Opinie o Fabienne Polska Wojciech Borkowski w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fabienne Polska Wojciech Borkowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabienne Polska Wojciech Borkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabienne Polska Wojciech Borkowski w Łomianki

Kacper Nowy wpis

W jakich godzinach zaczynacie prace ?

kamil Nowy wpis

poza tym firma Fabienne jest dość znana w okolicy, więc nie sądzę, by kandydat miał się czego tutaj obawiać. Ja bym aplikował, ale ofert nie widzę @riemi

Gosc Nowy wpis

W tym momencie ma dwie pracownice na ul. wloscijanksiej w lomiankach jedna z umowa od maja podpisal z nia umowe bo szla na operacje plecow i go wyblagala to po dwoch latach podpisal z nia umowe na 1/4 a pracuje normalnie a druga justyna nie ma umowy. I o tej ciezarnej mi mowila ta co tam pracuje dwa lata ja sama tam pracowalam i dobrze go poznalam i warunki tam

Gosc Nowy wpis

Pracowalam tam, pan borkowski nie podpisuje z nikim umow, ciezko z wyplacaniem kasy chce sie dorobic tylko dla siebie. Prowadzi pralnie www.pranieiprasowanie.pl nie polecam ani pracowac tam ani korzystac z jego ofert. To wszystko o zwolnieniu po 2 dniach to prawda. Jedna dziewczyne zwolnil bo w ciaze zaszla, on nie ma kierowcy sam jezdzi bo mu szkoda kasy na kierowce.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Fabienne Polska Wojciech Borkowski.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Pokos

W Polsce to chyba tylko w Warszawie ma szanse wypalić taki biznes jaki prowadzi Fabienne Polska. Ludzie normalnie nie mają na tyle pieniędzy żeby ktoś oprócz prasowania to jeszcze przywoził te ubrania, no ale jednak dobrze, że firma zapewnie miejsca pracy. Wiecie może czy poszukują kierowcy do swojej frimy ?

beri

nie słyszałem do tej pory o tego typu usługach, także jeżeli Fabienne Polska jest pierwszą, albo jedną z pierwszych takich firm na rynku to może oznaczać , że przetrze szlaki dla nowego opłacalnego biznesu. Choć moim zdaniem taka firma miałaby większe szanse na przetrwanie dalej na zachodzie europy .

przedstawicielka

Przygoda w fabienne zaczela sie przed wakacjami. Telefon od Borkowskiego i obiecanki cacanki (usunięte przez administratora) Biuro w olbrzymim domu i 2 panie w tym biurze. Jedna mila sympatyczna, druga szkoda gadac. Mialam pecha (usunięte przez administratora). Na drugi dzien poszukiwania klientów zarobilam niewiele wiec po 4 dniach zosltalam zwolniona. Dziewczyny od tej firmy trzymajcie sie z daaaaaaleka. Szkoda czasu

?

Poczytaj sobie opinie pracowników na innym forum i wyciągnij wnioski! I uwierz dziewczyny pisza prawde...

t5

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!

q

Wszyscy na pewno posłuc (usunięte przez administratora) y ciebie Danielu!!! 4 osoby niezadowolone, ty jeden tak!

Daniel

Jestem w 100 % zadowolony szybko samochód super to co pisza ludzie to bzdury POLENACAM

srutu

Jeśli nie lubicie nie miłych niespodzianek to sobie odpuśćcie i szukajcie innej wypożyczalni.

HIHIHI

biuro@carrent.com.pl Nie polecam tej wypożyczalni.CARRRENT.

Uwaga na auta do wypożyczenia od tego gościa (usunięte przez moderatora) bo jak wam sie coś stanie albo popsuje z samochodem to dopiero zobaczycie na co go stać.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabienne Polska Wojciech Borkowski - Łomianki

Fabienne Polska Wojciech Borkowski