Blum Polska

Opinie o Blum Polska

klima moze jest, ale działa tylko w biurze a na chali nie.

w Blumie pakuje się szufLady a słabeUsze uciekają bo nie dają rady praca jak praca robić trzeba by zarobić na kroMkę chleba zarobki nie naJgorsze w okolicy lepszE to niż robić u prywaciaża w piwnicy blum przynajmniej Szanuje pracownika inne firmy nie robią dla roboli co roku piknika za dojazd do pracy też dodaTek dają premię roczną i świąteczną wszyscy dOstają klima na hali czego więcej chcieć no może trochę więcej pieniędzy mieć ale to już zależy od nas każdy jest Kowalem swojego losu niech słucha swojego wewnętrznego głosu

Zostaw opinię o Blum Polska - Jasin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blum Polska