Opinie o Maspex w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Maspex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maspex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maspex w Wadowice

Zofia

Skoro piszecie o sporym nakładzie pracy a o zarobkach często piszecie, że waszym zdaniem są małe, to czemu nikt nie jest skłonny do po prostu ich przedstawienia. Mam zamiar aplikować na ofertę dotyczącą stanowiska Młodszego specjalisty ds. obsługi klienta. Powiecie jakie zarobki żebym sama mogła określić czy to mało czy dużo? :) W ogłoszeniu tej informacji nie było. Mile widziane jest doświadczenie a mam je spore więc szanse się dostać też mam.

Ojciec

Hejka , jak tam atmosfera i praca w Kontrolingu ? Słyszałem że szukajo kogos , warto aplikować czy szkoda czasu ? Duzo wymagajo ?

Sory, ale nie jestem wtajemniczona jako potencjalna kandydatka. Zmiany się szykują na plus? W jakim sensie? Zmieniła się kadra w ostatnim czasie trochę z tego co rozumiem. Co tam dotychczas takiego się działo, że tak oceniacie?

Koń Rafau

Firma z garażowej urosła do międzynarodowego holdingu, ale część kadry dalej mentalnie jest w garażu i tkwi w '99. "Robiłam tak w 2004 to i 2024 bede tak robić". Blokowanie pomysłów, kasowania wszystkiego co nowe i trudne do zrozumienia jest na porządku dziennym. Ogromne kompleksy, frustracje, syndrom Boga. Jasny podział: Car, Bojarzy i trutnie bez szans na zmianę u hierarchi. Wystarczy spojrzeć na średni wiek kadry zarządzającej i staż w jednej firmie. To samo z siebie rodzi (usunięte przez administratora). Najgorsze są bariery rozwoju, wiesz ze nie zrobisz kroku do przodu bo wszystko jest zabetonowane. Managerowie sami nie odchodzą bo rynek jakoś nie wycenia wysoko tych garażowych wychowanków. I tak się kręci. Dlatego jest wiara ze pozbycie się IL z Kontrollingu będzie jaskółka zwiastującą potrzebne zmiany.

Hej, pracowałam tutaj 3 miesiące w biurze. Doszło do sytuacji gdzie zapomnieli o pracowniku na macierzyńskim, którego stanowisko w między czasie zostało zlikwidowane. Wymyślono więc błachy powód aby mi nie przedłużyć umowy. Większość ludzi poza pracą na etacie pracuje również w domu i wymuszają to na Tobie. Żaden pracodawca nie potraktował mnie w tak podły sposob. Nie polecam. Pamiętajcie, że karma wraca.

@Dż

Nie bardzo rozumiem tą wypowiedź. Czy ludzie pracują hybrydowo (biuro + dom) bo firma tak organizuje pracę? Czy chodzi o nadgodziny (mam nadzieję, że płatne)? Widziałem na stronie firmy ogłoszenie o pracy dla account managera z 1 dniem w tygodniu pracy zdalnej - czy to może masz na myśli?

Nie. Nie mam tego na myśli. Pracujesz 8h, jesteś obładowany obowiązakami, dokładają Ci ich wiecej, wracasz do domu z laptopem i pracujesz. Czasem praca do późnych godzin nocnych bo dyrektowi handlowem kolor czcionki nie pasował w prezentacji. Presja, stres, przynosisz to do domu. Nie polecam. Zarobki słabe. Na produkcji więcej zarobisz.

Dyrektor klubu księgarza

Hejka, jak się pracuje w kadrach?fajna atmosfera? Godziny to normalnie 9-15 pon/pt, czy trzeba czasem pracowac w weekendy żeby reagować na komentarze na różnych portalach?

Analityk Danych

Odradzam, jeżeli chcecie się bazgrać w bezsensownej rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo im zależy na rozmowie z kandydatem, na szybkim terminie i zrobieniu zadań, szkoda tylko że nie potrafią dać, żadnego feedbacku. Każda szanująca się firma, w której uczestniczyłem w rozmowie, dawała jakikolwiek feedback, co do poprawy itp. Uczestnicząc w rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MASPEX spodziewajcie się, że po prostu zostaniecie bardzo ładnie olani. Rozmowa jest banalna, prosty test z EXCELa, 0 sprawdzania wiedzy kandydata z zakresu SQL czy BI TOOLS, jeżeli nie podchodzisz do nich z nastawieniem za najniższą krajową, a cenisz się jako człowiek to na pewno nie warto tutaj aplikować. Na szczęście inna poważniejsza firma przyjęła mnie pod swoje skrzydła

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Ona

Oszczędności Oszczędności Oszczędności... Myślą że jak będą szkłem (usunięte przez administratora) ucierać to będą mieć sprzedaż. Bardzo nieładnie Maspex postępuje z naszymi klientami.....tradycja food.

Kubuś marchewkowy

Proszę o info jak pracuje się w IT w Maspexie. Jaka atmosfera w dziale?

Czesc, jak oceniacie sytuacje w labo? Jaki system zmian, jak pensja i premie? Warto skaladac tam swoje cv? Czy laboranci sie cos licza czy tylko stanowiska wyzej postawione maja sens? Jest mozliwosc rozwoju?

RB18

przenieśli do innego działu. jak to w kościele, zamiast karać, przenoszą na inną parafie :)

Marzena

A skąd taki zarzut? Bez krótkiej spódniczki nie ma szansy na zmianę stanowiska? No i jak sytuacja ma się z facetami, Ci chodzą tylko w samych spodniach? Tak jeszcze swoją drogą to na jakie stanowisko awansowała ta opisywana osoba?

Pawel

Specjalista ds. zakupów operacyjnych Na jaką podstawę można liczyć? W wymaganiach jest również prawo jazdy kat.B. Praca wiążę się z wyjazdami? Czy może otrzymuję się auto służbowe?

Cześć, widnieją ogłoszenia na stanowisko młodszy specjalista ds. Planowania produkcji oraz młodszy specjalista ds. Wsparcia sprzedaży... Możecie coś napisać o działach i ludziach? Jaka atmosfera? Nauczą czegoś czy rzucają od razu na głęboką wodę?

Ciężkie przeżycie

Praca nerwowa choć przy odpowiednich ludziach dająca satysfakcję. Spoko ludzi miałem w zespole, kierownika ani ludzi wyżej nie oceniam. Raczej nie dla młodych i nie na pierwszy ogień. Woda jest głęboka, a pływanie bez tlenu niemożliwe. Nie każdy kto chce bądź chciał zostać handlowcem musi podzielić mój los: wielkie nadzieje i jeszcze większe rozczarowanie kiedy firma podjęła decyzje, że chce się z Tobą rozstać.

Czy ktoś z Was pracował/pracuje na produkcji w oddziale Olsztynek? Jakie zarobki, atmosfera, dodatki za pracę? Jest bus, który przywozi pracowników z terenu czy na własną rękę dojazdy?

Z jakich względów jest to do praca dla początkującego? Przedstawisz argumenty, które zachęcą osobę do podjęcia swojej pierwszej pracy, akurat w tym miejscu? Dlaczego po czasie trzeba rozglądać się za czymś innym? Chodzi o zarobki? Dajcie znać, bo myślę nad wysłaniem CV ;d .

Mopsik

Dla początkujących, ponieważ bardzo dużo się nauczysz. Maspex jest jaki jest, ale rok-dwa lata dadzą Ci taką szkołę życia i wiedzę, że później będzie Ci o wiele łatwiej przejść do innej firmy. Minusów jest multum - wysokie plany, jeszcze wyższe cele jakościowe, malowanie trawy na zielono, żeby tylko w tabelkach się zgadzało, co chwilę teamsy czy monitoringi. Możesz mówić, że nie jesteś w stanie czegoś zrobić z przyczyn niezależnych od Ciebie (np. brak towaru u dystrybutorów) a kierownictwo i tak ma to gdzieś i dostajesz po głowie za brak realizacji - najlepszym przykładem jest chociażby program motywacyjny, który powinien nazywac sie demotywacyjny. Po dwóch lata w firmie mogę powiedzieć tylko tyle - na pewno nie był to stracony czas (szczególnie, że była to moja pierwsza praca w branży), ale nie wróciłbym do Maspexu za żadne pieniądze.

@Mopsik

Ludzi w firmie przychylni sobie, jak to wspominasz? I czy ta nauka, którą w firmie odebrałeś, to na zasadzie nauki poprzez pracę, czy również zasługa organizowanych kursów, czy jakichś form doszkalania?

Mopsik

Bardziej nauka poprzez pracę. Szkolenia były, ale wiedza na nich przekazywana nijak miała się do praktyki (chociaż zawsze jakiś mały procent przekazywanej wiedzy się można było wykorzystać). A jeśli chodzi o ludzi - wszystko zależy na kogo trafisz. Przedstawiciele starali się pomagać sobie nawzajem, kierownika też miałem w porządku, więc ja akurat nie mogłem narzekać, ale też wiem że w niektórych regionach przez kadrę zarządzającą ludzie masowo rzucali papierami.

@Mopsik

A jak wygląda odświeżanie wiedzy? No bo jak jest coś nowego, to trzeba się tego nauczyć. I wtedy są szkolenia, czy też ludzie wolą poprzez prace się nauczyć wszystkiego? Wgl jak jakaś nowość wchodzi, to firma sprawdza, czy pracownicy to przyswoili, czy tylko wymagają, aby znać?

standardinowościnawichurze

Jakieś zmiany na lepsze w mokrej ? Czy dalej "ambitne plany" a kierownicy bez cojones boją się przyznać prawdę i udają, że są realne? Zwolnienia szanujących się ph po noworocznych zmianach premii dały do myślenia czy to samo?

@standardinowościnawichurze

Hej, na czym polegały dokładnie te zmiany premii? Plany były już nierealne całkiem do zrealizowania? Chciałbym się zatrudnić, ale wiadomo, premia to duża część zarobków ph. I co to za zwolnienia, ludzie z własnej inicjatywy odeszli?

Właśnie gdzieś widziałam, że w ogłoszeniu dawniejszym szukali na stanowisko Młodszy Specjalista ds. raportów Qlik Sense. I tam jako dodatek dla pracownika napisali, że dają poznanie, jak funkcjonuje złożona organizacja i w jaki sposób się po niej "poruszać". O co z tym chodzi? To jakies specjalne szkolenie? Czy taka nauka poprzez prace i obserwowanie tej złożone firmy? Dobrze rozumiem?

Ona

Drodzy pracownicy dyrektorzy itd. Zgłaszajcie u "góry" beznadziejne opakowania makaronów lubella i MĄKI...NIECH COŚ SIE PODZIEJE... SĄ TAK BEZNADZIEJNE że na kwartał zbiera się dziesiątku opakowań porozklejanych i dziurawych.....dramat zróbcie coś

Ciekawy

Jak z korzystaniem auta prywatnie? Chodzi o stanowisko PH mokre, od czego zależy, czy Skoda Fabia, czy Hyundai?

Janusz
@Ciekawy

Zależy ile sprzedaż tigera w miesiącu. Jak sprzedaż 30 palet to dostajesz Hyundai i30, jak 20 palet to i20, jak 10 to i10 a jak mniej niż 10 to dostajesz fabię II w gazie

ABCD
@Ciekawy

Prywatnie możesz korzystać, KPH i PH udzielą Ci informacji. Co do samochodów są skody ale flota zostaje sukcesywnie wymieniana na Hyundai i30 kombi.

@Ciekawy

Skody już są wymieniane na Hyundaie I30 wagon w przypadku PH. Auto można użytkować jak na razie prywatnie bez ograniczeń

Agnieszka
@Tomek

A jak wygląda kwestia paliwa? Macie jakieś służbowe karty paliwowe z których można korzystać? W ogóle to serwisują regularnie wasze auta?

@Janusz

A te auta chociaż w automacie?

Inka9779

Ludzie co z wami ? Wchodzę tu co jakiś czas i tak sobie czytam ..99% ludzi negatywnie podchodzi dosłownie do wszystkiego ,nic Wam się nie podoba ! Czy to osoba z biura czy z produkcji ! Ciągle tylko narzekacie ! To może zmieńcie pracę skoro jest tak źle ??? Czy ktoś z Was zmusza do pracy w Maspexie? Druga sprawa-traktowanie siebie nawzajem.Jak można siać tyle nienawiści ? Dorośli ludzie a zachowujecie się jak dzieci ! Obojętnie czy to facet czy kobieta. Naprawdę nie musimy się lubić ,nie musimy się przyjaźnić ale nauczmy się ze sobą pracować ! Nawet na najgorszym stanowisku można pozytywnie przeżyć te osiem godzin jeśli ludzie są w porządku i atmosfera fajna ! Miejmy do siebie szacunek !! Jeden drugiemu oczy by wydrapał ,ciągle tylko słyszę jak jeden drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia!! Nie możecie tak się zająć własnym życiem ???? Rzygać mi się chce jak mam tam iść i nie z powodu pracy bo sama praca jest w porządku ale z powodu ludzi ! Wchodzę do szatni i słyszę ...bo ta z tamtym powiedzieli tamto ,bo ten znowu ma wolne ,tamta spotyka się z tym itp itd SPRÓBUJMY STWORZYĆ NORMALNĄ ATMOSFERĘ, ZACZNIJMY ZE SOBĄ ROZMAWIAĆ A JAK SĄ NIEPOROZUMIENIA TO WYJAŚNIAJMY TO SOBIE A PRACOWAĆ BĘDZIE SIĘ LEPIEJ .. Wiem ,że to co napisałam niczego nie zmieni ale musiałam spróbować .Pozdrawiam a szczególnie tych co wiecznie marudzą:-)

Teresa
@Inka9779

Dzięki za ten komentarz. Skoro atmosfera średnia to jak z warunkami pracy? Dobre pieniądze można zarobić? Orientujesz się może jak długo trwa umowa próbna?

Inka9779
@Teresa

Umowa próbna trwa 3 miesiące ,potem jest roczna a potem chyba rok i 9 miesięcy .Warunki to zależy gdzie będziesz .Nie ma kokosów ale nie ma też tragedii .Jak wspomniałam ludzie wiecznie narzekają.Ja pracuję kilkanaście lat czyli nie ma aż tak strasznie .Najlepiej słuchać przełożonego a nie innych bo niektórzy niestety zachowują się jakby byli szefami własnego szefa ,wszystko wiedzą najlepiej

Zuzanna
@Inka9779

To duży staż pracy masz! Aż ciekawe czy przez tyle lat płaca się zwiększa adekwatnie do stazu pracy i warunków rynkowych? No i czy premiują tu jakoś dobrych pracowników?

KARA
@Inka9779

czy wakacje pod gruszą są co roku czy raz na 2 lata? co z dofinansowaniem do wypoczynku dzieci? czy to jest to samo czy dwa odrębne tematy? mogę prosić o odp? I w jakiej wysokości są dofinansowania?

Wiolka
@Inka9779

A kolejna po tej na rok i 9 miesięcy, to jest już na okres nieokreślony? I czy ta pierwsza umowa próbna zapewnia też dostęp do wszystkich dodatków?

@Inka9779

Niestety Polacy są nauczeni dawać opinię tylko jak im coś nie pasuje, a szkoda. Jak się rozmawia z ludźmi w firmie (i nie mam ty na myśli osób z jakiegoś wysokiego szczebla) to wszyscy bardzo pozytywnie się wypowiadaj.

Czy Maspex oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Angelika

Spodziewaj się umowę o pracę. Chyba, że w ogłoszeniu była informacja o umowie zlecenie- tak jest w przypadku praktykantów. Zawsze możesz zadzwonić do rekrutrów i się podpytać.

Aśka

Czy w Maspexie można liczyć na jakieś dodatkowe pieniądze poza miesięczną pensją? Mam tu na mysli jakieś premie roczne czy 13 pensja? Mam tu na myśli wszystkich pracownikow a nie dyrektorow bo Ci to wiadomo ze dostana.

@Aśka

Są premie, dodatki na święta, wczasy pod gruszą itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Maspex - Wadowice

• Jak się pracuje w Maspex?

Zobacz opinie na temat firmy Maspex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 248.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maspex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 9 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maspex?

Kandydaci do pracy w Maspex napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maspex