Safety Secret Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 11 ocen.

Safety Secret Sp. z o.o.
5 11 6 1

Opinie o Safety Secret Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ahbi

Pracuje od jakiegos czasu w tej firmie. Na początku, owszem, super warunki jak na ochronę, ludzkie podejście, zero uwag. Niestety kolorowo jest tylko na początku. Jak każdej firmie ochroniarskiej, zależy im aby nałapać obiektów i trzepać kasę. Poustawiają ludzi na posterunkach, a potem radź sobie zwykły człowieku i proś ich dosłownie o wszystko. Firma jak każda w tej branży.

Weronika

@Grubełko, umowa o pracę to dobra wiadomość. Czy poza podstawowym wynagrodzeniem są także jakieś premie, pakiet socjalny? Czy grafik jest elastyczny? Napisz proszę, czy młode osoby bez doświadczenia także mogą liczyć na zatrudnienie. Jaka atmosfera panuje w firmie?

Weronika

A czy firma Safety Secret aktualnie rekrutuje? Czy szukają na tą chwilę ochroniarzy? Jakie mają wymagania co do pracowników? Czekamy na pozostałe opinie. Jeszcze zastanawiam się na jaką umowę można liczyć? Jest szansa na umowę o pracę?

Grubełko
@Weronika 25.05.2018 19:02

Jest umowa o pracę, pieniążki przelewem. Nie mam większych uwag co do pracy

Hubert

W tylu firmach pracowałem ale ta jest najlepsza po prostu profesjonalizm.

Marian

Firma która szanuje swoich pracowników jestem zadowolony z pracy.

Weronika

@Niklien rozumiem, że miałeś okazję pracować w firmie Safety Secret przez kilka lat. Orientujesz się czy na ten moment poszukują pracowników? Mógłbyś w kilku zdaniach opisać jak wyglądał Twój angaż w tej firmie, od jakiego stanowiska zaczynałeś? Pamiętajmy, aby przestrzegać zasad regulaminu tego forum. @ropn a jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów? Może masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników?

ropn

Nareszcie firma która traktuje pracowników z szacunkiem.

Administrator

Wasze wpisy pomogą osobom, które są zainteresowane rozpoczęciem pracy w Safety Secret Sp. z o.o., dlatego ważne jest to, żebyście pisali tu jak najwięcej merytorycznych opinii.

Marcin

Pieniądze na czas przelewem, reszta wyklaruje się za jakiś czas. Obiekt - osiedle

Matylda

Nie mam zastrzeżeń, kasa na czas przelewem bez udziwnień.

Niklien

Kasa na czas, stawki zachowane z prawem, terminowość. Nie ma co narzekać, kontakt z kierownictwem bez problemów. Obiekty są różne, trzeba popróbować.

Kamil

Dobra firma

Waldek

dobra firma z tego co słyszę .

m

Bardzo dobra firma wypłaty na czas mundury lepsze to prawda i na zaświadczenia się nie czeka wszystko bez łaski szanują pracowników .

kowal

Nie jest źle. Miła atmosfera kierownictwo i prezes młodzi a nie byli ubecy. Kasa na czas a stawki średnie.

Muchomor

Nie powiedział bym żeby było źle. Kasa zawsze na czas, zaświadczenia przywożą na obiekt bez łaski, a mundury lepsze niż w dużych firmach. Zresztą szefowa obiektu też mówi że kontakt ma z nimi dobry.

Zyga

Chyba tak. Z tego co mowia to moze byc firma ktora jest chyba w zlej kondycji. Czy tak jest?

Slawek
@Zyga 03.04.2016 16:12

Pierwsza firma która szanuje pracowników wypłaty na czas zero kombinowania po prostu prosesjonalizm .Żeby wszystkie firmy tak traktowały ludzi .

Wróbel

Czy chodzi o firmę, która podobno ma kłopoty z wypełnianiem swoich zobowiązań wobec klientów i pracowników?

Zostaw opinię o Safety Secret Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Safety Secret Sp. z o.o.