Safety Secret Sp. z o.o.

Opinie o Safety Secret Sp. z o.o.

Marcin

Pieniądze na czas przelewem, reszta wyklaruje się za jakiś czas. Obiekt - osiedle

Matylda

Nie mam zastrzeżeń, kasa na czas przelewem bez udziwnień.

Niklien

Kasa na czas, stawki zachowane z prawem, terminowość. Nie ma co narzekać, kontakt z kierownictwem bez problemów. Obiekty są różne, trzeba popróbować.

Kamil

Dobra firma

Waldek

dobra firma z tego co słyszę .

m

Bardzo dobra firma wypłaty na czas mundury lepsze to prawda i na zaświadczenia się nie czeka wszystko bez łaski szanują pracowników .

kowal

Nie jest źle. Miła atmosfera kierownictwo i prezes młodzi a nie byli ubecy. Kasa na czas a stawki średnie.

Muchomor

Nie powiedział bym żeby było źle. Kasa zawsze na czas, zaświadczenia przywożą na obiekt bez łaski, a mundury lepsze niż w dużych firmach. Zresztą szefowa obiektu też mówi że kontakt ma z nimi dobry.

Zyga

Chyba tak. Z tego co mowia to moze byc firma ktora jest chyba w zlej kondycji. Czy tak jest?

Slawek
@Zyga 03.04.2016 16:12

Pierwsza firma która szanuje pracowników wypłaty na czas zero kombinowania po prostu prosesjonalizm .Żeby wszystkie firmy tak traktowały ludzi .

Wróbel

Czy chodzi o firmę, która podobno ma kłopoty z wypełnianiem swoich zobowiązań wobec klientów i pracowników?

Zostaw opinię o Safety Secret Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Safety Secret Sp. z o.o.