Opinie o blum.pl - Blum Polska w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blum Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Blum Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blum Polska w Swarzędz

smutek

to nie gowork powinien zacząć coś z tym robić ale firma. te wpisy nie są wyssane z palca. i to wpisy z różnych działów. trzeba zacząć od przyczyn, a nie oczekiwać usuwania rezultatów. to chyba logiczne...

lukajcy

Czytam i widzę, że firma blum też doczekała się swojego ambitnego komentatora, a gowork jeszcze nie skumał, że należy monitorować na bieżąco, bo wpisy są.... no właśnie chyba takie, że można zacząć coś z nimi robić. No chyba, że czekają aż się dalej rozkręci, swoje dorzucają, a w efekcie z super ofertą zadzwonią i pomoc zaoferują ;-) Piękny polski klimat ;-) A kto z tych komentujących do trzech potrafi policzyć?

Mało inteligentni
@lukajcy

Cytuję "A kto z tych komentujących do trzech potrafi policzyć?" i opowiadam...pewnie nie jeden, nie dwóch. To że ktoś pracuje na produkcji nie znaczy, że nie umie liczyć, niejeden ma pewnie wyższe wykształcenie niż Ty, więc nie obrażaj ! A odnośnie reszty twojego komentarza to o co chodzi bo może jesteśmy za głupi żeby zrozumieć twój tok myslenia ?

Kosmonauta

A może by tak rzucić wszystko i polecieć na księżyc?

@Kosmonauta

Matko, co ty bierzesz ???? :)

wkurzony

O proszę ktoś tu kasuje niewygodne komentarze, ale naszych opinii nie da się usunąć, na pewno zostanie przez zainteresowanego przywrócony.

porzałki
@wkurzony

Pewnie zgłoszony o naruszenie :) Teraz wiemy że czytają opinię. Wielki brat widzi wszystko

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Blum Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
caddy

Mi głąby zz góry gadaly podczas gdy mialem rozmowę po daniu wypowiedzenia ze w vw ludziom się oczy naswietlaly i poparzenia mieli .. Haha.. Fakt tyrać trzeba ale... Robisz cyfrę i fajrant..jest awaria i odpoczywasz .. Można usiąść nawet..nie tyrasz do za 1. . Obiady tez są dla zainteresowanych.. System 17 zmian jest bardzo ciężki ale z drugiej strony biorac urlop w środku tygodnia umiejętnie go laczac z szarakami możesz se wakacje tygodniowe zrobić tracac np 2dni urlopu.. Sielanki nie ma.. Nie leżymy na sofach.. Ale powiem tak.. W Blum plusem byla umowa i obiady.. Vw to nie raj.. Ale tych plusów jest od ch... więcej.

Xxx
@caddy

Potwierdzam, pracować trzeba wszędzie ale w firmie której jestem jest zupełnie inaczej jeśli chodzi o nadgo.. nadgo są dla chętnych. Maszyna pracuje, możesz usiąść, jest awaria to odpoczywasz. Ot, normalna robota.

Gojob

Witam jak wygląda utrzymanie ruchu i jaka kasa? Na rękę. I czy są jakieś premie dodatki

VwAuto

Ja sie pytam gdzie jest stażowe? Człowiek pracujący w tej firmie od 10 lat dostaje praktycznie tyle samo co ktoś nowy... gdzie jest motywacja dla pracownika? Jak wy chcecie zatrzymać ludzi którzy z góry wiedzą, że i tak za kilka lat nic wiecej nie osiągną? Smutne... lepiej udawać, że nie ma problemu

ZENON
@VwAuto

VwAuto Masz racje,ludzie tylko czekają na tzw.podwyżkę i prezesik ze swoimi podopiecznymi się żdziwi . Wiemy dobrze ,że nie będzie żadnego wow....ale ludzie mają jeszcze nadzieję.. Pozdrawiam całą GÓRĘ.

Dziunia

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .

dziunia

Fajna firma tylko mega dużo roboty...

doansi

no powinno byc chodz zależy od tego jaka bedziesz miala premie wydajnosciowa (praca na akord robisz 139% normy dostajesz 20% do wypłaty)

brutto :D

@doansi

Lipa na początku. A po 3 miesiącach z 2700-2800 netto będzie?

Słabe 2620 podstawy na początek plus po 3 miesiącach premie

@doansi

Brutto czy netto?

Ansi

Witam. Jakie zarobki na produkcji?

blablabla

pierwszy i trzeci byl do pracy dla chetnych a ze wiekszosc byla chetna bo kasa kasa kasa... wyplaty niskie to sobie dorobili troche ale teraz firma bedzie miala na czym ich oszukac ;)

zmiana b

Pierwszy i trzeci maja do pracy a pietnastego czerwca mogę wolne proszę .

strażnik
@zmiana b

co? pierwszego i trzeciego maja do pracy? przecież to wbrew prawu!

blum dobra firma, ale zepsuta przez rządzących. prezesa, dyrektorów, koordynatorów.. co widać po wpisach i z produkcji i z administracji

Tytany
@pracownik

I dodaj że brygadziści i opiekunowie dołożyli do tego swoją cegiełkę. Jeden przez drugiego chce się pokazać,podlizać zwał jak zwał i tak napędza się tą machinę, machinę która działa tak że ludzie sami odchodzą....szkoda słów można byłoby pisać i pisać i tak to nic nie zmieni.

3-latek

Pracuję w Blumie od 3 lat...dział administracji....co mogę stwierdzić? O 3 lata za dużo! :-) Tyle mogę stwierdzić. Sam nie wiem jakim cudem tu tak długo wytrzymałem. Z prezesem nie mam zbyt częstego kontaktu, ale to chyba dobrze. Nim się nie przejmuję, natomiast nie mogę patrzeć na co niektórych jego przydupasów, którzy włażą mu w kieszeń wszelkimi możliwymi kończynami. Wygląda to jak jakiś skansen, w którym obserwator z zewnątrz mógłby wspaniale dostrzec, jak zdrowa organizacja jest zastąpiona przez masakryczny poziom lizusostwa. Niestety Blum ma tylko dobrą opinię wśród klienteli, natomiast tragiczną wśród pracowników wszystkich działów. Zgadzam się z przedmówcami, że hasło "Firma rodzinna" dotyczy co najwyżej rodziny zarządzającej w Austrii, natomiast kompletnie nie ma nic wspólnego z tym co się tutaj wyprawia. Kolega "obok" z Volkswagena (też administracja) też czasem narzeka, ale czegoś takiego jak u nas nie obserwuje. Przynajmniej z tego co wiem, tam nie mają gęstej i toksycznej atmosfery.... Czas zatem zwijać swój żagiel z tego statku i lecieć do czegoś zdrowszego. Generalnie Blum'a stanowczo odradzam.

olo

Źle wam ? A jak idź lista na nadgodziny to rzucacie sie ja pies na kość. Więc nie narzekać !

olo

Nie przydupasek tylko osoba które nie jest rzuca się na nadgodziny bo woli ten czas spędzić z rodziną.

blablabla

wiadomo że się nie opłaca ta wypłata to była jakaś kpina...

Zal

"Blum jest firmą rodzinną, dlatego właśnie człowieka stawiamy na pierwszym miejscu" - DOBRY ŻART

Zostaw merytoryczną opinię o Blum Polska - Swarzędz

• Jak się pracuje w Blum Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Blum Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blum Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 19 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blum Polska