Opinie o Omega Ochrona w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Omega Ochrona. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Omega Ochrona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Ochrona w Warszawa

celestyn

normalne wszystko zgodne z prawem bo prawo u nas służy tylko wyzyskiwaczom i złodziejom po co podnosić wiek emerytalny wystarczy zdelegalizować umowy śmieciowe i kontrolawać do upadłego prywaciarzy

antyomega

Praca w tragicznych warunkach bez pradu biezacej wody toalety bez dachu nad glowa w upal czy mroz po kilkadziesiat godzin po rzad za marne grosze jedna wielka zenada a wymagania ze az zal.

Ja sie z nimi sądze ,ponieważ nie wydali mi dokumentów,ani nie płacili składek zus....mam dowody ponieważ wysłałem do zusu pismo w sprawie płatności

antek

Pracowałem, polecam. Dobra firma.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
kwaśny

Omega to firma gdzie na obiekcie dostajesz umowę zlecenie na 201 zł/m-c, reszta pod stołem i twierdzą, że tak wszyscy robią. Syf nie firma, powinni im zabrać koncesję za taki proceder. Stawki nędzne, ale dzięki temu wygrywają przetargi. Od 1994 roku jestem w zawodzie i pierwszy raz spotkałem się z takimi "numerami", zgłoszę to do inspekcji pracy. Pozdrawiam

Firma Omega jest jedną z nielicznych na rynku porządnych firm ochrony - każdy pracownik ma jasno określone zadania, są szkolenia, jest porządek, wysokiej jakości umundurowanie - ale najważniejsze czego można się nauczyć pracując w tej firmie to dyscyplina i jakość pracy, poważne podejście do obowiązków i szacunek dla klienta. Stawki są takie jak wszędzie - taki jest rynek i ta branża.

xkulka

..Jako firma może nie jest zła,stawka za godziny 4 zł netto jak w większości firm.Obiekty są OK,ale załatwić zaświadczenie jakiekolwiek to tragedia,Panie w Warszawie mówią że już wysłały,czekasz tydzień,nie ma,dzwonisz tak już wysłane w czoraj,czekasz nie ma, itd........Umowy są w Warszawie już się proszę 7 miesięcy i nie mam do dzisiaj.Nie wiem czy to lenistwo ,czy nieudolność,już cierpliwość się konczy ,myślę się zwolnić.

misiek
@xkulka

tak,to prawda ja już się zwolniłem.

Gwidon
@misiek

Jeśli nie dają umowy to nie jest żadne lenistwo ani niedopatrzenie tylko celowa działalność. Jeśli nie masz umowy - nie masz nic. Nie masz żadnych składek na ubezpieczenie. W razie wypadku wywalą Cię na zbity pysk.Jeśli nie zapłacą za pracę nie masz podstawy do roszczeń. .(usunięte przez administratora)

szeryf budy i obiektu

pracuje w tej "firmie" 3 lata nigdy nie było premi ,fakt faktem godziń można robić i po 300 , jednak ,że stawka jest druzgocąca . jeżeli macie kompletny olew na regulamin i ogólnie prace , to ta firma jest dla was każdy ma tam na wszystko wyjeb....ne :-) to najleprza firma w jakiej dotychczas pracowałem nigdzie nie było takich melanży :-) hehehehehehehe OMEGA is the best (nie jest to wypowiedź ironiczna ) pozdrawiam wszystkich skończonych znaczy zomegowanych :-) hehehehehe

dziumdzia

Nie wierzę w ani jedno słowo !!!! znam tych ludzi i to co tu jest napisane to wierutna bzdura wymyślona pewnie przez jakiegoś członka zarządu po to aby ratować swoją beznadziejną reputację . !!!

Ola

Witam, W Swoim oraz imieniu całej mojej rodziny pragnę wyrazić wdzięczność za pomoc jaką otrzymaliśmy od firmy "OMEGA OCHRONA",kiedy to nasz Tata pracownik firmy Omega nagle zachorował na chorobę nowotworową, Zarząd Omega bez naszej prośby sfinansował całkowite koszty chemii,oraz otoczył rodzinę opieką.

SIWY

Witam wszystkich co tak narzekają. co tu gadać, trzeba pracować, a wszystko będzie ok. Ja nie mam żadnych problemów, dogaduję się zarówno z Koordynatorem jak i P. [usuniete przez moderatora]. Pensja po miesiącu pracy, każdy o tym wie przyjmując się do pracy, więc albo się zgadzasz albo nie.Weźcie się wszyscy do pracy, nie pijcie i wykonujcie swoje obowiązki, a przestaniecie narzekać tak jak ja.

Apatryda

Aga: Materiałem odpadowym... jak napisałaś to Ty Jesteś a nie użytkownicy forum którzy wyrażają swoja opinie, czami (za bezpośrednio)i nie masz prawa nazywać ludzi ''odpadami'' współczuć to należy Twoim rodzicom że nie potrafili Cię wychować na porządną osobę. Czytając Twoją wypowiedź na forum uważam że egzystujesz w brodziku intelektualnym i sprawiasz wrażenie osoby niezrównoważonej emocjonalnie

Gość 22
@Apatryda

Użytkownicy forum ( niezadowoleni) to zapewne zawiedzeni pracownicy.

Aga

Kurde Ludzie!!! ogarnijcie się bo nawet na forum nie umiecie się zachować po co te BLUZGI... Osobiście nie dziwie się, że takie macie zachowanie niskie i to publicznie. Pewnie nie możecie znaleźć nigdzie żadnej pracy z takim nastawieniem współczuje wam.....być takim materiałem ODPADOWYM... Nie dziwie się, że was z każdej pracy wyrzucają. Zacznijcie szanować to co macie.....

Dlaczego jest SUPER ? I nie ma żadnej ironi w tym co napisze...Pracownicy maja w firmie dobrze. Czasem zdarzają się delikatne obsuwy (w różnym znaczenia tego słowa), ale tylko czasem. Nieroby, oraz Alkoholicy szybko wylatują i to oni oczerniają tutaj prace w Tej Ochronie. Więc przestańcie narzekać, bo lżejszej pracy od snu nie znajdziecie...

LICKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

NIEWAŻNE JAKA FIRMA , OCHRONA TO [usuniete przez moderatora],WYKORZYSTYWANIE JAK [usuniete przez moderatora].

TAK TO nICK

KAŻDA OCHRONA TO SYF I WYSŁUGIWANIE SIĘ ZA MICHĘ RYŻU I NIC WIĘCEJ BYŁYM [usuniete przez moderatora] I INNYM [usuniete przez moderatora] BYŁEGO SYSTEMU !!!!!!!!!!!!!!!

Ja pracuje tu od dawna i w zadnej firmie nie bylo mi tak dobrze :) SUPER FIRMA :) SUPER SZEF :) SUPER KIEROWNICY :) SUPER KORDYNATORZY :) SUPER PRACOWNICY :) I nawet Pani ktora sprzata firme jest SUPER :)

Wielbiciel

Ja zdecydowanie polecam! Super szef i super ludzie! Na prawdę nie mam nic do zarzucenia bo pracuej sie w fajnych warunkach z fajnymi ludźmi. Zarobki też spoko! Szef wyrozumiały i godzien zaufania. Komentarze z obelgami dodane raczej przez kogoś kto nie dał rady i został zwolniony. Bo kretynów firrma faktycznie pozbywa się szybko.... i całe szczęście!! POLECAM prace dla Omega Ochrona i współpracę z tą firmą.

Kunde

Wiecznie niezadowoleni zawsze będą narzekać a karawana musi iść dalej - realizując swoją misję, czyli zapewniać skuteczną ochronę za przystępną cenę - szczególnie w czasie kryzysu. Firma w porządku - polecam.

badii

biuro w Katowicach w/w firmy to ''doskonała'' wizytówka całości ... 3 mini pokoiki z meblami lat 70 -jak w starym komisariacie w okresie stanu wojennego . Pan Dyrektor umawia wszystkich na jedną godzine - niech czekaja !!! duzy brak myslenia - to kolejna wskazówka co do firmy ! ogłoszenie o prace -wprowadza w błąd przyszłych kandydatów do pracy. To o czym pisze dotyczy poszukiwania kadry zarzadzajacej !!!! Ale ...Panowie z tej firmy nie szukaja profesionalistów -o nie ! boją sie chyba o swoje stołki !!!! C.V. przeglądane jest pobieżnie z lekko kpiąca miną i jakby z wielką łaską ! Zastanawiam sie czy w tym ''biurze'' choc jedna osoba posiada wykształcenie wyższe !!!! Mam tylko cicha nadzieje ze przeczyta to ktos z zarzadu w Warszawie !!!1 Jeżeli w ogóle komus zależy na reputacji firmy i oddziału w Katowicach !!!!

ochron1

Pracuje w tej agencji od miesiaca do dzis nie otrzymalem umowy,koordynator juz drugi pierwszy mowi co innego drugi co innego.Do dzisiaj nie wiemy konkretnie za jaka stawke pracujemy.Z koordynatorem kontakt tylko z wlasnego telefonu bo sluzbowego nie ma gdyz Warszawa sie nie zgodzila.Mam przepracowane w ochronie prawie 20 lat w roznych agencjach ale pierwszy raz pracuje w tak niezorganizowanej agencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Ochrona - Warszawa

• Jak się pracuje w Omega Ochrona?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Ochrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Ochrona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Ochrona?

Kandydaci do pracy w Omega Ochrona napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Ochrona