Instytut Arcana

Kraków

Opinie o Instytut Arcana

Edyta

@zainteresowana, niestety nie widziałam żadnych ogłoszeń w których napisana byłaby informacja o zarobkach, być może tylko na rozmowie kwalifikacyjnej podają takie informacje? Może wśród uczestników forum są osoby które były na rozmowie i wiedzą coś więcej na temat umowy?

Odpowiadająca
@Edyta 26.07.2017 14:12

Wszystko zależy od działu w którym pracujesz oraz twego doświadczenia i stażu pracy. Widełki bywały (nie wiem jak teraz) różne, od 1800 do ponad 3000 na rękę, za niekierownicze stanowisko. Oprócz pensji istnieje jeszcze system premiowy.

zainteresowana

czy firma zatrudnia na część etatu? na przykład na pół?

zainteresowana

czy firma zatrudnia na część etatu? na przykład na pół?

stasiek

no tak, firma to członek międzynarodowego konsorcjum LA-SER ANALYTICA i wydaje mi się, że można u nich zarobic całkiem niexłe stawki, nie wiem co prawda ile jest teraz wolnych wakatów, ale na pewno spokojnie da rade tutaj popracować.

Agnieszka

Widziałam, że na ich stronie (usunięte przez administratora)pojawiły się następne ogłoszenia o pracę na Specjalistę ds. Farmakoekonomicznych i Specjalistę ds. Klinicznych, w takim razie może warto tam aplikować... A nawiązując do wpisu jodla, firma nie ma nic wspólnego z produkcją napoi energetycznych, wszystkie usługi są dokładnie opisane na stronie www.inar.pl

Zofia

Pracuje w Arcana od ponad 2 lat. Podobno rzeczywiście za czasów poprzednich władz (przed 2013) nie pracowało się przyjemnie. W związku ze złymi opiniami długo się zastanawiałam czy w ogóle aplikować do nich. No i nie żałuje. Obecny Prezes jest bardzo w porządku. Firma w pełni respektuje wszystkie prawa pracownika, pracuje się spokojnie i dla ludzi z inicjatywą własną są duże możliwości rozwoju. Dużo ciekawych międzynarodowych projektów. Pensie są ok, do tego przyznawane są rożne premie. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę firmę.

Power Ranger

Czy prowadzą aktualnie rekrutacje łatwo dowiedzieć się w internecie. Umowa na zastępstwo albo próbna, później na czas określony, później na nieokreślony. Zarobki na początek trochę wyższe od minimalnych. Przewidują benefity.

Power Ranger

Znam i ogólnie polecam, kokosów nie ma, ale są możliwości rozwoju.

jak sie nie podoba to sie zwolnijcie - proste

seta

(jeszcze) tu pracuję i niestety to wszystko powyżej to prawda. plusy to ciekawa praca i szkoła przetrwania (co jest dobre może dla początkujących)

Aneta

Pracowałam 2,5 roku w dziale analitycznym. Praca ciekawa, gorzej z perspektywami rozwoju. Pensje niskie, za to ludzie spoks:) Pozdrawiam drużynę ARCANA.

Zostaw opinię o Instytut Arcana - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Arcana