opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Medipe

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 500 ocen
Opinie(1182)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(1182)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego my?
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego my?

Proces rekrutacyjny

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Berlin - Medipe
Düsseldorf - Medipe
Fellbach - Medipe
Frankfurt - Medipe
Glonn - Medipe
Hamburg - Medipe
Kleve - Medipe
Kolonia - Medipe
Merlischachen - Medipe
Münster - Medipe
Neubrandenburg - Medipe
Neuenkirchen - Medipe
Niederkassel - Medipe
Niederzier - Medipe
Stuttgart - Medipe
Urbach - Medipe
Wadersloh - Medipe
Wiesbaden - Medipe

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Medipe

Opinie

Opinie o Medipe Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Medipe!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    dlaczego?

    29.09.2014 08:54

    Inne

    Rodziny niemieckie do firm za opiekę płacą minimum 2400 e ,natomiast opiekunka na rękę otrzymuje maksymalnie 1400, a są opiekunki które wyjeżdżają za 900 e .I stąd moje pytanie ( tylko proszę nie zasłaniać się znajomością języka ,bo robotę opiekunka wykona taką samą ) A więc dlaczego tak bardzo zaniża się wynagrodzenia opiekunek ??????
    ReviewUserIcon
    Diabliczka

    30.09.2014 12:47

    Inne

    Ktos musi na tych co w biurze siedza pracowć,wiec to sa opiekunki a oni tylko kasuja za to grube pieniadze.
    ReviewUserIcon
    ela

    10.10.2014 19:18

    Inne

    a niby skad wzielas te minimum 2400€ Ja mam wglad w rachunki i za lezaca babke rodzina placi firmie 1900 €. nie nakrecaj sie niepotrzebnie bo to nie prawda z tym 2400 €
    ReviewUserIcon
    dlaczego?

    02.09.2014 08:02

    Inne

    byłam 2m-ce w pracy i nie otrzymalam karty EKUZ dziadowska zaklamana firma i nie wierze ze te opinie pisza tylko opiekunki,zadzwonili do mnie z propzycja pracy wiec postawilam warunek ze jezeli otrzymam karte to wyjade ,pancia na to wyrobimy Pani ja sie zawiodlam na tej firmie
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.08.2014 14:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mala

    13.08.2014 15:59

    Inne

    ja tez nie rozumiem dlaczego czekaja do ostatniego dnia.W umowie jest do 14 czy nie mogliby wyplacac 5 dni wczesniej? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    wilien

    27.08.2014 11:00

    Inne

    no na kogo może krzyczeć ?,dzisiaj pracodawcy zachowują się niczym bogowie,trzeba bardzo uważać bo nie wiemy jak się po przekształceniu będzie nazywać
    ReviewUserIcon
    ewa

    13.08.2014 19:09

    Inne

    pieniadze sa hurrrrraaaaa!!!!!!!!!!!!!!! zwracam honor firmie !!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    dada

    06.10.2014 20:04

    Inne

    prosiłabym o podanie numeru do działu administracji medipe szukam w internecie ale coś nie mogę znaleźć . P:S ja też nie dostałam karty EKUZ co robić?
    ReviewUserIcon
    Medipe

    07.10.2014 11:34

    Inne

    Witam, podaję telefon 71 - 3778803.
    ReviewUserIcon
    ewa

    13.08.2014 17:41

    Inne

    odezwij sie Firmo !!!!! i odpowiedz czy wyszly od was wszystkie przelewy? Czy jutro otrzymamy nalezne nam pieniadze ????
    ReviewUserIcon
    minia

    12.08.2014 11:59

    Inne

    dobrze by było ,żeby umowy były bardziej dokładne jeśli chodzi o wykonywanie usług ,każda z opiekunek jedzie po to by opiekować się osobą starszą ,przeważnie jedną ,zwykle mówią ,że druga nie do opieki ,ciekawe jak to sobie firma wyobraża ,że opiekunka poda jednej osobie obiad,po niej posprząta ,a drugiej już nie??? Za dodatkową wykonaną usługę należy zapłacić,ale tego się nie robi ,tylko wymaga od opiekunki,odwiedzający goście to też są dodatkowe usługi ,za które opiekunka nie dostaje wynagrodzenia,odwiedziny na 3 godziny dziennie to oczywiście żaden problem ,jednak rodzinki zjeżdżają na tydzień ,dwa (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jedna z ...

    12.08.2014 20:10

    Inne

    ja tez mam obawy o wyplate,bo jeszcze nie ma przelewow,w umowie jest do 14 a wiec jeszcze 2 dni.Mam duze obawy
    ReviewUserIcon
    MEDIPE TEAM

    12.08.2014 22:26

    Inne

    WITAM SERDECZNIE, NIE MA PODSTAW DO OBAW, WYPŁATY SĄ REALIZOWANE SĄ TERMINOWO I SĄ WYPŁACANE ZGODNIE Z UMOWĄ DO 14-GO KAŻDEGO MIESIĄCA. W PRZYPADKU DODATKOWYCH PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY Z DZIAŁEM ADMINISTRACJI.POZDRAWIAM MEDIPE TEAM
    ReviewUserIcon
    ewa

    11.08.2014 09:03

    Inne

    mam propozycje zarowno dla firmy jak i dla opiekunek.Wybierzmy z posrod siebie jedna pania dobrze rozeznana co mozna czego nie mozna aby nas reprezentowala .zebysmy mogly zglaszac swoje problemy do niej,a ona zalatwiala je z firma.Firma nie zawsze ma ochote i czas rozmawiac z kazda z nas,ale moze z ,, opiekunem,,, przedstawicielem opiekunek bedzie rozmawiala.Chodzi o to, aby ktos nas reprezentowal bronil nas przed firma,bronil naszych interesow.Co wy na to opiekunki oraz Firma?
    ReviewUserIcon
    opiekunka

    10.08.2014 15:17

    Inne

    to zalezy po co dana opiekunka jedzie,bo nie wszystkie jada aby pracowac
    ReviewUserIcon
    solo

    10.08.2014 09:13

    Inne

    Wszystkie firmy działają na tej samej zasadzie ,proponują pracę o której tak na prawdę nie mają zielonego pojęcia,wszystkie przekazane informacje nie mogą być dokładne,bo żadna z firm nie pracowała ani przez godzinę na miejsu pracy.Między tym co firma przedstawia przed wyjazdem,a tym co okazuje się na miejscu to czasami ogromna przepaść.I choćby opiekunka oddała całe swoje serce ,kiedy pojawią się problemy ,firma skrytykuje ,że pracować się nie chce.
    ReviewUserIcon
    tak zgadza się

    10.08.2014 16:01

    Inne

    a jeżeli jest się zmuszonym wcześniej zjechać, to niektóre firmy nakładają kary pieniężne że to z winy opiekunki
    ReviewUserIcon
    aska

    10.08.2014 16:28

    Inne

    nie bardzo cie rozumiem,masz napisane w umowie na temat wczesniejszych zjazdow,a jesli masz sytuacje losowa, naglaca ,to dzwonisz do firmy i prosisz o zmiane z pilnych powodow.Jak firma chce cie ukarac,to przedstaw jej dokumenty,ze twoj zjazd byl naglacy,pilny.Na pewno zostaniesz ukarana jak sama opuscisz prace i zjedziesz do domu i nie poczekasz na zmiane.to oczywiste.
    ReviewUserIcon
    nowa

    08.08.2014 17:31

    Inne

    poczytać jest tu o czym i o niczym ? z mojego os. doświadczenia i współpracy z w/w firma dochodze do wniosku....jakas pancia niby opiekunka która zapomniala się po co jedzie na opieke. jest bardzo rozgoryczona ze jej przyszlo pracować. pracuje w tej firmie nie mam problemów ,zawsze otrzymam uzg.kase,jak jest problem zgłaszam. dziewczyno która piszesz stale pod innym Nick ,miej odwage porozmawiać z firma a nie na wszystkich forach ,dużo masz czasu piszesz i piszesz
    ReviewUserIcon
    graz

    04.08.2014 11:59

    Inne

    osobiscie polecam firme Medipe!! Mam karte Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego.Troche dlugo szla,ale doszla.Panie z firmy czesto kontaktuja sie ze mna droga meilowa,interesuja sie mna, moja praca.Wyplata w terminie.Nie mam do nich zastrzezen.A praca jak praca.Wszedzie trzeba pracowac
    ReviewUserIcon
    janka

    30.07.2014 12:07

    Inne

    Weszłam tutaj ponieważ chciałabym dowiedzieć się jakie opinie są wystawiane o firmie Medipe,niewiele ich jest niestety, ale za to jakieś pyskówki.Kobiety napiszcie coś na temat tej firmy,jak wygląda u nich praca i czy warto zacząć z nimi współpracę....a może napisałybyście o swoich doświadczeniach? Na pewno każda z Was pracująca jako opiekunka mogłaby nowo zaczynającym służyć swoim doświadczeniem.Dziękuję i pozdrawiam.Janka
    ReviewUserIcon
    nina

    29.07.2014 17:00

    Inne

    Kobiety zaczynacie coś sobie udowadniać,tylko co i po co? Pracować trzeba i tyle.Kąsacie się zamiast się wspierać i służyć pomącą,to jest właśnie naszą przywarą.Pozdrawiam i zajrzę tu jeszcze.
    ReviewUserIcon
    ewa

    28.07.2014 19:18

    Inne

    jest jedna zasada,oni nas potrzebuja my potrzebujemy pracy pieniedzy.Cenic sie zawsze trzeba,bo jAK SIE NIE CENISZ to beda mow2ic ze jestes gowno warta i dlatego taka tania.Ja tez pracuje za dobre pieniadze i jestem zadowolona.Za 1100 napewno bym nie pojechala.Cenie sie,mam dobry zawod,jezyk znam,zadnej pracy sie nie boje.Jestem doceniana przez firme i Niemcow tez.Napewno nie pracowalabym tam,gdzie zle by mnie traktowali.Nie jestem samarytanka,pracuje dla pieniedzy i to w miare dobrych.Nie rozumiem takich ,,dobrot,, gdzie to wyjezdzaja z domu,zostawiaja cale rodziny,tesknie za nimi,maja ciezka prace i mowia ze dobrze im.Jak jestescie ,,byle co,,tak macie byle co,ale to macie na wlasne zyczenie.
    ReviewUserIcon
    nina

    29.07.2014 10:06

    Inne

    Brawo Ewa!!!!!!To jest prawidłowe myślenie....trzeba coś sobą reprezentować,znać dobrze język,mieć dobry zawód,szanować pracę a wtedy inni to docenią/wiem z własnego doświadczenia/Pozdrawiam :-)
    ReviewUserIcon
    nina

    28.07.2014 14:54

    Inne

    Przestańcie najeżdżać na europejkę...ma całkowitą rację.Nikt nikogo nie zmusza do wjazdu.Jak już zdecydowałyście się na taką pracę to nie narzekajcie.Jak nie pasuje to pracujcie w Polsce.Pozdrawiam wszystkie opiekunki a w szczególności te logicznie myślące ;-)
    ReviewUserIcon
    właśnie

    26.07.2014 07:41

    Inne

    BRAWO!!!dla Polki!!!podpisuje się obiema rękoma,masz zupełną rację,ale nie zmienisz niektórych myślenia,pozdrawiam Ciebie
    ReviewUserIcon
    europejka-65

    22.07.2014 09:53

    Inne

    Drogie kolezanki opiekunki ,do pracy w Niemczech nie jedzie sie do ludzi zdrowych ,sa Stelle lepsze ,gorsze ,gdzie trzeba sie narobic przy podopiecznym ,a i gdzie jest lekko latwo i przyjemnie ,nie mowie juz o tym ze czasami corki lub synowie tych podopiecznych uprzyksza zycie bardziej niz ci sami podopieczni .Jestem doswiadczona opiekunka ,mam za soba ciezka prace w szpitalu na oddziale internistycznym ,tam jest starosc choroba smierc ,ciezka harowa gdzie opiekunki pracuja za najnizsza krajowa .Czytajac posty kolezanek ,narzekajacych jak to musza sie narobic ,jak to firma ich oszukuje ,jak strasznie jest zle ,wiec pytam nikt nikogo nie zmusza do wyjazdu do Niemiec zeby sie tutaj opiekowac seniorami .Ja wsoplpracuje z Medipe ,nie zdarzylo mi sie zeby mnie oszukali ,nie wyplacili ,koordynatorka zawsze jak jestem w Niemczech zadzwoni ,zapyta co slychac .Jak znam zycie ,to jesze sie taki nie narodzil co by polakowi dogodzil ,a chce nadmienic ze jestem w Niemczech aktualnie u mojego podopiecznego z demencja ,alzheimerem ,inkontynencja ,i jestem bardzo zadowolona ,nie narzekam radze sobie doskonale ,kontakt z rodzina mam swietny .Wnoisek z tego taki ,ze od nas samych zalezy jak bedzie wygladala nasza praca ,od charakteru ,podejscia do pracy i do podopiecznego,doswiadczenia ,empati ,i przede wszystkim dobrego serca .Pozdrawiam wszystkie niezadowolone ,oraz zadowolone ,Firme Medipe ,Milego Dnia :)))))
    ReviewUserIcon
    MEDIPE TEAM

    04.08.2014 09:21

    Inne

    WITAM SERDECZNIE, PROSZĘ O KONTAKT Z DZIAŁEM ADMINISTRACJI POPRZEZ FORMULARZ NA STRONIE INTERNETOWEJ I PODANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH.SPRAWDZIMY CO SIĘ DZIEJE Z PANI KARTĄ EKUZ I SKONTAKTUJEMY SIĘ Z PANIĄ. DZIEKUJĘ I POZDRAWIAM MEDIPE TEAM
    ReviewUserIcon
    niezapominajka

    10.12.2014 15:08

    Inne

    Potwierdzam w 100%!!! To jest prawda, co napisałaś.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.07.2014 21:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    bgn

    19.07.2014 20:02

    Inne

    no to bardzo ciekawe !!!!,ale nie odpisujecie na wszystkie e-meile!!!!!
    ReviewUserIcon
    gff

    19.07.2014 20:27

    Inne

    dlaczego panstwowe inspekcje pracy nie maja nadzoru nad tego typu firmami i nie nakladaja poteznych kar??? przeciez opiekunki wypowiadaja sie co sie dzieje!!!
    ReviewUserIcon
    opiekunka

    17.07.2014 08:13

    Inne

    sorki miało być 2,5 tys. euro!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.06.2014 02:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marika

    04.07.2014 12:35

    Inne

    Asia byłam w różnych miejscach, a pomagały mi koordynatorki, które były tutaj na miejscu i pracują z tego co wiem we Wrocławiu. Wiele zależy od tego na jakiego podopiecznego trafisz, wiadomo jedni bardziej schorowani, drudzy mniej. Jedni marudni, inni sympatyczni
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Medipe?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Medipe

    Strzegomska 236A 54-432 Wrocław

    NIP:5242772921

    KRS:0000517441

    http://medipe.pl/
    Branże: Pomoc społeczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.06.2014 23:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marika

    22.06.2014 22:50

    Inne

    Asia, ja jeżdżę z nimi, nie czuję się oszukana. Koordynatorki zawsze pomocne i to jest jednym z większych plusów, kasa też ok, a za dojazd zawsze zwrot dostaję... także z mojego doświadczenia możesz jechać. Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.06.2014 18:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    asia

    18.06.2014 22:44

    Inne

    droga Elu pomóż mi znaleźć pracę w opiece za 1500 Euro, będę Ci bardzo wdzięczna.Bujam się w opiece od dłuzszego czasu poróżnych firmach polskich i niemieckich, po internecie ale nie mogę załatwić ani w Szwajcarii ani za 1500 Euro.Podpowiedz proszę. Podaje adres jeśli nie wykasują [email protected] pozdrawiam serdecznie aśka
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    27.04.2014 20:18

    Inne

    tylko skąd są te informacje? bo jakoś nie chce mi się wierzyć we wszystko, co jest tutaj napisane...
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    28.04.2014 20:33

    Inne

    biedronka, siłą rzeczy agencje muszą zarabiać i mieć zysk, z tego, że wysyłają opiekunki, ja nie czuję się oszukiwana, za to mam podane na tacy zlecenie, dojazd i załatwione wszystkie formalności i to jest ten plus pracy przez agencje.Jak masz czas, siły i wiedzę, to szukaj czegoś na własną rękę, byleby nie była to robota na szaro... powodzenia!
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    17.03.2014 11:31

    Inne

    Ja napiszę tylko, że z wieloma firmami jeździłam i z medipe jest mi najlepiej i zmieniać póki co nic nie zamierzam (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mariolka

    03.04.2014 09:43

    Inne

    ja z nimi jeżdżę od kilku lat i nic mi o takiej prowizji nie wiadomo, także chyba jest to niesprawdzona informacja. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2014 00:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andzia

    17.03.2014 11:17

    Inne

    Grażka bzdury piszesz, nie wiem skąd masz taką wiedzę 5 raz już z nimi jadę i żadnej prowizji kilkaset euro nigdy nie widziałam. Warunki zatrudnienia, wynagrodzenie i obsługa w firmie - zastrzeżeń nie mam. Wiadomo jak to w pracy opiekunki czasem trafisz na lepszą, czasem na gorszą rodzinę z pacjentem.
    ReviewUserIcon
    Teresa

    02.04.2014 16:51

    Inne

    Od koga pobieraja prowizje od Rodzin niemieckich?,bo przez agencj epracy sie nie pracuje,oni sie tylko na sloncu wygrzewaja,sie szuka pracy na wlasna reke.
    ReviewUserIcon
    Ola

    28.02.2014 19:33

    Inne

    Aniu, nie musisz tak agresywnie reagować, w każdej firmie zdarzają się sytuacje które do miłych nie należą, ale nie sądzę że medipe wykazuje się złą wolą, przecież zależy im jak każdej takiej firmie na zadowoleniu swoich pracowników, myślę że to wynikało z jakiegoś chwilowego nieporozumienia. Nie zniechęcaj się bo w innej firmie może się zdarzyć podobnie, wszyscy przecież są ludźmi i różne rzeczy się dzieją. Ja byłam trzy razy z nimi na wyjazdach i nie miałam na co narzekać.
    ReviewUserIcon
    mini

    27.02.2014 11:17

    Inne

    zdarzają się i niemiłe sytuacje, jak zawsze i wszędzie, miałam taką, ale firma znalazła mi szybko druga rodzinę, koordynatorka podwiozła i było już całkiem dobrze.
    ReviewUserIcon
    Mariola

    22.02.2014 13:03

    Inne

    wiesz jeżeli osoby, które się tu wypowiadają nie miały nieprzyjemnych sytuacji, to po prostu o tym nie napiszą. Ja także współpracowałam swego czasu z Medipe i też nie przypominam sobie sytuacji, w których miałam z firmą jakieś problemy. No chyba ze liczyć trzydniowe opóźnienie w płatności.
    ReviewUserIcon
    Kinga

    07.02.2014 14:04

    Inne

    miałam okazję być do tej pory na dwóch wyjazdach z medipe i śmiało polecam - warunki są przyzwoite, współpraca układa się pomyślnie, nie miałam żadnych nie przyjemnych sytuacji
    ReviewUserIcon
    Danka

    31.01.2014 12:54

    Inne

    myślę, że mogę polecić tę firmę z czystym sumieniem, właśnie wróciłam z mojego drugie wyjazdu i mile to wspominam - praca jest ciężka, ale która nie jest? natomiast daje dużo satysfakcji. Firma płaci na czas, zapewnia różne dogodności, umowa ok.
    ReviewUserIcon
    Olga

    24.01.2014 19:11

    Inne

    Pragnę ze wszystkimi podzielić się moimi wrażeniami z ostatniego wyjazdu z firmą Medipe: był to jeden z lepiej zorganizowanych wyjazdów do pracy jako opiekunka na jakich byłam, babcia z którą pracowałam może nie była jakoś bardzo sympatyczna, ale problemów z nią nie miałam, gdy miałam jakieś pytania i sugestie, chętnie udzielano mi wsparcia, jeżeli chodzi o płatności z tym także nie było problemów, myślę że każdy kto się zastanawia nad wyjazdem do pracy z tą firmą to nie musi mieć obaw
    ReviewUserIcon
    Maryla

    10.01.2014 22:30

    Inne

    Zgadzam się w zupełności z wypowiedzią poprzednika Jareckiego, ja akurat cały czas współpracuję z Medipe i bardzo sobie chwalę tę współpracę - uważam, że to jedno z niewielu tak rzetelnie pracujących biur dla opiekunek. Nigdy nie zdarzyła mi się żadna przykra sytuacja z ich strony, ale jak się to mówi wyjątek potwierdza regułę. Pozdrawiam załogę, a Paniom z autobusu życzę powodzenia w życiu!
    ReviewUserIcon
    Jarecki

    10.01.2014 10:44

    Inne

    Wczoraj jechałem busem z Wrocławia i miałem okazje (mimo własnej woli) wysłuchać dwóch Pan (jak dla mnie z objawami „Dystymii“:) głośno rozprawiającymi o cierpieniach w pracy opiekuna. Poza paroma obsmarowanymi Firmami było również Mediae. Pracowałem dla tej firmy jakiś czas i bzdury, które usłyszałem bardzo mnie rozbawiły. Fakt ,ze nie pracuje już więcej dla nich miał zupełnie prywatne podłoże. Napisałem powyższa opinie tylko dlatego ,ze owe Panie odgrażały się ,ze opiszą cala swoja krzywdę wyrządzona przez „niedobre Panie” z biura na portalach dla opiekunek. Myślę ,ze odrobina dystansu jest czasami potrzebna, a ja pozdrawiam Panie i zastanawiam się jak ujmą 40 minut rozprawy w kilku zdaniach i czy będą miały odwagę się pod tym podpisać.
    ReviewUserIcon
    Kiniula

    02.01.2014 14:25

    Inne

    jestem zadowolona ze współpracy z firmą, w moim przypadku nie było żadnych problemów ani na miejscu ani ze zwrotem kosztów przejazdów, na pewno wyjadę jeszcze z nimi do niemieckiej rodziny
    ReviewUserIcon
    Jarek

    25.07.2013 13:44

    Inne

    Pracuje dla Medipe prawie rok i nie przypominam sobie, zeby nie dalo sie wyjasnic z personelem niejasnych sytuacji a wrecz przeciwnie.
    ReviewUserIcon
    frew

    17.06.2014 23:00

    Inne

    chyba sam jesteś tym personelem
    ReviewUserIcon
    ewkaz

    18.07.2013 15:28

    Inne

    umowa zlecenie, składki do zusu są odprowadzane
    ReviewUserIcon
    anka t.

    27.06.2013 14:30

    Inne

    moja droga z moich doświadczeń 1000-1200 euro, pozdrawiam! zerkaj czasem na oferty na ich stronie, często obok oferty są podane zarobki.
    ReviewUserIcon
    Zadowolona

    27.05.2013 19:41

    Inne

    basta- pisze się "tępa" :)))) czasami warto pomyśleć zanim coś się napisze. Jestem zdania, że zanim wysnuje się jakąś opinię, warto porozmawiać z pracownikami na nurtujące nas sprawy a nie bezpodstawnie oceniać, że ktoś jest leniwy albo tępy. Pozdrawiam i życzę uśmiechu!
    ReviewUserIcon
    anka t.

    19.05.2013 11:00

    Inne

    pieniążki nawet ok, wypłacane na czas, atmosfera... no zależy na jaką rodzinę trafisz i podopiecznego, ja póki co miałam raczej szczęście, umowa zlecenie, ubezpieczenie, składki itd wszystko jest. Panie konsultantki bardzo pomocne. Ja jestem zadowolona, pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Basta

    14.05.2013 15:59

    Inne

    Firma jak firma zadna rewelka oferuja to co wszystkie tylko pieniadze na ostatnia chwile. Ksiegowa jest leniwa albo tempa

    Zostaw merytoryczną opinię o Medipe

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.