Realfinance Polska

Opinie o Realfinance Polska

Edyta

@Rosomak22, spożywanie alkoholu w każdym miejscu pracy jest zabronione. Proszę Cię o przedstawienie prawdziwej i merytorycznej opinii o Realfinance Polska jako pracodawcy, jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy.

borowik

A ja nadal nie dostałem odpowiedzi na pytanie czy można w pracy spożywać alkohol?

Rosomak22
@borowik 12.12.2017 11:59

Jak się nie dasz złapac, to w każdej mozna :)

Edyta

@Jan borowik, Twój wpis nie jest związany z tematyką tego forum. Jeżeli pracujesz w Realfinance Polska, to możesz pozostawić w tym wątku opinię dotyczącą tej firmy jako pracodawcy. Wszystkie aktualne i merytoryczne informacje będą ważne z perspektywy osób, które planują aplikowanie do pracodawcy.

Jan borowik

Czy ktoś lubi alkohol w tej firmie?

Edyta

Do warszawskiego oddziału Realfinance Polska poszukuje kandydata na stanowisko kierownika zespołu sprzedaży. Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia pracodawca umożliwia rozwój zawodowy. W jaki sposób firma ta dba o rozwój swoich pracowników? Czy ktoś z Was pracuje lub pracował na podobnym stanowisku w Realfinance Polska? Możecie wypowiedzieć się na jego temat? Jak je oceniacie?

borowik

Czy ktoś mi odpisze na moje pytanie?

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Realfinance Polska, którymi warto się podzielić z innymi użytkownikami forum ?

Jack

Zawsze można odpowiedzieć , że wysokość zarobków jest objęta tajemnicą. Nie trzeba dorabiać do tego jakichś teorii spiskowych.

NT

Opisze proces rekrutacyjny, bo tylko takie mam doświadczenie, gdyż wychodząc z rozmowy wiedziałam, że nie chcę pracować w tej firmie. Przede wszystkim potwierdziły się zarzuty z poprzednich opinii: bezczelne wręcz pytanie o aktualne zarobki i zarobki w firmach z mojego cv. Ogólnie jest to mega podejrzane, że firma nie publikuje ogłoszeń pod własnym szyldem, tylko jako tzw. ukryta rekrutacja. Idąc na rozmowę, nawet nie miałam pewności, czy rozmowa dotyczy właśnie tego ogłoszenia, o którym myślę. Zazwyczaj też podczas wstępnej rozmowy telefonicznej ustala się podstawowe fakty, bez których nie ma co marnować czasu na spotykanie się, takie jak oczekiwane zarobki lub forma zatrudnienia - gdyby do tego doszło, nie musiałabym jechać na spotkanie. Podczas rozmowy pani spytała czy "bardzo jestem przywiązana do umowy o pracę"... zabiło mnie to. Ogólnie najbardziej szkoda mi tej zmarnowanej godziny i kombinowania z parkingiem, którego firma nie zapewnia swoim gościom. Zonk.

Rekruter
@NT 23.08.2017 14:25

Bardzo mi przykro, że dotknęło Panią pytanie o zarobki i przywiązanie do umowy o pracę. Wezmę to pod uwagę w przyszłości. Robiłam to od 17 lat, chyba 5 razy zdarzyło mi się, że kandydat się tym oburzył, ale oczywiście zawsze należy dążyć do perfekcji. Pytam dlatego, że ważne jest, aby oferta pracy była dopasowana do oczekiwań oraz mogę dzięki temu ocenić, na ile jest się motywowanym przez zarobki. Nasza oferta wynagrodzenia jest i była zawarta w ogłoszeniu. Jeśli chodzi o umowę o pracę, to nie jest ona możliwa na początku, stąd moje pytanie. Przykro mi, że pozostawiłam tak złe wrażenie, będę się bardziej starała w przyszłości.

Borowik
@Rekruter 24.08.2017 11:18

A czy można pić alkohol w państwa firmie?

Alex
@Rekruter 24.08.2017 11:18

Pytanie o zarobki w innych firmach nie powinno paść. Takie dane są objęte ochroną tajemnicy przedsiębiorstwa i często nieuczciwym badaniem konkurencji

Den

Szkoda czasu, rekrutacja to jakaś porażka, piszą na stronie i w ogłoszeniach (usunięte przez administratora) Pierwszy miesiac umawiaj spokania ze znajomymi lub wlasnymi klientami (jesli masz takowych) wiec zostaje rodzina :) Sam dzwonisz po ludziach i umawiasz spotkania.

e

no właśnie to jakie są te warunki dostania prowizji dokładnie?

exRF

Zanim zaczniesz pisać co dają i pisać o wycieczkach najpierw się na nią zalap:)...powodzenia, ja byłem spędziłem fajnie wakacje...5 tyś :) podstawy...chętnie poczekam na Twoje wrażenia po pół roku pracy jak zobaczysz ta podstawę...mimo że wspominam RF całkiem pozytywnie, bardziej w ocenie poznania tam świetnych fachowców z branży finansowej to zmieniłem pracę na coś bardziej...pewnego;) Ps. RF nie ma parkingu dla pracowników ;)

molikoli

Dobra i rzetelna rozmowa kwalifikacyjna, polecam firmę ;)

mordenga

5 tysięcy złotych dla nowego pracownika i wycieczki zagraniczne dla najlepszych osób w firmie. Dla mnie mają bardzo atrakcyjne warunki i nie ma na co narzekać. Negatywne wpisy generują ludzie, którzy nie wytrzymali stresu (nie oszukujmy się, praca w finansach wiąże się z koniecznością radzenia sobie w trudnych sytuacjach)

etam

nie wiem po co człowiek sie produkuje i tutaj cos wpisuje. jakiś czas temu napisałem dwie opinie na temat tej firmy. obszerne i ze szczegółami. po to ostrzec potencjalne ofiary. i co? i dziś widzę że usunięto wpisy..... ostatni raz się produkowałem.

mirus

Bardzo dobrze mi się tam pracowało. Zapewniali komfortowe warunki pracy (oprócz parkingu), jest tam dobry dojazd. Sporo szkoleń teoretycznych i praktycznych dających możliwość nauczenia się skutecznie sprzedawać i fajny plan startowy. Miesięcznie można u nich zarobić od kilku do kilkunastu tysięcy, wszystko zależy od wykonanej pracy.

Jenka

Ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Realfinance. Rozmowa kwalifikacyjna była konkretna – kilka pytań i przeszliśmy na luźną rozmowę odnośnie moich oczekiwań, ich wizji współpracy oraz warunków jakie oferują. Ostatecznie byłem zatrudniony tam niecały rok, trochę żałuję że odszedłem, bo tu gdzie jestem teraz nie jest tak wesoło

Jaguar

Praciwnik na wylocie

Nie do końca to jest prawda. Za szkolenie otrzymasz wynagrodzenie jak zrobisz jakakolwiek sprzedaż, natomiast aby wyrobić tzw. Podstaw która jest oferowana przez pierwsze sześć miesięcy trzeba się naprawdę o zapierdzielać. Można w tej pracy naprawdę zarobić sporo pieniędzy, ale trzeba mieć bazę i to konkretnych klientów a nie biedaków zarabiających średnia krajowa, ponadto dużo szczęścia oraz zaplecze finansowe bo jak wiadomo jak nic nie zrobisz to nie masz wynagrodzenia Moim zdaniem powinna być jakaś minimalna podstawa na dłuższy czas bez wysrubowanych kryteriów . Ogólnie firma robi świetne szkolenia, można poznać naprawdę świetnych i obronnych ludzi, spędzić fajne wakacje za darmo :) wystarczy trochę pracy i załapać się na konkurs. Ogólnie finanse to trudna branża, sprzedajesz klientom marzenia i sciemnia szczęśliwego jak możesz dla mnie trochę mało etyczny biznes, dlatego dziękuję i znikam gdzie indziej. Można by pisać tu jeszcze sporo o tej firmie, negatywów i pozytywów...to nie jest praca dla każdego.

Luna

Witam :) miałam okazje pracować w Realfinance nie mając żadnej wczesniej styczności ze światem finansów.W branży jest na tyle z powodu czego doradcy przychodzą i odchodzą z prędkością światła ze tak naprawdę biorą praktycznie każdego byle wyglądał schludnie,miał obycie i wyrażał sie na poziomie.Zanim człowiek coś zarobi mija naprawdę sporo czasu a nikt nie moze sobie pozwolić na brak dochodów przez ok 4-5 mcy ... Owszem naprawdę duże pieniądze zarabiają doradcy ze stażem 10 lat oraz ich opiekunowie którzy spijają śmietankę z wyrobników drobnych doradców.Szczerze nie polecam bo szkoda czasu i energii ...

nick

wy tak poważnie czy sobie żarty robicie???? pytacie o rozmowę kwalifikacyjną. żaden surowy headhunter z milionem testów jej przeprowadzać nie będzie! jeśli będziecie wyglądali jak obwiesie i mieli sieczkę w głowie to nawet własny wujek was do roboty nie przyjmie. nie piszę o tej konkretnej firmie (chociaż znam jej standardy). pisze o każdej rozmowie kwalifikacyjnej w branzy finansowej. musicie mieć dużą wiedzę ekonomiczną, ale również ogólną. będziecie obcować z różnymi klientami i musicie być otwarci i ułożeni. o ubiorze nie ma chyba co mówić, prawda? więc ogarnijcie się dzieci i zacznijcie myśleć, a nie kombinować jak zbajerować osobę rekrutującą ;) pzdr

kolo

Nikogo nie poniosło, ludzie w tej firmie zarabiają rocznie grubo ponad 100,000 zł. Jest to praca dla ludzi, pracowitych, wytrwałych, ambitnych, stawiających sobie cele i wytrwale dążący do nich. Nie jest to praca dla Jasia przyzwyczajonego do siedzenia 8h na etacie, czekający na zrobienie tylko tego co poda mu przełożony. Tutaj trzeba się trochę wysilić i pokazać swoje umiejętności.

ari

a jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko doradcy? jakie wymagania brane są pod uwagę? czy szkolenie wstępne jest płatne?

olgierd

pewnie że tak, nikt nie idzie do finansów raczej jak tylko skończy studia, wykształcenie powinno iść w parze z doświadczeniem też, prawda? mam nadzieje, że pracują w tej firmie doświadczone osoby, ale też dobrze by było gdyby firma organizowała możliwość odbycia stażu czy praktyk, wiecie coś na ten temat?

jacek

Zwróć uwagę że chodzi o wynagrodzenie roczne czyli miesięcznie od około 6 do 12 tys - a to już są normalne wynagrodzenia jak na tę branżę

kamil

chyba was ponioslo z tymi 80 000 czy 150 000 zl !!!

Maciej

luki, to może napiszesz nam jakie według Ciebie realne kwoty sa do wyrobienia w Realfinance, bo w sumie też mi trudno uwierzyć w ten post kubika.

doradca
@Maciej 09.03.2014 17:39

to co napisał kubik to jest prawda, ale tylko dla osób, które naprawdę pracują,angażują i chcą się uczyć. To nie dla tych, którzy się przyglądają i zadroszczą. Normalnie zarabia się rocznie od 80000 - 150000 niektórzy więcej. Tak to trzeba mierzyć

sylwia czy ty pracowałaś w firmie Realfinance Polska? jeśli tak to jak długo i czy tobie ta firma jest winna wynagrodzenie?

kubik

jak pracujesz ciężko czyli po 12 godzin dziennie to możesz zarobić 20-30k miesięcznie średnio, bo są miesiące kiedy nic nie zarobisz a są takie że dostaniesz 40k. pamiętaj o tym że to jest zwykła sprzedaż i sprzedaży od ciebie będzie wymagać firma, pod płaszczykiem doradztwa, na doradztwo nie będziesz miał czasu żeby zarobić dużo kasy

Sylwia

Zgadzam się ( usunięte przez administratora ) Są na pewno lepsze firmy,które dają swoje narzędzia pracy a za regulary z wpłatą miesięczną płacą z góry.

Zostaw opinię o Realfinance Polska - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Realfinance Polska