abacent personalservice GmbH

Opinie o abacent personalservice GmbH

Proszę o opisanie Pańskiego problemu, lub o kontakt z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Bardzo dziwna firma z 20 letnik stażem na rynku . Tak ze panowie szukajcie innej Firmy nie polecam pracy w Abacent Personal

@Tomek

Dzień dobry Panie Tomku. Przykro nam z powodu Pańskiej opinii. Czy mógłby Pan jednak opisać, co Panu nie odpowiadało w pracy u nas?

@abacent personalservice GmbH

Dzień dobry widzę że podniósł pan rękawicę ,Dziękuję Bardzo i tak Pan nie odpowie na moje pytania No może się mylę ,A więc na Lohnabrechnung Wszyscy mamy podniesione stawki i mam takie pytanie (usunięte przez administratora) Czekam z niecierpliwością na odpowiedz Pozdrawiam Tomasz

@abacent personalservice GmbH

A odpowie Pan bo mam bardzo dużo pytań ?????

@Tomek

Jeszcze trochę , Opiekunki będą więcej zarabiać jak my na budowie ,Mają nocleg wyżywienie przejazd no i 1500-1800 na miesiąc

@Tomek

Proszę wybaczyć, ale nie zrozumiałem Pańskiego pytania. Czy wyższa stawka to coś złego? Chociaż brzmi to interesująco, bo płacimy dokładnie tyle, na ile umawiamy się przy podpisaniu umowy. Nie będzie tam niższej stawki, ale nie powinno być również wyższej.

CK
@Tomek

Stawik podniesione bo najniższa płaca w Niemczech wzrosła , tylko nikt nie dostał aneksu do umowy!!!!

@CK

Stawki podnoszą się średnio ok. 2 razy na rok i są od razu zawierane przy wypłacie za następny miesiąc. Nie musi być do tego aneksu, ponieważ chodzi o podwyżkę wielu pracowników naraz i jest to dość regularne.

Baron
@abacent personalservice GmbH

To gdzie jest ta podwyżka ?

@abacent personalservice GmbH

Dieta jest neto plus wyższa stawka to znaczy gdzie ginie a do wypłaty tyle samo lub mniej ? Rdzę zmienić księgowość Lub program w kompie Bo nas (usunięte przez administratora) ha ha ha

@abacent personalservice GmbH

Witam czy pan nie umie czytać ha ha ha ,to co wszystkim , Rozliczenia kilometry stawka Pierw nie płacicie za kilometry teraz płacicie Tylko tego nie widać w kieszeni To nie te czasy żeby robić ludzi ?????? Umiemy pisać czytać znamy język niemiecki

CK
@abacent personalservice GmbH

Tak w miesiącu wrześniu stawka wzrosła z 9,73 na 9,90 przy czym dodatek z godzinę który jest nie opodatkowany zmienił się z 1,67 na 1,50. To znaczy e przy wypłacie jesteś w plecy. HA HA HA

Szczery

Nie wierzcie w stawki obiecywane przez pracowników biurowych na słowo. Podpisujecie w tej firmie umowę gdzie stawka to najniższa krajowa i płacą jak im się zechce. Na początku na zachętę dostaniecie uczciwie np.12 euro za godzinę a potem będą Wam obniżać wypłaty wierząc że nie potraficie liczyć i zjadą do 10 euro. Odwołania nic nie dają, jakbyście do pustaków gadali na budowie(usunięte przez administratora)

@Szczery

Stawka, którą Pan otrzymuje jest zapisana w umowie. 12€ to 12€, obniżenie jej po podpisaniu umowy byłoby nielegalne.

Szczery
@abacent personalservice GmbH

Kłamstwo kolejne. Nikt z pracowników, których znam z firmy Abacent nie ma podpisanej umowy na faktyczną stawkę którą ustalacie słownie. Najpierw obiecujecie godzinową stawkę przez telefon ale wysyłacie wszystkim umowy do podpisania na najniższą krajową i w trakcie pracy nie dotrzymujecie danego słowa przez telefon obniżając wypłaty.

@abacent personalservice GmbH

Niema takiego zapisu czemu pan ?????? Każdy wymaga szczerości gdy go nie dotyczy ,Jak zaczynamy mówić co go dotyczy zaraz się obraża

Darek B

Non stop zachęca do pracy nic w zamian nie dając ,.Dziękuję za Info mail .Każdy dostał tylko za dziękuję nic się nie kupi

Malarz

ok

podstawowe przy przyjęciu nowego pracownika

Hose

Słuchajcie, miałem ustaloną stawkę z firmą Abacent 12 euro na godzinę, niestety po prostym przemnożeniu przepracowanych godzin wyszła mi wypłata poniżej 10 euro. Napisałem zażalenie i dostałem odpowiedź że wszystko jest zgodne z umową, nie ma winnych i do błędu nigdy się nie przyznają. Podpisujecie umowy o pracę za najniższą niemiecką krajową i mogą płacić co łaska. Ich słowne obietnice nic nie znaczą, równie dobrze mogą Wam obiecywać 15 euro na godzinę do ręki żebyście tylko pracowali a na wypłatę będziecie w wielkim szoku. Z tego co słyszę od innych pracowników do połowy 2019 roku ta firma była w porządku i wszyscy otrzymywali większe i uczciwe wypłaty. Od połowy zeszłego roku ta firma to już tylko kabaret i coraz bardziej obniża loty. Nie polecam

emigrant

Dobra, szybko znaleziona praca, wypłata na czas, taka na jaką się umówiliśmy. Polecam firmę ABACENT.

Bartosz
@emigrant

Co konkretnie należy do Twoich zadań w abacent? Możesz mi powiedzieć jaka jest stawka godzinowa w tej firmie i po jakim czasie można ubiegać się o podwyżkę? Liczę na Twoją odpowiedź, daj znać!

Mike elektryk

Firma naprawdę rzetelna , a to rzadkość na rynku , nie ma sciemy , jest jak piszą , gorąco polecam!!!!

Czym abacent personalservice GmbH zachęcają? Jakie mają dodatki?

Hans

Można liczyć raczej na cud jak dodatek ,prędzej na początku będą potrącenia godzin na szajs konto 160 godzin miesiać bedzesz pracował za friii ,24 euro na buty ochronne raczej na sandały wystarczy śmiech na sali panie w biurze noszą droższe buty ,brak odzieży ochronnej 6 euro na hełm i okulary

tomek
@Hans

Coś chłopie kręcisz , albo nie masz pojęcia o czym piszesz. Dostałem ofertę i tam jest napisane ,że na Zeitkonto leci wsio ponad 151 godzin , czyli jak wszędzie. Ty twierdzisz , że każda godzina , aż do 150 h idzie od razu ... Jesteś pewien tego co piszesz ? Ja jakoś Ci nie wierzę...

Szymon

Wynagrodzenie ustalane z firmą Abacent Personalservice GmbH nie zgadza się z tym, co otrzymałeś w rzeczywistości? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to możesz napisać, czy próbowałeś dowiedzieć się od firmy, dlaczego tak jest? Na pewno jest jakiś powód otrzymania przez Ciebie innej wysokości wynagrodzenia, dlatego chciałbym go poznać.

man

Możesz podać szcegóły. Mam ofertę pracy od nich.

@man

Rozumiem, że jesteś już po rozmowie? Jakie warunki przedstawiała firma? Jak wyglądała sama rozmowa i jakich pytań można się spodziewać? Napisz proszę coś więcej, też jestem ciekaw jak wygląda praca w Abacent Personalservice GmbH od środka więc Twoja odpowiedź będzie bardzo pomocna!

men

Możesz coś wiecej napisać na temat tej firmy? Właśnie się zastanawiam nad ich ofertą.

@Szymon

Mogę powodzie. Jedno żeby panie i panowie z firmy Abacent podczas pierwszej rozmowy mówiły prawdę ze miesiąc czasu będzie się pracować na szajs konto które myśle ze normalnemu człowiekowi jest do niczego nie potrzebne .

@Henri

Rozliczenie jest nie czytelne prawdę mówiąc nie wiadomo z czym je porównywać

Henryk

Witam Pracowałem w firmie ABACENT jako elektryk około 3 lat ,Jest to firma jakich wiele w Niemczech która zatrudnia pracowników a następnie ich deleguje do innych firm na terenie Niemiec.Przeważnie wszystkie zlecenia są daleko od granicy w głąb Niemiec .Tak jak każda firma ma swe wady oraz zalety.Postaram sie opisać bezstronnie Zalety 1.Wynagrodzenie na czas 2.Umowa o pracę Niemiecka od ręki już w Polsce 3.Ubezpieczenie AOK 4.Przyzwoite zakwaterowanie 5.Brak problemów ze zjazdami do Polski przeważnie 1 miesiąc w Niemczech i na tydzień do Polski.jaka się zgodzi firma dla której zostałeś wysłany 6.Pracownicy firmy mówią po Polsku Wady 1.Niskie odprowadzane podatki co się wiąże z małym zwrotem podatku 2.Samochód swój do jazdy do pracy 3.Nigdy nie wiesz jak długo będziesz na zleceniu bywało ze z dnia na dzień dowiadywałeś się o zakończeniu zlecenia 4.Brak premij świątecznej chociaż w Niemczech to tradycja 5.Bardzo częste przenoszenie się z kwatery na kwatery bywało ze nieraz w ciągu miesiąca 4-5 razy 6.Brak wynagrodzenia za godziny nadliczbowe jednakowa stawka godzinowa 7.Cześć wynagrodzenia pobierana na Zeitkonto stron która wyjaśnia działanie(usunięte przez administratora) 8.Umowa o pracę w języku Niemieckim tak jak wiec nie znasz języka podpisujesz to co im pasował wpisać w umowę 9.Na początek swoją odzież obuwie oraz narzędzia . Bywały zlecenia ze wspominam miło ale były tez ze sie mówić nie chce bruzdownica otwornica i naprzód tak prze całe zlecenie masakra Starałem się napisać obiektywnie jak ktoś ma jakieś pytania niech piszę w miarę czasu odpowiem Pozdrawiam

Hans

Dziwne pytania o opiekę lekarska ,czy ktoś zada pytanie kiedy można skorzystać z tej opieki ,jak pracujemy całe dnie .Pozdrawiam

Jureq

Pracowalem w firmie okolo 9 miesiecy. Bylo to moje pierwsze i ostatnie zlecenie. Firma wywiazala sie ze wszystkich zobowiazan. Mieszkanie bylo ok, dojazd do pracy okolo 11 km. Wyplaty ZAWSZE PUNKTUALNIE. Nigdy mi nic nie brakowalo itp. Zapwene sporo osob zastanawia sie dlaczego piewsze i ostatnie zlecenie? Otoz przez EquayPal firma, w ktorej wykonywalem zlecenie nie chciala zaplacic equalpay a ja nie chcialem pracowac w innym miejscu. Tam sie z ludzmi zzylem i ciezko bylo mi opuszczac cih...... coz takie zycie. Wrocilem do PL. NA wiosne znowu wyjazd do Niemiec na bank poprzez abacent.

Abacent Personalservice GmbH

pracowalem w abacencie przez 3 miesiace (wakacyjnie w 2018 roku pojniewaz jestem studentem Mechatroniki. pojechalem, popracowalem i bylo wszystko wporzadku. Mimo, iz moj jezyk nie nalezy do najlepszych wrecz przeciwnie to zaufali mi i dali prace w okolicach Fuldy. Pracowalem przy instalacjach w nowo wybudowanych mieszkaniach. Prace proste. Mieszkanie mialem 6km od budowy i dzielilem pokoj z innym pracownikiem. Warunki byly calkiem przyzwoite. Po zakonczeniu wspolpracy (pracowalem do 14.09.) normalnie sie rozstalismy. Wyplata byla punktualnie 15.10. na koncie. Michal

@Abacent Personalservice GmbH

Dobrze wiedzieć, że istnieje możliwość krótkoterminowej umowy za pośrednictwem firmy Abacent Personalservice GmbH. Twoja wypowiedź jest bardzo pomocna, dziękuję. Mógłbyś dodać, jak to się stało, że w ogóle trafiłeś do pracy akurat za ich pośrednictwem? Biuro pośrednictwa polecił Ci znajomy, czy może sam znalazłeś ogłoszenie, które Cię zainteresowało?

@Abacent Personalservice GmbH

Dziękujemy za pozytywny komentarz oraz zapraszamy do ponownej współpracy, kiedykolwiek będzie Pan się chciał podjąć pracy w Niemczech!

Czy dyżury międzyświąteczne w Abacent Personalservice GmbH obstawiają najmłodszymi stażem?

Pomiędzy świętami bożego narodzenia a nowym rokiem nasza firma jest zamknięta. Serdecznie pozdrawiamy!

Edek

Firma STAUDT Keltern to porażka zero organizacji zero kasy a wszystko na twojej głowie . Zepsuje Ci się auto to sam kombinujesz jak naprawić . Cała firma pomieszana nie wiadomo o co im chodzi Dispo mówi coś innego a szef coś innego i jeździsz w kułko jak idiota aż Ci braknie czasu . O wszystko się musisz dopominać o pasy ,o gumy o kontowniki jednym słowem nie ma nic , jeździsz goły.

Grażyna
@Edek

Co masz na myśli mówiąc o braku pieniędzy w firmie Abacent Personalservice GmbH? Masz na myśli niskie wypłaty, opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń? Liczę na to, że rozwiniesz nieco tę myśl.

@Edek

Chyba pomylił Pan firmy - nie znamy firmy Staudt. Zapraszamy za to do pracy u nas - w abacencie! Może nie jesteśmy firmą transportową, ale takie sytuacje, które opisał Pan w komentarzu w ogóle się nie zdarzają! Serdecznie pozdrawiamy!

Sajmoon26

ja juz o tym pisalem....czy w polsce jak idziesz na rozmowe albo do pracy to pytaja sie ciebie czy masz czym dojachac?....albo moze wynajmuja ci kwatere blisko pracy? żenada....dostałeś konkretny adres pracy i kwatery, trzeba bylo sprawdzic i ewentualnie zrezygnowac. ja mialem kwatere 20 min z buta od pracy....ze wszystkim...ferienwohnung....procz wlascicieli wszystko bylo okej

Przemysław

Zakwaterowanie nie zawsze jest w standardzie hotelowym, więc warunki mieszkaniowe nie zawsze wszystkim odpowiadają. Jeśli chodzi o dojazd do pracy to przedmówca ma trochę racji. Zawsze można skorzystać z komunikacji miejskiej jeżeli jest dostępna. Prócz tych niedogodności jak oceniłbyś kontakt z koordynatorem i warunki zatrudnienia. Podziel się swoim doświadczeniem z wyjazdu.

@Przemysław

Taa bajzel i tyle Dleczego biura nie segreguja życiorysów pod oferty tylko jak leci pardą kto się przypałęta jak to piszą szefowie dziesieciogwiadkowi w pierwszej kolejności

Gabriela
@ania

A więc i Ty masz nieprzychylne zdanie na temat Abacent Personalservice GmbH. Mnie jednak w dalszym ciągu interesowałyby konkretne warunki zatrudnienia, jakie zwykło oferować się tam pracownikom. Czy macie zapewnioną tam na przykład prywatną opieką medyczną? W taki sposób firma pokazywałaby, że zależy jej na zdrowiu pracowników, a oni dzięki szybkiemu dostępowi do specjalistów mogą czuć się bezpieczniej. Stąd właśnie moje pytanie.

@Gabriela

Ubezpieczonym żeby być i korzystać z lekarzy np ogólny w pobliżu zamieszkania jest najprosciejsze z tego wszystkiego tylko głebie muszą mieć własny Internet w smartfonie i chęć sobie wyszukać dla siebie informacji, przedtem podaje co ma lub nie ma, do jakiej K. Ch. i pracodawca dalej przejmuje i mówią o co chodzi tylko ktoś jednym uchem wpuszcza drugim wypuszcza a to jest ważne a drugi raz nie powtarzają, raz miałam sytuację trzy lata temu że głęb pewna osoba nie chciał dać do biura dokumentu to na kogo mieli założyć kartę pracownika (elektronicz.ważne!) po rozmowie udało mu się przepracować całą umowę, jak były zebrania dotyczące pracy trzeba było też w tym uczestniczyć ale większość ma to w czterech literach wtedy nie wiedzą o czymś. Do abacent nic nie mam złego na myśli, tylko to jak będzie byle jak aby byle kto a ktoś dobry w byle gdzie to ciekawy rozwój sytuacji u każdego będzie. Ja u konkurencji mam ciężko, na przedmieściach, inne zawodowe czynności do przyuczenia których nie mam a gdzie jestem z tym sie pracuje ale wszystko w dobrym środowisku (ludzie ok, bez normy, pokój w końcu w porządku) w 60/100 dopasowane

Pinio

(usunięte przez administratora) Pracowalem prawie 5 lat w tej firmie wiec wiem co piszę. Nigdy nic od nich nie dostalem ,zapomnijcie o podwyżkach i innych super rzeczach. Poczatki byly super . Pracowalo malo ludzi, także budowy byly i dlugie i w dobrej atmosferze a przedewszystkim pracowali fachowcy. Ale ostatni rok to juz kompromitacja firmy. Nie jakosc ale ilosc . (usunięte przez administratora)Taki jest teraz obraz firmy Abacent. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam pracownikow firmy Abacent. Tylko współczuć. Odradzam

Mieczysław
@Pinio

Rozumiem, że zatrudniony byłeś za pośrednictwem firmy Abacent Personalservice GmbH? Skoro przepracowałeś 5 lat to dosyć okazały wynik. Wiesz może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą aplikować za pośrednictwem tego pośrednika?

@Mieczysław

Bez doświadczenia zawodowego czy Ty wiesz o czym piszesz a zdajesz sobie sprawę co taka osoba właściwie może wykonywać no czyjś zawód na pewno nie Więc jak pójdziesz do lekarza a okaże się że wcale nim nie jest Powodzenia życzę głębie

Sajmoon26

Polecam..jedną z lepszych agencji. pracowałem 3 miesiące i wszystko było okej.... kontakt, pieniądze, zakwaterowanie.... klient zwolnił nas że względu na redukcję w firmie.. czekam na kolejną ofertę z abacent.. ..co do kwestii którą ktoś opisał... rzucają po Niemczech...nie płacą za paliwo...a dieta jest od czego???w Polsce też ci na paliwo dają?? Co za głąby z Polski

Dorota
@Sajmoon26

Co prawda poprzez agencję Abacent Personalservice GmbH pracowałeś jedynie przez trzy miesiące, ale to chyba wystarczająco, by poznać sposób jej działania. I cieszę się, że jesteś w pełni zadowolony z tej współpracy. Ciekawi nas to, jakie warunki zatrudnienia Ci zaoferowano. Zacznij od ubezpieczenia. Czy miałeś do niego bezproblemowy dostęp?

@Dorota

jestem cukrzykiem, także co 2 tyg. korzystalem z wizyt lekarskich...wszystko bylo jak najbardziej wporzadku...robilem u nich 3 miesiace...ale pracowalem z ludzmi, ktorzy od kilku lat u nich pracuja...i nikt nigdy nie powiedzial na ich temat cokolwiek negatywnego..ja tez nie moge.za to na innych Leihfirmach przejechalem sie nie raz....abacent nie jest idealny...ale dla mnie byl okej...nie interesowaly mnie koszty zakwaterowania....w innych leihfirmach najmuja ferienwohnungi za 25/30 euro doba...kiedy odejme koszty zakwaterowania plus dojazd to z diety nic nie zostawalo...mialem 12e netto....1850 netto i kwatera darmo...ja uwazam ze to okej...

Kamil

Pracowałem w agencji abacent. Nie polecam nikomu. (usunięte przez administratora)

Dorota
@Kamil

Fantastycznie, że postanowiłeś podzielić się z nami swoim zdaniem - doceniamy to. Jednak byłoby jeszcze lepiej, jakbyś trochę wzbogacił swoją poprzednia wypowiedź o jakieś konkrety związane z tym pracodawcą. W powyższej postaci Twój post nie mówi nic osobom, które są zainteresowane pracą w Abacent Personalservice GmbH. Powiesz nam chociażby, czy podejmując prace za ich pośrednictwem pracownik ma później dostęp do bezpłatnej opieki lekarskiej?

Byly pracownik

pracowalem nie polecam, rzucaja po calych Niemczech, a za paliwo nie placa. Zmienilem i jestem zadowolony. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o abacent personalservice GmbH - Leipzig

• Jak się pracuje w abacent personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy abacent personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w abacent personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 27 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy abacent personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w abacent personalservice GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

abacent personalservice GmbH