Opinie o Safety Secret Sp. z o.o. w Warszawa

ochrona osób i mienia

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Safety Secret Sp. z o.o. w Warszawa

Franko Nowy wpis

Kiedyś pracowałem w tej firmie ale były problemy z wypłatami na czas firma upadła .

Iwo Nowy wpis

@AM Skąd ta informacja? W internecie na stronie firmy nic takiego nie ma.

AM Nowy wpis

Firma już nie istnieje. Na jej bazie powstała nowa. Rozliczyli się z pracownikami, choć trochę to trwało.

Vcsdeygddj Nowy wpis

Jedna zlepszych firm na rynku Moje sugestie dla Safety Secret Sp. z o.o.: Super firma polecam Lubię atmosferę w Safety Secret Sp. z o.o. za: Dbanie o pracowników

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Safety Secret Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Arek

Firma już prakttcznie nie istnieje. Potracili wszystkie obiekty.

B234685
@Arek

Ostatnie miesiące to tylko do tego dążyli by potrącić pracowników i obiekty .

Leon

Po dwóch miesiącach otrzymałem wypłatę za październik jednak się doczekałem ale bez odsetek . Moje sugestie dla Safety Secret Sp. z o.o.: Płacić w terminie Informować o takich sytułacjach wcześniej

Artur

Faktycznie 16:00 wpłynęły. Podobno jakaś firma nie zapłaciła im 3 faktur za ochronę płynność zachwiała się. Wszystko rozumiem, ale wypadało podać konkretnie, że wypłata opóźni się po prostu. Tak to trochę się obawiałem...znam branżę i znam tych "rzetelnych" co nie zapłacili, ale nazwy nie mogę podać...

Znowu jest OK. Zaległa wypłata wypłacona :-) Mam nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy.

Maciej

Ja dzisiaj dostalem z rana etat i zlecenie. Chyba wszystko wraca do normy. Uff Moje sugestie dla Safety Secret Sp. z o.o.: Informowac o opoznieniach Lubię atmosferę w Safety Secret Sp. z o.o. za: Informowac o opoznieniach

Bolo

Kto jeszcze nie otrzymał wynagrodzenia za październik Piszcie ile jeszcze będziemy czekać ? Jedyne wyjście składać pozew do sądu. Moje sugestie dla Safety Secret Sp. z o.o.: Gdzie wypłaty? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Gdzie wypłaty?

Fakt opóźnienie było kilka dni, jednak wypłata doszła. Ja dostałam przeprosiny. Wnioskuję, że pewno któryś z kontrahentów nie płaci i stąd opóźnienie. Zobaczymy za miesiąć. Każdy pisze, ze nie dostał a może ktoś napisał kto dostał jednak kilka dni później....

Lucek

Brak wynagrodzeń i zero informacji kiedy się otrzyma biuro nic nie wie na temat wypłaty bo odpowiedź jest taka prezes wyjechał . Moje sugestie dla Safety Secret Sp. z o.o.: Wypłacać wynagrodzenie w terminie

Bolek

Było dobrze ale już nie jest teraz to czekasz na wypłatę i nie wiadomo ile po tydzień spóźnione są wypłaty . Moje sugestie dla Safety Secret Sp. z o.o.: Brak kasy na czas

@Bolek

Może opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia to jednorazowa sytuacja, niezależna od pracodawcy? Warto porozmawiać na ten temat i dowiedzieć się, czym spowodowane było opóźnienie i z czego ono wynikło. Czy poza tym warunki zatrudnienia są dobre, a atmosfera przyjazna? Czy firma zapewnia odzież roboczą i wszystkie niezbędne narzędzia pracy?

Jurek

Inspektor spoko pracownicy biura też ale co z tego jak wypłaty nie ma na czas nie ma kasy nie ma ludzi do pracy niech właściciel firmy sam pracuje na obiektach. Moje sugestie dla Safety Secret Sp. z o.o.: Wypłacać wypłaty w terminie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepiej doceniać pracowników i płacić im w terminie wypłaty

Mam dość

Prezes uciekł do Irlandii i udaje że pracuje. Oszukaniec!

Były

No i się(usunięte przez administratora). Firma nie wypłaca pensji i bankrutuje. To nie bajki. To są fakty

Weronika

@Ahbi, a czym różnią się początkowe warunki od tego, co jest później? Takie informacje mogą okazać się ważne. Piszesz, że w kolejnym okresie wszystkiego brakuje, co konkretnie masz na myśli? Czy zgłaszałeś przełożonym zaistniałe braki?

Ahbi

Pracuje od jakiegos czasu w tej firmie. Na początku, owszem, super warunki jak na ochronę, ludzkie podejście, zero uwag. Niestety kolorowo jest tylko na początku. Jak każdej firmie ochroniarskiej, zależy im aby nałapać obiektów i trzepać kasę. Poustawiają ludzi na posterunkach, a potem radź sobie zwykły człowieku i proś ich dosłownie o wszystko. Firma jak każda w tej branży.

Weronika

@Grubełko, umowa o pracę to dobra wiadomość. Czy poza podstawowym wynagrodzeniem są także jakieś premie, pakiet socjalny? Czy grafik jest elastyczny? Napisz proszę, czy młode osoby bez doświadczenia także mogą liczyć na zatrudnienie. Jaka atmosfera panuje w firmie?

Weronika

A czy firma Safety Secret aktualnie rekrutuje? Czy szukają na tą chwilę ochroniarzy? Jakie mają wymagania co do pracowników? Czekamy na pozostałe opinie. Jeszcze zastanawiam się na jaką umowę można liczyć? Jest szansa na umowę o pracę?

Grubełko
@Weronika

Jest umowa o pracę, pieniążki przelewem. Nie mam większych uwag co do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Safety Secret Sp. z o.o. - Warszawa

Safety Secret Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Puławska 382
    02-845 Warszawa