Opinie o ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jaka jest kultura pracy w ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek?

Ania Nowy wpis

Pracuje w firmie ponad 2.5 roku i firma nie stety mocno straciła w moich oczach oraz moich znajomych z pracy nie tylko z mojego obiektu ale i innych większość szuka już innej pracy powody proste -Pan Andrzej już nie interesuje sie tak pracownikami nie zaglada na obiekt nie dzwoni do ludzi czy pracuje sie im ok czyżby już za duża firma i robi sie moloch ? -Podejście koordynatora już nie po ludzku a jak do robota w fabryce czyzby pan m.o za mocno ich dociskał/wymagał za dużo a oni sie wyżywają na nas -Brak zaopatrzenia w odzież i choćby w (usunięte przez administratora) wodę -Ciągle nie podnoszone stawki czy to za etat czy za nadgodziny -Umowa 1/2 zamiast całej -I widmo pani agnieszka nasz opiekun ? Dobra dusza? Ktoś ją widział osobiscie na obiekcie lub telefonicznie ? -Wiecznie na dąsany i nie zadowolony z życia pan m.o swoimi głupi minkami nie ukryja pan tego że ona się pan troszczy ( TO ZART !)to WIDAĆ ! ROBOL KIEROWNIK -Czy choćby głupi brak imprez integracyjnych

Małgosia Nowy wpis
@Ania

Ania, a Ty tak na poważnie? Pani Agnieszka nie jest od tego żeby dzwonić po ludziach(niestety wróżką nie jest) , tylko od tego, żeby pomagać wrazie potrzeby. Gdybyś napisała do niej, to zapewne otrzymała byś konkretne informacje. Czy zadzwoniłaś do niej, napisałaś? Myślę, że nie. Jedynie na co masz odwagę to anonimowo napisac forum. Jeżeli naprawdę chciałabyś wyjaśnić i rozwiązać trapiące Cię problemy, to sama byś zadzwoniła/napisała do niej, albo do Pana Andrzeja. Naprawdę, jak sama zauważyłaś ludzi jest dużo, nie da się każdemu poświęcać tyle uwagi ile by chcieli. Dlatego warto samemu wyjść z inicjatywą. Jeżeli jest problem z koordynatorem, to proszę to zgłosić i się nie bać, nie będzie to ujawnione. Jeżeli chcesz podwyżkę to również umów się na spotkanie i porozmawiaj o tym. Prywatnie. Pisanie o takich sprawach publicznie jest niestosowne i na pewno nie przyniesie oczekiwanego efektu.

Były i wolny od m.o Nowy wpis
@Małgosia

Kiedyś po nowym roku spytałem się o podwyżkę jak zawsze trafiłem na jego zly dzień otrzymałem odpowiedź że na moje miejsce ma 15 osób chętnych oraz dodał ze jak chce to ma czyste wypowiedzenia i tylko mu je mogę podpisać i ułatwi to nam sprawę i tak zrobiłem jestem wolny i szczęśliwy w nowej firmie ciekawe czy (usunięte przez administratora) wie o zachowaniach swojego " lizodupa za wielką wypłatę " jeśli nie to szkoda jeśli tak to jest taki sam jak on i trzeba uciekać (usunięte przez administratora)

Dwór

Czy do cholery w tym roku dacie nam ciuchy robocze albo pieniądze na ubrania obudzcie się tylko do siebie pieniądz ciągnięcie ?

M.o
@Dwór

Dziękujemy za poszanowanie pracowników oraz ich próśb zaoszczedziłeś na bak paliwa na koszulkach panie m.o

O.n
@M.o

Ciekawe gdzie ta słynna pani agnieszka łacznik miedzy pracownik szef nie udziela się też już została przesiaknieta manią liczenia tylko pieniędzy dla siebie może pani zainterweniuje jak piszemy o problemie

@O.n

Widać, że śledzisz sytuację na go work, więc pewnie już wielokrotnie mogłeś przeczytać, że problemy zgłasza się mailowo. Problemy zgłasza się bezpośrednio do przełożonego. Dróg jest wiele, począwszy od osobistej rozmowy, przez telefon, wiadomości tekstowe czy też właśnie maile. Problemy personalne, kłopoty w pracy, czy też osobiste sugestie najlepiej rozwiązywać/zgłaszać - osobiście. Nie potrzeba w kółko zaczepiać Pani Agnieszki, wyżywać się na niej czy też obrażać. Osoby, które zgłaszają się bezpośrednio do pracodawcy otrzymują odpowiedzi, a ich problemy są rozwiązywane. Jak można rozwiązywać problemy anonimowych osób, nie wiedząc o co im chodzi. Portal go work, to nie firmowe konto do rozwiązywania wewnętrznych problemów. Problemy w strukturach firmy rozwiązuje się personalnie podczas rozmowy z pracodawcą. Proponuję zastanowić się nad tym i zachęcam do dialogu osobistego.

Mickey Rourke

Drodzy GoWorkowicze, podzielę się z wami darmowym protipem. Jeżeli chcecie uzyskać konkretną odpowiedzi bądź rozwiązać konkretny problem możecie to zrobić. Serio. Tylko, że do takich rzeczy służą połączenia telefoniczne, maile, wiadomości tekstowe. Prywatnie konwersacje, które pomogą rozwiązać męczoce i przytlaczajace problemy. Np do szefa. Nie dziękujcie! Pozdrawiam serdecznie!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek?

Przychodzisz na obiekt, odbywasz szkolenie-czyli pokazują Ci wszystko co i jak, jesteś cały dzień z osobą która Ci wszystko tlumaczy,oczywiście za dzień szkolenia masz normalnie zapłacone. Jeśli wszystko jest ok to zostajesz w firmie.

Ona

Bardzo prosto ruszasz od razu do pracy z normą 110% potem wpada koordynator ma 100 uwaga na temat twojej pracy i mówi że musisz się bardziej przyłożyć a na koniec wpada (usunięte przez administratora) robi to samo i proponuje 2100 na rękę na umowie o pół etatu

@Ona

chyba się pomyliłaś bo wynagrodzenie jest dużo większe, Pan M nie sprawdza nowych ,koordynator zależy który ale ogólnie jest bardzo dobrze w firmie, standardowo narzekają ci co nic nie robią

Jola

Z wami jest coś nie tak, że nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Wyraźnie jest napisane, że z pytaniami na meila, to nie kółko różańcowe tylko portal do wystawiania opinii. A wy w kółko to samo. Kto widział fundusz socjalny w prywatnej fiemie. Chcecie fundusz idźcie do spółdzielni mieszkaniowej. I proponuję wziąć się do pracy i skupić na sobie

Czy u nas w firmie nie powinien istnieć Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych ?

@Ania

Halo halo jak z odpowiedzią

Aaa

Czy nam nie należą się środki do dezynfekcji rąk ?

Do Aaa
@Aaa

Jak widać pani Agnieszka zastanawia sie czy podac mail do kontaktu czy teraz w panice składają zamówienie na ochłapy płynu rozcienczonego z wodą dla nas

@Do Aaa

Szanowni Państwo, odpowiadając na Państwa pytanie odnośnie środków do dezynfekcji rąk - jako pracodawca jesteśmy zobowiązani zapewnić Państwu rękawiczki lateksowe oraz mydło do mycia rąk - i te środki Państwu zapewniamy, są one dostępne u Państwa na osiedlach. Jeżeli u kogoś z Państwa zabrakło mydła lub rękawiczek proszę o informację, bezpośrednio na maila: agnieszka.skarbek@origamiclean.pl - zostaną one dostarczone. Pozdrawiam, Agnieszka Skarbek

Aa
@ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek

Czy tak trudno zrozumieć że my nie pytamy o mydło tylko srodki dezynfekujace tak trudno kupic bańkę 5L na orlenie za 95 zł na obiekt aż tak mocno zbiedniejecie ?

@Aa

Zadał Pan pytanie i udzieliłam na nie odpowiedzi.

@Do Aaa

Mail do kontaktu był podany milion razy, napisz tam, jak masz problem.

Do a
@Aa

Ale na orlenie to jest mydło więc co za różnica, a mydło masz na obiekcie

Franek
@Małgosia

Do Małgosi ver margarity i agnieszki opłacanej przez m.o i andrzeja 1 . Słynna pani agnieszko chętnie dowiem się na ilu obiektach była pani porozmawiac zapytac sie czego potrzebuja pracownicy w przeciagu np 6 miesiecy czy tylko siedzenie na (usunięte przez administratora) i czekanie na @ to pani ma być ten slynny łącznik pracownik pracodawca ? 2 . Jest już marzec ktoś coś słyszał o podwyżkach czy tylko zamiatanie pod dywan aby tu nie bylo głośno i tylko wszystko na @ 3 . Co pani powie na dokładanie obowiązków i to wszystko w tym samym czasie czy pani myśli że nasz czas pracy i zmęczenie jest tak niezniszczalne jak peugeot pana m.o otóż nie ! wszystko w godzinach aby nic nie dołożyć od siebie na zachętę 4 . Kiedy to słynne 13/15 zl za 1h od min 3 lat jak ja pracuję po godzinach zostanie podniesione inflacja origami nie dotyczy ? 5 . Co obie panie odpowiedzą na to że według prawa wypłata powinna być max do 10 każdego miesiąca prawo origami nie obowiązuje ? CZEKAM JA I ZAPEWNE INNI NA JAWNĄ ODPOWIEDZ TUTAJ A NIE WSZYSTKO NA @

Kinga
@Aaa

Środki do dezynfekcji rąk? Ludziom się w głowach przewraca! Takie wymagania. PS: wspólnoty płaciły za środki do dezynfekcji klamek, domofonów itd., a profesjonalna firma wie najlepiej i tak należy to rozrobić na pół! W końcu też się trochę dorobi na boku jak można wykorzystać daną sytuację. I nic nie zmienią osoby które wchodzą w 4 litery i Pani Agnieszka i Jej cudny mail. Po to jest forum, by każdy mógł wyrazić opinie, a EWENTUALNI przyszli pracownicy zobaczyć na jakiej zasadzie działa firma. Wymagania w pierwszej kolejności, ale do własnej jak najwięcej.

Pan
@Franek

Podbijam pytanie moze pani Małgosia lub agnieszka nie widzą postu

@Pan

Szanowny Panie, Odpowiadając na pytania: 1. Obiektami zajmują się Koordynatorzy, do których należy zgłaszać swoje potrzeby. Jeżeli z jakiegoś powodu nie może Pan załatwić sprawy z koordynatorem ma Pan możliwość skierowania sprawy bezpośrednio do pracodawcy za pomocą maila. 2. Przyznanie podwyżki jest kwestią indywidualną. Jednym z czynników, który ma wpływ na przyznanie podwyżki jest bezpośrednia rozmowa z pracownikiem - jeżeli jest Pan zainteresowany proszę o podanie swoich danych. Może być publicznie jeżeli nie chce przesłać Pan maila. 3. Jeżeli zależy Panu na rozwiązaniu tego problemu proszę o podanie swoich danych (w celu kontakt), lub o kontakt mailowy w tej sprawie. 4. Wszelkie rozliczenia pracodawcy z pracownikiem są ustalane indywidualnie między stronami. Jeżeli chce Pan wyjaśnić konkretną swoją sytuację proszę o podanie swoich danych do kontaktu lub o informację na email. 5. Każdego miesiąca, dokładamy wszelkich starań aby wypłata była na czas. W przypadku przesunięcia terminu jest przekazywana informacja a jeżeli jest taka możliwość jest wypłacana zaliczka. z poważaniem, Agnieszka Skarbek

Pan
@ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek

Bardzo ładnie odpowiedziała pani na pytania 0 konkretnych odpowiedzi na pytania tylko wszystko pod dywan i na @ tylko że 13/15 dostajemy zawsze za nadgodziny nie moze pani napisać nie podniesiemy wam lub podnosimy stawki od dnia ....

@Pan

Szanowni Państwo, Piszę to po raz ostatni - kwestie finansowe między Pracownikiem a Pracodawcą są to indywidualne i nie publiczne informacje - proszę przyjąć to do wiadomości. Jeżeli macie Państwo potrzebę porozmawiać o swoich wynagrodzeniach lub innych finansowych kwestiach bardzo proszę o kontakt z przedstawicielem firmy, macie Państwo 3 możliwości: 1. bezpośrednia rozmowa z Koordynatorem, 2.bezpośrednia rozmowa z właścicielem firmy, 3. lub zgłosić to mailowo na mój adres email: agnieszka.skarbek@origamiclean.pl. O każdej podwyżce oraz o wysokości wynagrodzenia decyduje właściciel firmy - a swoje decyzje podejmuje na podstawie kilku czynników takich jak np., realizacja obowiązków zgodna z harmonogramem, podejście pracownika do pracy czy staż pracy. Są to konkretne informacje. Podsumowując: jeżeli chcą Państwo zmian związanych ze swoim stanowiskiem pracy proszę o kontakt jednym z 3 dostępnych kanałów. Nie ma możliwości aby decyzje finansowe wobec konkretnych osób były omawiane na forum w internecie - tak wygląda stanowisko firmy w tej sprawie i jest ono ostateczne. Z poważaniem, Agnieszka Skarbek

@Franek

Zwolnij się jak ci nie pasuje... Po prostu idź robić gdzie indziej

Nicola z W
@Do Aaa

Ty weź rozbieg i walnij się o ścianę ale mocno, to może jakiejś wiedzy Nadobedziesz. Preparat do dezynfekcji powierzchni musi posiadać 70 %alkoholu i 30%wody, trzeba go rozcieńczyć bo sam alkohol popali ci dłonie. Zanim napiszesz przemysl, wygoogluj cokolwiek zanim napiszesz nieuzasadnione oszczerstwo.

Kasia z c

Czytam wasze opinie i aż trudno uwierzyć to to piszą dorosłe osoby. Takich bzdur to już dawno nie czytałam. Po pierwsze podpisuję się swoim prawdziwym imieniem, nie zasłaniam się za wymyślonymi imieniami jak większość . Po drugie może wreszcie przestaniecie pisać te bzdury o Panu Marcinie, ciągle tylko zły bo robi kontrol, bo sprawdza ,bo się czepia a może ma rację że się czepia. Tylko to właśnie Pan Marcin ratuje wasze tyłki jeśli odstawiacie buble w pracy, to On jeździ i się za was tłumaczy przed administratorami. Jeśli będziecie pracować uczciwie to i Pan Marcin nie będzie miał o co się przyczepić. Ciągle tylko żale i pretensje ale to też Pan Marcin dla was płaci a skoro płaci i wymaga to jest proste. Moim zdaniem i tak za mało robi wszystkie kontrole ,a wy zamiast skupiać się na kolejnej śmiesznej opinii weźcie się za pracę. O podwyżki to wypada porozmawiać z szefem a nie na forum Proponuję szefie założyć osobną stronę gdzie Pan zacznie wystawiać opinie o pracownikach czy się nadają do pracy, zobaczymy wtedy czy też będą tacy odważni Pozdrawiam Kasia

Ziutek
@Kasia z c

Płaci? Szkoda, że któryś raz z kolei nie w terminie. Jak się wymaga czegoś od kogoś to w pierwszej kolejności pasuje się trzymać pewnych określonych PODSTAW. Żeby wymagać czegoś od kogoś najpierw należy dać coś od siebie, dlatego coraz mniej dziwi mnie podejście pracowników. Zostaną w końcu same takie podlizusy jak Ty, ale tym niewiele osiągniesz, bo firma ma coraz większe problemy z płatnościami w ciągu ostatniego roku (chociaż według Pani Agnieszki która potrafi podawać tylko maila a jest Opiekunem Pracownika, chociaż praktycznie nikt Jej nie widział, taki to Opiekun) Kwestie środków i o ich upominanie po enty czasu pomine i resztę Twoich bzdur. Czekam na usunięcie opinii jak wielu innych. (usunięte przez administratora)

@Ziutek

Ziutek może najpierw podaj swoje prawdziwe imię Jak Ci tak źle to czemu pracujesz? Zapraszam do nas na obiekt, będziesz mógł na własne oczy zobaczyć jak wygląda obiekt gdzie niczego nie brakuje, gdzie wszystko jest na czas,gdzie nikt nikomu jak to napisałeś nie musi nic lizać .Popracujesz z nami sam zobaczysz, adres dostaniesz u koordynatora. My na Ciebie czekamy i serdecznie zapraszamy

Agnieszka
@Ziutek

Ziutek szkoda że w pracy nie jesteś taki odważny tylko w Internecie Idź posiedzieć w domu na zasiłku bo to pewnie najlepiej wychodzi Większość takich bohaterów jak Ty później wraca i prosi o przyjęcie do pracy jak tak wszystkiego Ci brakuje to na bilet aby dojechać do domu już Ci damy abyś nie musiał nic lizać tylko już tu nie wracaj

Ziutek
@Agnieszka

Jak Ty doskonale mnie znasz, brawo Ty. ???? PS: nie ceń wszystkich swoją miarą.

Malgosia
@Ziutek

No właśnie, żeby coś od kogoś wymagać najpierw trzeba coś dać w zamian. Za pracę dostaje się wynagrodzenie, więc połowa z tych wiecznie niezadowolonych z pewnością jeszcze by musiała dopłacać pracodawcy. Żadne komentarze nie są usuwane. I naprawdę radzę zastanowić się poważnie nad swoim podejściem do pracy. I proszę wziąć pod uwagę fakt, iż zawsze można zmienić pracę, jak obecna nie pasuje. Bądź zachować się jak dorosły, odpowiedzialny człowiek i porozmawiać o męczących kwestiach.

@Kasia z c

Świetny pomysł z tą stroną, tak należałoby zrobić. Popieram Pani Kasiu. Ja również jak czytam opinie nie których to się zastanawiam po co są w Origami skoro tak im źle. Niech idą gdzie indziej tam gdzie jest dobrze. Na cholere zajmują miejsca.? Moze w innej firmie będą mogli być od razu kierownikiem albo koordynatorem albo nawet Dyrektorem zarządzającym, dostana Peugeota ????ba.. Może nawet zostaną Szefem

@Ziutek

Ziutek, ty już jesteś na jakiejś terapii czy dopiero farmakologiczne leczenie wdrożono? Jak Ci się nie podoba to spadaj z firmy i nie psuj atmosfery. Jak już pójdziesz to daj znać gdzie tak zarabiscie płacą, nic nie wymagają i można poleżeć przez 8h. Ja też szukam roboty lżejszej od spania, ale na razie nic się nie trafia... Więc trzeba uczciwie (usunięte przez administratora) żeby pensje mieć. Patrz ziutek taka niesprawiedliwość życiowa że Kurcze wszędzie czegoś wymagają, rację Ci przyznam Ziutek jak się od kogoś czegoś chce to trzeba podstawy dać od siebie.... Dobrze Ci radzę zacznij od siebie wymagać. Takich narzekaczy jak ty jest na pęczki dlatego lofruja z firmy do firmy nigdzie nie zagrzewajac miejsca - tacy sumienni pracownicy.

Agnieszka z G.
@Ziutek

Który raz Szefowie płacą nie w terminie? Podaj konkretnie ile razy dostałeś pensje nie w terminie w ciągu całej swojej pracy w Origami? Podaj też ile pracujesz. Szkoda że niektórzy nie patrzą globalnie a jedynie wokół swojego podwórka. Jednak jak przychodzi co do czego, wcześniejsze regularne wyjście z pracy (nie rozliczone, nie odliczone od pensji) to tu już Origami jest dobre bo przecież my mamy prawo mieć problemy ? A pracodawca to już nie człowiek? Pewnie kradnie nasze pieniądze i" ucieka z nimi na Kajmany, a kilka dni później wraca z nimi byśmy mogli po płacić rachunki"? Zanim coś tu napiszesz zrób proszę test na IQ Pani Kasiu z C. Brawo dla Pani,:) wreszcie ktoś ujął to konkretnie, mnie też się nie mieści w głowie co to za (usunięte przez administratora) wypisują, skąd to się bierze? To się jakoś rozmnaża? Moze droga kropelkowa jak koronawirus się przenosi To lenistwo i narzekactwo? Pracuje tu od lat, gdyby było bardzo źle to bym odeszła.

Agnieszka z G.
@Agnieszka

Bombowa odpowiedź :) oklaski dla Agnieszki :) jestem za, dołożę parę trzy na bilet :)

Ziutek tam gdzie jesteś zapraszany mają nawet nówkę maszynę do mycia garażu. Chłopie pokaż że masz jaja i idź a nie chowasz się za monitorem od kompa

Piotr to prawdziwe imię Mam radę dla Ziutka, jest takie magiczne słowo PRACA jak już je poznasz to zrozumiesz Pana Marcina Ziutek naprawdę to nie boli PRACA

Mariusz

Czy ktoś wie gdzie pracuje Ziutek?mam na obiekcie nową teczkę i dostałem ja bez lizania chętnie jej użyje aby Ziutkowi pomóc w wyjściu z pracy

Mirka

Panie (usunięte przez administratora) wypadało by podnieść nam stawki za ciężka nie wdzięczna i nie szanująca przez lokatorów oraz pana m.o (celowo z małej jak jak jego szaczunek do pracowników ) pracę nie którzy u pana pracują x lat i nie czujemy się doceniani finansowo

@Mirka

Dzień dobry Pani Mirko, Bardzo proszę o przesłanie do mnie na e-mail, informacji o swoich danych osobowych (imię i nazwisko) oraz na którym obiekcie Pani pracuje. Anonimowa prośba uniemożliwia mi zajęcie się Pani sprawą. Po otrzymaniu tych informacji, sprawę przekieruję do Pana Andrzeja i on będzie już z Panią rozmawiał bezpośrednio. Mój adres e-mail to: agnieszka.skarbek@origamiclean.pl Pozdrawiam, Agnieszka Skarbek

Małgosia

Piszę to jako była pracownica i ostrzegam nie pracujcie tu praca to ciągłe naloty sprawdzanie pretensje przystaniecie odetchnąć opieprz czemu stoisz ciągłe podnoszenie normy aby tylko 5 min nie odpocząć niestety ta firma musi zrozumieć ze takie wymagania nie za takie pieniądze Ps jako ciekawostkę powiem przyszły 3 panie z Ukrainy po pracowaly 2 dni i powiedziały że nie będą robić tyle za takie pieniądze i mialy racje ja też odeszłam i jestem szczęśliwa

Bogusia

Dzień dobry Państwu, już jakiś czas pracuje w tej firmie i pragnę podzielić się swoją opinią. Jeżeli chodzi o pracę to nie jest tak źle wiadomo niektóre obiekty są o wysokim standardzie i trzeba bardziej się przyłożyć żeby zachować porządek. Taka praca. Masz 8godzin na jaj wykonanie. Robisz swoje i tyle. Jeżeli chodzi o koordynatorów to też jak do tej pory nie miałam problemów. To też są ludzie którzy mają swoje na głowie.

Teren

Przyszła zima a ubrań roboczych dalej nie ma

@Teren

Proszę o informację na maila: agnieszka.skarbek@origamiclean.pl na jakim obiekcie Pan pracuje i gdzie nie ma ubrań - będę interweniować. Pozdrawiam, Agnieszka Skarbek ps. proszę również aby wszelkie potrzeby były zgłaszane albo do koordynatora albo do mnie na maila.

Pani do pani Agnieszki
@ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek

Wypowiem się o sytuacji na kilku obiektach gdzie się znamy po @ do pani ze skargami/zażalenia /prośbami niestety zostaliśmy w akcie zemsty mocno przez pana M.O nawiedzani kontrolami co kilka dni przypadek ? Czy aż tak mu szkoda pieniędzy na komfort i wygodę pracy ludzi czy tylko myśli że jego peugeot sie zużywa i wymaga nowych opon itp ? Wiele osób z chęcią do Pani napisze ale po tym co słyszymy na innych obiektach boja się jego " zemsty " jak mu szkoda pieniedzy na sprzęt i komfort pracy może sam pokaże jak by robił przy tym sprzecie , ubraniu na zewnatrz i wewnatrz różnice temperatury są ogromne ( w prywatnym ubraniu bo firma nie zapewnia odzienia ) może czas ukrucic dyktaturę pana M.O Panie Andzrzeju czy pan nie widzi jak jesteśmy traktowani jak parobki(usunięte przez administratora)

Aa
@Teren

Proszę nie kłamać kontaktowałam sie z 7 różnymi obiektami u kilku koordynatorów i tak samo nie mają nic z odzieży proszę nie kłamać że jesteśmy jedyni czyżby jedyni z 7 ? (usunięte przez administratora)

@Aa

Szanowny Panie, W takim razie bardzo proszę o informację mailową na jakim obiekcie Pan pracuje i gdzie nie ma tych ubrań - pisząc anonimowo nie jestem w stanie Państwu pomóc. Mój adres e-mail to: agnieszka.skarbek@origamiclean.pl

@Pani do pani Agnieszki

Szanowni Państwo, od momentu kiedy podałam swojego maila (2-3 miesiące temu), dostałam tylko jednego maila z prośbą o interwencję i sprawa została załatwiona, bezpośrednio przez Pana Andrzeja w kolejnym dniu. Poza tym zgłoszeniem nie dostałam żadnej, podkreślam żadnej informacji. Wszelkie interwencje w pierwszej kolejności są kierowane i wyjaśniane z Panem Andrzejem. Pozdrawiam, Agnieszka Skarbek

Do pana m.o

Czy nie widzi pan jak się pan zachowuję nie jest pan kierownikiem biedronki na wsi gdzie jest jedynym pracodawca wyplacalnym tu jest Warszawa tysiace firm i tak pana ludzie traktują że nikt niechce u pana robić a nawet nie przychodzi po przeczytaniu komentarzy więc szanuje pan ludzi ktorzy z panem jeszcze o dziwo wytrzymują w pracy rządy " króla m.o " czas skończyć szanuj ludzi i doceniaj finansowo to i peugeota może zmienisz na ferrari narazie to dla nas jezdzisz " POLONEZEM "

Do pani Agnieszki

Witam Skoro pani tak chętnie się udziela tutaj zadam 3 pytania na które zapewne wiele osób chce uzyskać odpowiedź 1 dlaczego wypłacana wypłata jest 15 dnia skoro według prawa powinno być do 10 2 dlaczego przy umowie o cały etat dajecie sumę mniejszą niż w ogłoszeniu 3 dlaczego pracujemy na cały etat a urlop mamy tylko za 1/2 ? Ciekawe czy uzyskamy odpowiedź tutaj czy jak zwykle wszystko zamiatane jest pod dywan

Aaa
@Do pani Agnieszki

Czy doczekamy się odpowiedzi czy pytania są mocno nie komfortowe ?

Mała
@Do pani Agnieszki

To ja też chcę poznać odpowiedź na moje pytanie - po co u nas pracujesz skoro tak ci źle i niedobrze, ze zamiast porozmawiać twarzą w twarz to piszesz takie rzeczy na internecie? (usunięte przez administratora)

Malgosia

Buli, jak już było pisane kilka razy, jest podany mail odnośnie zażalenin. Ale jak widać dalej hejterzy wola anonimowo wylewać gorzkie żale, niż jak człowiek porozmawiać. Anonimowo w końcu można wszystko, a odwagi jak widać brak.

@Aaa

Szanowni Państwo, zapraszam do kontaktu bezpośredniego: agnieszka.skarbek@origamiclean.pl Pozdrawiam, Agnieszka Skarbek

Ilona

Praca jak praca wszędzie trzeba robić. Prawda jest taka że w tej firmie da się pracować i da się zarobić a niezadowolonym polecam zmienić branże na taką która będzie odpowiac.

Krzysztof

Praca przy sprzątaniu wiadomo jaka jest Jak jest robota to trzeba zrobić. Jak pracujesz a nie ściemniasz to i koordynatorzy nie mają podstaw aby się przyczepić i wszystko gra. Pozdrawiam i polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek - Warszawa

• Jak się pracuje w ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek?

Zobacz opinie na temat firmy ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek?

ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek
3.5/5 Na podstawie 22 ocen.

ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek