Realfinance Polska

Poznań

Opinie o Realfinance Polska

dron

idzie im dobrze i sam fakt, że mają w Polsce kilka oddziałów, musi o tym świadczyć. Szkoda, że tak rzadko ktoś tutaj zagląda i wypowiada się na ich temat.

wiedzący

[usunięte przez moderatora] . poprostu smiech na sali.

doradca

Jeśli chodzi o zarobki raczej niskie. Mało który doradca jest w stanie wyciągnąć trójkę. Praktycznie cały zysk biorą kierownicy i dyrektorzy. Praca wymaga nieustannej mobilności i uważnego wypełniania dokumentów. Ogólnie atmosfera jest OK głównie za sprawą dyrektora. Jego zastępca już taki nie jest ale nie chcę go krytykować. Rekrutację przechodzą wszyscy ale wynik finansowy sprawia, że po miesiącu połowa osób odchodzi po dwóch zostają niedobitki. Podsumowując praca freelancera wymaga samodyscypliny gdyż bez niej szybko się pogubisz. Na kokosy nie licz za to nastaw się na cotygodniowe zebrania-ochrzan za wyniki

Zostaw opinię o Realfinance Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Realfinance Polska