Abacent Personalservice GmbH

Opinie o Abacent Personalservice GmbH

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Abacent Personalservice GmbH jest takim przedsiębiorstwem?

fachowiec

pracowalem - dobra stawka, zakwaterowanie jest, co najwyzej 2 osoby w pokoju, wszystko tak jak w umowie nie mam zadnych zastrzezen

andi

koro tak myslisz to wejdz na naMy polacy tam są foty z mieszkania zdziwisz sie

paweleskstar

Firma abacent personalservice Grimma,póki co wszystko w porządku,oby tak dalej

Bob elektryk

chomik ok, powiem tak, Ja jestem zadowolony choc sam mialem obawy. W zwiazku z tym ze inne agencje i niemieckie Zeitarbeit ciagle przekladaly termin wyjazdu, zdecydowalem sie na abacent. Poki co nie zaluje i jest naprawde ok. Generalnie ajezeli masz obiecane 10 eur netto to masz te 10€ netto po przeliczeniu godzin i wyplaty. Oni to wyliczaja na podstawke stawki podstawowej krora jest w umowie plus te diety. diety sa wykazane na kazdym wyciagu z wyplaty. Miesiecznie zawsze inaczej. Wazne ze 10 netto to 10 netto a nie 5 netto. chetnie moge podac adres email. abacent robi fajne akcje dla pracownikow. np. 44eur Karte do tankowania na stacjach ARAL dla wszystkich pracownikow, ktorzy przepracowali 200h badz wiecej w jendym miesiacu. Wiec jak masz szczescie i dobrego klienta, ktory pozwala po 10h pracowac to masz zafriko Bonus od abacenta 44eur na tankowanie. Dzwonilem do siedziby i przekazali mi informacje ze akcja w tym roku bedzie trwala od Kwietnia do Listopada. jest naprawde ok. Niech chce slodzic wiec sami zdecydujecie.

Bob elektryk

pierwsze 3 wpisy zal, zal, zal. Osoby chyba ze wsi, nie potrafiace pisac poprawnie po polsku. Jak sa takimi samymi fachowcami to sie nie dziwie, ze sa nie zadowoleni. Jestem pracownikiem abacentu od 03.2012. Wszystko jest poki co ok. Mam juz nawet bardzo dobry kontakt z Panem Grzegorzem i Jakubem - prawie, ze kolezenski. Na Pan z nimi juz dawno nie jestem. Co do diet to wyglada to tak: ma sie stawke brutto 9,36 i do tego dochadza diety. Jak juz jeden z analfabetow wyzej napisal: "abacent pokrywa koszta zakwaterowania wiec to polowa diety a co z druga?" No wlasnie ciemnogrodzie, ta druga to nic innego jak dodatki na pawilo, oraz rozlakowe czyli ( fahrgeld, Verpflegungsmehraufwand) wyszczegolnione na kazdej wyplacie!. Te dwa dopdatki to ta druga czesc diet, dzieki, ktorym masz stawke netto, ktora jest wyzsza niz stawka 9,36 brutto. A tak na marginesie..... ktos o nicku (oszukiwany przez rok) - dobry jestes jak sie niby dawales w bambuko przez rok oszukiwac. JEzeli dales rade przez rok, to czemu nie dwa, trzy?. dziekuje i pozdrawiam wszystkich normalnych.

Sdam

Jest ok

marass

Przestancie oczerniac firme .jest ok tylko trzeba swego pilnowac .Przepracowalem w firnie 9 miesiecy,bylo ok.Znalazlem lepsza prace to odeszlem .Jak jestes fachowiec to cie szanuja ,jestes ich inwestycja Marass

Andrzej

opinia na temat abacentu jest sporo. Jedni chwala inni nie. Moim zdaniem (usunięte przez administratora) komu zalezy na tym, aby taka firma miala same negatywy. JEsli przez rok byles oszukiwany dlaczego nie zrezygnowales po miesiacu?? Widzisz, nawet trolowac nie püotrafisz. PEwnie tutaj te opinie pisze ta sama osoba. Szkoda ze obok nicku nie widac IP osoby piszacej. Wtedy jestem pewnien, ze nie byloby tutaj zadnej negatywnej opini. Nie znam abacentu, ale znam osoby, ktore tam pracuja i nie ma zadnych problemow. Inne forum na GoWork na temat abacentu mowi calkiem co innego.

Kris
@bodzio 18.08.2014 10:53

Tak, najzupełniejsza prawda. Jeśli jest się fachowcem, to nawet jeśli są jakieś drobne niedociągnięcia - zawsze są wyjaśnione. Płacą regularnie, wszystko można sprawdzić na rachunku (każdą godzinę, dojazdówki też) Kontakt jest zawsze. Sami dzwonią raz w tygodniu i pytają, czy wszystko w pracy w porządku. Ciągły kontakt mail-owy (jeśli opiekun bierze urlop, to o tym informuje i przekierowuje sprawy do kogoś innego. Nie wiem skąd takie negatywne opinie. Chyba stąd, że wyjeżdżaja tacy, którzy myślą, że za "nic nie robienie" będą zarabiac kokosy. Te złe opinie, to chyba jakaś inna firma, bo dziwię się, że ktoś dałby się tak wyrolować, żeby nie otrzymywać wypłaty???

Zostaw opinię o Abacent Personalservice GmbH - Lipsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abacent Personalservice GmbH