Opinie o Omega Ochrona w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Omega Ochrona. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Omega Ochrona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Ochrona w Warszawa

Pracownik_Łódź

Nie polecam tej firmy.Miałem okazję pracować przez nich na magazynie sortowanie przesyłem. Nie dość, że nie dostałem umowy to jeszcze nie wypłacili wynagrodzenia. Wysłałem do nich pismo które zostało olane. Po tym złym doświadczeniu ostrzegam każdego przed tą firmą!!!

magazynier
@Pracownik_Łódź

Nie zgadzam się z tą opinię,pracowałem w tej firmie i byłem zadowolony,umowę dostałem od razu,kasę zawsze na czas miałem,więc naprawdę nie było źle. I każdemu mogę polecić takiego pracodawcę.

adam78

Pracuje w Omega ochrona od niedawna i jest ok. Pieniążki za pracę dostałem o czasie :-)

Robert

Naprawdę porządna firmą,godna polecenia!

Mam pytanie. Czy praca w Omedze polega na patrolowaniu Terenu czy też/lub obserwacji monitoringu przykładowo obiekt medyczny /1 osoba na zmianie/

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Bartek

Jeśli ktoś pracy się nie boi to szczerze mogę polecić tą firmę,pracy jest dużo do roboty ale ma to odzwierciedlenie na płacę,a stawki też są normalne jak na ochronę i co najważniejsze wypłata jest zawsze w terminie.Polecam.

Kamil

Bardzo porządna firma, polecam wszystkim!

tedi

witam panowie sa jakies nowe obiekty okolice Dabrowy Gorn

czarny 60
@tedi

Ja pracuje w Omedze krótko ale w moich stronach jest ciężko o pracę jak się ukazało ogłoszenie to zadzwoniłem Wcześniej pracowałem na autostradzie Rzeszów to był dopiero wyzysk człowieka szok! Pierwszy raz się spotkałem z takim koordynatorem konkretny bez ściemy i mówi prawdę zawsze uśmiechnięty ale ważne jest że płacą i to w terminie

matek

Wie ktoś może jakie mają obiekty w warszawie i jakie stawki za godzinę pracy bo jestem zainteresowany pracą u nich ale najpierw chciał bym zrobic rozeznanie w terenie.

michal

A ja tam jestem zadowolony z pracy w Omega Ochrona, bo pieniądze zawsze są na czas, gdy coś potrzeba z zaświadczeń to Panie w biurze też pomogą i prześlą,koordynator też w porządku.

Cypnik

Matko, te wszystkie dobre opinie to jeden wielki stek bzdur!!! Ta firma to masakra, wystarczy podjechać do biura i zapytać ile kto pracuje.nikt kto sie szanuje nie pracuje tam dlugo-tak mawial jeden z prezesów

wili77
@Cypnik

Ty nawet nigdy nie byleś w biurze OMEGI piszesz bzdury widocznie jesteś leń i masz problemy. Może udaj się do poradni i zbadaj się a nie wypisuj głupot i nie obrażaj ludzi co pracują w OMEDZE kilka lat.

TenNR1
@Cypnik

Sort bardzo ją w omedze pracuje już dwa lata i jest w porządku. Ludzie z którymi mam zaszczyt pracować to naprawdę świetni ludzie. Byłeś tam kiedyś? Pracowałeś? Prezes to gość z którym można naprawdę dużo załatwić a nie wydaje mi się żeby tak narzekał bądź co bądź pracuje dłużej odemnie. Tak więc bądź uprzejmy człowieku nie pisać bzdur dobrze?

och.....

omega chociaż wam płaci .a spróbujcie pracy ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM ,,SAT-GUARD'' tam z kasą za prace jest tragedia nie płacą po trzy miesiące i do sądu trzeba iść a za co żyć. panie i panowie przestrzegam z dala od tych oszustów,sam tego doświadczyłem ,,UWAŻAJCIE NA SAT-GUARD

walek37!
@och.....

Ja pracuje już 9 miesięcy w Omedze ale nigdy nie było problemu z wypłatą teraz gdy jest nowy koordynator to kasa jest wypłacana w terminie facet się stara i jest ok. Ja też miałem problemy z wypłatą w innych agencjach czekało się po kilka miesięcy. Teraz to Omega ma lepsze obiekty i stawka za godzinę jest większa też miałem obawy czy zapłacą ale się myliłem można spokojnie pracować.

sylwek44

Ja pracuję kilka miesięcy w OMEDZE zawsze kasa w terminie a koordynator dobry chłop lubi często kontrolować obiekty. Ten facet to tylko robi czy on ma kiedyś wolne. Trudno uwierzyć że taki porządny gość robi w OMEDZE!!!

przemek

witam ja pracuje juz rok i nie narzekam ,mam kasę na czas wiadomo mało płaca na godz ale płacą co miesiąc

fikus4041@wp.pl

Firma Omega bardzo dobrze sie pracuje a Andrzej koordynator wspaniały człowiek drugiego takiego nie spotkałem tylko ma za dużo obowiązków pozdrawiam Cie Andrzeju też Andrzej

jonek 35
@fikus4041@wp.pl

Dopiero po czasie dowiadujemy się że nasz koordynator pan Andrzej został dyrektorem na rejon Katowice skromny facet uczciwy porządny gość to dobrze bo teraz może rozmawiać z wszystkimi a i pracy może będzie więcej w okolicach Katowic gratuluje panie Andrzeju

volvo34
@jonek 35

Robią z faceta dyrektora ale jak nie posmarują to gość ich oleje tak się dzieje zawsze i odejdzie a po drodze będzie zabierał ludzi i będzie po Omedze tak było w firmie w której pracowałem (obiekty zostały bez ludzi)i był szok koordynatorzy pilnowali obiektów i pracownicy grup interwencyjnych było wielkie (usunięte przez administratora)

matti

Omega najlepsza jest!!!!jeżeli chodzi oczywiście o wzór matematyczny....

Teoo65

Proszę i w OMEDZE się ruszyło ludzie dzwonią pytają się o robotę a jeszcze kilka miesięcy wstecz na słowo OMEGA ludzie się śmiali trudno było ludzi przyjąć do pracy.Wystarczy zrobić dobry ruch i przyjąć koordynatora który ma dobra opinię facet się stara,ludzie go szanują, notowania idą w górę???prezes kasę trzepie i się śmieje

waldek

No tak znowu ktoś nie zadowolony, bo mu nie pozwoli spać w robocie i bzdury wypisuje. Ludzie nie czytajcie tych steku bzdur bo pożądanym ludziom którzy tam pracują włos się na głowie jeży. A od koordynatora Andrzeja to się odczep ta bo to pożądany człowiek!!!

SZYMEK35
@waldek

Stara prawda jak robisz to nikt Ci złego słowa nie powie. Ja pracuje już kilka miesięcy i zawsze wyplata na czas.Koordynator dobry chłop,stara się,ale lubi często odwiedzać obiekty i to o różnych porach.Pracowałem w różnych firmach ale tak często to koordynatorzy nie jeździli raczej się melinowali po biurach.

Leszek55

Pracuję od marca i dla mnie nigdy nie było nic nie tak. Pieniądze na czas, kara jedna- ale to dostałem za niedopełnienie obowiązków. Bardzo w porządku koordynator. Wszystko uczciwie wykłada- kary są jak wszędzie...ale jak się nie pracuje to się dostaje...jak robisz co musisz nikt cię nie będzie karał.

waldi40
@Leszek55

Nowy Koordynator to porządny gość raz mnie tylko upomniał ale nie ukarał wiem że muszę się pilnować bo on nie żartuje w innych firmach o bzdurę ukarzą, tylko trudno mi uwierzyć że taki solidny facet pracuje w Omedze czas już wreszcie zrobić na śląsku porządek on to potrafi

ali39
@waldi40

Pracowałem z Andrzejem gdy zaczynał robotę w ochronie szybko został kierownikiem ochrony,koordynatorem dba o wygląd pracowników (ubiór firmowy),nie lub kombinatorów,oszustów nigdy nie ukarze nikogo za pierwsze przewinienie tylko ostrzeżenie (nie mylić z alkoholem bo tu nikt nie wygra) wiem że miał oferty z innych firm ale że pracuje w Omedze!!! to prezes tylko wygrał zrobi porządek i odejdzie do innej firmy taki ma styl pracy

mikros33

Znam tego nowego Koordynatora poznałem go w poprzedniej firmie solidny i porządny ale bardzo wymagający i się zna na robocie w ochronie też potrafi ukarać i to solidnie jak go ktoś stara się robić w (usunięte przez administratora)lepiej niech poszuka sobie innej roboty dziwi mnie że pracuje dla Omegi może stara się poprawić jej notowania na śląsku sądzę że to się uda

miki
@mikros33

Wapniaku młody i głupi jestes jeszcze!!!!

brat33

Rozmawiałem z tym nowym koordynatorem w Katowicach masz racje to solidny chłop widać że lata robi w ochronie nie ściemnia i ma inne podejście do ludzi trudno uwierzyć że zgodził się pracować w omedze dali mu dużą kase

marian
@brat33

Tak pan Andrzej to swój chłop,zawsze pomoże i załatwi to co potrzeba,chodź jego poprzednik też wcale nie był gorszy. Ogólnie coś zaczyna się poprawiać w tej firmie na lepsze,może w końcu nadeszły lepsze czasy.

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Ochrona - Warszawa

• Jak się pracuje w Omega Ochrona?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Ochrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Ochrona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Ochrona?

Kandydaci do pracy w Omega Ochrona napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Ochrona