abacent personalservice GmbH

Opinie o abacent personalservice GmbH

Arczer

Ja uwazam ze agencja jest dobra, w porownaniu do tych gdzie pracowalem to tutaj naprawde nie ma problemu, koordynatorzy pomagaja, wyplate mam zawsze , mysle ze jak dobrze pracujesz to masz u nich dobrze

Łucja

Cześć, chciałam dopytać o tę kwestię samochodu w ogłoszeniu na elektryka, bo piszą, że własny jest warunkiem. A czy nie można się zorganizować z innymi pracownikami, żeby razem jeździć? Robił tak ktoś?

Henryk
@Łucja

Witam Firma zatrudnia pracowników ze swym samochodem ze względu na rożne zlecenia w całych Niemczech .Najlepszym rozwiązaniem jest poszukać gdzieś na internecie kogoś co ma samochód i sie z nim dogadać w sprawie wspólnego wyjazdu.

Szymon
@Łucja

Właśnie mam podjąć pracę w firmie mam auto

CK
@Łucja

Ja na początku pracy w tej firmie miałem takich ludzi bez auta lecz stwierdziłem że to nie ma sensu. Traktują twój samochód jako służbowy a ciebie jako osobistego kierowcę. Nie raz trzeba było upomina ć się o pieniądze na paliwo

Dominika
@CK

Jak to w praktyce wyglądało? Razem dojeżdżaliście do pracy? Oprócz tego gdzieś ich woziłeś skoro piszesz, że traktowali cię jak prywatnego kierowcę? Możesz wpisać jak wygląda sprawa zakwaterowania? Jakie są warunki? Dużo osób mieszka na takiej lokalizacji?

Czy w firmie abacent personalservice GmbH można pracować na pół etatu?

Tylko cały etat i mnóstwo godzin po 12 godzin i 1800 do wypłaty

Szymon

12 i 1800 do wypłaty aż trudno uwierzyć za ile godzin łącznie taka mała wyplata

Toja
@Szymon

Nie możliwe ja mam wypłaty 3300 200h

Danuta
@Toja

Aż tyle godzin? Te nadgodziny są dobrowolne czy trzeba na nich być? Jaka jest podstawa wynagrodzenia?

Dawid z Rehau
@Andrzej

12 h i 1800? Nie ma opcj aby bylo 1800 bo ja z wysoka klasa podatkowa za 37 h tygodniowo mialem 2400 wyplaty. Nie sciemniaj

Izabela
@Dawid z Rehau

To ile godzin w końcu pracuje się tygodniowo? Bo każdy pisze inną ilość godzin. Ile trzeba godzin w tygodniu wyrobić dokładnie? są jakieś nadgodziny?

Łucja

Czy przewidują zatrudnienie kobiet do pracy jako operator prasy krawędziowej? O operatorkach nie ma ani słowa. Ale pytam poważnie, czy da radę z nimi wyjechać jako kobieta i czy fizycznie da radę udźwignąć tę pracę? Bo niestety, ale te „damskie” prace dla mnie mają niskie stawki w firmach.

Malarz

ok

podstawowe przy przyjęciu nowego pracownika

Kirbo

Nie polecam parę lat temu pracowaliśmy dla tej firmy kombinowanie z mieszkaniami dietami patrzą jak najwięcej skroić . Kombinowane umowy

@Kirbo

To wszyscy wiedzą nawet kadra stara uciekła

Niko
@Kirbo

Popieram firma do (usunięte przez administratora) mieszkania obskurne kasa mała, kłamią żywe oczy

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie abacent personalservice GmbH?

Czy umiesz liczyć, czy będziesz chorować, i silny

@Andrzej

W zasadzie to wszystko czy jeszcze czegoś szczególnego od Panów tutaj wymagają? Jak sobie zasłużyć na lepszą stawkę?

Gienio

Nie polecam

@Gienio

Rozmowy czy pracy? Deklarujesz się jako zatrudniony, więc to w sumie zastanawia. A powiesz jak Twoja rozmowa tu wyglądała i kiedy się odbyła? Teraz ludzie to jaki mniej więcej średni staż pracy tu mogą mieć?

Len Pospolity

Jezeli chodzi o pieniadze - ok , bez problemu , jedyne co denerwuje to moze ....godziny , jezeli nie wyrobisz w danym miesiacu normy to biora z urlopu lub zeitkonta - no i jeszcze jedno ...... oferty pracy - mowisz co chcesz , co potrafisz a tu , mamy dla Pana oferte - to Pan pojedzie jak sie Pan nie bedzie tam nadawal to znajdziemy inna ;) To tak jakby pomocnika ciesli wyslac do szewca ;) przeciez obaj gwozdzie wbijaja to pewnie da rade u szewca buty naprawiac

@Len Pospolity

Odnośnie tych wspomnianych norm i urlopów to wszystko jest wskazane na umowie? Odnośnie tych ofert to pewnie dlatego, że akurat nie ma czegoś pod czyjś profil, to się zastanawiam czy lepiej kogoś gdzieś na jakiś czas zahaczyć czy zostawić całkiem bez roboty?

Gajewski

Sory, ale czytajac niektre opinie to sie sam zastanawiam co z wami nie tak ludzie, jedziecie 1500km nie potwierdzajac zakwaterowania z biurem, czy co? nie otrzymujac adresow? problem jest taki ze nikt nie mysli. Przyjezdzcacie o 1 w nocy, nie dzwonicie do kwatery bo nie potraficie prostego zadania po niemiecku zlozyc a później wylewacie żale publicznie. Nie dpotraficie zadzwonic w piatek zeby dogadac wszystko tylko dzwonicie w niedziele jak oni nie pracuja.Zawsze mam adresy maksymalnie w piatek i sam sobie dzwonie na kwatere i mówie o której bede, nigdy nie mialem problemu, ale ja nie oczekuje, ze firma wszystko bedzuie za mnie zalatwiac

Elektryk

Ja pracuję dla Abacent już ponad 3 lata i nie doświadczam takich problemów jakie czytam na gowork, pewnie są to losowe sytuacje, wypłatę zawsze mam na czas, czasami nawet jest przed 15 jeśli wypada w poniedziałek, zakwaterowania bywały różne, ale jak mi znaleźli syfskie to szybko zmienili, w biurze zawsze tłumaczą, że rezerwują przez internet , zdjęcia są piekne a później zajedżasz i nieodbrze się robi od smrodu, ale takie ryzyko jest zawsze nawet jak bukujesz wczasny nad baltykiem. Osobiscie polecam, jak sie dobrze pracuje to sie dobre warunki ma

Dido

Panowie nie piszcie ze wypłata do 15 bo już jest 19 i dalej nie ma kasy (usunięte przez administratora) i tyle

@Dido

Usunięte przez administratora jak się pisze prawdę A pieniądze chyba się należą za wykonanie pracy prawda czy nie

P.W
@Dido

Dido co za głupoty piszesz :( Pracowałem w firmie abacent długo i kasa zawsze była na czas:) zawsze przed 15stym.A co do mieszkań to było różnie ale zawsze firma abacent stawała na wysokości zadania i zaraz była lepsza kwatera szacun dla nich pozdrawiam.Pewnie zaraz będzie pytanie czemu już nie pracuję? Więc odpowiadam ponieważ mam pracę w Polsce i nie wykluczam powrotu do firmy abacent pozdrawiam:):):):)

Wanda
@P.W

A dawno temu tam pracowałeś? Może cos się zmieniło odnośnie tych opóźnień i teraz rzeczywiście jest coś nie tak? Albo może ktoś inny się jeszcze wypowie na ten temat?

P.W
@Wanda

Witam jakieś 5miesiecy temu pracowałem w abacent na prawdę długo i kasa była zawsze na czas.No chyba że ktoś nie wysyłał kartek z godzinami na czas no to i wypłata była nie na czas pozdrawiam

Ja dostałem kasę dopiero 20

Dido

Mieszkanie miało być super A w sumie jak się okazało Mieszkanie było w piwnicy powiadomiliśmy firmę i na tym się zakonczylo

@Dido

Dosłownie w piwnicy? I co, nie dało się tam mieszkać?

Czy pracownicy abacent personalservice GmbH mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Darek

Tak całe wieczory spędzamy przy czytaniu Smirnowa Gorbaczowa Jelcina Lunikowa Rachmaninoff

klimek

Panie z firmy kłamią jak się da, Panowie też. a tak to działa, wracasz z L4 i mówią że będziesz miał prace blisko granicy, że masz jechać bo super lekka i wgl bajkowa, w niedziele (gdy jedziesz w trasie) dadzą znać co z kwaterą bo dopiero szukają. jesteś 150 km od gdarnicy bo kazali kierować się na hamburg byś miał blisko i dzwonią że masz jechać pod szwajcarie. taka zachęta abyś wrócił z L4 do pracy :) patent super, nie spodziewałem się takiego okrutnego wałka, szkoda tylko że doszło mi 500 km do jazdy zamiast 50...w końcu tylko jedno zero ;p ah ten abacencik. Ciekawą polityką jest kłamanie że jest praca w danej fimie w której się było i można tam wrócić bo się pytali o nas, jak już chcesz tam wrócić i jedziesz to jest akcja jak z góry, zmiana kierunku geograficznego 'bo klientowi materiał nie dojechał'. biore telefon do ręki i dzwonię do klienta a tam się okazuje że on nic nie wiem żebym miał wracać i nie potrzebuje nikogo :) stawka nigdy nie jest taka jak umówiona. 20/30 centów zawsze mniej wychodzi, ale na 200 osobach to sam sobie policz ile to jest :) są inne firmy dużo lepsze co dają auto z narzędziami i ubrania od 1 dnia pracy, a dziś 12 euro to nie jest super stawka, 16 minimum.

@klimek

Dzien dobry, Firma abacent oferuje zlecenia na calym terytorium Niemiec. Pracownik jest informowany o nowym zleceniu zawsze przed weekendem. Biuro firmy abacent jest zamkniete w niedziele oraz w sobote , wiec taka sytuacja niestety ale nie mogla miec miejsca. Stawka godzinowa jest zawsze ustalana z pracownikiem przed rozpoczeciem pracy w firmie abacent i ta stawka godzinowa zawsze obowiazuje na kazdym zlecenie. Pozdrawiamy, Team abacent

@abacent personalservice GmbH

Bardzo ladnie sami sie wyjasniliscie. Skoro w niedziele na telefonie jest goraca linia z koordynatorka (numer komorkowy a nie stacjonarny biura) to tym bardziej bylo wiadomo gdzie jest praca a mimo wszystko udawaliscie ze szukacie kwatery bo problem z dostepnoscia i w trasie podeslecie adres. Pierwszy telefon jako czujka 'czy juz pan wyjechal' a drugi ze zmiana i cyk nad jezioro bodenskie. Taki trick aby sie czlowiek nie cofnal bo gdybym mial 200 km do domu to bym sie wrocil od razu. Ale na to bedzie jeszcze okazja znajac waa.

@Klimek

Dzien dobry, Koordynatorzy firmy abacent pracuja jedynie od poniedzialku do piatku. Niestety ale nie ma "goracej linii" w firmie abacent. Dane dotyczace zakwaterowania jak i zlecenia sa wysylane maksymalnie do piatku. Pozdrawiamy, Team abacent

@abacent personalservice GmbH

Pomijając że teraz kłamiecie bo dobrze wiecie że była taka sytuacja, dolewacie benzyny do ognia, w razie wypadku czy innego nieszczęścia piszecie tym samym- że nie ma z Wami kontaktu, pomijam że firmy u których się pracuje na danym zleceniu nierzadko wymagają przyjścia w niedziele i kasa do ręki poza Wami, ale nikt Wam tego nie mówi bo boją się utraty pracy na danym zleceniu a takich sytuacji jest mnóstwo. Szefowi firm w których pracujemy sami mówią że jak chcemy się utrzymać na zleceniu to musimy pisać 8 h a resztę pod koniec tygodnia do ręki, ja tak miałem i moi znajomi też tak mieli a nawet mają do dziś. Weźcie się za uporządkowanie tego bałaganu i płaćcie lepiej bo na chwile obecną stawki jakie proponujecie są takie same jak dla pakowacza zabawek w Berlinie gdzie nic nie musi myśleć i pracuje jak bezmyślne warzywo, a na budowie niemiaszki mają kosmiczne wymagania jak np. samemu wnoszenie wanny schodami na 6te piętro. to już nawet nie chodzi o BHP pracy bo tego NIE WOLNO samemu wykonywać ale o ludzkie podejście do drugiego człowieka. i taka rada, nie kłamcie że nie było takiej sytuacji bo wiemy że była i z innymi pracownikami jest to robione notorycznie. na szczescie sa inne firmy ktore lepiej placa a i nie kłamią aż tak perfidnie!

@Klimek

Dzien dobry, W razie przypadkow niesprzestrzegania prawa pracy jak i BHP przez zleceniodawce, nasi pracownicy sa zobowiazani do ifnromowania koordynatorow firmy abacent w celu zareagowania i wyjasnienia sytuacji. Pozdrawiamy, abacent

Xxxccc
@klimek

Z całą stanowczością potwierdzam opinię kolegi. Kwatery katastrofa, pakują do jednego pokoju w smrodzie, oszukują na umowie, a każda osoba w firmie mówi inaczej. Odpowiedzi na jakiekolwiek pytania pozostają bez odpowiedzi. Znam sytuację, że pod groźba zwolnienia dyscyplinarnego, wymuszają skrócenie czasu wypowiedzenia. JAK NAJDALEJ OD TEJ PSEUDOFIRMY

@abacent personalservice GmbH

To dlaczego gruby Majk z Berlina nie podpisuje kart godzinowych na czas tak jak w innych firmach Zgłaszam to i co robicie z tym pod dywan chowacie taka sytuacja dzieje się od lat Proszę to załatwić

Co to robi, to niepodpisanie kart? Wtedy wypłata się opóźnia?

Dzien dobry, Kazdorazowo gdy pracownik ma problem z uzyskaniem podpisu na kartach pracy, kontaktujemy sie bezposrednio z klientem w celu uzyskania podpisu za pracownika. Pozdrawiamy, Team abacent

@Xxxccc

Dzien Dobry, Staramy zapewnic sie jak najwyzszej jakosi zakwaterowania. Niestety ale nasi koordynatorzy opieraja sie jedynie na informacjach zawartych w internecie, poniewaz nie mamy mozliwosci bezposredno i osobiscie sprawdzic kazdej kwatery. Nasi pracownicy sa poinformowani, ze w przypadku zlych warunkuch na zakwaterowaniu powinni bezwlocznie w dni powszednie skontaktowac sie z biurem abacent w celu znalezienia rozwiazania. Pozdrawiamy, Team abacent

@abacent personalservice GmbH

Wielokrotnie był zgłaszany problem w Berlinie i co zrobiliście w tej sprawie dalej nic Majk robi z ludźmi co chce mają zamawiać materiał to chyba nie należy do ludzi z Abacent

Klimek

W berlinie u grubego od kilku lat maja ludzi i wiedza ze on jest chory psychicznie i ze nic mu nie zrobia bo jak beda za duzo fikac to wyleca a tak zrodelko ciagle pelne

Grzegorz
@klimek

Mnie tak samo wyrolowali pojechałem i ani mieszkania ani nic Po l4 Magdeburg i spowrotem do domu 1500km . Co do kasy spoko na czas urlop itd . Ale trzeba się stawać bo kombinują

Franek
@Klimek

Też miałem podobnie z dieta Jedna pisze ze mam 5.30 Druga 5.40 no i Pan że mam 5.50 nieszlo się doliczyć przy pełnym Zeitkoncie

Tadek

Jak firma wypłaca dodatki za godziny nadliczbowe 25%. Skoro godziny nadliczbowe lądują na zaitkoncie to czy dodatki są wypłacane od razu, czy tez razem z godzinami z zaitkonta, czy tez nie są wypłacane wcale ?

Andrzej elektryk
@Tadek

Nigdy nie były wypłacana następna ściema Abacent. Pracuj 40 godzin tygodniowo i będzie git Mnie licz że coś dostaniesz z Abacent dodatkowo Nawet urlopowe czy świąteczne jest wcześniej zabrane później dostajesz

@Andrzej elektryk

No ale jak to ? Rozumiem że dodatku świątecznego, czy urlopowego może nie być bo to kwestia umowna. Jednak dodatek za godziny nadliczbowe to już inna sprawa. To już dokładnie regulują umowy i układy zbiorowe i walenie pracownika po rogach kończy się w sądzie. Chyba każdy ma ubezpieczenie prawne. Czy ktoś może potwierdzić brak wypłat tego dodatku w abacencie, to ważne bo to dla mnie całkowicie przekreśla tą firmę.

@Andrzej elektryk

Kolejne pytanie mi się nasunęło. Piszesz o 40h tygodniowo, a firma proponuje miesięczny wymiar do wypłaty 150h, a reszta na zaitkonto co sugeruje tygodniowy wymiar pracy w ilości 37,5h. Założę się że firma do której zostaje wysłany płaci abacentowi za godziny nadliczbowe.

@Tadek

I jak, rozwiązałeś zagadkę o co chodzi z tymi nadgodzinami? Dla mnie tez wpis wyżej jest mało logiczny :P

Piotrek

Co jak o was pisza prawde to zaraz usuwacie wpisy.(usunięte przez administratora).

Halina
@Piotrek

Wpisy, które ja zauważyłam, że są usuwane, to przede wszystkim te obraźliwe. To forum jest po to by wyrazić w sumie swoją opinię, ale nie tak by kogoś obrażać.

stary

z jakimi brakami masz problem,jedynie za chorobowe nie wyplacaja i szukaja wiele wymowek,zeby nie wyplacic pieniedzy

Bartosz
@stary

W sensie jak nie wypłacają, nie ma w ogóle pensji jak jesteś na L4? Przecież to nielegalne jest :o Nie pomyliło ci się coś?

Andor
@Bartosz

Pewnie mu się pomieszało i tyle, luz.

@Andor

nie wypłacają L4, płacą Ci z konta godzin zapasowych co jest nielegalne ale gdzie teraz się sądzić, nie warte zachodu bo wiecej wydasz na dojazdy do sądu. a jak nie masz godzin to zrobią tak że i tak będzie wypłacone z godzin

CK
@stary

Dziwne miałem chorobowe wypłacali przez 6 tygodni a dalsze zwolnienie wypłaciło mi AOK

@Klimek

Dzien dobry, Pracodawca przejmuje obowiazek wyplacenia chorobowego przez pierwsze 6 tygodni trwania choroby, nastepnie chorobowe jest wyplacane przez ubezpieczyciela zdrowotnego. Pozdrawiamy, abacent

@abacent personalservice GmbH

A czy na poczet chorobowego nie korzystacie czasami z zeit konta?;) Aby mniej placic od siebie zerujecie zeit konto

Przemysław

Czemu masz takie zdanie? Chodzi o kasę? Za mało płacą, czy chodzi o coś innego?

Nie mogę się doczekać do 15 tego co wymyśli pseldo firma Abacent z wynagrodzeniem Czy dieta będzie pomiejszona Bo najniższa poszła dużo do góry z 11.15 euro ?????

@Andrzej

Dzien dobry, Wynagrodzenie jest opierane na tzw. "Tarifvertrag". W razie jakichkolwiek pytan co do wynagrodzenia prosze skontaktowac sie z koordynatorem firmy abacent. Nasi koordynatorzy chetnie pozostaja do Pana dyspozycji. Postaramy sie rozwiac wszystkie watpiwosci. pozdrawiamy, abacent

E_lektryk

Obiecali premie ze extra godziny a jak się zrobiło to powiedzieli, ze premii nie ma. Szmaciarstwo i totalny olew pracownika.

Andrzej elektryk
@E_lektryk

Która Cie tak zrobiła Co ma gdzie niema z kim. czy ta druga co ma z kim a niema gdzie?

Każda kłamie z tych pań

Rysiu swędzi pała
@Andrzej elektryk

A która to jest która? Hahahahaha

@E_lektryk

Dzien dobry, Prowizja o ktorej Pan wspomina byla akcja specjalna, ktora byla akcja tymczasowa, wiec byla ograniczona czasowo. W razie jakichkowiel pytan prosze skontaktowac sie z biurem abacent. pozdrawiamy, abacent

Darek
@abacent personalservice GmbH

Była promocja do wyczerpania zapasów?

@Darek

Dzien dobry Panie Dariuszu, Byla to akcja z ograniczonym czasem trwania. Pozdrawiamy, Team abacent

Ktoś

PODAĆ NAZWISKA PRACOWNIKÓW???

Zostaw merytoryczną opinię o abacent personalservice GmbH - Leipzig

• Jak się pracuje w abacent personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy abacent personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w abacent personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 27 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy abacent personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w abacent personalservice GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

abacent personalservice GmbH