją rodzinę na gruncie prywatnym wyjaśni mi Pani dlaczego nie mogę pisać tego co myślę.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    27.11.2017 13:52

    Inne

    Ja tez sie z tym zgadzam. Dobra agencja ktora wywiazuje sie z warunkow umowy w 100%, nic dodac, nic ująć.
    ReviewUserIcon
    Beyonce

    22.11.2017 10:01

    Inne

    Skorzystałam z ich kursu niemieckiego. Super sprawa, podszkoliłam się i teraz mam mnie stresów związanych z wyjazdem do NIemiec :)
    ReviewUserIcon
    Bunia

    23.11.2017 09:20

    Inne

    Ja też skorzystałam, pierwszy kurs z którego aż tyle wynioslac, swietni prowadzący
    ReviewUserIcon
    Za granicą

    21.11.2017 11:15

    Inne

    Jestem w Niemczech dzieki Medipe i jestem zadowolona. Wczesniej pracowałam w Polsce jako opiekunka, ale zarabialam nieporównywalnie gorzej niż teraz. Dziekuję Medipe!!
    ReviewUserIcon
    natalia

    17.11.2017 14:23

    Inne

    Hej, jestem umowiona już na wyjazd do Niemiec. Od stycznia. Umowa podpisana. Czego się spodziewać? Kasę mam dobrą na umowie. Ale jak z tymi koordynatorami, pomocni? W razie kłopotów warto się do nich zwracać?
    ReviewUserIcon
    opiekunka,

    19.11.2017 18:03

    Inne

    Ja współpracuję z Medipe od dwóch lat, przedtem odbiłam się od cwaniaczków którzy myślą tylko jak na tobie zarobić, dla mnie w porównaniu z tym co już zobaczyłam i przeżyłam- są ok. kontakt z koordynatorem cały czas, czasem oddzwaniają za jakąś godzinkę ale z reguły zawsze są dostępni , mam też wrażenie że interesują się co się dzieje na zleceniu, ze swojej strony polecam,
    ReviewUserIcon
    siter

    20.11.2017 13:25

    Inne

    Potwierdzam, koordynatorzy świetni, mialam juz przyjemnosc z dwoma i bylam bardzo zadowolona z ich pracy i pomocy
    ReviewUserIcon
    Anonimka

    01.11.2017 01:41

    Inne

    Byłam 2 razy na szteli z Medipe. Teraz wyjeżdżam trzeci raz, ale wracam jeszcze przed świetami. Trochę mi szkoda, bo dość wysoką premie maja 400€, a mnie to ominie. No trudno, następnym razem. Medipe jest ok, nie mogę nic zarzucić tej firmie.
    ReviewUserIcon
    iwa

    19.11.2017 17:33

    Inne

    te 400 E to haczyk dla naiwnych....jak dostaniesz 50 E za dzień świąteczny to będzie dobrze
    ReviewUserIcon
    Bejbi

    16.11.2017 09:52

    Inne

    Hej, zastanawiam się nad opdjeciem pracy w tej firmie... Chciałabym wyjechac do Niemiec jako opiekunka. Głownie ze względu na zarobki. Czego się spodziewać na rozmowie? Pytają o coś szczególnego? Sprawdzają wiedzę? Jak duże doświadczenie jest wymagane?
    ReviewUserIcon
    Ela 1988

    16.11.2017 12:50

    Inne

    Nie sprawdzaja wiedzy w zaden sposob, bo to sa stadardowe rzeczy ktory raczej potrafii kazdy człowiek, wystarczy odrobina empatii. Doświadczenie raczej nie jest wymagane, bo ja miałam zaledwie miesięczne. Opiekwoałam się starszą panią w Polsce. Wątpię żeby to o czymś świadczyło.
    ReviewUserIcon
    Jessyyy

    17.11.2017 09:10

    Inne

    ja sie wybieram na rozmowe wiec bardzo mi sie przydalo to info, dzieki
    ReviewUserIcon
    000000

    15.11.2017 13:51

    Inne

    przede wszystkim odpowiadaja mi pieniadze, w polsce nie ma opcji zebym tyle zarobila
    ReviewUserIcon
    antidotum

    15.11.2017 11:39

    Inne

    2 lata siedzialam w niemczech dzieki medipe i zarobilam duzo kasy, do tego trafilam na bardzo fajna rodzine z ktora sie zaprzyjaznilam. Polecam.
    ReviewUserIcon
    KARA

    09.11.2017 15:22

    Inne

    BARDZO DOBRA FIRMA KTORA DBA O SWOICH PRACOWNIKOW I ZAPEWNIA IM WSYSTKO CO POTRZEBA JA JESTEM ZADOWOLONA Z WYJAZDU KTORY MI ZORGANIZOWALI DOBRA KASA
    ReviewUserIcon
    cate,,

    09.11.2017 11:36

    Inne

    Ja z nimi wyjechalam i jeszcze na ihc kursie niemieckoiego bylam i jestem zadowolona. Wszystko tak jak opowiadali.
    ReviewUserIcon
    Magda

    08.11.2017 11:11

    Inne

    Byłam na kursie niemieckiego w medipe i jestem zadowolona. Podszkoliłam język, teraz jakoś mniej obawiam się wyjazdów do Niemiec. Sam kurs zorganizowany bardzo profesjonalnie, świetni prowadzący, umiejąc dobrze uczyć. Pozdrawiam, Magda.
    ReviewUserIcon
    igloo

    07.11.2017 16:34

    Inne

    Polecam tą firmę. Dzięki niej nauczyłam się niemieckiego i dobrze zarabiam w Niemczech, polecam.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Medipe?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Medipe

    Strzegomska 236A 54-432 Wrocław

    NIP:5242772921

    KRS:0000517441

    http://medipe.pl/
    Branża główna: Pomoc społeczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Hania

    07.11.2017 15:44

    Inne

    Medipe dba o swoich praconików, nawet bardzo. Ja jestem już ponad rok dzięki nim w Niemczech, nauczyłam się języka, dobrze zarabiam, dostaję premie. Jestem wdziećzna tej firmie za tą pracę. Wszystko na plus.
    ReviewUserIcon
    Mar.

    07.11.2017 15:24

    Inne

    Według mnie wyjazd z Medipe super zorganizowany. Koordynatorka miła, kontaktowa. Kasa- bardzo dobra. Akurat trafila mi się super rodzina więc ja jestem bardzo zdowolona.
    ReviewUserIcon
    Małgosia

    06.11.2017 09:36

    Inne

    Bardzo rzetelna i solidna firma, jestem z nich bardzo zadowolona. Wypłaty zadowalające i zawsze na czas. Cała ogrnizacja wyjazdu też super. Ja jestem zadowolona i polecam.
    ReviewUserIcon
    Renata

    05.11.2017 10:56

    Inne

    jak dla mnie medipe zdecydowanie zasługuje na pochwałę, a pracuje już z nimi spory kawałek czasu, przede wszystkim regulamin mają krótki i przejrzysty a w razie pytań i tak wszystko chętnie wyjaśniają, premie za święta zdecydowanie na plus, z tego co rozmawiałam ze znajomymi, które pracują za pośrednictwem innych podmiotów jedne z wyższych
    ReviewUserIcon
    Ola

    02.11.2017 10:26

    Inne

    Z tego co wiem to opiekunce nie wolno jest podawać leków ani np. zastrzyków insuliny. Trzeba tylko przypilnować, żeby senior te leki wziął w odpowiednich porach. Z tego co widziałam, to na zlecenia często przychodzi ktoś z zewnątrz (jakaś zewnętrzna opieka medyczna), która podaje leki i zastrzyki. Czasem nawet kąpią podopiecznego. To bardzo pomocne.
    ReviewUserIcon
    roksana000

    23.10.2017 11:28

    Inne

    Wyjechałam z tą firmą już jakiś czas temu i jestem naprawde zadowolona z tej decyzji. Jak kazdy przed wyjazdem długo sie zastanawialam nad wyborem odpowiedniej agencji, która pomoże mi w wyjezdzie i medipe stanęło na wysokości zadania. Wynagrodzenie w porzadku,kontakt z agencja takze. Z czystym sumieniem moge polecic.
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    31.10.2017 13:14

    Inne

    Szanowna Pani Tereso, ciężko nam się odnieść do tego wpisu, ponieważ nie znamy Pani prawdziwych danych i nie wiemy czy pracowała Pani w Medipe. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Zależy nam, by każda niejasność została rozwiązany. Pozdrawiamy, Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.10.2017 16:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    12.10.2017 08:26

    Inne

    Szanowni Państwo, Zachęcamy do bezpośrednio kontaktu w celu wyjaśnienia powstałych wątpliwości. Jesteśmy gotowi udzielić wszystkim zainteresowanym osobom informacji, które pozwolą bliżej zrozumieć poruszone zagadnienie. Zależy nam na tym, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Pozdrawiamy Zespół MEDIPE
    ReviewUserIcon
    Karol

    29.10.2017 21:48

    Inne

    No i dwie umowy. Porażka
    ReviewUserIcon
    Berna

    03.10.2017 13:37

    Inne

    byłam z medipe i dla mnie okej, nie było nic co mnie zaskoczyło, wypłata na czas, kontakt z koordynatorami był, te wszystkie podstawowe rzeczy co mają być uzgodnione to wszystko było w porządku
    ReviewUserIcon
    winia

    04.10.2017 16:25

    Inne

    u mnie tak samo, plus oczywiście ten kurs z niemieckiego, zastanawiałam się, ale mąż mnie namówił, że warto i faktycznie to akurat prawda.
    ReviewUserIcon
    Andzia

    29.10.2017 21:24

    Inne

    Ten kurs to porażka.
    ReviewUserIcon
    Nauka niemieckiego [email protected]

    18.10.2017 15:10

    Inne

    Mimo że pojechałem pierwszy raz w życiu w charakterze opiekuna, to jednak wrażenia bardzo dobre. Profesjonalna i rzeczowa oraz bardzo serdeczna rozmowa kwalifikacyjna, szybkie podpisanie umowy, warunki na miejscu zgodne z ustaleniami, kontakt z koordynatorem miły i świetny, zarobki bardzo dobre. Polecam wszystkim!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Radek Tymanowski

    18.10.2017 14:50

    Inne

    Zgadzam się z pozytywnymi opiniami o tej firmie, ja też jestem zadowolony ze współpracy. Nauczam j.niemieckiego również opiekunów i bedę ich polecał swoim uczniom.
    ReviewUserIcon
    Justyna

    18.10.2017 12:53

    Inne

    Zgadzam się z Hyną, dla mnie też nie było niczego, co by mnie zaskoczyło lub zmartwiło. Dla mnie wyjazd to była najlepsza decyzja. Szukałam pracy w Polsce, ale za takie stawki nie widziałam sensu, jednak zarobki w Niemczech to zdecydowanie inna bajka.
    ReviewUserIcon
    elkaa

    18.10.2017 13:30

    Inne

    Tak często bywa, wyjazd to najlepsza możliwość zarobku, też tak uważam. Znam osoby, które jeżdżą na własną rękę, ale to zdecydowanie nie dla mnie... wolę zdecydowanie przez agencję
    ReviewUserIcon
    Hyna

    11.10.2017 19:07

    Inne

    nie zgodzę się, ale każdy ma swoje zdanie i opinie. dla mnie wszystko było jasno wyjaśnione, było ustalone i tego się trzymali.
    ReviewUserIcon
    Pani Joanna

    10.10.2017 16:57

    Inne

    jeździłam z kilkoma firmami, medipe jest w porządku, zależało mi na zaufanej firmie i przede wszystkim dobrych zarobkach, tutaj jak najbardziej wszystko się zgadzało
    ReviewUserIcon
    witek

    10.10.2017 17:15

    Inne

    ludzie czasem szukają nie wiadomo czego, a dokładnie chodzi o to żeby nie było żadnej przykrej niespodzianki. Medipe jest dobrą firmą, również korzystałem z kursu niemieckiego. nie ma za dużo mężczyzn w tej branży, ale jak widać zdarzają się. W polsce jest różnie, kiedyś nie sądziłem, że pojadę za granicę. Jak widać plany się zmieniają, ale nie żałuje
    ReviewUserIcon
    Jana

    28.09.2017 10:45

    Inne

    też dobry jest ten kurs niemieckiego, nie wiem czy korzystałyście z tej możliwości ja akurat tak bo z językiem było różnie, a jednak jedziemy do innego państwa, jakieś podstawy trzeba sobie przypomnieć, a samemu ciężko
    ReviewUserIcon
    Bogna

    28.09.2017 11:13

    Inne

    ja tak, fajna sprawa. różne są opinie, ja byłam bardzo zadowolona, na pewno decydowałabym się jeszcze raz
    ReviewUserIcon
    Jana

    03.10.2017 13:22

    Inne

    Widzę, że mamy podobne zdanie w tej kwestii. czasami moje znajome mówią, że nie pojadą bo nie znają na tyle języka, a myślę, że taka możliwość jak taki kurs to najlepsze rozwiązanie. To już indywidualna decyzja wiadomo.
    ReviewUserIcon
    Bogna

    27.09.2017 10:49

    Inne

    dwa razy z nimi byłam, myślę, że jeszcze pojadę, dla mnie najważniejsze było żebym dostała tyle ile było mówione i na czas i tak było.
    ReviewUserIcon
    jola

    26.09.2017 12:17

    Inne

    Uważam, że Medipe to bardzo w porządku firma. Długo istnieje na rynku, na pewno ma solidne fundamenty. Nie mogliby sobie pozwolić na niejasności.
    ReviewUserIcon
    ula

    27.09.2017 10:27

    Inne

    też tak sądzę, gdyby wszystko było nie tak firma nie byłaby na rynku tyle lat, firm jest sporo, problem jest zawsze z tym jaką wybrać.
    ReviewUserIcon
    opiekunkaaa

    25.09.2017 10:35

    Inne

    Witam serdecznie, ja polecam firmę Medipe. Konkretne zasady. Te raporty są tak naprawdę w każdej firmie, a tutaj przynajmniej mam pewność, że wypłata będzie na czas (to ich obowiązek, ale wiem że w innych firmach różnie bywa).
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    22.09.2017 08:24

    Inne

    Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że MEDIPE odprowadza składki zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz jak każde legalnie działające przedsiębiorstwo w Polsce podlega cyklicznym kontrolom ze strony organów rentowych. Pozdrawiamy MEDIPE Team
    ReviewUserIcon
    beti

    05.09.2017 15:55

    Inne

    Praca opiekunki jest to praca ciężka i wymagająca, każdy musi sobie przemyśleć czy chce wyjeżdżać, jednak jest to praca, o której trzeba mieć pojęcie. Zarobki są zachęcające, dla mnie medipe jest agencją jak najbardziej okej, a jeśli chodzi o koordynatorów to akurat tutaj muszę pochwalić bo nie mogę powiedzieć złego słowa.. Każdy myśli, że pojedzie i pieniądze same będą wpływały na konto, tak nie jest. Trzeba pracować, ale moim zdaniem warto.
    ReviewUserIcon
    beti

    12.09.2017 14:27

    Inne

    Nie rozumiem Pani opinii i zdania, ale ja wiem jak jest, a jak ktoś interpretuje moją wypowiedź błędnie to już trudno. Nie zamierzam tłumaczyć, pracuje jak każdy, jestem zadowolona, nich każdy jedzie z kim chce i gdzie chce. Nie rozumiem po co te negatywne i niesprawiedliwe wypowiedzi. To jest moja, ja jeżdżę z medipe i tego co Pani sugeruje nie było, na pewno nie miałam żadnych problemów z wynagrodzeniem ;)
    ReviewUserIcon
    Karia

    13.09.2017 12:00

    Inne

    Zgadzam się zdecydowanie z beti, mam takie samo zdanie i też nigdy nic mnie takiego nie spotkało
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.09.2017 16:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ewa

    06.09.2017 23:43

    Inne

    Witaj, ja pracuję w Medipe nie chodzi o to żeby ich jakoś specjalnie chwalić ale koordynatorzy się interesują, dzwonią na początku zlecenia gdzieś pośrodku i na zakończenie często całkiem gdy się nie spodziewam, dzwonią i pytają czy wszystko w porządku,

    Zostaw merytoryczną opinię o Medipe

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.