abacent personalservice GmbH

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o abacent personalservice GmbH

Robert Kulasek

Pracowałem w Firmie Abacent ,naprawdę super firma .Pan Grzegorz.Pan Kamil ,super goście ,kasa sie zgadza,super mieszkanie,posłuchałem kolegę i przeszlem do innej firmy i teraz bardzo żałuje ,nie wykluczam powrotu,bo firma jest super.Pozdrawiam.

Sebastian77
 Rekomendacja

Wypłata na czas, kontakt z biurem ok - nawet po zakończeniu współpracy. Pracowałem ponad rok i polecam.

Dido

Panowie nie piszcie ze wypłata do 15 bo już jest 19 i dalej nie ma kasy (usunięte przez administratora) i tyle

Dido Nowy wpis
@Dido

Usunięte przez administratora jak się pisze prawdę A pieniądze chyba się należą za wykonanie pracy prawda czy nie

P.W Nowy wpis
@Dido

Dido co za głupoty piszesz :( Pracowałem w firmie abacent długo i kasa zawsze była na czas:) zawsze przed 15stym.A co do mieszkań to było różnie ale zawsze firma abacent stawała na wysokości zadania i zaraz była lepsza kwatera szacun dla nich pozdrawiam.Pewnie zaraz będzie pytanie czemu już nie pracuję? Więc odpowiadam ponieważ mam pracę w Polsce i nie wykluczam powrotu do firmy abacent pozdrawiam:):):):)

Len Pospolity Nowy wpis

Jezeli chodzi o pieniadze - ok , bez problemu , jedyne co denerwuje to moze ....godziny , jezeli nie wyrobisz w danym miesiacu normy to biora z urlopu lub zeitkonta - no i jeszcze jedno ...... oferty pracy - mowisz co chcesz , co potrafisz a tu , mamy dla Pana oferte - to Pan pojedzie jak sie Pan nie bedzie tam nadawal to znajdziemy inna ;) To tak jakby pomocnika ciesli wyslac do szewca ;) przeciez obaj gwozdzie wbijaja to pewnie da rade u szewca buty naprawiac

Administrator Nowy wpis

abacent personalservice GmbH prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 16000 i Spawacz. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Dido

Mieszkanie miało być super A w sumie jak się okazało Mieszkanie było w piwnicy powiadomiliśmy firmę i na tym się zakonczylo

Łucja
@Dido

Dosłownie w piwnicy? I co, nie dało się tam mieszkać?

Czy pracownicy abacent personalservice GmbH mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Darek
@Pytanie

Tak całe wieczory spędzamy przy czytaniu Smirnowa Gorbaczowa Jelcina Lunikowa Rachmaninoff

klimek

Panie z firmy kłamią jak się da, Panowie też. a tak to działa, wracasz z L4 i mówią że będziesz miał prace blisko granicy, że masz jechać bo super lekka i wgl bajkowa, w niedziele (gdy jedziesz w trasie) dadzą znać co z kwaterą bo dopiero szukają. jesteś 150 km od gdarnicy bo kazali kierować się na hamburg byś miał blisko i dzwonią że masz jechać pod szwajcarie. taka zachęta abyś wrócił z L4 do pracy :) patent super, nie spodziewałem się takiego okrutnego wałka, szkoda tylko że doszło mi 500 km do jazdy zamiast 50...w końcu tylko jedno zero ;p ah ten abacencik. Ciekawą polityką jest kłamanie że jest praca w danej fimie w której się było i można tam wrócić bo się pytali o nas, jak już chcesz tam wrócić i jedziesz to jest akcja jak z góry, zmiana kierunku geograficznego 'bo klientowi materiał nie dojechał'. biore telefon do ręki i dzwonię do klienta a tam się okazuje że on nic nie wiem żebym miał wracać i nie potrzebuje nikogo :) stawka nigdy nie jest taka jak umówiona. 20/30 centów zawsze mniej wychodzi, ale na 200 osobach to sam sobie policz ile to jest :) są inne firmy dużo lepsze co dają auto z narzędziami i ubrania od 1 dnia pracy, a dziś 12 euro to nie jest super stawka, 16 minimum.

@klimek

Dzien dobry, Firma abacent oferuje zlecenia na calym terytorium Niemiec. Pracownik jest informowany o nowym zleceniu zawsze przed weekendem. Biuro firmy abacent jest zamkniete w niedziele oraz w sobote , wiec taka sytuacja niestety ale nie mogla miec miejsca. Stawka godzinowa jest zawsze ustalana z pracownikiem przed rozpoczeciem pracy w firmie abacent i ta stawka godzinowa zawsze obowiazuje na kazdym zlecenie. Pozdrawiamy, Team abacent

@abacent personalservice GmbH

Bardzo ladnie sami sie wyjasniliscie. Skoro w niedziele na telefonie jest goraca linia z koordynatorka (numer komorkowy a nie stacjonarny biura) to tym bardziej bylo wiadomo gdzie jest praca a mimo wszystko udawaliscie ze szukacie kwatery bo problem z dostepnoscia i w trasie podeslecie adres. Pierwszy telefon jako czujka 'czy juz pan wyjechal' a drugi ze zmiana i cyk nad jezioro bodenskie. Taki trick aby sie czlowiek nie cofnal bo gdybym mial 200 km do domu to bym sie wrocil od razu. Ale na to bedzie jeszcze okazja znajac waa.

@Klimek

Dzien dobry, Koordynatorzy firmy abacent pracuja jedynie od poniedzialku do piatku. Niestety ale nie ma "goracej linii" w firmie abacent. Dane dotyczace zakwaterowania jak i zlecenia sa wysylane maksymalnie do piatku. Pozdrawiamy, Team abacent

@abacent personalservice GmbH

Pomijając że teraz kłamiecie bo dobrze wiecie że była taka sytuacja, dolewacie benzyny do ognia, w razie wypadku czy innego nieszczęścia piszecie tym samym- że nie ma z Wami kontaktu, pomijam że firmy u których się pracuje na danym zleceniu nierzadko wymagają przyjścia w niedziele i kasa do ręki poza Wami, ale nikt Wam tego nie mówi bo boją się utraty pracy na danym zleceniu a takich sytuacji jest mnóstwo. Szefowi firm w których pracujemy sami mówią że jak chcemy się utrzymać na zleceniu to musimy pisać 8 h a resztę pod koniec tygodnia do ręki, ja tak miałem i moi znajomi też tak mieli a nawet mają do dziś. Weźcie się za uporządkowanie tego bałaganu i płaćcie lepiej bo na chwile obecną stawki jakie proponujecie są takie same jak dla pakowacza zabawek w Berlinie gdzie nic nie musi myśleć i pracuje jak bezmyślne warzywo, a na budowie niemiaszki mają kosmiczne wymagania jak np. samemu wnoszenie wanny schodami na 6te piętro. to już nawet nie chodzi o BHP pracy bo tego NIE WOLNO samemu wykonywać ale o ludzkie podejście do drugiego człowieka. i taka rada, nie kłamcie że nie było takiej sytuacji bo wiemy że była i z innymi pracownikami jest to robione notorycznie. na szczescie sa inne firmy ktore lepiej placa a i nie kłamią aż tak perfidnie!

@Klimek

Dzien dobry, W razie przypadkow niesprzestrzegania prawa pracy jak i BHP przez zleceniodawce, nasi pracownicy sa zobowiazani do ifnromowania koordynatorow firmy abacent w celu zareagowania i wyjasnienia sytuacji. Pozdrawiamy, abacent

Xxxccc
@klimek

Z całą stanowczością potwierdzam opinię kolegi. Kwatery katastrofa, pakują do jednego pokoju w smrodzie, oszukują na umowie, a każda osoba w firmie mówi inaczej. Odpowiedzi na jakiekolwiek pytania pozostają bez odpowiedzi. Znam sytuację, że pod groźba zwolnienia dyscyplinarnego, wymuszają skrócenie czasu wypowiedzenia. JAK NAJDALEJ OD TEJ PSEUDOFIRMY

@abacent personalservice GmbH

To dlaczego gruby Majk z Berlina nie podpisuje kart godzinowych na czas tak jak w innych firmach Zgłaszam to i co robicie z tym pod dywan chowacie taka sytuacja dzieje się od lat Proszę to załatwić

Monika
@Pracownik

Co to robi, to niepodpisanie kart? Wtedy wypłata się opóźnia?

@Pracownik

Dzien dobry, Kazdorazowo gdy pracownik ma problem z uzyskaniem podpisu na kartach pracy, kontaktujemy sie bezposrednio z klientem w celu uzyskania podpisu za pracownika. Pozdrawiamy, Team abacent

@Xxxccc

Dzien Dobry, Staramy zapewnic sie jak najwyzszej jakosi zakwaterowania. Niestety ale nasi koordynatorzy opieraja sie jedynie na informacjach zawartych w internecie, poniewaz nie mamy mozliwosci bezposredno i osobiscie sprawdzic kazdej kwatery. Nasi pracownicy sa poinformowani, ze w przypadku zlych warunkuch na zakwaterowaniu powinni bezwlocznie w dni powszednie skontaktowac sie z biurem abacent w celu znalezienia rozwiazania. Pozdrawiamy, Team abacent

@abacent personalservice GmbH

Wielokrotnie był zgłaszany problem w Berlinie i co zrobiliście w tej sprawie dalej nic Majk robi z ludźmi co chce mają zamawiać materiał to chyba nie należy do ludzi z Abacent

@Pracownik

W berlinie u grubego od kilku lat maja ludzi i wiedza ze on jest chory psychicznie i ze nic mu nie zrobia bo jak beda za duzo fikac to wyleca a tak zrodelko ciagle pelne

Grzegorz
@klimek

Mnie tak samo wyrolowali pojechałem i ani mieszkania ani nic Po l4 Magdeburg i spowrotem do domu 1500km . Co do kasy spoko na czas urlop itd . Ale trzeba się stawać bo kombinują

Franek
@Klimek

Też miałem podobnie z dieta Jedna pisze ze mam 5.30 Druga 5.40 no i Pan że mam 5.50 nieszlo się doliczyć przy pełnym Zeitkoncie

Kandydat

Jak firma wypłaca dodatki za godziny nadliczbowe 25%. Skoro godziny nadliczbowe lądują na zaitkoncie to czy dodatki są wypłacane od razu, czy tez razem z godzinami z zaitkonta, czy tez nie są wypłacane wcale ?

Andrzej elektryk
@Tadek

Nigdy nie były wypłacana następna ściema Abacent. Pracuj 40 godzin tygodniowo i będzie git Mnie licz że coś dostaniesz z Abacent dodatkowo Nawet urlopowe czy świąteczne jest wcześniej zabrane później dostajesz

@Andrzej elektryk

No ale jak to ? Rozumiem że dodatku świątecznego, czy urlopowego może nie być bo to kwestia umowna. Jednak dodatek za godziny nadliczbowe to już inna sprawa. To już dokładnie regulują umowy i układy zbiorowe i walenie pracownika po rogach kończy się w sądzie. Chyba każdy ma ubezpieczenie prawne. Czy ktoś może potwierdzić brak wypłat tego dodatku w abacencie, to ważne bo to dla mnie całkowicie przekreśla tą firmę.

@Andrzej elektryk

Kolejne pytanie mi się nasunęło. Piszesz o 40h tygodniowo, a firma proponuje miesięczny wymiar do wypłaty 150h, a reszta na zaitkonto co sugeruje tygodniowy wymiar pracy w ilości 37,5h. Założę się że firma do której zostaje wysłany płaci abacentowi za godziny nadliczbowe.

Ewa
@Tadek

I jak, rozwiązałeś zagadkę o co chodzi z tymi nadgodzinami? Dla mnie tez wpis wyżej jest mało logiczny :P

Piotrek

Co jak o was pisza prawde to zaraz usuwacie wpisy.(usunięte przez administratora).

Halina
@Piotrek

Wpisy, które ja zauważyłam, że są usuwane, to przede wszystkim te obraźliwe. To forum jest po to by wyrazić w sumie swoją opinię, ale nie tak by kogoś obrażać.

stary
Kandydat

z jakimi brakami masz problem,jedynie za chorobowe nie wyplacaja i szukaja wiele wymowek,zeby nie wyplacic pieniedzy

Bartosz
@stary

W sensie jak nie wypłacają, nie ma w ogóle pensji jak jesteś na L4? Przecież to nielegalne jest :o Nie pomyliło ci się coś?

Andor
@Bartosz

Pewnie mu się pomieszało i tyle, luz.

@Andor

nie wypłacają L4, płacą Ci z konta godzin zapasowych co jest nielegalne ale gdzie teraz się sądzić, nie warte zachodu bo wiecej wydasz na dojazdy do sądu. a jak nie masz godzin to zrobią tak że i tak będzie wypłacone z godzin

CK
@stary

Dziwne miałem chorobowe wypłacali przez 6 tygodni a dalsze zwolnienie wypłaciło mi AOK

@Klimek

Dzien dobry, Pracodawca przejmuje obowiazek wyplacenia chorobowego przez pierwsze 6 tygodni trwania choroby, nastepnie chorobowe jest wyplacane przez ubezpieczyciela zdrowotnego. Pozdrawiamy, abacent

@abacent personalservice GmbH

A czy na poczet chorobowego nie korzystacie czasami z zeit konta?;) Aby mniej placic od siebie zerujecie zeit konto

Przemysław

Czemu masz takie zdanie? Chodzi o kasę? Za mało płacą, czy chodzi o coś innego?

E_lektryk

Obiecali premie ze extra godziny a jak się zrobiło to powiedzieli, ze premii nie ma. Szmaciarstwo i totalny olew pracownika.

Andrzej elektryk
@E_lektryk

Która Cie tak zrobiła Co ma gdzie niema z kim. czy ta druga co ma z kim a niema gdzie?

Marek

Każda kłamie z tych pań

Rysiu swędzi pała
Klient
@Andrzej elektryk

A która to jest która? Hahahahaha

@E_lektryk

Dzien dobry, Prowizja o ktorej Pan wspomina byla akcja specjalna, ktora byla akcja tymczasowa, wiec byla ograniczona czasowo. W razie jakichkowiel pytan prosze skontaktowac sie z biurem abacent. pozdrawiamy, abacent

Darek
@abacent personalservice GmbH

Była promocja do wyczerpania zapasów?

@Darek

Dzien dobry Panie Dariuszu, Byla to akcja z ograniczonym czasem trwania. Pozdrawiamy, Team abacent

Ktoś

PODAĆ NAZWISKA PRACOWNIKÓW???

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Spawacz TIG w abacent personalservice GmbH? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

@Administrator

tig? na tiga w katowicach masz roboty za 18 euro (przeliczajac) od groma, nie trzeba wyjezdzać i życ jak cygan na walizkach

Pracowałem w firmie abacent przez 1 miesiac ale pomimo swojego błedu ktory popełniłem z cała pewnościa mogę polecic dziękuję bardzo za współpracę

@Pracownik

nic nie straciłeś, nie zdążyli Ciebie wydoić. ciesz sie

Pinio

Co można powiedzieć o Abacencie. Tylko tyle że należy trzymać się daleko od niej. Zachęty i niby premie których nie ma, obiecanki przed rozpoczęciem pracy , ale jak już przyjechałeś i pracujesz to można zapomnieć o wszystkim. Zawsze stawka taką jaka miałeś na początku. Bez nadgodzin , oczywiście na papierku są ale wszystko regulowane jest dietą i tak naprawdę jej nie ma . Normalna gola stawka. Nie polecam. O pracownikach nie wspomnę. Skąd oni ich biorą. Alkoholizm na porządku dziennym. Zero specjalistów. Koszmar

@Pinio

jak to skąd? biorą każdego kto się zgłosi, masz kolege elektryka w norwegii, znasz jakiegoś z kanady to do abacentu idziesz jako elektryk bo masz kolegow elektrykow na drugim koncu swiata! nie masz samochodu? nie szkodzi, wyślą Ciebie na drugi koniec niemiec z kwaterą 5 km od sklepu i bez jakiegokolwiek dojazdu miejskiego. stawka? super. jak dla osoby która nic nie potrafi to może jest super. ale dla kogoś kto potrafi wykuć bruzde i opisać kabel TYMI SAMYMI literami na dwóch końcach to stawka śmieszna.

elektryk
Kandydat

Witam Wszystkich serdecznie. Miałem do czynienia z firmą Abacent kilka razy przez telefon i maila, obiecali pracę przy granicy, miała być stała firma i co miesiąc w domu a nawet częściej. Po podpisaniu umowy dostałem propozycje do Frankfurtu bo jednak nic bliżej nie wypaliło, pytałem wiele razy czy jak to nie wypali czy będzie coś innego blisko, Pani o sympatycznym głosie mówiła że 'tak oczywiście i nie mam się niczym martwić' a wyszło jak wyszło więc musiałem podziękować za współpracę nim się rozpoczeła. 3 dni później miałem podpisaną umowę do firmy w Dreźnie za 15 euro na rękę. Bardzo niepoważne zagranie firmy, z tego co czytam to kolejne, Czy w tej firmie ktoś kiedyś prawdę powiedział czy raczej obiecanki cacanki są na porządku dziennym?

Pracujesz w firmie abacent personalservice GmbH na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Andrzej

Nie mogę się doczekać do 15 tego co wymyśli pseldo firma Abacent z wynagrodzeniem Czy dieta będzie pomiejszona Bo najniższa poszła dużo do góry z 11.15 euro ?????

@Andrzej

Dzien dobry, Wynagrodzenie jest opierane na tzw. "Tarifvertrag". W razie jakichkolwiek pytan co do wynagrodzenia prosze skontaktowac sie z koordynatorem firmy abacent. Nasi koordynatorzy chetnie pozostaja do Pana dyspozycji. Postaramy sie rozwiac wszystkie watpiwosci. pozdrawiamy, abacent

Drezno to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Operator Cnc? Co powiecie o pracy w firmie abacent personalservice GmbH?

abacent personalservice GmbH w Monachium szuka pracownika na stanowisko Ślusarz. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Krzysztof
@Administrator

Ostatnio dużo pokazało się ogłoszeń z pracą lecz wszystkie jakimś cudem są z gwiazdką ,Także gdy jest stawka godzinowa 13 * euro netto może być różnie nigdy nie więcej , raczej mniej Lub okolice Fryburg

Aplikowaliście do pracy w firmie abacent personalservice GmbH? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Spawacz MAG są korzystne?

Zostaw merytoryczną opinię o abacent personalservice GmbH - Leipzig

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w abacent personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy abacent personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w abacent personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy abacent personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w abacent personalservice GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

abacent personalservice GmbH