Opinie o blum.pl - Blum Polska w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blum Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Blum Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blum Polska w Swarzędz

Zmiana A żenada żeby dostać urlop trzeba iść 6 miesięcy w przód no chyba że jedziesz na mecz

ble

idz na elke co się prosisz

bobik

Chyba że na ryby jak pewien opiekun niektórzy naprawdę potrzebują i nie dostają,nowy brygadzista zaczyna przekraczać swoje kompetencje

wujek

jakie warunki na stanowisku przedstawiciela handlowego?

Piotr Chudy (BHP)

Był to dla mnie zaszczyt móc z Wami pracować

Starszy
@Piotr Chudy (BHP)

Również dziękujemy za miłą prace w Twoim towarzystwie.Powowodzenia Piotrek

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Blum Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Ktoś

Oooo... Tego się nie spodziewałem :( Jak widać jednak osoby trzymające władze tutaj zaglądają i błyskawicznie potrafią ogarnąć temat usunięcia niewygodnego komentarza. To sobie usuwajcie. Ja będę ponownie je wrzucał, aż w końcu Wam się znudzi :) ciekawe kto będzie wytrwalszy :) A zatem napisałem: Mikołaj to gbur i prostak. Na magazynie już pokazał na co go stać i jak pomiatać ludźmi. Panie Prezesie - może warto lepiej dobierać współpracowników, bo otaczając się takimi ludźmi, daleko Pan nie zajdzie! Oj zmieniła się ta firma. Kiedyś było miło i przyjaźnie, a teraz jeden drugiemu może nóż w plecy wbić. Na produkcji cały czas naginane są normy i trzeba się tłumaczyć jak chce się iść sikać. W administracji państwo w państwie. Nikt nie ma nic do powiedzenia, poza oczywiście grupą sprawującą władzę. Nie ma żadnej szansy na jakikolwiek rozwój, a i wypłaty jak na dzisiejszy rynek pracy są mizerne. Blum chwali się na zewnątrz, że najważniejszy jest człowiek, a jak jest naprawdę? Harówka, brak jakiekolwiek poszanowania, żadnego dziękuję ani pocałuj mnie w d...ę, a po 10 latach drewniany kwiatek, uścisk Prezesa i zdjęcie na ścianę. Żenada! Na stronie www można przeczytać, że Blum oferuje wiele możliwości każdemu, kto jest zaangażowany i entuzjastycznie nastawiony do pracy. Jakie to są niby możliwości? Panie Prezesie może zamiast kasować komentarze pora się do nich ustosunkować, bo jak długo można wszystko zamiatać pod dywan? Dosyć mam już tej marnej żenady na imprezach firmowych, na których Prezes gra komedię, jaką to my jesteśmy super rodziną Blum, jak dobrze pracujemy i takie tam dyrdymały. Może zamiast wyrzucać kasę na imprezy, dostalibyśmy w końcu konkretne podwyżki! W d...e mam kiełbasę i piwo, ale kasa by się przydała.

chomik
@Ktoś

Jeden mądry co umie opisać jak jest naprawdę. Ale najlepsze są pochwały na imprezce dla UTR ,oni wszystko najlepiej robią,ale gamonie prostych rzeczy jak wymienić gumkę w rolkach nie umieją tylko folia związują,,,,ale są GUT.

Mimoza
@chomik

Zapraszamy do UTR na stanowisko montera gumek :)

RST
@chomik

UTR tzn. utrzymanie ruchu

UTR
@RST

Ja nie narzekam. Wymarzona praca do emerytury. Żyć nie umierać. Polecam Utr

borys
@UTR

Nie dziwi mnie to, w h...a lecicie to możecie siedzieć,szkoda że prezes nie weżmie się za utr,ale nie bo kierowniczek utr to przecież prawie jak rodzina, łapa ,łape myje.

Salsa
@borys

Utr. Wielka paranija tej firmy, powinni mieć płatne od wydajności maszyn. Dlaczego produkcja ma tylko wydajności i normy z kosmosu ?

Koza
@UTR

A co to za stanowisko nastawicz ? Parobek którym posługuje się Utr bo im się nie chce iść na awarię.

Blumiank
@Ktoś

Prezes to podobny gbur co Mikołaj wiec niech cię nie dziwi, że takie zachowania i mobing jest tolerowany, ba mobing jest nawet przez prezesa wzmacniany i porządany!!!

Tulipan
@Ktoś

A są chociaż fajne wolne dziewczyny w Blum 'ie ?

Ogik
@Tulipan

Tak. Wszystkie 50+ zainteresowany ? Chcesz przyjść do pracy czy laski wyrywać

Bobi
@Ogik

A niech sobie wyrywa, może jakąś naiwną poderwie. Tylko,że za długo du..y tam nie zagrzeje z takim podejściem.

Wesoły Romek

Masz rację Blumiank ja również zauważyłam, że coś dziwnego tam się dzieje jakiś dziwny odpływ??

treser
@Wesoły Romek

A białe dziwne myszki widziałeś

Wesoły Romek
@treser

Białe Myszki to chyba treser tylko ty Widzisz ale nie dziwi mnie to jeżeli dziennie spożywasz tyle żołądkowej gorzkiej. Ciekawe jak wygląda twoja wątroba

J17

Teras kasting na drezyne na magazyn wielka selekcja a już wiadomo kto idzie BRAWO

Ivent
@J17

Kto ? Bo z tego co wiem to rekrutacja się nie skonczyla

zenek
@Ivent

Jak kto z zmiany a chwali się na lewo i prawo

rivier

ile płaca na produkcji w blumie ?

Repeta
@rivier

Z pełnym zwrotem kosztów dojazdu, jako młodszy pracownik produkcji dostaje około 3.250 na lape

Olaboga
@Repeta

Przestań. Chyba z nadgodzinami. A dojazd zależy od km więc jeśli ktoś mieszka w pobliżu to nie ma zwrotu

@Repeta

Proszę dokładnie sprecyzować odp zwrotu za dojazd....Ja mam starszego dojeżdżam do 15 km i jakoś nie mam tej kwoty.

Auto
@33221

Ok. 220 zł za miesiąc. O ile chodzisz wszystkie dni w miesiącu

starszy

Pani Julito,proszę zauważyć , że w każdej mniejszej lub większej firmie za 10 lat pracy dostaje się wynagrodzenie takie czy inne, więc proszę o rozwagę gdyż w Blum-ie drewniany kwiatek to jest zapłata i podziękowanie dla najbardziej pracowitych ludzi na produkcji? To bardzo dziękujemy za takie poszanowanie.

@starszy

Prawda ja dodzisiaj się wstydze tego co dostałem

jogi
@starszy

Najważniejsze ,że ci którzy dostają po 10 latach to co dostają to będą dostawać, a reszta nie musi nic .

lejczester

slyszalem ze 17 zmian was czeka;) hue hue hue :-D :-D

No iiii?
@lejczester

No i co? Będzie więcej wolnego niź na 3 zmianach.

aaa
@lejczester

skąd masz takie informacje??? Jeśli to prawda przynajmniej więcej zarobisz bo to system juz 4 brygadowy a wiadomo ze wtedy dodatki muszą dojść za taki system

lejczester
@aaa

17 zmian pozwala pracodawcy nakazanie pracownikowi pracy w soboty na rano i popoludnie bez placenia nadgodzon dajac w tygodniu wolny dzien wiec z punktu widzenia pracodawcy...jest ciaglosc pracy przy założeniu ze nie placi nadgodzin wiec nie wiem czy tak wiecej zarobisz...bedziesz tyral caly czas z tym ze bez nadgo ;-)

D.
@lejczester

Chyba nie wiesz co mówisz... Na 4 brygadch pracujesz tyle samo godzin co na 3 zmianach... Więc nie pisz bzdur..

Beti
@D.

Pracuje aktualnie w systemie 4-brygadowym i niestety, ale wypada nam średnio 2 dni pracy więcej w miesiącu...

@Beti

Nie wiem w jakiejfirmie pracujesz.. ja pracuje 20-21 dni w miesiącu. Dodatek do czterech brygad i dodatek za prace w nocy. Pozdro.

oprysk

A co z chwastem

Julita

Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń z pracy w Blum Polska. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i o nie obrażanie innych użytkowników. Przypominam również o stosowaniu się do zasad regulaminu portalu.

mam dość

Podwyżka? Jaka podwyżka? To jakiś żart! Po 10 latach pracy marne grosze. Trzeba zacząć rozglądać się za czymś innym. Tak nie zatrzyma Pan dobrych pracowników Panie Prezesie

Bpl
@mam dość

To sobie szukaj ja na lecie nic nie dostałem i co może za rok

Byly Starszy Pracownik Produkcji

Oj Mlode Wilki widac sie podniecaja starszym. Tylko otworz oczy ze pozniej juz cie nic nie czeka! No moze wozek i inne pierdoly to dostaniesz 200 brutto. Ja odszedlem jakis czas temu i nie zaluje. Troszke balem sie poczatkowo o zarobki ale niepotrzebnie. Powiem jedno w vw doceniaja staz u pracownikow. Nowi maja ustawowy pakiet podwyzek. Po pol roku 200 zl brutto Po kolejnych 10 miesiacach 500 zl brutto Kolejne 10 miesiecy 500 brutto Kolejne 10 miesiecy 500 brutto i przejscie pod skrzydla vw. Poczatki bez nadgodzin bylyby ciezkie ale pracujac podobna ilosc nadgodzin co w Blumie suma sumarum wychodzi sie lepiej. Dodatki sa takie ze w roku odbierzesz 15.5 wyplaty (podstawy bez nadgodzin). No i trzeba sie przyzwyczaic ze robisz swoje, mozesz usiac wrecz kaza przyniesc sobie taboret. Mozna jesc kiedy chcesz norma jest gril elektryczny. W czasie awarii nie latasz nigdzie, moze poprostu nic nie robic. Jest czas na toalete, telefon przynajmniej na spawalni.

poposik
@Byly Starszy Pracownik Produkcji

To daj namiary kto ci załatwił. Pewnie jakiś znajomy ,bo dziwne ,że ja złożyłem i nawet nie zadzwonili. Chyba że zachwalasz a gówno masz.

@poposik

No jak się tak zachowujesz jak na forum to nie dziwota że się nie dostałeś.

Były Starszy Pracownik Produkcji
@poposik

Rozumie Twoja ilustrację. Ja czekałem prawie 2 lata od wysłania pierwszej cv. Nie chodzi mi o przechwalanie się czymś co dopiero mnie czeka, tylko pokazanie że na Blumie świat się nie kończy. Wiem że często boją się zmian i mają przekonanie ą kto mi zapłaci więcej jak za niedzielę. Uwierzcie zapłaci...

Były Starszy Pracownik Produkcji

poposik
@Xxx

A ty nie kozacz ,widać z wiochy do miasta przyjechałeś i udajesz jakiegoś mieszczucha. Krowy doić....:)))

@poposik

Ty koło mieszczucha nawet nie stałeś..... Nie no w sumie na linkach jest dużo ludzi na poziomie, więc ciesz się bo obracasz się w doborowym towarzystwie.

????

Jak tam podwyżka i nowa premia za 5 ,i 10 lecie jedni chorowali i ją mają inni niestety nie

Ugotowani

Dziękujemy ☹ że w takie Święto musimy iść do pracy. Miłego długiego weekendu i grillowania GÓRO ! p.s. Chociaż klime mogliście nam załączyć, chyba to nie dużo. Zdechnąć idzie tak gorąco na hali????

praca
@Ugotowani

Jakie musimy sam idziesz a potem płaczesz d.

Starszy pracownik

Jako długoletni starszy pracownik produkcji czuję się delikatnie mówiąc zniesmaczony całą desperacką akcją zatrzymania młodych pracowników... "My" którzy minimu rok musieliśmy przepracować mając umowę na stałe do tego jeszcze nie mogliśmy chorować i za wiele się odzywać- wtedy dostaliśmy "tytuł" starszego pracownika produkcji. Właśnie tak firma traktuje doświadczonych pracowników stawiając ich nawet poniżej tych nowych. Gratulacje! Mam nadzieję, że niedługo zwine swój żagiel z mielizny.

Zmiana C

Firma pogrąża się coraz bardziej. Starszego dostają 2letniaki. A ludzie z 10 letnim stażem mają wielkie (usunięte przez administratora)

Olo
@Zmiana C

Nie pogrąża sie tylko daje szanse mlodym bo starzy juz wypaleni sa ha ha ha emerytura ????????

Stiwen
@Olo

Tak wiem :) jestes podniecony ze dostales ale zobaczymy za kilka lat jak bedziesz na naszym miejscu pozdro

Walka
@Olo

Nikt sie nie wypalił, zobaczysz za parę lat jakie to uczucie, nie docenienie. Obyś dotrwał. Powodzenia

2 latek
@Zmiana C

Tylko ze ci niektórzy co pracują 9 lat nie umieją planu kontroli o rysunku już nie wspomne .A ich szczytem możliwości jest strzelić z gumy tak żeby się zawiesiła na suficie .To nazywasz DOSWIADCZENIEM.

Dic
@Olo

A Ty pajacu na emeryture się nie wybierasz albo długotrwałe chorobowe?

Pakowacz
@2 latek

Taka firma opiekunowie to terz nie są ludki kompetentne tylko zwykłe poganiacze co dostały stołki za wazeliniarstwo

Gabi
@Pakowacz

"Też"

Alex
@Walka

Skoro tak ci zle to podaj sie do dymisji i nie rob wstydu emerytom ???? gdybys to ty byl mlodym i dostal starszego to pewnie byś sie zapil ha ha zal.pl a w twarz nikt nie powie ! Bohaterowie

Olo
@Dic

Na emeryture to ty sie wybierz doswiadczony pracowniku ???? a poki co idz sie wyplacz mamie w rękaw ze ktos cos dostal ????

kropka

A teraz będą podwyżki i wreszcie się wszystko odmieni. Trzeba być dobrej myśli ☺ na zmiany trzeba czasem poczekać cierpliwie.

coś takiego
@kropka

Podwyżki? Jakie? chyba ,że się cud zdarzy ,ale jak się zdarzy to tak normy podniosą ,że znów nie odczuje się tej ...podwyżki...Góra myśli ,ale pod siebie.

smutek

to nie gowork powinien zacząć coś z tym robić ale firma. te wpisy nie są wyssane z palca. i to wpisy z różnych działów. trzeba zacząć od przyczyn, a nie oczekiwać usuwania rezultatów. to chyba logiczne...

lukajcy

Czytam i widzę, że firma blum też doczekała się swojego ambitnego komentatora, a gowork jeszcze nie skumał, że należy monitorować na bieżąco, bo wpisy są.... no właśnie chyba takie, że można zacząć coś z nimi robić. No chyba, że czekają aż się dalej rozkręci, swoje dorzucają, a w efekcie z super ofertą zadzwonią i pomoc zaoferują ;-) Piękny polski klimat ;-) A kto z tych komentujących do trzech potrafi policzyć?

Mało inteligentni
@lukajcy

Cytuję "A kto z tych komentujących do trzech potrafi policzyć?" i opowiadam...pewnie nie jeden, nie dwóch. To że ktoś pracuje na produkcji nie znaczy, że nie umie liczyć, niejeden ma pewnie wyższe wykształcenie niż Ty, więc nie obrażaj ! A odnośnie reszty twojego komentarza to o co chodzi bo może jesteśmy za głupi żeby zrozumieć twój tok myslenia ?

Zostaw merytoryczną opinię o Blum Polska - Swarzędz

• Jak się pracuje w Blum Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Blum Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blum Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 19 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blum Polska