Opinie o Omega Ochrona w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Omega Ochrona. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Omega Ochrona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Ochrona w Warszawa

wiesio55

Pracowałem w tej firmie ponad dwa lata, ogólnie w porządku, koordynatorzy też da się dogadać. Kasa była na czas to najważniejsze.

Grzegorz55

Dla mnie firma w porządku- mi jakoś wypłacają na czas i nie obcinają- ale nie można pić i trzeba jednak pracować, a nie leżeć w budce i spać. Polecam.

miki

firma oszustów. Nie dajcie sie ludzie nabrać, pracowałem w tej firmie miesiąc. Nie zapłacą ci ani złotówki.BANDA NACIĄGACZY!!!

do micki
@miki

Pracuje w tej firmie już trzeci miesiąc i kasa jest zawsze na czas,wiec nie wiem skąd ty się urwałeś koleś,a szargasz opinie firmy i ludzi uczciwie pracujących.

Pracownik1
@miki

Wypraszam sobie, uczciwie tu pracuję od roku, co to znaczy banda naciągaczy ??? nikogo nie naciągam i sam też nie czuję się naciągany.

Bohdan

Ludzie marudzicie i marudzicie,aż mi się was nie chce słuchać i patrzeć,co wy tu wypisujecie i obrażacie firmę i ludzi tam uczciwie pracujących!!! Nikt wam nie każe tam pracować i na siłę nie trzyma.Bo przecież jak zgłasza się do pracy to koordynator nie owija w bawełnę,tylko mówi jak wygląda obiekt co na nim jest co firma oferuję,nikt nie obiecuję złotych gór i kokosów. Sami się na to zgadzacie, więc nie mówcie później że firma czegoś nie daje,przepraszam ale za leżenie brzuchem do góry to nikt w tym kraju jeszcze nie płaci!!!

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

ZERO WARUNKÓW SOCJALNYCH BRAK MIEJSCA DO PRZEBRANIA NA OBIEKTACH ZERO WŁASNYCH SZAFEK NIC NIE ZAPEWNIAJĄ KONTROLUJĄ PARE RAZY NA DYŻUR ZABIERAJĄ KASĘ ZA NIC A NA PIERWSZĄ WYPŁATĘ CZEKA SIE PONAD MIESIĄC TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krzysztof64

Dla mnie firma jak najbardziej OK. Rozliczenie na czas, można się zawsze dogadać , a nie jak w korporacji jakiejs. Polecam naprawdę- ale tylko jak się wypełnia obowiązki- takie jak we wszystkich firmach- jesli ktoś śpi i chce zeby mu placili to sa kary- wiadomo...przecież za spanie nikt nie płaci. Chyba, że gdzies płacą to chcę kontakt. Skorzystam

nikuś

Firma do bani pracowałem kiedyś w nadzorze jedne wielkie (usunięte przez administratora) Prezes widzi tylko własne pieniądze, nie jest człowiekiem słownym, podwyżki też się nie doczekasz. Rozwożenie pieniędzy dla pracowników na obiekty, a nie przelewanie na konta to jest unikanie podatków. A najgorszy w tym jest dyr.(usunięte przez administratora)który narzuca na pracowników kary pieniężne za nie zgłaszanie się na monitoring, tym samym podlizuje się Prezesowi. Nie polecam nikomu tej firmy.

zdzisiu70

Pracuje w firmie i nie narzekam na warunki pracy,a jeśli ktoś nie chce pracować to zawsze może zmienić firmę,nikt go tu siłą nie trzyma.

Pracownik1

Jeśli chodzi o wypłatę pensji to rzeczywiście nigdy nie zdarzyło się żeby pieniądze były wypłacone po terminie a pracuje już rok i nie narzekam.

Wojtek52

Nie zgadzam się z większością opinii. Ja zawsze dostawałem pieniądze na czas, zgodnie z grafikiem i stawką za godzinę. Po prostu trzeba być ok, trzeźwy i na czas.

Zdzisiu

Witam, swojego czasu współpracowałam z firmą Omega Ochrona. Pracowałam na stanowisku recepcjonistki i byłam bardzo zadowolona. Koordynatorzy z kontroli też w porządku, ogólnie nie ma co narzekać. Jak się dogadasz z ochroną możesz wcześniej wyjść z pracy, a pensja też była w miarę dobra.

Genio

Jest dużo wpisów, niektóre nawet pochlebne, jednak powiem Wam szczerze - jeżeli szukacie normalnej pracy to na pewno nie tu! Wyzysk, brak ubezpieczeń, obcinanie kasy z każdej strony.Nieterminowe wypłaty to tylko jeden z punktów zapalnych. Tu się nie da normalnie pracować, również w tedy gdy zgodzilibyście się na niższe pensje. Tak jest na każdym stanowisku. Bez wyjątku. Nie miejcie złudzeń.

redaktor

Jeśli chcesz skontaktować się z redakcją programu „Sprawa dla reportera”, - zgłoś temat i zadzwoń: +48 (0-22) 547 44 50

waldemar

Witam, Pracuję w Omega Ochrona od ponad roku i większość z tego co tu czytam to bzdury. Owszem praca jest ciężka i czasem zdarzy się,że weźmiesz jeden dyżur więcej w miesiącu,ale koordynator cię o tym informuje a nie narzuca że jak nie przyjdziesz to wynocha. Pieniądze wprawdzie nie duże ale zawsze są na czas,wszystko wypłacane zawsze w ustalonym terminie i można sobie dorobić dodatkowym dyżurem na innym obiekcie. Więc zamiast głupio komentować,radzę się wziąć do roboty.

waldemar

Jeśli chodzi o pracę handlowca,to nie umiem na to pytanie odpowiedź jak ona wygląda w rzeczywistości. Ale myślę,że jak się złoży swoje CV to powinni się skontaktować i zaprosić na rozmowę.Bo w końcu jak się nie przyjdzie i nie porozmawia to tak naprawdę,człowiek się nie przekona do firmy.Czasem pozory mogą nas bardzo mylić a tym bardziej krzywdzące firmę opinie.

Rudolf

Działalność na granicy prawa albo już poza nim, ale tym powinny zająć się instytucje upoważnione do tego, niestety jak nie ma się poczucia moralności i etyki to prędzej czy później stanie się w konflikcie z prawem. Do tego oszukuje się pracowników, nie jest wypłacana należna kwota, zabiera się część wypłaty nie informując o tym, już nie mówiąc o jakimkolwiek wyjaśnieniu na jakiej podstawie. Pracownicy nie dostają umów, żadnych zaświadczeń, nie są płacone składki. Pseudo firma nie zapewnia nawet latarek do ochrony w nocy, a zimą ogrzewania-wszystko we własnym zakresie. Nie dość, że dostajesz 3,50/h to jeszcze dokładasz się na pożal się prezesika. Chętnych do pracy nie ma więc stoisz po kilkadziesiąt godzin pod rząd. Mało kontraktów, bo firma nie ma nic do zaoferowania. Pozytywów brak.

edgar

witam. omega jest najgorsza firma w warszawie, zatrudniają na śmieciówki i nie dają pracownikom umów. Wszystkie wypłaty opoznione (szczególnie przelewy na konta), non stop oszukują i nie płacą za przepracowaną ilość godzin. W związku z tym że mają za mało pracowników dyżury często trwają 36-72 godziny. stawki 4-5 zł/godz. nie polecam.

Witam, Zła Firma. Ludzie z tatuażami, sznury rękach, emeryci w stanie jak przed hospicjum, ostatnio wyraźny widok alkoholu, zaczepiają a obiektach chronionych. Firma na PAŁĘ z minusem. Kto ją założył.

anka

kroja z wypłaty nie płaca nadgodzin, nie idzcie tam

celestyn
@anka

jak w każdej ochroninie gdzie za byle psie stawki siedzą emerytowane pieski, zupaki itp

rudi23
@celestyn

Może coś się zmieni na Śląsku jest nowy koordynator Andrzej porządny facet nie robi ściemy rozmawia i nie oszukuje ciekawi mnie jaką kasę mu dali!!! może wreszcie coś zmieni na dobre!

Tedi

Prawda??? (usunięte przez administratora) Czasem nie ma krawatów, ale za ich brak są pajdy! Pozdrawiam

Czarek

Nie jest źle jak dla mnie w tej firmie. Spokojna praca, a jak ktoś chce spać i myśli, że sobie pośpi w takiej robocie to niech się nie dziwi ,że wylatuje. ja nie mam żadnych problemów z niczym-DOSŁOWNIE!. Najważniejsze, że kasa się zgadza z umową i już!

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Ochrona - Warszawa

• Jak się pracuje w Omega Ochrona?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Ochrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Ochrona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Ochrona?

Kandydaci do pracy w Omega Ochrona napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Ochrona