Opinie o Medipe

Dorota

POLECAM PRACĘ W MEDIPE! SĄ RZETELNI I MAJĄ FAJNE WARUNKI, ZA POLECENIE KOLEZANKI DOSTAŁAM OD RAZU PIENIĄŻKI NA KONTO :) JESTEM ZADOWOLONA ZE WSPÓŁPRACY Z NIMI, POLECAM !!!

Bania
@Dorota

Łaski nie zrobili pracowałas to musieli zaplacic,dziwię się,źe taka jesteś zadowolona,wykanalas zlecenie to zadna laska ze na konto wplynęla kasa,poza tym, poprostu trafilas, a tu trzeba pisac prawde jak postępuja z ludzmi

@Bania

@Bania AHA... czyli jak firma jest ok i wywiazuje sie z umowy to sie juz nie pisze takich rzeczy tak? poza tym napisalam o premii za polecenie a nie o zleceniu

Wojciech
@Dorota

Firma Medipe chętnie przyjmuje osoby z polecenia? Mogłabyś napisać, czy trzeba mieć spełniać szczególne warunki, aby zostać zatrudnionym w taki sposób? Chodzi mi o to, czy pracodawca wymaga wcześniejszego doświadczenia. Liczę, że odpowiesz.

@Wojciech

Tak. Firma bierze tylko osoby z doswiadczeniem a poza tym trzeba znac niemiecki ale nie jakos super - czasem wystarcza nawet podstawy :-D

Wojciech
@Dorota

Rozumiem. Skoro firma wymaga wcześniejszego doświadczenia, to zastanawia mnie, czy istnieje możliwość, aby porozumieć się z pracodawcą i wyjechać np. z inną osobą na odbycie stażu? Myślę, że byłaby to dobra forma nabrania doświadczenia pod okiem doświadczonego opiekuna, który wyjeżdża za pośrednictwem tej firmy.

Hakata56
@Dorota

A masz chociaz pojęcie od jakiej podstawy płacą Ci ZUS i dlaczego dopiero po 3 m-cach, jeśli takiej opcji nie ma w ogóle w ZUS, dlaczego proponują wybranie sobie podstawy do oskładkowania , jeśli przepis wyraźnie określa , ---że musi to być płacone co m-c i liczone od średniej krajowej.------ Zobacz też jakie masz umowy , bo ja za kazdym razem miałam umowę z inną firmą , tylko adres i nazwa " Medipe" pozostawała . To daje do myślenia , co ...?

Bania
@Dorota

Pisze się teź dobrze ale ta Firma moim zdaniem potraktowala mnie nieuczciwie stąd mam takie zdanie o niej,a Ty mozesz mieć inne odczucie,teraz dopiero odczytalam Twoją odpowiedz, ja zostalam źle potraktowana

Ukrainka

Płacą słaby ZUS. Polecam założenie konta z ZUS i monitorowanie składek. Teraz wysyłają Ukrainki które nie znają się na przepisach i dają się (usunięte przez administratora). Dziewczyny uważajcie na siebie.

@Ukrainka

Dziwne ja mam wszystko na czas :)

Ukrainka
@Medipe

Na czas ale w jakiej wysokości i co ile miesięcy? Obudzisz się jak będziesz się starać o rentę. A chorobowe masz? Pewnie nie bo to tylko dobrowolne....

Rumunia
@Ukrainka

Wysyłają nie tylko opiekunki z ukrainy ale również opiekunów z rumuni na sztlele , próbują obiecankami finansowymi ściągnąć ludzi do siebie. Nie polecam jednak tej firmy bo faktycznie płacą raz na trzy miesiące marny ZUS . Składki odprowadzane są średnio od kwoty 1400 zł. za jeden miesiąc. W praktyce nie ma co liczyć w przyszłości na świadczenia z ZUS. Składka chorobowa nie jest odprowadzana , nie należy się również zasiłek dla bezrobotnych. Ponadto nie sprawdzają sytuacji na zleceniu przed wysłaniem opiekunki i nie odbierają telefonów jak sytuacja na zleceniu jest trudna. Tłumaczą się później że nie mają ludzi do pracy bo są na urlopach. Może to wszystko jest mało istotne dla niektórych opiekunek , ale zapewniam iż w perspektywie czasu bardzo ważne. Jest jeszcze jeden problem z tą firmą a konkretnie z nagraniami rozmów i wypłatą za pracę . Zalegają z wypłatą , a konkretnie nie wypłacili mi tyle ile powinni , a treść nagranych rozmów zmieniają pod siebie , podstawiając w miejsce opiekuna głos innej osoby . Ktoś może powiedzieć " no to trzeba iść z tym do Sądu " ale kto pójdzie się sądzić z MEDIPĄ przez parę lat o kilkaset euro. Szkoda nerwów i czasu . MEDIPIE nie zależy ani na dobrej opinii ani na opiekunkach , wszystko co robią to ściema dla własnych korzyści . Mnie w tej agencji już nie ma . Pozdrawiam wszystkich opiekunów i opiekunki .

krycha
@Medipe

Masz wszystko na czas bo siedzisz w biurze i piszesz samochwałki o firmie która (usunięte przez administratora) ludzi .Firma nie uczciwa . Błędne opisy zlecenia, brak kontaktu z koorydynatorem na zleceniu, wypłata się nie zgadza z ustaleniami. Omijać Medipe.

Ona
@Ukrainka

We wszystkich firmach chorobowe to dobrowolna składka, możesz, ale nie musisz! Po za tym czego się spodziewasz po umowie zlecenie? Mnie jasno określili składki co 3 mce za 3 mce od średniej i chorobowe dobrowolne, jak chcesz płacisz 150 zł za 3 miechy.

aksyram
@Rumunia

powiedzcie co robic tyle sie slyszy o Medipe zlych rzeczy sama mialsm juz z nimi spiecia,mysle ze wszystkiefirmy takie same

Basia

Piszesz,źe polecam, to znaczy polecam pracę w tej firmie,

Hello

Jak zawsze, zależy na co i na kogo się trafi.

Lidia
@Hello

Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy Medipe. Może powiesz coś więcej na temat panującej w firmie atmosfery? Jakie są relacje między pracownikami?

Rekrutacja do Katowic. Najgorzej przeprowadzona w moim życiu. Tak, jakby osoby rekrutujące z góry, na samym początku rozmowy wiedziały już, że mnie nie zatrudnia a caly proces rekrutacyjny został przeprowadzony dla zasady. Może tak wlasnie było? Wiedziano już, że pracę dostanie córka kierowniczki, ale rozmowy i tak czy siak trzeba było przeprowadzić? Nie potrafię znaleźć innego wytłumaczenia na tak wielki brak profesjonalizmu, jaki spotkałam. Dodam, że aktywnie poszukiwalam pracy i miałam adekwatne doświadczenie - odbyłam kilkanaście rozmów rekrutacyjnych w trakcie zmiany zatrudnienia i tylko tu spotkałam się z tak fatalnym poziomem jej przeprowadzenia. Nie dość, że całość trwała 15 minut, to rekruterzy nie opowiedzieli o niczym. Dosłownie o niczym. Wszelkie pytania odnośnie charakteru pracy musiałam zadać ja. Mi z kolei zadano kilka od niechcenia, tj. Co pania skłoniło do wysłania CV, co by Pani zrobiła w takiej i takiej sytuacji... usłyszałam informacje, że do połowy sierpnia będzie wiadomość zwrotna. Po tych 15 minut, w trakcie których nawet nie spytano o moje oczekiwania, mieli wybrać odpowiedniego kandydata. Pozdrawiam. Informacji zwrotnej oczywiście nie było, chociaż nie wyobrażam sobie, że miałabym na nią czekać i po takiej rozmowie dalej być zainteresowana praca. Na szczęście ja mam szacunek do siebie i dostałam wiele innych propozycji, z których zdążyłam już skorzystać..

"Co pania skłoniło do zaaplikowania do naszej firmy", "Co by Pani zrobiła w sytuacji, w której.....", "Najcięższa sytuacja, jaka Pania spotkała z klientem"

Ela

nie polecam firmy wciskają oferty ze wstawaniem nocnym transferem osób powyżej 100kg za uwaga 1300euro ZUS odprowadzany bardzo rzadko pośrednictwo nie godne polecenia i współpracy. Nie polecam .

Mloda

Pracowałam z Medipe trzy lata wszystko od samego początku było przejrzyste i wyjasnione wynagrodzenie na konto a oprócz tego nawet zaliczka po tygodniu bo zdarzenie losowe panie w kadrach na momencie pieniadze na konto wyslaly jedyny minus to koordynatorka tam źle funkcjonuje większy szacunek mają dziewczyny w firmie niż koordynatorka

Mirka
@Mloda

a można wiedzieć w ktorym miescie brałas udział w rekrutacji?

Mloda
@Mirka

ja startowałam z Wrocławia :)

Nie poleca tej firmy . Nie odbierają telefonów jak jest problem na szteli , nie wypłacają kasy zgodnie z umową . Z daleka od Medipy.

Lidia
@Piotr

Co masz na myśli, że nie firma Medipe nie wypłaca wynagrodzenia zgodnie z umową? Wypłata pieniędzy jest opóźniona, czy może wysokość wynagrodzenia jest inna niż się spodziewałeś?

Dołączyłam do zespołu Medipe miesiąc temu. Ludzie i atmosfera super, warunki umowy wszystkie spełnione. Generalnie odnoszę wrażenie, że bardzo dobrze trafiłam z tą pracą, na razie nie widzę żadnych negatywów

@Kasia

Co prawda do zespołu Medipe dołączyłaś miesiąc temu, ale na pewno zdążyłaś wyrobić sobie pewien obraz tego pracodawcy. Bardzo Ci zatem dziękujemy za tę opinię. Przeglądając jakiś czas temu stronę firmy zauważyłam, iż organizują tam bardzo ciekawe szkolenia tematyczne, a także kursy językowe. Powiesz coś więcej na ten temat? Odbywają się one często czy raczej od czasu do czasu?

@Julia

Szkoleń i kursów jest sporo, generalnie dużą uwagę przywiązuje się do rozwoju osobistego. Firmie zależy na tym aby na zlecenia wysyłać osoby dobrze przygotowane do pracy. Po odbyciu takich szkoleń jest później o wiele lżej na zleceniu, zna się podstawy języka i łatwiej się ogarnąć w nowych warunkach. Nie każda firma dba o takie kwestie

@Kasia

Fajnie, że dobrze wypowiadasz się o firmie i zatrudnieniu. To najlepsza rekomendacja dla osób, które zechcą aplikować. Szkolenia obejmują wszystkich pracowników, także tych nowo przyjętych, czy mogą na nie liczyć tylko osoby z dobrymi wynikami? Myślisz, że rozwój osobisty prowadzi także do rozwoju kariery, a pracodawca będzie wspierał pracowników w drodze do awansu?

Marie
@Kasia

To masz szczescie. Ja tez od niedawna w Medipe ale poki co to same gorki, zobacze co bedzie dalej...

@Marie

Widzę, że masz nieco inne doświadczenia, jeśli chodzi o tego pracodawcę niż @Kasia. Ale Twoja wypowiedź tak na prawdę niczego konkretnego nam nie mówi, ponieważ jest po prostu zbyt ogólna. Dlatego namawiam Cię, żebyś teraz spróbowała - chociaż trochę - rozwinąć swoją poprzednią myśl. Co dokładnie oznacza stwierdzenie, iż w Medipe masz jak na razie pod górkę? Czekamy na rzetelną odpowiedź z Twojej strony.

nie polecam

Agencja nie rzetelna , do likwidacji. Zalegają mi w wynagrodzeniem za pracę . Nie odbierają telefonów jak jest problem. agencja do likwidacji .

@nie polecam

Jeśli agencja Medipe faktycznie zalega z wypłaceniem Ci należnego wynagrodzenia, to oczywiście - jest to już bardzo poważny problem. Skoro jednak nie odbierają tam telefonów, to wypadałoby po prostu złożyć im osobistą wizytę, w siedzibie firmy. Wówczas nie uniknęliby wyjaśnień. Czy zatem skorzystasz z mojej rady?

Isia
@nie polecam

Dobrze że dziś nie podpisałam umowy

likwidacja Medipy
@Julia

Z pewnością bym skorzystał z Twojej rady i osobiście bym się w siedzibie firmy pojawił ,ale są to dwa dni stracone , koszt podróży i pobytu we Wrocławiu . Spotkałem się z osobą z Medipy która rekrutuje w Krakowie . Pracownik Medipy dał mi do odsłuchania przez słuchawki nagraną rozmowę w której mój głos został zastąpiony głosem innej osoby . Z nagrania wynika iż koordynator telefonicznie zmienił mi warunki pobytu na zleceniu . Bez znaczenia dla firmy jest fakt iż przed wyjazdem na zlecenie dostałem na piśmie z firmy warunki pobytu i wynagrodzenia . Posiłkując się sfałszowanym nagraniem nie chcą mi wypłacić tego co zostało na piśmie ustalone . Oczywiście napisałem w tej sprawie dwa pisma do firmy . Nie mam od nich żadnej odpowiedzi. Omijać tą agencje wielkim łukiem . Nie polecam Medipy.

Polecam Medipe

Polecam kursy językowe organizowane przez te firmę. Dużo z nich wyniosłam i dzięki nim zdobyłam dobrze płatną pracę :)

Madzia
@Polecam Medipe

właśnie jestem po takim kursie, za tydzień wyjeżdżam. było super :D

Alicja

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami o firmie Medipe. Wyjechałam na zlecenie z tej firmy na 6 tygodni i byłam w okresie świątecznym. Wszystko odbyło się tak jak uzgodnione było przed wyjazdem. Zarówno koordynatorka w Polsce jak i w Niemczech kontaktowały się ze mną bardzo często. I mimo że nie jestem nowicjuszką w wyjazdach to czułam, że mam stałą opiekę tych pań . Wszystko było zgodne z opisem, czyli sytuacja rodzinna, zdrowotna podopiecznej itp. Pani koordynatorka dzwoniła do mnie i starała się ciągle uaktualniać sytuację podopiecznej dla przyszłej zmienniczki. Bardzo mi się to podobało, bo stan zdrowia podopiecznych potrafi stale się zmieniać i to nie jest zależne od nas. Negatywne opinie są krzywdzące nie tylko dla tej konkretnej firmy. Opiekunki wracają ze zlecenia , nie są czasami zadowolone , ale to nie z firmy tylko konkretnego przypadku i obrywa się firmie. Wynagrodzenie otrzymywałam nawet przed terminami i zgodnie z ustaleniami. Ja od siebie bardzo polecam tę firmę. Teraz jestem na dłuższym urlopie i to też nie jest problem w tej firmie. Tak pozytywna opinia może sugerować ,że jestem pracownikiem Medipe. Wszystkich oponentów informuję że nie jestem , byłam na jednym zleceniu koniec marca-kwiecień i jestem zadowolona ze współpracy. Jest wiele firm i jeżeli komuś nie pasuje konkretna firma to trzeba zmienić i nie szkalować tej u której się pracowało. To bardzo nieprofesjonalne i krzywdzące daną firmę. Pani rekrutująca mnie z Lublina , przesłałą mi mail-em treść umowy i dosłownie zdanie po zdaniu razem omawiałyśmy, więc nie wiem jak można pisać że coś się nie zgadza , skoro można zadać tysiąc pytań przed podpisaniem umowy , mając tę umowę przed sobą. Mój wielki pozytyw dla firmy i pań tam pracujących, w Lublinie i we Wrocławiu.

@Alicja

Alicjo, Twoja opinia jest bardzo wyczerpująca i wydaje mi się, że podeszłam do tematu w sposób bardzo rzetelny co zapewne skłoni wiele osób by aplikować do firmy Medipe z Wrocławia. Kwestia umowy i jej zgodności z rzeczywistością jest niezwykle ważna. Czy podczas odczytywania Twojej umowy z panią rekrutującą miałaś wiele zastrzeżeń do jej treści? Pytam gdyż sama napisałaś, iż nie zgadzasz się z opiniami osób, które narzekają na treść umowy.

Alicja
@Julia

Julio, szczerze przyznam że moje nie tyle zastrzeżenia co pytania dotyczyły spraw marketingowych , kiedy jestem w Polsce, bo to są w sumie trzy różne dokumenty, ale firma nic nie potrąci z wypłaty jeżeli nie masz potencjalnej kandydatki jako opiekunki a rozmawiając ze swoimi znajomymi możesz jednocześnie wypełnić ankietę i raport, bez żadnych polecających danych osobowych. Poza tym w umowie masz czarno na białym podaną dniówkę ile zarobisz na swoim zleceniu, czyli mnożysz przez ilość dni pobytu. I to wszystko się zgadza. Sądzę że treść umowy może przestraszyć osobę która wyjeżdża po raz pierwszy i jeżeli nie traktuje swojej pracy rzetelnie. Umowy tych firm bardzo są podobne i naprawdę nie ma czego się bać podpisując ją. Gdziekolwiek zatrudniając się, umowy są tak skonstuowane żeby pracodawca był chroniony ale i osoba przyjmowana do pracy również, ma swoje prawa ale i obowiązki, zarówno pracodawca jak i pracownik. Poza tym jest podany okres wypowiedzenia i jeżeli ktoś rezygnuje z pracy z tą firmą, to przesyła swoje wypowiedzenie a kary za pracę u konkurencji ( bo wiem że to sieje postrach) nie będą dotyczyły osoby , która odczeka ten króciutki czas i może dowolnie wybierać w innych firmach. Wrócę jeszcze do pracy marketingowej, nie jesteś pozostawiona sama sobie, ja umówiłam sie że zadzwonię i poproszę o pomoc jeżeli coś będzie dla mnie niejasne i tak było. Otrzymałam rzetelną pomoc od pań z Medipe.

Timmy
@Alicja

U mnie opis miejsca był niezgodny ze stanem faktycznym! Dałam natychmiastowe wypowiedzenie, przysłali nową zmienniczke i opis szteli był identyczny jak u mnie!!..

Czytam te wszystkie opinie i oczom nie wierze. Ja juz rok pracuje w Medipe i jestem zadowolna. Pieniądze na czas, tyle ile ma być. Co do miejsca pracy ok. Opieka konsultanta na najwyższym poziomie - zawsze odbiera i pomaga rozmową. Myśle że to konkurencja wypisuje te bzdury !

Polecam Medipe

Pracuje dla Medipe od roku. Polecam ich jako agencję,. Jak dla mnie są jedną z najlepszych na rynku pod względem warunków i współpracy. Pozdrawiam wszystkie Opiekunki pracujące dla tej agencji i życzę tylko miłych histori związanych z pobytami na zleceniu :)

@Polecam Medipe

Piszesz, iż w Twojej opinii firma Medipe z Wrocławia gwarantuje najlepsze warunki zatrudnienia na rynku oraz dobrą współpracę. Będziesz tak miła i rozwiniesz nieco bardziej ten temat? Na jakie warunki konkretnie można liczyć zatrudniając się w tej firmie? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

Rumunia
@Julia

Ze strony agencji można liczyć na wypłatę w terminie , na wyjazd i powrót również w terminie i na bardzo słaby ZUS. Z pozostałymi sprawami bywa różnie , zależy od szczęścia .Agencja wam tu w niczym nie pomoże . Wypłata bywa że nie zgadza się z tym co powinno być , opis zlecenia to fikcja i totalna ściema , w razie kłopotów nie odbierają telefonów . To wszystko o tej firmie . Krótko i na temat .NIE POLECAM.

Medipe

Czy ktoś może się podzielić opiniami na temat kursów językowych oragizowanych przez tę firmę we Wrocławiu. Znam niemiecki na poziomie podstawowym i chiałam się dodadkowo podszkolić. Pozdrawiam :)

Magda

Poszukują rekrutów czy ktoś umie powiedzieć jaka jest rotacja, bo mi zależy na stałym, stabilnym zatrudnieniu.

MEDIPE
@Magda

Pani Magdo, Medipe Sp. z o.o. to nie tylko dynamicznie rozwijająca się spółka, zajmująca się rekrutacją osób starszych w Niemczech, ale także atrakcyjne miejsce pracy. Nasz zespół tworzą zarówno osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę zawodową, jak i specjaliści czy menadżerowie z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy wysokie standardy pracy, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stałe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy oraz szkolenia przygotowujące do pracy i podnoszące kwalifikacje. Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu!

Magda

A jaka jest rotacja?

MEDIPE
@Magda

Pani Magdo, niska. Ogłoszenia o pracę w naszej firmie wynikają z intensywnego rozwoju firmy, a nie z rotacji pracowników. Nasz zespół się stale powiększa. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą u nas, ponownie zachęcamy do kontaktu.

@MEDIPE

Niska??? Chyba nie pracujemy w tej samej firmie!

rotacja
@Magda

Rotacja duża . Mnie w Medipie dawno nie ma, moje koleżanki też poszły gdzie indziej jak się zorientowały w sprawach ZUS ,i nie tylko . Z tego co wiem 6 moich koleżanek w ostatnim czasie podziękowało Medipie . Roznoszenie broszur i raporty za każdy miesiąc w PL są denerwujące , zwłaszcza że nic za to nie płacą.

Nowa
@MEDIPE

PYTANIE DO MEDIPY. Jak wygląda kwestia przerw w opiece dla opiekunki na szteli ? Czy firma negocjuje przerwy ze stroną niemiecką , jeżeli tak , to w jakim wymiarze ? jeżeli takich przerw nie ma, to czy za nie opiekunowi Medipa płaci ? Jeżeli przerwy się nie należą to dlaczego ? Jaką defincję przerwy w opiece ma Medipa ? Czy jest to możliwość opuszczenia miejsca zamieszkania podopiecznego przez opiekunkę na określony czas ,czy też Medipa ma inne podejście do tej kwestii ? Proszę MEDIPEo jednoznaczną odpowiedź na forum.

@MEDIPE

Medipe nie ma ludzi do pracy i zatrudnia rumuńskich opiekunów

jasia
@Magda

Pani Magdo , zdecydowanie nie polecam tej firmy . Są niewiarygodni . (usunięte przez administratora)Koordynatorzy nie odbierają telefonów , opis zlecenia to totalna ściema .

Polecam

Pytacie o opinie na temat tej firmy, dlatego podziele się z Wami moją... Do tej pory zaliczyłam kilka nieciekawych przygód z innymi firmami i nie chodzi tutaj o same rodziny do których trafiałam ale o sam kontakt z firmą już po przyjeździe, który pozostawiał wiele do życzenia... W przypadku MEDIPE jest inaczej, są dostępni i zainteresowani losem Opiekunki na wyjeździe, człwowiek wie że nie jest sam i może na kogoś liczyć a to bardzo cenne...

@Polecam

Kto z biura Medipy pisze te bzdury o dobrym kontakcie . Kontakt z koordynatorami na poziomie żenującym. Byłam nie dawno na zleceniu z tej firmy . W jednym dniu pięć telefonów do koordynatora zero odpowiedzi / rozłąnczają się / w drugi dzień również pięć , w końcu zadzwoniłam do Katowic do oddziału Medipy i do księgowości i prosiłam o kontakt . Na trzeci dzień oddzwonili. Sprawa była ważna bo podopieczna cały czas tj. 24 godziny na dobę musiała mieć opiekuna w domu . O przerwach nie było mowy i o zakupach . Jak funkcjonować ? Medipa ma taką sytuację i inne w poważaniu . Radź sobie opiekunie sam. Odradzam wyjazdy z tą agencją .

Polecam Medipe

Pracuję z nimi od kilku miesięcy.W razie potrzeby można liczyć na pomoc biura będąc za granicą. Do tej pory wszystko przebiega bardzo dobrze Pozdrawiam Bogusia

@Polecam Medipe

Takie opinie użytkowników naprawdę nas cieszą. Dlatego super, że podzieliłaś się z nami swoimi spostrzeżeniami odnośnie tego pracodawcy. Nadmieniłaś, iż w Medipe pracujesz od kilku miesięcy - a jaki rodzaj umowy podpisałaś? Czytałam, iż Medipe zapewnia swoim pracownikom sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie. A w jakim stopniu trzeba znać język obcy, by dostać tam pracę? Wystarczy w stopniu komunikatywnym?

@Julia

Medipe w znikomym stopniu sprawdza sytuację jaka jest na zleceniu , aby mieć opiekuna nie informuje o wszystkim obiecując gruszki na wierzbie np. darmowe telefony do PL. internet , laptopa na zleceniu ,przerwy 2 godziny dziennie itd. na miejscu okazuje się że laptop który tam miał być to szrot, przerwy są ale tylko w czasie kiedy podopieczny śpi/ oczywiście nie można wyjść w tym czasie z domu bo może czegoś potrzebować / , a za telefony jakie wykonacie do PLw tym również do Medipy zostaniecie obciążeni w 100 procentach. Mi są dłużni 300 euro za wykonaną pracę na zleceniu i nie chcą zapłacić . Będę musiała skierować sprawę do sądu . Ostrzegam wszystkich przed nagraniami rozmów telefonicznych jakie robi Medipe . W przypadku sytuacji obciążających Medipe podkładają głos innej osoby i nagrywają co chcą . Ostrzegam wszystkich przed tą firmą .

Ew

Polecam tę firmę, wszystko działa tak jak powinno . Przerabialam juz różne i z tej jestem naprawdę zadowolona ! Wynagrodzenie jest zawsze na czas i jest dobry kontakt , przy ostatnich 2 wyjazdach w obu dostałam premię . Mam prawo jazdy to też jest wyższa stawka super

moja opinia
@Ew

Nie polecam agencji Medipe. Koordynatorzy nie odbierają telefonów .Nie informują rzetelnie o stanie zdrowia podopiecznego . Nie pomagają w rozwiązywaniu problemów na zleceniu . Opiekun jest w praktyce sam na zleceniu . Jeżeli do tego dołożymy słabą znajomość języka niemieckiego po stronie opiekuna ( co często niestety ma miejsce ) to tworzy się trudna sytuację . Pozostaje zjazd do PL i jego koszty , które Medipe zgodnie z umową może w całości przeżcić na opiekuna. Zważyć należy również składki na ZUS które są odprowadzane za jeden miesiąc z trzech miesięcy pracy w DE i roznoszenie reklam firmy w okresie pobytu w PL za które nikt nie zapłaci to mamy mniej więcej obraz Medipy.

@moja opinia

Dziwne mój kontakt z nimi był bez zarzutów... :)

Cześć, czy ktoś z Was brał udział w kursach językowych organizowanych we Wrocławiu. Jak wrażenia? Chce się na nie wybrać, nie wiem tylko czy warto . Proszę o opinie :)

maja
@1

Nie warto. Ani językowy ani "specjalistyczny". Pani poczytała z kartki i to wszystko. A jesli z nimi nie pojedziesz w ciagu 6 miesiecy to nie dostaniesz zwrotu pieniędzy. O wiele lepsze sa kursy w necie, te dla opiekunek. Wiecej sie nauczysz tu sama niz na tym "kursie".

Polecam
@maja

Skąd taka opinia, na moi kursie we Wrocłwiu nic nie wygladało w taki sposób... To chybaopinia jakiegoś wrednego trola

Olka
@1

ja byłam i polecam :)

polecam kurs
@Olka

ja też !!!

Dorota

Mija już drugi rok odkąd jeżdżę z tą firmą i jestem zadowolona. Wszystkiego się można dowiedzieć przed wyjazdem, wypłata się zgadza i jest na czas. Następnym razem wracam na to samo zlecenie Lubię atmosferę w Medipe za: Dobry kontakt, bez problemu można się dogadać w każdej sprawie

moja opinia
@Dorota

To dziwne i nie zrozumiałe . Ty piszesz że masz dobry kontakt z koordynatorami, a w moim przypadku nie odbierają telefonów . Wczoraj dzwoniłam 5 razy ciągle się rozłączali dzisiaj 4 razy . Chyba czekają aż problem na zleceniu sam się rozwiąże . Kiedyś jak miałam dobre zlecenie to telefony odbierali .

Zostaw merytoryczną opinię o Medipe - Wrocław

• Jak się pracuje w Medipe?

Zobacz opinie na temat firmy Medipe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medipe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 26 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medipe?

Kandydaci do pracy w Medipe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.