opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Medipe

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 500 ocen
Opinie(1182)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(1182)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego my?
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego my?

Proces rekrutacyjny

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Berlin - Medipe
Düsseldorf - Medipe
Fellbach - Medipe
Frankfurt - Medipe
Glonn - Medipe
Hamburg - Medipe
Kleve - Medipe
Kolonia - Medipe
Merlischachen - Medipe
Münster - Medipe
Neubrandenburg - Medipe
Neuenkirchen - Medipe
Niederkassel - Medipe
Niederzier - Medipe
Stuttgart - Medipe
Urbach - Medipe
Wadersloh - Medipe
Wiesbaden - Medipe

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Medipe

Opinie

Opinie o Medipe Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Medipe!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Grażyna

    26.07.2018 17:03

    Inne

    Niestety medipe odprowadza zaniżone składki do ZUS i dlatego nie ma różnicy czy pracujesz legalnie czy też nie.
    ReviewUserIcon
    Barbara z Mielna

    07.07.2018 12:51

    Inne

    Wg mnie medipe to jedna z lepszych firm dla opeikunek w Niemczech. Mają dobre warunki dla pracowników, a do tego jasny i przejrzysty regulamin bez ukrytych kruczków. Ostatnio nawet dostałam 400 euro premii, był to miły gest z ich strony
    ReviewUserIcon
    Ela

    10.07.2018 08:02

    Inne

    Basiu a możesz mi powiedzieć w jakim czasie dostałaś tak wysoką premię?
    ReviewUserIcon
    Timmi

    25.07.2018 14:37

    Inne

    Czy czasem nie jesteś teraz po wpływem alkoholu? Jak tak się zachowujesz będąc w pracy to nie dziwię się, że masz takie poczucie krzywdy
    ReviewUserIcon
    Madziia9

    25.07.2018 09:50

    Inne

    Praca przez Medipe układa mi się pomyślnie. Dobre warunki dla pracowników, jasny i czytelny regulamin w przeciwieństwie do wielu innych firm. Jeżeli chodzi o język, to musisz chociaż minimalnie znać, ale nikt nie karze Ci biegle mówić po niemiecku. Ja na pewno długo będę z nimi jeszcze współpracować
    ReviewUserIcon
    Maria49

    20.07.2018 09:41

    Inne

    z Medipe współpracuję już ponad dwa lata i jak na razie nasza współpraca przebiega pomyślnie. Wcześniej pracowałam dla innych agencji, jednak tu jest mi najlepiej. Mają dobre i przejrzyste warunki, a do tego od czasu do czasu dają dobrą premię
    ReviewUserIcon
    Kasia222444

    24.07.2018 14:14

    Inne

    Wiadomość którą wysłałam do prezes firmy Medipe po tym jak zostałam 2 razy w krótkim czasie przez nich oszukana finansowo. Nie udzielono mi odpowiedzi na zawarte w niej pytania. Niemniej czytająca go osoba dowie się jak najczęściej wygląda praca za granicą ... Pytania do pani prezes Medipe. proszę dział wynagrodzeń o dostarczenie, ponieważ nie mam adresu @ Droga pani Prezes....... Pracuje pani, pracują pani pracownicy, ale zarówno oni jak i pani po pracy idziecie do domu. możecie siąść w fotelu wziąć lampę wina, wypić tą lampkę jak macie ochotę .... Normalna rzecz .... niewielka przyjemność, albo pójść sobie potańczyć ....chociażby. Wolny człowiek po pracy może robić co chce ..... A teraz pytanie ..... Kiedy na zleceniu opiekunka jest PO PRACY ? Kiedy może usiąść sobie z tą lampką wina ? Kiedy może przestać myśleć o pacjencie ? Przez te dwie godziny wolnego w ciągu doby, które konsultantki traktują jako czynnik, który powinien nas do podjęcia pracy na tej umowie zachęcić ? 2 godzinna przerwa w pracy jest tylko przerwą a nie byciem PO ..... Według umowy pracujemy 40 godzin tygodniowo 7 dni w tygodni i za tyle mamy płacone. Proszę zatem określić jasno kiedy moja praca na zleceniu się kończy ? Powie pani , że po 6,5 godzinach ? Powie pani że reszta godzin to tak zwana gotowość. Ale przecież w tej gotowości powinnam siedzieć w swoim pokoju lub wyjść i być co najwyżej pod telefonem w razie akcji W, a nie wykonywać pracę na rzecz domu, pacjenta, jego rodziny, zwierząt.... czyli nadal pracować ? A tę lampkę wina to w jakich godzinach mogę wypić bezkarnie ? Jestem osobą odpowiedzialną i wiem, że w pracy nie można pić, ale PO wolno mi wszystko ..... wypić, wyjść dokąd chcę, zasnąć. Proszę mi tylko nie pisać, że lampkę wina mogę wypić dopiero po zakończeniu kontraktu ( po 2 miesiącach najczęściej ), bo to będzie oznaczało, że na kontrakcie za marne 1150 pracuję przez 22 godziny na dobę ( doba - 2 godziny przerwy ) i minus te godziny które mam szczęście przespać ( na poprzednim zleceniu średnio 3 godziny snu w nocy i 2 godziny snu w czasie przerwy ) O czym zresztą informowałam firmę Medipe .... 7 dni w tygodniu. Prawda, że żenująca stawka przy kilkunastogodzinnej pracy w ciągu doby za granicą ? Pracy non stop z 2 godzinną przerwą. Pracy w której opiekunki krępują się przysiąść, aby nie być ocenione jako leniwe. Bez niedziel i dni wolnych ..... I pani tym kobietom ma sumienie odbierać pieniądze manipulując warunkami w umowie ? Zmieniając ją na coraz bardziej niekorzystną dla nich , wręcz oszukańczą ? Pani, która i tak oszukuje je na stawkach godzinowych, bo przecież ma pani świadomość, że ilość godzin zawarta w umowie jest fikcją i, że powinna pani zapłacić opiekunkom za rzeczywisty czas ich pracy na zleceniach .... Może pani bez obrzydzenia patrzeć na siebie w lustrze ? Mnie pani łaski nie robi, takich firm jest multum , mogę pracować gdzie chcę ( tak samo inne kobiety ) Tylko kiedy opiekunki odejdą a nowe nie będą chciały przyjść odstraszone opinią o firmie, to pani zostanie z niczym, z ręką w nocniku ...... Proszę o odpowiedź na pytania zawarte w wiadomości.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    21.03.2018 07:46

    Inne

    U was pracownicy piszą testy?????? To jakieś kpiny z ludzi!!!!! Masakra. Szkoda słów.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    23.04.2018 17:57

    Inne

    Pracuje z ta firma od 2 lat i nie mam zaszczezen placa nawet wcześniej jak napisane w umowie i jestem bardzo zadowolona z tej firmy niewiem czemu dziewczyny pisza takie bzdury o tej firmie
    ReviewUserIcon
    Kasia222444

    24.07.2018 14:12

    Inne

    Dlatego, że zostały finansowo oszukane. Dlatego, że mają większą świadomość i widzą gdzie są oszukiwane. Dlatego, że nie godzą się na pracę niewolniczą czyli taką za którą nie otrzymują wynagrodzenia. I dlatego, że są po prostu mniej naiwne i mądrzejsze.
    ReviewUserIcon
    Kasia222

    24.07.2018 14:08

    Inne

    Wcześniej wypłacano nam wynagrodzenie za czynności rekrutacyjne , czyli pracę w Polsce, ale według nowej umowy wynagrodzenie to włączono nam do kontraktu w Niemczech !?? Dziwne jednak, że mój kontrakt od tamtego roku nie wzrósł ani o złotówkę ... Gdzie zatem są pieniądze za czynności rekrutacyjne ? Zapytałam o to firmę i zażądałam dowodów, że te pieniądze otrzymuję. Otrzymałam miałką odpowiedź ale już dowodów brak. Dlatego, że pieniądze nam odebrano a nie dodano.
    ReviewUserIcon
    Kasia222

    24.07.2018 14:00

    Inne

    Wiadomość którą wysłałam do prezes firmy Medipe po tym jak zostałam 2 razy w krótkim czasie przez nich oszukana finansowo. Nie udzielono mi odpowiedzi na zawarte w niej pytania. Niemniej czytająca go osoba dowie się jak najczęściej wygląda praca za granicą ... Pytania do pani prezes Medipe. proszę dział wynagrodzeń o dostarczenie, ponieważ nie mam adresu @ Droga pani Prezes....... Pracuje pani, pracują pani pracownicy, ale zarówno oni jak i pani po pracy idziecie do domu. możecie siąść w fotelu wziąć lampę wina, wypić tą lampkę jak macie ochotę .... Normalna rzecz .... niewielka przyjemność, albo pójść sobie potańczyć ....chociażby. Wolny człowiek po pracy może robić co chce ..... A teraz pytanie ..... Kiedy na zleceniu opiekunka jest PO PRACY ? Kiedy może usiąść sobie z tą lampką wina ? Kiedy może przestać myśleć o pacjencie ? Przez te dwie godziny wolnego w ciągu doby, które konsultantki traktują jako czynnik, który powinien nas do podjęcia pracy na tej umowie zachęcić ? 2 godzinna przerwa w pracy jest tylko przerwą a nie byciem PO ..... Według umowy pracujemy 40 godzin tygodniowo 7 dni w tygodni i za tyle mamy płacone. Proszę zatem określić jasno kiedy moja praca na zleceniu się kończy ? Powie pani , że po 6,5 godzinach ? Powie pani że reszta godzin to tak zwana gotowość. Ale przecież w tej gotowości powinnam siedzieć w swoim pokoju lub wyjść i być co najwyżej pod telefonem w razie akcji W, a nie wykonywać pracę na rzecz domu, pacjenta, jego rodziny, zwierząt.... czyli nadal pracować ? A tę lampkę wina to w jakich godzinach mogę wypić bezkarnie ? Jestem osobą odpowiedzialną i wiem, że w pracy nie można pić, ale PO wolno mi wszystko ..... wypić, wyjść dokąd chcę, zasnąć. Proszę mi tylko nie pisać, że lampkę wina mogę wypić dopiero po zakończeniu kontraktu ( po 2 miesiącach najczęściej ), bo to będzie oznaczało, że na kontrakcie za marne 1150 pracuję przez 22 godziny na dobę ( doba - 2 godziny przerwy ) i minus te godziny które mam szczęście przespać ( na poprzednim zleceniu średnio 3 godziny snu w nocy i 2 godziny snu w czasie przerwy ) O czym zresztą informowałam firmę Medipe .... 7 dni w tygodniu. Prawda, że żenująca stawka przy kilkunastogodzinnej pracy w ciągu doby za granicą ? Pracy non stop z 2 godzinną przerwą. Pracy w której opiekunki krępują się przysiąść, aby nie być ocenione jako leniwe. Bez niedziel i dni wolnych ..... I pani tym kobietom ma sumienie odbierać pieniądze manipulując warunkami w umowie ? Zmieniając ją na coraz bardziej niekorzystną dla nich , wręcz oszukańczą ? Pani, która i tak oszukuje je na stawkach godzinowych, bo przecież ma pani świadomość, że ilość godzin zawarta w umowie jest fikcją i, że powinna pani zapłacić opiekunkom za rzeczywisty czas ich pracy na zleceniach .... Może pani bez obrzydzenia patrzeć na siebie w lustrze ? Mnie pani łaski nie robi, takich firm jest multum , mogę pracować gdzie chcę ( tak samo inne kobiety ) Tylko kiedy opiekunki odejdą a nowe nie będą chciały przyjść odstraszone opinią o firmie, to pani zostanie z niczym, z ręką w nocniku ...... Proszę o odpowiedź na pytania zawarte w wiadomości.
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    23.07.2018 11:43

    Inne

    3 lata jeżdżę z Medipe, zero kłopotów, współpraca ok, jasna umowa i ludzcy ludzie. Kasę wypłacają i można się dogadać co do premii. Ja jestem zadowolona, trzeba spróbować samemu. Ciekawe ile z tych osób co piszą źle faktycznie wyjechało z Medipe.
    ReviewUserIcon
    Franek

    21.07.2018 13:55

    Inne

    Marketing a może ''tajemniczy klient'' słodzi Medipe. Paranoja.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.07.2018 13:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mania

    21.07.2018 13:36

    Inne

    A tym forum to już nie wiadomo komu wierzyć.
    ReviewUserIcon
    Weronika

    14.07.2018 21:52

    Inne

    @erika mogłabyś nam napisać dlaczego nigdy więcej nie chcesz podejmować współpracy z Medipe? Co wpłynęło na Twoją opinię i co byś zmieniła w tej agencji, aby było lepiej? @anonymous co konkretnie sprawiło, że zaczynasz żałować? Chodzi tylko o kwestie finansowe? Może jednak znajdziesz jakiś plus pracy w tym miejscu?
    ReviewUserIcon
    Erika

    18.07.2018 16:35

    Inne

    @tomasz przeistoczyl się w Weronike, nie lepiej się przyznać że jesteście z agencji? Bo chociaż bym gorzką dla was prawdę napisała to i tak nic się was nie zmieni! Powiem krótko! Nigdy więcej nie chcę z wami współpracować! A dlaczego? To sami wiecie...
    ReviewUserIcon
    Sabina

    17.07.2018 21:59

    Inne

    Oszukuja
    ReviewUserIcon
    Beata

    17.07.2018 22:59

    Inne

    Czy możesz rozwinąć tę myśl-- oszukują - tzn. w kwestii zleceń, warunków umowy , wypłaty, czy też napisz co masz na myśli.
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    17.07.2018 14:58

    Inne

    Współpraca z tą agencją to sama przyjemność. Nie mam żadnych zastrzeżeń, regulamin bardzo czytelny, więc wyjeżdżamy na pewnych zasadach, których musi przestrzegać każda strona. Agencja zapewnia dojazd na miejsce pracy, zakwaterowanie i wyżywienie. Jak dla mnie super :)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    13.07.2018 20:37

    Inne

    Witam Pracuje z Medipe 2 miesiące .Panie bardzo mile Jeśli chodzi o premie dodatki za szybki wyjazd to.Z mija sie z prawda potracaja jeszcze 14 e na polise Zaczynam zalowac ze przeszłam do Medipe
    ReviewUserIcon
    Lilii

    15.07.2018 09:18

    Inne

    Zgadza się z tą polisą, nawet jak sama oplacasz prywatne ubezpieczenia to u nich muss i nie ma dyskusji
    ReviewUserIcon
    magdaw

    07.07.2018 12:10

    Inne

    Wg mnie ta firma to numer jeden jeżeli chodzi o pracę dla opiekunek w Niemczech. Mają dobre wynagrodzenie, a do tego dają czasem dobre bonusy, ja 400 euro ostatnio dostałam
    ReviewUserIcon
    ola

    03.07.2018 13:21

    Inne

    Bardzo mile wspominam współpracę z tą firmą. Super kontakt z przedstawicielami. Wyjechałam na pół roku do Niemiec i zaoszczędziłam sporą gotówkę. Agencja zajęła się moim dotarciem na miejsce oraz zakwaterowaniem. Miałam tez ubezpieczenie na czas pobytu.
    ReviewUserIcon
    olga

    22.06.2018 11:16

    Inne

    dobrze wspominam współpracę z tą agencją, umowa bardzo czytelna bez żadnych kruczków i zarobki naprawdę spoko
    ReviewUserIcon
    Julita

    17.06.2018 21:28

    Inne

    Jeśli ktoś idzie do firmy z potrzebą pracy to zawsze będzie zadowolony!!
    ReviewUserIcon
    erika

    18.06.2018 13:03

    Inne

    Buhaha,!!!!
    ReviewUserIcon
    anonymous

    05.06.2018 15:00

    Inne

    Anna Wiklińska 05.06.2018 Witam serdecznie, byłam dwa i pół miesiąca na zleceniu z firmą Medipe i jestem bardzo zadowolona,na umowie jest 40- godzinny tydzień pracy umowa jest przejrzysta i wszystkie aspekty związane ze zleceniem są w umowie, podróż jest opłacona, opieka koordynatorów jest bez zastrzeżeń, dodatkowe premie za święta i okres wakacyjny, wypłata w terminie a nawet przed, panie są miłe i pomocne, a co do zarobków to są czyste pieniądze na rękę, koszty życia odpadają to tak jak by się oszczędzało. Polecam . Z pozdrowieniami Anna Wiklińska
    ReviewUserIcon
    Justyna

    06.06.2018 20:38

    Inne

    Glupoty piszesz. Jesteś z marketingu? Zadzwonia do ciebie ale jak się okazuje ze nagle trzeba wstawać w nocy to żadne argumety ich nie interesuja tylko strasza cie karami umownymi no i umowa jest nieprzejzysta.
    ReviewUserIcon
    erika

    07.06.2018 13:05

    Inne

    Brawo ???? prawda
    ReviewUserIcon
    Cecylia

    20.04.2018 20:10

    Inne

    Podpowiedzcie czy trzeba dobrze znać język obcy żeby zostać opiekunką?
    ReviewUserIcon
    muszelka

    29.05.2018 11:15

    Inne

    Oczywiście, że trzeba znać niemiecki i to w takim stopniu by móc się porozumieć bez trudu ze swoim podopiecznym, porozmawiać z rodziną i np. w sklepie. Nie myślę tutaj o rozmowach o wojnie i roszczeniach powojennych. Normalnie jak w pracy trzeba pytać o różne rzeczy podopiecznego, o to czy boli, czy jest zmęczony lub czy jest głodny. Wstyd mi za takie niedouczone osoby.
    ReviewUserIcon
    erika

    29.05.2018 18:31

    Inne

    zawsze firma sprawdza znajomośc twojego języka . Według oczekiwań rodziny proponują ci pracę. Głowa do góry organizują też szkolenie z nauki języka
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Medipe?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Medipe

    Strzegomska 236A 54-432 Wrocław

    NIP:5242772921

    KRS:0000517441

    http://medipe.pl/
    Branża główna: Pomoc społeczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    opiekunka

    26.05.2018 08:52

    Inne

    Jeszcze sie taki nie urodzi zeby wszystkim dogodzil
    ReviewUserIcon
    Dociekliwa

    22.05.2018 23:05

    Inne

    Witam Miałam podjąć z nimi współpracę, ale jak zaczęłam czytać umowę to się grubo zastanawiam. Kilkadziesiąt stron tego czego nie wolno, kary umowne nakładane nie wiadomo przez kogo ale pobierane z wypłaty nawet bez uprzedzenia. Słowa nie ma o prawach opiekunki. Opiekunka ma jedynie obowiązki. A co jeżeli stan podopiecznego będzie niezgodny z podanym, jeśli rodzina będzie nieprzyjemna i chcecie wcześniej zjechac? Ponosicie same koszty transportu, zero wypłaty. Dziewczyny nie bałyście się czegoś takiego podpisywać?
    ReviewUserIcon
    RRRR

    25.05.2018 16:31

    Inne

    Witam,ja byłam i wszystko było OK.Polecam firmę.Wypłata w terminie wszystko się zgadzało.
    ReviewUserIcon
    Opiekunka

    18.04.2018 10:36

    Inne

    Agencja , jak większość. Fakt , na miejscu jest kontakt z koordynatorem , ale co z tego i tak jesteśmy traktowane jak służące. Praca często od 7- 21, siedem dni w tygodniu. Dwie godziny przerwy, a bywa i tak,że często wstaje się po nocach.Dla jakiejkolwiek firmy jest się tylko kimś , kto generuje minimum 1000e zysku miesięcznie. Ktoś napisał a, gdzie zarobisz 1300e w Polsce , nawet gdyby pracować za najniższą stawkę 7 dni w tygodniu po 16 godz można zarobić tyle samo.
    ReviewUserIcon
    Rw

    22.05.2018 21:39

    Inne

    Witam , masz rację
    ReviewUserIcon
    Rw

    19.05.2018 06:02

    Inne

    Mam pytanie , jak ocenić firmę jeśli ta nie chce powalczyć o pracownika , 2 miesiące wstawałam do podopiecznej każdą noc ,oczywiście, w opisie Stelli o t mowy nie było ,teraz okazało się że niemiecka strona zapłacić nie chce ...jestem rozgoryczona,..
    ReviewUserIcon
    Rw

    28.04.2018 20:25

    Inne

    Witam , nie jest to opinia ,raczej zapytanie , chodzi o cennik usług dodatkowych tj. nocne wstawanie , inne firmy płacą od 3 - 4€ za noc jeśli jest to systematyczne lub dopłatą np 130-140 € może ktoś wie coś na ten temat?
    ReviewUserIcon
    medis

    15.05.2018 10:49

    Inne

    A jest sens aplikować w ogóle?
    ReviewUserIcon
    Iskierka

    25.04.2018 19:09

    Inne

    Jestem zadowolona zw wspolpracy z MEDIPE. Firma wiarygodna i uczciwa, Panie koordynatorki zawsze pomocne nawetzdawaloby sie czesto w blahych sprawachchetnie pomagaja. Polecam wspolprace z MEDIPE.
    ReviewUserIcon
    Basia

    19.04.2018 09:48

    Inne

    Witam właśnie mam zamiar z ta firma podpisać umowe a tu tyle negatywnych opini Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Filip

    17.03.2018 12:09

    Inne

    Medipe to bardzo dobry pracodawca. Konkurencja próbuje zaszkodzić?
    ReviewUserIcon
    opiekunka,

    03.04.2018 22:14

    Inne

    Chyba tak, konkurencja próbuje zaszkodzić, pewnie nie wiem wszystkiego, ale jako opiekunka czuję się traktowana ok, może jest odwrotnie, są coraz lepsi i to jest przyczyna tych wpisów, ja w każdym razie póki co mówię, że jest ok.
    ReviewUserIcon
    Justyna

    17.04.2018 20:32

    Inne

    No to fest.... wysoko się lata i nisko się spada. Jak tam marketing? Pozdrawiam opiekunki z marketingu.
    ReviewUserIcon
    Karo

    16.04.2018 20:33

    Inne

    I co.... znowu szukają..... jeleni. Coś upada wasza reputacja.
    ReviewUserIcon
    Zofia

    12.03.2018 19:14

    Inne

    Firma Medipe - Wrocław to (usunięte przez administratora) nie płacą według umowy i ustaleń w czasie rozmowy ,oraz oszukują o warunkach w miejscu pracy ,jeżeli chcecie być oszukane to pracujcie z nimi .To (usunięte przez administratora) przez duże O!!!!!Pamiętaj!!!!
    ReviewUserIcon
    opiekunka,

    03.04.2018 22:07

    Inne

    Przestań kłamać, wyjeżdżam z nimi od dwóch lat, nie wiem jak jest wewnątrz ale jako opiekunka nie mogę potwierdzić twoich słów, opis miejsc zgadza się, wypłata zawsze na czas a nawet dzień wcześniej...
    ReviewUserIcon
    Joanna

    26.02.2018 17:20

    Inne

    Cześć. Jestem zainteresowana pracą koordynatora. Ile płacą? Czy ktoś juz u nich pracował na tym stanowisku? Proszę o odpowiedź. Czy to prawda z tym monitoringiem w pracy?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    09.03.2018 16:42

    Inne

    Jak zawsze dyplomatyczna odpowiedź. Pozdrawiam osobę z marketingu, która ma cierpliwość to pisać :)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    20.03.2018 13:25

    Inne

    Oj Medipe coś wam się reputacja psuje. Nie tylko opiekunki was obsmarowały tyko wasi pracownicy. Robicie pracownikom testy na inteligecje podczas szkoleń a później wpieracie ze zależy wam na dobrych relacjach. Te relacje juz dawno się skonczyły.
    ReviewUserIcon
    Dagmara Nowek

    08.03.2018 11:42

    Inne

    Świetna agencja ;) Ja bardzo miło wspominam współpracę :) Super kontakt z agencją, wypłata zawsze na czas, no i zlecenia porządne
    ReviewUserIcon
    Justyna

    17.02.2018 07:44

    Inne

    Czy to prawda ze mozna u was pracować dłużej niz 2 miesiace bo tak napisała Ama. Ja byłabym tez chetna na pol roku. Na A1 mogę poczekać bo co może się stać przy takiej babusi. Aby tylko dobrze zarobić.
    ReviewUserIcon
    Wioletta

    26.02.2018 11:43

    Inne

    No z ich konsultantem, mam podać nazwisko czy jak...?
    ReviewUserIcon
    Marta

    26.02.2018 17:30

    Inne

    I on zaprponuje mi zlecenie na 3-4 miesiace? Bo chce wyjechac na dłużej
    ReviewUserIcon
    Ama

    28.11.2017 12:41

    Inne

    Sprawdzona firma. Wyjechałam z nimi w zeszlym roku i bylam zadowolona. Niestey musialam wrocic do polski po niespalna pol roku z powodów rodzinnych... Ale juz się wszystko pukładało i szykuję sie do kolejnego wyjazdu z Medipe. Bo taką kase jak tam nie dostaniecie nigdzie.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    26.02.2018 17:22

    Inne

    Bla bla bla....
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    26.02.2018 17:25

    Inne

    A ja słyszałam ze pijaczki u nich jeżdżą. Ha ha ha 2 promile na zleceniu ha ha ha
    ReviewUserIcon
    Marta

    01.11.2017 06:33

    Inne

    czy możecie mi powiedzieć jak to jest z pracami ogrodowymi opiekunki u pacjenta, można je robić, czy powinny być dodatkowo płatne? i jak przerwy i jak z wyjściami, czy muszę ustalić to sama z rodziną, czy jak? jadę pierwszy raz i nie do końca wiem jak się zachować. Mam dużo obaw oczywiście no ale pieniądze są potrzebne i jakoś trzeba rodzinę wyżywić Jeszcze pytanie co do mycia okien i podawania tabletek, wolno mi to robić , pomóżcie proszę i napiszcie coś na ten temat dziękuję
    ReviewUserIcon
    Wioletta

    26.02.2018 11:48

    Inne

    Kasia, wymyśl co chcesz, widze masz bujną wyobraźnię, to na pewno coś wymyslisz ;-) W umowie jest wyraźnie. A jak ktoś ma ze sobą prpoblem, to wszędzie szuka dziury w całym. Nie podoba się - pracuj na taśmie albo w Biedronce, też nieźle płacą.
    ReviewUserIcon
    Wioletta

    26.02.2018 11:49

    Inne

    Zachęcam Kamilo do zapoznania się z tym co się podpisuje. Więszość osób nie czyta umów. A szkoda, bo potem się jest zgryźliwym. Wystarczy znać dokładnie swoje prawa i obowiązki na stanowisku pracy.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    18.02.2018 07:50

    Inne

    Czy jest tu moze osoba która pracowała na stanowisku konsultanta w siedzibie firmy? Zauważyłam że obecnie poszukują z konsultantów z kilkoma jezykami i zastanawia mnie czy warto aplikować. Czy firma jest uczciwa i wypłaca wynagrodzenie na czas i czuje płacą za nadgodziny? Czy wypłaty są konkurencyjne w stosunku do konkurencji czy też tak samo zaniżone jak w stosunku do opiekunek?
    ReviewUserIcon
    MEDIPE

    21.02.2018 14:45

    Inne

    Szanowni Państwo, Ciężko nam się odnieść do takich komentarzy, ponieważ nie wiemy jakiej sytuacji one dotyczą. W celu jak najszybszego wyjaśnienia tej sytuacji, prosimy o bezpośredni kontakt. Z pozdrowieniami Medipe
    ReviewUserIcon
    Tadek

    24.02.2018 20:20

    Inne

    Medipe u was w firmie jest każdy ruch monitorowany nawet w kuchni.... tak jak wy traktujecie waszych pracowników tak oni pisza o was. Atmosferą w pracy naprawdę nie możecie się pochealić - wyścig szczurów
    ReviewUserIcon
    Nie polecam

    21.01.2018 20:00

    Inne

    Są beznadziejni. Na poczatku trakruja cie super miło a później maja cie gdzieś. To jest korporacja i licza się tylko pieniądze a nie opiekunki. Mam doświadczenie w mniejszych posrednictwach i jestem zadowolona. Medipe ma za dużo złych opinii - NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Ela

    23.02.2018 15:39

    Inne

    W pełni zgadzam sie z Tobą
    ReviewUserIcon
    Marysia

    23.02.2018 20:24

    Inne

    Ja właśnie wróciłam z pierwszego zlecenia nie nogę się zgodzić z brakiem utrzymania kontaktu. Musiałam zjechać wcześniej ze względów prywatnych i taż udało mi się porozumieć. Szczerze mówiąc nie ma idealnych agencji, a w paru już pracowałam. Uważam, że jeżeli jest stały kontakt, pieniądze na czas i pomoc jak trafi się do trudnego pacjenta to wystarczy by przetrwać ten ciężki okres pracy w obcym domu. Chętnie bym wróciła do pracy w Polsce ale gdzie zarobię 1300 Euro, zwrócą mi za dojazd i zapłacą za jedzenie. Pozostawiam bez komentarza. Trzeba doceniać to co się ma, bo jak się straci to jest już często za późno. Ja POLECAM
    ReviewUserIcon
    Beatka

    07.02.2018 18:59

    Inne

    Jeszcze nie wyjechałam ale bardzo miłe Panie w tej Firmie rozmowa na temat przyjęcia do pracy ok wszystko jak nalezy aa nie tak że pracujesz i jestes nie ubezpieczona albo czekasz 2 tygodnie na kasę na konto myślę ze dobrze mi sie bedzie pracowało z tą Firmą Pani sprawdzała mój j. niemiecki z normalnym miłym podejściem nie jak inne stres Dziekuję
    ReviewUserIcon
    Uwaga na ubezpieczenia!

    17.02.2018 07:26

    Inne

    Jak jeszcze nie wyjechałaś to skąd wiesz ze u nich jest wszystko ok? Piszesz jakieś glupstwa.
    ReviewUserIcon
    Inga

    20.12.2017 17:26

    Inne

    Czy firma organizuje dojazd na miejsce?
    ReviewUserIcon
    alessandra

    29.12.2017 12:05

    Inne

    tak, medipe organizuje transport
    ReviewUserIcon
    anonymous

    04.02.2018 22:23

    Inne

    Tak świetna organizacja dojazdu
    ReviewUserIcon
    Beti

    19.01.2018 22:13

    Inne

    W styczniu czekalam zbyt dlugo na zlecenie,ponad dwa tygodnie na kontakt i wreszcie musialam sama tam pojechac,aby sprawdzic czy wogóle firma istnieje!!..,poczulam sie bardzo zle,pisalam dwa e-maile do koordynatorki i nie odpisala mi,telefony odrzucalo,w sekretariacie dwa razy prosiłam o pilny kontakt...dalej bez odzewu...wiec cierpliwosc moja skonczyla sie...napisalam wymówienie..nie zasłuzyłam na takie traktowanie

    Zostaw merytoryczną opinię o Medipe

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.